PhenQ: moja opinia po 7 tygodniach kuracji

[Artykuł zaktualizowany dnia 06/11/2023]

Odosobnienie dało mi się we znaki! Po prawie półtorarocznym pobycie w więzieniu i toczącym się postępowaniu rozwodowym przytyłam 6 kg!
Pobyt w więzieniu dobiegł końca, mój rozwód ma zostać sfinalizowany… Nadszedł czas, abym wziął się w garść.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Nie możesz się doczekać, aby zobaczyć wyniki? Oto moja tabela podsumowująca tygodnie, w których stosowałam PhenQ.
Ogólnie rzecz biorąc, straciłem kilka centymetrów i kilka kilogramów, i jestem całkiem zadowolony, że straciłem 10 centymetrów z brzucha. Jeśli chodzi o wagę, spadłem z 70 kg do 67,5 kg. To całkiem niezły wynik, ponieważ jak zobaczysz w artykule, nie byłam też zbyt regularna!

Zanim zacząłem brać PhenQS+6
Rozmiar klatki piersiowej95 cmTalia 94 cm
Obwód biustu82 cmOkoło 81 cm
Brzuch93 cmTalia 83 cm
BiodraTalia 110,5 cmTalia 106 cm
Waga70 kg

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Co mogę zrobić, aby zrzucić te kilogramy?

Wiem, że sam nie dam rady. Mam do wyboru kilka rozwiązań:

 • Wizyta u dietetyka, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo się odżywiać,
 • uprawianie sportu
 • i/lub przejście na dietę.

Problem polega na tym, że nie jestem typem osoby, która może przejść na dietę (lubię sobie pozwolić na zbyt wiele, nie pożerając wszystkiego z lodówki), ale przede wszystkim nie jestem typem osoby, która może uprawiać sport. Innymi słowy, w ogóle o siebie nie dbam.

Nauka prawidłowego odżywiania jest kusząca, ale z tego, co widziałem w Internecie, jest dość droga, nie wspominając o spotkaniach, na które musiałbym chodzić i czasie, którego nie mam.

Więc oto jestem, szukając rozwiązania…. Próbowałem detoksu na bazie spiruliny…. bez efektu, i to dwa razy. Czy nie ma cudownego leku (nawet jeśli tak naprawdę w niego nie wierzę), który pomógłby mi przynajmniej opanować sytuację i pozbyć się tych dodatkowych kilogramów, które rujnują moje życie? Dzięki dyskusjom odkryłam PhenQ. Natknąłem się na tę stronę internetową. Informacje są raczej ograniczone, ale jasne.

Czym jest PhenQ?

Tabletki pochodzenia naturalnego. Ryzyko skutków ubocznych jest niewielkie. Nie będzie to gorsze niż detoks, który przeprowadziłem kilka miesięcy temu.

Cena jest całkiem przystępna. Ponieważ jestem bardzo zmotywowany, zamierzam zamówić pakiet 3+2… i tak, uważam, że jest to rzecz, którą powinno się robić na dłuższą metę. Z drugiej strony, nie mam zamiaru przechodzić na dietę awaryjną…. Chcę również przetestować ten program. Zamierzam przetestować go pod różnymi programami:

 • bez zmian przez 2 tygodnie (całkowicie arbitralny wybór czasu),
 • picie większej ilości wody przez 2 tygodnie (jestem prawdziwym wielbłądem, obecnie wypijam ledwie 2 szklanki wody dziennie)
 • wprowadzenie większej ilości warzyw do mojej diety (jestem raczej szybkim zjadaczem makaronu, ryżu i ziemniaków)
 • uprawianie sportu (przynajmniej 1 lub 2 sesje tygodniowo… jeśli dam radę).

Po tym wszystkim pomyślałem, że będę miał prawdziwą wizję tego, co robi PhenQ, jak działa i jak zoptymalizować wyniki. To musi być moja naukowa strona….

Więc