PhenQ: mój kompletny plik

[Artykuł zaktualizowany dnia 19/09/2023]

PhenQ to kapsułka odchudzająca, bardzo popularna ze względu na działanie tłumiące apetyt i spalające tłuszcz. Jego skuteczność sprawia, że ​​cieszy się dużym powodzeniem w Stanach Zjednoczonych, Francji i na całym świecie. Wbrew powszechnemu przekonaniu, PhenQ nie zawiera fenterminy (substancji zakazanej we Francji). W tym dokumencie, który ma charakter kompleksowy, przedstawiamy ten w 100% naturalny produkt, który zyskuje na popularności, regularnie otwierając okno na opinie konsumentów i zalecenia dietetyków, lekarzy i innych specjalistów.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Dlaczego warto stosować suplement diety PhenQ?

PhenQ w butelce

Od czterdziestu lat społeczeństwo francuskie wykazuje tendencję do tycia do tego stopnia, że ​​około 20% ludzi cierpi na otyłość – chorobę mającą negatywny wpływ na zdrowie i powodującą wykładniczą nadmierną śmiertelność. Ponadto otyłość stała się prawdziwym źródłem piętna i frustracji w naszym coraz bardziej otyłym społeczeństwie (które nienawidzi osób otyłych), chociaż jest przyczyną otyłości (w tym czynniki – siedzący tryb życia w czasie wolnym i grach, duża motoryzacja podróży, porzucenie mocno kolorowej żywności – które prowadzą do otyłości). PhenQ to kapsułka odchudzająca, która skutecznie walczy z otyłością.

Zażywanie PhenQ pozwala każdemu użytkownikowi:

 • czuć się dobrze ze sobą i być w najlepszej formie psychicznej;
 • brak regularnej chęci do jedzenia;
 • mieć więcej mocy (czujesz się mniej zmęczony niż wcześniej);
 • aby zatrzymać przyrost masy ciała;
 • i spalaj tłuszcz aż do najmniejszych zakamarków ciała.

Te fenomenalne działania PhenQ są poszukiwane przez większość osób z nadwagą.

Jednak stosowanie PhenQ nie powinno być systematyczne, ale raczej motywowane realną potrzebą odchudzania, ponieważ w opinii specjalistów wszystkie osoby w sytuacji nadwagi, czyli posiadające wskaźnik masy ciała (BMI) powyżej 30 kg/m², nie powinna za wszelką cenę próbować schudnąć. W istocie to właśnie wskazuje wybitny dietetyk, dr Jean-Michel Lecerf. W jego opinii,

 • 70-letnia kobieta, która nie choruje na nadciśnienie ani cukrzycę, nie powinna stosować kapsułek na odchudzanie, nawet jeśli jej BMI wynosi 29kg/m²;
 • przy BMI 33 kg/m² mężczyzna w wieku 35 lat, niepalący, umięśniony, aktywny, wysportowany, o stabilnej wadze i dobrej wydolności fizycznej, powinien raczej kontynuować uprawianie sportu, zamiast zażywać kapsułki na odchudzanie;
 • pomimo BMI wynoszącego 30 kg/m² 31-letnia kobieta, której jedynym czynnikiem ryzyka jest przeciążenie dolnych partii ciała, nie powinna obawiać się o swoje zdrowie sercowo-naczyniowe i metaboliczne.

Należy pamiętać, że BMI oblicza się, dzieląc wagę (w kg) przez kwadrat wzrostu (m²).

Recenzja produktu PhenQ dla Checkfood

Jaki jest skład kapsułek odchudzających PhenQ?

Z szacunku dla swoich użytkowników producent PhenQ chciał zachować przejrzystość w komunikowaniu na temat kombinacji produktu. Następnie dowiadujemy się, że kapsułki odchudzające PhenQ w ogóle nie zawierają fenterminy (wbrew niektórym opiniom), a swoją skuteczność zawdzięczają połączeniu 7 głównych naturalnych składników. Badamy je szczegółowo.

Kofeina

Wzór chemiczny VS8H10O2NIE4, kofeina jest bezbarwny, krystaliczny związek naturalny, słabo rozpuszczalny w wodzie, odkryty przez Niemców Fryderyk Ferdynand Runge w 1819 r. Kofeina występuje naturalnie w nasionach i liściach kilku roślin: kawy, kakao, orzechów kola i zielonej herbaty. Dzięki temu można go znaleźć w czekoladzie, napojach gazowanych, napojach energetycznych i kilku produktach spożywczych. Kofeina jest obecna w suplemencie diety PhenQ w ilości 142,5 mg na kapsułkę lub softgel, zapewniając 3 główne efekty:

 • Działanie tłumiące apetyt (zanik uczucia głodu);
 • Działanie spalające tłuszcz (wytwarzanie ciepła i stymulacja termogenezy);
 • Działanie moczopędne (usuwanie toksyn z moczem w celu oczyszczenia organizmu).

Należy pamiętać, że zdaniem ekspertów dzienne spożycie kofeiny powinno wynosić od 200 do 300 mg, natomiast u kobiet w ciąży i karmiących piersią spożycie kofeiny powinno być ograniczone do 200 mg na dzień.

Pikolinian chromu

Pochodzący z kwasu pikolinowego i chromu, pikolinian chromu (C18H12CrN3O6) to naturalny związek pomagający kontrolować apetyt. Pikolinian chromu jest również przydatny, aby uniknąć niedoborów chromu, pierwiastka śladowego niezbędnego dla zdrowia, ponieważ pozwala insulinie w pełni spełniać swoją rolę w organizmie, a mianowicie transport glukozy z krwi do komórek organizmu. W kapsułce odchudzającej PhenQ pikolinian chromu:

 • Promuje produkcję insuliny;
 • Pomaga regulować poziom cukru;
 • Poprawia krążenie krwi;
 • Wspomaga kontrolę apetytu, eliminując ochotę na pokarmy bogate w cukier i/lub węglowodany;
 • uczestniczy w spalaniu masy tłuszczowej i rozwoju mięśni;
 • daje energię.

Węglan wapnia

Zwykle ekstrahowany z muszli ostryg, węglan wapnia (CaCO3) można stosować w celu zmniejszenia kwasowości niektórych substancji spożywczych, takich jak wina. W pediatrii przepisuje się go w celu poprawy utraty wagi u dzieci. Jego zaletą w suplemencie diety PhenQ jest wspomaganie skurczu mięśni podczas ćwiczeń, wspomaganie eliminacji tkanki tłuszczowej i wchłaniania wapnia przez organizm. Wapń, przydatny do wzmacniania komórek i wzmacniania zębów i kości, jest najpowszechniejszą solą mineralną w organizmie: stanowi 2% masy ciała. Dostarczana jest do organizmu poprzez różnorodne produkty spożywcze.

L-karnityna

Naturalnie wytwarzana przez organizm i obecna w czerwonym mięsie oraz, w mniejszym stopniu, w produktach mlecznych, L-karnityna (‎C7H15NIE3) zwiększa wydajność mięśni o 11% poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, metabolizację tłuszczów i zwiększenie ich wykorzystania. Cząsteczka ta, której dzienne spożycie dla organizmu jest rzędu 2 mg, występuje najczęściej w suplemencie diety PhenQ; każda kapsułka zawiera dokładnie 150 mg, gdyż aminokwas L-karnityna stanowi jeden z największych atutów produktu. Nie tylko spala tłuszcz podczas ćwiczeń, ale także opóźnia próg zmęczenia poprzez redukcję nadmiaru toksyn organicznych. Dzięki temu sportowiec jest bardziej wytrzymały.

Ekstrakt z opuncji lub Nopalu

Opuncja lub Nopal to kaktus występujący w Europie Południowej, a zwłaszcza w Meksyku. W kraju z tej rośliny przyrządza się „Nopales”, zapiekankę z mięsem, pomidorami i jajkami. Stąd właśnie wzięła się nazwa Nopal. W jednej kapsułce PhenQ ekstrakty Nopal (w proszku) stanowią 20 mg i są przydatne do regulowania poziomu cukru we krwi, co powoduje efekt tłumienia apetytu. Inne zalety tego składnika to zmniejszenie wchłaniania lipidów podczas posiłków, utrzymanie wątroby i serca, drenaż jelit i zapobieganie stężeniu insuliny we krwi.

Opuncja
Opuncja

Reset A-Lacysa

Licząc 25 mg w kapsułce odchudzającej PhenQ, składnik α-Lacys Reset składa się z kilku cząsteczek już obecnych w organizmie. Należą do nich magnez, kwas alfa-liponowy i cysteina.

Magnez (Mg) uczestniczy (wraz z wapniem, sodem i potasem) w kilkuset reakcjach metabolicznych zachodzących w organizmie człowieka. Występuje głównie w zębach i kościach, ale także w wątrobie, ścięgnach, mięśniach itp. (Jego niedobór może powodować m.in. skurcze, dyskomfort, który można łatwo zaradzić pijąc bogatą w nią wodę mineralną – co najmniej 85 mg na litr). Magnez sprzyja rozluźnieniu mięśni po wysiłku fizycznym, pomaga w utrzymaniu stałego tętna, obniża ciśnienie krwi i pomaga regulować poziom cukru we krwi.

Aktywując enzym zwany kinazą AMP, kwas alfa-liponowy (C8H14O2S2) przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. Przydaje się również, przekształcając cukier w energię, zmniejszając zmęczenie i umożliwiając szybką regenerację mięśni.

L-cysteina (C3H7NIE2S) wspomaga uzupełnianie rezerw glutationu, zmniejsza stres oksydacyjny, neutralizuje wolne rodniki, wzmacnia obronę immunologiczną i przyczynia się do zdrowia układu oddechowego. Reguluje także nastrój u kobiet po menopauzie.

Podsumowując, α-Lacys Reset pomaga spalić tłuszcz, zwiększyć energię, zmniejszyć zmęczenie, spowolnić starzenie się komórek, utrzymać tętno, obniżyć ciśnienie krwi, oczyścić organizm i wspomagać regenerację mięśni po wysiłku.

Capsimax

Capsimax pozwala organizmowi spalić dużą liczbę kalorii (a tym samym więcej tłuszczu) w trakcie i po wysiłku fizycznym. Według badań spala średnio 280 kalorii, zwiększa eliminację tłuszczów, lipidów i cukru. Ze względu na swoją skuteczność składnik ten sprzedawany jest samodzielnie jako suplement diety w 60 kapsułkach odchudzających w cenie 30 €.

Należy jednak zaznaczyć, że Capsimax to kompleks składników. Zawiera kofeinę (której zalety zostały już wyszczególnione w tym artykule), paprykę (kapsaicyna: C18H27NIE3), który okazuje się być bardzo skutecznym spalaczem tłuszczu i środkiem tłumiącym apetyt, niacyną (C6H5NIE2), co oprócz zapobiegania wykorzystaniu białek zwiększa wydatek kaloryczny w celu lepszego wykorzystania energii. Capsimax zawiera również małą cząsteczkę, piperynę (C17H19NIE3), występujący w przyprawach takich jak czarny pieprz. Cząsteczka ta pozwala na lepsze trawienie i dobre przyswajanie składników odżywczych. Zdaniem badaczy ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Uzupełnij spożycie PhenQ zbilansowaną dietą
Uzupełnij spożycie PhenQ zbilansowaną dietą

Zalety i wady

PhenQ jest ogólnie bardzo dobrą kapsułką odchudzającą. Ma wiele zalet, ale także pewne wady, które zobaczymy teraz.

Korzyści

 • Pierwszą zaletą jest dobre samopoczucie od początku stosowania PhenQ.
 • Następnie pojawia się fakt, że nie mamy już ochoty na podjadanie słodkich lub bogatych w węglowodany pokarmów, w wyniku czego przyjmujemy tylko jedną kapsułkę dziennie zamiast dwóch.
 • Do tego dochodzi fakt, że PhenQ całkowicie wstrzymuje produkcję nowych tłuszczów, oprócz spalania istniejących aż do najmniejszych zakamarków ciała.
 • Mamy także tę zaletę, że mamy 5 kapsułek odchudzających połączonych w jedną.
 • Wreszcie suplement diety dodaje tyle energii, że zachęca do ruchu, do uprawiania chociaż jednej aktywności sportowej.

Niedogodności

 • Pierwsza wada PhenQ jest związana ze smakiem: wielu użytkowników uważa, że ​​kapsułka odchudzająca jest trochę nieprzyjemna dla podniebienia.
 • Drugie dotyczy możliwego dyskomfortu wynikającego z przyjmowania suplementu diety: u niektórych osób może powodować nudności i/lub przejściowe bóle głowy.

Jakie są opinie na temat skuteczności suplementu diety PhenQ?

Użytkownicy są jednomyślni: PhenQ działa z czasem. Pierwsze korzystne efekty obserwuje się już po dwóch tygodniach stosowania, czyli czasie, kiedy wszystkie składniki zaczynają działać w organizmie.

To powiedziawszy, musisz uzbroić się w cierpliwość. Niektórzy użytkownicy zalecają nawet, aby liczyć na okres 3 miesięcy, aby w pełni wykorzystać potencjał odchudzający PhenQ.

PhenQ, opinia konsumentów

Odkryć Recenzje PhenQ


Jak kupić PhenQ w Internecie, aby skorzystać z jego działania spalającego tłuszcz?

Czy można kupić kapsułki odchudzające PhenQ bezpośrednio u zwykłego farmaceuty? Czy dostawa jest szybka? Czy zamawianie tabletek odchudzających na Amazon jest ryzykowne? Odpowiedź w naszym dedykowanym artykule:

PhenQ, zakup online

Dowiedz się jak kup PhenQ online w najlepszej cenie bezpiecznie

Czy można kupić PhenQ „tanie” i skorzystać z kodu rabatowego?

PhenQ z pewnością jest skutecznym środkiem odchudzającym, pod warunkiem, że towarzyszy mu odpowiednia higiena i styl życia. Należy pamiętać, że istnieje możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnych rabatów na ten silny środek tłumiący apetyt. Pomiędzy kosztami bezpłatnej wysyłki a darmowymi butelkami promocje na cenę podstawową mogą być znaczące. Aby samemu z tego skorzystać, przeczytaj nasz plik na ten temat:

Jak zażywać PhenQ, aby zmaksymalizować utratę wagi?

Ile tabletek brać dziennie? Jak zastosować skuteczną kurację PhenQ? Jakie są możliwe skutki uboczne? Czy to jest niebezpieczne? Poniższe dwa przewodniki dadzą Ci wszystkie odpowiedzi na pytania, które wciąż masz.


PhenQ, skutecznie leczyć

Odkryj konkretny przykład programu dla skuteczny zabieg PhenQ

Jak PhenQ wypada w porównaniu z innymi pigułkami odchudzającymi i lekami odchudzającymi?

Istnieje wiele alternatyw dla PhenQ. Mimo wszystko kapsułki PhenQ są raczej uznawane za silną i skuteczną kurację dla osób pragnących w dłuższej perspektywie odzyskać swoją sylwetkę. Porównaliśmy dla Ciebie PhenQ z jego głównymi „konkurentami”:

PhenQ lub Phen24

PhenQ kontra Phen24, nasze porównanie


PhenQ lub Phen375

PhenQ kontra Phen375, nasze porównanie


PhenQ lub Keto

PhenQ kontra Keto, nasze porównanie


PhenQ lub Anaca3

PhenQ kontra Anaca3, nasze porównanie


PhenQ lub Alli

PhenQ kontra Alli, nasze porównanie


PhenQ lub Garcinia Cambogia

PhenQ kontra Garcinia Cambogia, nasze porównanie

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Sprawdź moją recenzję wideo: