Jakie są opinie na temat PhenQ?

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

PhenQ to suplement diety bardzo znany ze swojego działania spalającego tłuszcz i tłumiącego apetyt. Aby pomóc Ci ocenić jego skuteczność i zdolność do wykonywania swoich funkcji, oferujemy listę licznych opinii użytkowników na podstawie ich doświadczeń, przy czym wszystkie wyniki zostały obniżone do 5 dla lepszej czytelności.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Recenzja PhenQ: Oceny powyżej 4 z 5

Wielu użytkowników doceniło skuteczność PhenQ i przyznało mu ocenę ponad 4/5. Byli zadowoleni z jego działania na spalanie tłuszczu, jego roli jako środka tłumiącego apetyt, nie zapominając o wynikach na żołądku, wszystko w przystępnej cenie.

Jakie wyniki mieli konsumenci PhenQ?
PhenQ to suplement diety znany z odchudzania.

Efekt spalacz tłuszczu

Większość użytkowników potwierdza skuteczność działania spalającego tkankę tłuszczową tego suplementu diety. Niektórzy schudli nawet ponad 10 kg.

Stracił ponad 15 kg w niecałe 10 tygodni

Według zeznań kobiety biorącej udział w Lose Weight Fast Pro, spożycie PhenQ pomogło jej schudnąć około 15,5 kg w niecałe 10 tygodni, jednakże nie stosowała żadnej diety.

Mówi: „Po dziewiątym tygodniu moje wyniki były oszałamiające. Schudłam niesamowite 15,5 kg. Straciłem 15,5 i pół funta tkanki tłuszczowej w 9 tygodni bez żadnej specjalnej diety i forsownych ćwiczeń. »

Straciłem od 5 do 20 kg

Na oficjalnej stronie producenta znaleźliśmy nawet świadectwo młodej kobiety, która dzięki odrobinie sportu i zażywaniu PhenQ schudła prawie 20 kg.

Na tej samej platformie Ghislain R., 31-letni mężczyzna twierdził, że wyeliminował 5 kg tkanki tłuszczowej w 4 tygodnie. Valerie O. ze swojej strony schudła 2 rozmiary i 9 kg mniej w 5 miesięcy, a April R. schudła 9 w 3 miesiące po porodzie.

Otwieram moją pierwszą butelkę PhenQ

Schudłem 12 kilogramów w półtora miesiąca

Inna użytkownikka straciła 12 w ciągu 1,5 miesiąca i napisała cały artykuł na temat PhenQ, aby opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Poleca nawet jego spożywanie wszystkim osobom, które mają trudności z odchudzaniem.

Zapewnia też, że nie jest to produkt cud, ale istnieje pewien styl życia, który należy szanować:

„Do tego momentu nie udało mi się utrzymać diety. Dzięki PhenQ nie tylko osiągnąłem swoje cele, ale je przekroczyłem: w ciągu sześciu miesięcy straciłem 12 kilogramów, nawet o tym nie myśląc. Zauważcie, że ja ze swojej strony potrzebowałam schudnąć przynajmniej 10 kilogramów i dlatego tak długo kontynuowałam kurację.

Widziałem także wiele recenzji na temat PhenQ, które również szczegółowo opisywały, w jaki sposób kuracja była stosowana przez znacznie krótsze okresy (1 miesiąc) i przyniosła bardzo interesujące rezultaty (utrata 5 kilogramów).

Dlatego teraz polecam go moim znajomym, którzy twierdzą, że nie są w stanie schudnąć, a wykonanie testu w ciągu miesiąca naprawdę niewiele znaczy… Oczywiście konieczne jest dostosowanie mojego tempa życia : PhenQ jest nie jest to cudowna pigułka, dzięki której w mgnieniu oka stracisz zbędne kilogramy. Z drugiej strony jest to bardzo cenna pomoc i silny stymulator w walce z utratą wagi. „.

Efekt środek tłumiący apetyt

Sophie, młoda kobieta w wieku około 23 lat, potwierdziła efekt PhenQ tłumiący apetyt. Według niej już po 3 dniach stosowania uczucie głodu między posiłkami całkowicie zniknęło. Ona też ma więcej 1 kg w tym krótkim czasie.

Według użytkownika, który napisał opinię na platformie Nutshell Nutrition, PhenQ jest bardzo skuteczny środek tłumiący apetyt. Suplement diety bardzo pomógł mu powstrzymać małe apetyty między posiłkami. Dodatkowo pozwoliło jej to zwalczyć chroniczne zaparcia, na które cierpiała od lat.

Kapsułki PhenQ są doskonałymi środkami tłumiącymi apetyt
Kapsułki PhenQ są doskonałymi środkami tłumiącymi apetyt

Co więcej, kolejny „przekonany” potwierdził, że niektórzy Zaledwie kilka godzin po przyjęciu pierwszej dawki PhenQ, rzeczywiście tak się stało możliwość skorzystania z jego właściwości tłumiących apetyt. Wzięła trochę przed sobą śniadanie. Nadal spożywała zwykłą ilość. Ale ona zauważyła, że ​​przez cały ranek nie potrzebowała przekąski. Według niej najbardziej imponujące jest to, że nawet podczas lunchu nie mogła dokończyć danie, bo po kilku łykach była już pełna. Dla Pierwszego dnia po południu nadal jadła lekką przekąskę. Ale od drugiego całkowicie wykluczyła ich ze swojego harmonogramu jedzenie. Dzięki skuteczności tego naturalnego leku ziołowego, je znacznie mniej i schudła prawie 5 kg w 25 dni. Co więcej, ona pozostał pełen energii i wbrew temu, co ludzie myślą, Zażywanie PhenQ nigdy nie zakłócało jego snu. Dla tej kobiety, biorąc 1 tabletka dziennie bez żadnej aktywności fizycznej zrobiła różnicę.

Wpływ na brzuch

Axelle W.: ta młoda kobieta nie ma szczególnej nadwagi, ma jednak trochę brzuszka. W ten sposób zdecydowała się na kurację PhenQ. Po 4 tygodniach schudła 4 kg, a tłuszcz z brzucha zniknął. Na oficjalnej stronie internetowej zamieściła nawet zdjęcia przed i po zabiegu. Zdecydowała się kontynuować leczenie.

Wciąż w tym samym miejscu, powiedziała Nicola D., 36-letnia kobieta schudłam 6 kg w zaledwie 9 tygodni. Szczególnie schudła tłuszcz z brzucha. Co więcej, stwierdziła, że ​​po tym czasie straciła rozmiar. Ponadto, nie chce już małych przekąsek między posiłkami, nawet jeśli na początku podczas leczenia miała ogromne trudności z zatrzymaniem czekolady.

Kompozycja naturalny

PhenQ składa się wyłącznie z substancji naturalnych. Tak jest znacznie zdrowsze niż większość suplementów diety wypełnionych produktami chemikalia. Chociaż powoduje pewne drobne skutki uboczne, tak nie jest nie tak poważne i niebezpieczne jak nowotwory, zaburzenia równowagi psychicznej lub nadal zaburzenia hormonalne i trawienne spowodowane przez niektóre składniki syntetyki.

Zatwierdzone i przetestowane składniki

Zgodnie z opinią użytkowników, którą zebraliśmy na stronie Nutshell Nutrition: „PhenQ to zupełnie nowa pigułka odchudzająca, która wykorzystuje unikalną mieszankę sprawdzonych składników, aby zapewnić moc wielu produktów odchudzających w jednej tabletce. „.

Minimalne lub żadne niepożądane skutki uboczne

Ponadto jako produkt naturalny bardzo rzadko powoduje alergie, a nawet pojawienie się skutków ubocznych nie jest takie częste, zgodnie z licznymi komentarzami i opiniami na temat doświadczeń PhenQ. W większości przypadków powstają one dlatego, że jest to konsument nietolerancja jednego ze składników. W tym przypadku problem nie pochodzi medycyny, ale ciała.

Co więcej, z tych powodów internauta poleca spożywanie PhenQ osobom, które chcą przejść na dietę.

Recenzje PhenQ
Skutki uboczne phenQ są rzadkie.

Naturalne i skuteczne

W sekcji Recenzje i osobiste zeznania na oficjalnej stronie internetowej mówi: „Polecam bez wahania wypróbować Phenq, ponieważ ten suplement odchudzający jest naprawdę bardzo skuteczny. Phenq działa już od pierwszej dawki i pozwala odzyskać sylwetkę w ciągu 3 do 6 miesięcy. Suplement ten jest również w 100% naturalny, a jego skutki uboczne są minimalne i rzadkie… Jest ogólnie dobrze tolerowany przez większość użytkowników, ale czasami powoduje problemy trawienne lub wzdęcia. Phenq zawiera kofeinę, dlatego osoby wrażliwe na działanie tego stymulantu powinny unikać jej stosowania. Phenq jest naprawdę świetny spalacz tłuszczu. Spełnia wszystkie standardy i oferuje wiele korzyści. PhenQ to najlepszy suplement odchudzający jaki próbowałem. Radzę ci spróbować. „.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Recenzje kapsułek odchudzających PhenQ: Oceny od 3 do 4

Z drugiej strony ci, którzy stracili mniej kilogramów lub musieli adoptować odpowiednia dieta i związana z nią regularna aktywność fizyczna ocena od 3 do 4.

Efekt spalania tłuszczu

Stosuj lekką dietę

Alice, młoda dwudziestokilkuletnia kobieta, chciała ją stracić dodatkowe kilogramy przed nadejściem lata. Po próbie, bez rezultatu zadowalające, wiele metod począwszy od sportu połączonego z dietą drastyczne wobec leków chemicznych, zdecydowała się spróbować PhenQ. Na początku ona była trochę zawiedziona, bo po kilkunastu dniach tylko przegrała 2 kg.

Któregoś dnia koleżanka poradziła jej, żeby mimo wszystko przeszła na dietę. lekka dieta (zwłaszcza zbilansowana) oraz uprawianie trochę sportu i tym podobnych utrata wagi szybko przyspieszyła. W ciągu zaledwie 1 miesiąca i połowę, jego masa ciała spadła o 11 kg. Prawdę mówiąc, raczej się tego spodziewała cudowną pigułkę, która pomoże mu schudnąć bez kiwnięcia palcem. Ona ma była tak zachwycona, że ​​zdecydowała się przerwać leczenie dwa tygodnie i wznowić później.

Środek tłumiący apetyt i tonizujący

Inna osoba zeznaje, że dzięki PhenQ straciła prawie 2 kg w 6 dni. Wydaje się być zadowolona z efektu spalania tłuszczu i tłumienia apetytu suplement diety. Docenia także fakt, że odkąd bierze PhenQ, jest pełna energii, zwłaszcza, że ​​jest nauczycielką lekkoatletyka.

Jej jedynym problemem jest to, że od tego czasu łatwo staje się drażliwa jego lekarstwo. Według niej to nie jest pytanie poważną wadę. Musi się tylko stopniowo uczyć, żeby się do tego przystosować jego nastrój i kontrolować go. Jednak właśnie dlatego mu o tym powiedziała wystawiła ocenę 3,7/5. Poza tym nie przepada za tym zapachem. pigułki.

Pozytywne recenzje na temat PhenQ
PhenQ ma właściwości tonizujące

Efekt środek tłumiący apetyt

Pomimo niechęci otaczających go osób w związku z niebezpieczeństwami, jakie to stwarza przedstawiają przyjmowanie suplementu diety przez osobę w jej wieku, Agnès, pięćdziesięciolatek zdecydował się zażywać PhenQ, aby nieco schudnąć. Ona był szczególnie zaskoczony i zadowolony z wyniku, ponieważ po 15 dni schudła 2 kg, choć wcześniej, pomimo stosowania diet, nie udawało jej się to aby wyeliminować nawet 100 g.

Potwierdza, że ​​istnieje efekt tłumienia apetytu, szczególnie w celu wyeliminowania łaknienia. małe smakołyki w ciągu dnia. Jej jedynym problemem jest to, że musiała połącz spożycie z odrobiną sportu, aby osiągnąć taki efekt. Ona tak twierdzi w czasach młodości nie miałaby żadnych problemów, gdyby nie ona wieku, ma trudności z utrzymaniem tempa. Dlatego się boi odzyskać to, co już straciła, choć pewnego dnia nie będzie mogła tego zrobić Ćwicz więcej.

Jacky M., młody człowiek również potwierdził skuteczność PhenQ jako środka tłumiącego apetyt. I on ma dzięki temu suplementowi diety schudłam nawet prawie 5 kg w ciągu dwóch miesięcy. TO małym problemem jest to, że po tym okresie znów zaczął odczuwać pożądanie przekąska około 10:00 i 16:00 Poza tym cierpiał na straszne bóle głowy. Po zaprzestaniu przyjmowania wszystkie niedogodności zniknęły. Po jednym dziesięciu dniach, a on wciąż nie odzyskał wagi. Według niego, PhenQ tak zatem skuteczny lek na odchudzanie, nawet jeśli jego działanie jest powolne, ale tylko nie wolno przesadzać. Właśnie z tego powodu mu to przypisano ocena 3,2/5. Co więcej, on również to zauważył, odkąd zaczął jeść tego leku, nie cierpi już na zaparcia.

Wpływ na brzuch

Ukierunkowane wyniki na brzuchu

PhenQ pomaga również wyeliminować tłuszcz z brzucha: to właśnie Victoria M., 30-letnia młoda kobieta odkryła podczas jego stosowania. Na początek jego cel było po prostu zrzucić kilka dodatkowych kilogramów, aby wyglądać lepiej. Ale z czasem zdała sobie sprawę, że tylko traci na wadze. brzuch.

Dopiero potem wydawało się, że suplement w ogóle przestał działać. Ona nie ma nie zauważył żadnych zmian w udach i ramionach, nawet po 8 tygodniach leczenia. I wtedy zauważyła że była trochę zmęczona. Według niej jest to spowodowane brakiem pożywienia odkąd wzięła PhenQ, je tylko 3 razy dziennie (bez głodny), a ilość jego posiłków zmniejszyła się o 25%. Ona mu daje więc ocena 3/5 tylko za satysfakcjonujące działanie na żołądek.

PhenQ
Suplement diety PhenQ pomaga stracić tłuszcz z brzucha.

Skuteczny, ale powodujący skutki uboczne

Bernadette S., inny użytkownik również był zadowolony z zdolność tego suplementu diety do eliminacji tłuszczu z brzucha. Ona ma zaobserwowali zmianę w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Z drugiej strony była ofiarą bardzo nieprzyjemne skutki uboczne, takie jak bóle głowy, wzdęcia, a w niektórych przypadkach nawet wymioty.

Jednakże powiedziała o tym przyjaciółce i najwyraźniej, kiedy brał PhenQ, miał te same objawy. Nie wpływają one jednak w żaden sposób na skuteczność produktu i jego zdaniem niedogodności znikają, gdy organizm przyzwyczai się do zabiegu. Pod wrażeniem efektu, jaki zaobserwowała u swojej koleżanki, zdecydowała się dokończyć butelkę 60 tabletek, którą zakupiła na oficjalnej stronie internetowej. Dla niej gwarancja zwrotu pieniędzy nie będzie zatem przydatna. Planuje nawet wznowić po kilkudniowej przerwie, jeśli efekty z czasem naprawdę znikną.

Kompozycja naturalny

Zdaniem niektórych użytkowników, elementy łączące mężczyzn i kobiety produkty naturalne działają wolniej i mniej skutecznie niż produkty naturalne syntetyki. Większość z nich schudła mniej niż 5 kilogramów w ciągu 2 miesięcy. Oni przyznaj ocenę wyższą niż 3, ponieważ suplement diety tak ma pozwoliło schudnąć, ale liczba wyeliminowanych kilogramów nie dogadzający.

Recenzja produktu odchudzającego PhenQ: Oceny od 2 do 3

Efekt spalacz tłuszczu

Z doświadczenia Steph wynika, że ​​ten suplement faktycznie pali tłuszcze, ale bardzo powoli. Strata zajęła mu prawie 3 miesiące około 3 kg, ale przyjęła drastyczną dietę i wytrzymał kilka godzin zajęć sportowych tygodniowo. Co więcej, musiała prawie poczekać dwa tygodnie na otrzymanie produktu. Jednak naprawdę doceniła zapewnia bezpłatną dostawę, mimo że mieszka w innym kraju Europa.

Efekt środek tłumiący apetyt

Zebraliśmy ustne zeznania Alaina D., mężczyzny, który użył PhenQ podczas wywiadu w grupie wsparcia dla osób w nadwaga. Według niego był szczególnie zachwycony na początku dostępnością suplementu diety bez recepty lekarskiej. I rzeczywiście, od pierwszych ujęć uczucie głodu między posiłkami całkowicie zniknęło i wtedy też je mniej. Jednak w mniejszym lub większym stopniu musiał stawić czoła problemom związanym z brakami poważny po około miesiącu. Ponadto, nawet gdy przerwał leczenie, apetyt nie wrócił. Uważa wtedy, że byłoby korzystniej następnie udać się do lekarza, ponieważ dla niektórych lek jest zbyt silny ludzie.

Recenzje PhenQ
Niektórzy użytkownicy kwestionują skuteczność PhenQ

Recenzja PhenQ: Ocena mniejsza niż 2

Około miesiąc temu pacjentka Aurélie H. rozpoczęła leczenie z PhenQ. Według niej, pomimo wysiłku fizycznego, jaki podejmuje i w ogóle ograniczeń dietetycznych, nie zaobserwowała żadnych zmian, chociaż przyjmować dwie tabletki dziennie (rano i w południe). Mogła to zjeść również wieczorem, ale nie zaleca się stosowania po godzinie 16:00, ponieważ produkt zawiera kofeina.

Jednak nie doświadczyła też żadnych skutków ubocznych. Ona następnie pyta, czy problem nie może wynikać bardziej z jego ciała. We wszystkim w tym przypadku, jak zamówiła na oficjalnej stronie internetowej, otrzymała zwrot pieniędzy dwa miesiące użytkowania.

Ponadto internauta zamieścił na forum następującą wiadomość: „Witam, oczekiwanie było długie, zamówienie złożono 12.02 (pobranie 2 dni później), otrzymałem 1 miesiąc później (12.03). „.

Nasza opinia na temat PhenQ w filmie

Wniosek

Wielu użytkowników pozytywnie ocenia pojemność Suplement diety PhenQ redukujący masę tłuszczową. Jego skład całkowicie naturalny to jedna z jego największych zalet.

Należy jednak pamiętać, że ten produkt w żadnym wypadku nie jest „cudownym lekarstwem”. Po prostu wspiera i optymalizuje Twoje wysiłki w prowadzeniu zdrowego i zrównoważonego stylu życia (sport i dieta). Jeśli masz w przeszłości niedobory, wysokie ciśnienie krwi lub jesteś niepełnoletni, nie zaleca się jego przyjmowania.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Często zadawane pytania

Czy warto ufać opiniom klientów na forach?

W wartościach bezwzględnych nie ma powodu, aby opinie użytkowników publikowane na forach były fałszywe. Należy jednak pamiętać, że osoby komentujące produkt, odchudzający się czy nie, to często osoby niezadowolone z produktu. Zadowoleni ludzie rzadko zeznają na forach. Należy pamiętać, że logika jest taka sama w przypadku sieci społecznościowych.

Czy Doctissimo jest wiarygodnym źródłem informacji na temat skuteczności kapsułek odchudzających PhenQ?

Ponieważ Doctissimo jest w dużej mierze znane na swoim forum, logika jest podobna do tej określonej w poprzednim pytaniu na forach. Przedstawione opinie są a priori bardzo realne, ale niekoniecznie odzwierciedlają wizję większości klientów.

Czy suplement diety PhenQ to oszustwo?

190 000 klientów zadowolonych z tego produktu odchudzającego dowodzi czegoś przeciwnego. Należy jednak pamiętać, że poza działaniem spalacza PhenQ, zdrowy tryb życia pozostaje niezbędny, aby mieć nadzieję na skuteczną i trwałą utratę wagi. Cudowne pigułki obiecujące utratę wagi bez robienia czegokolwiek innego nie istnieją!

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej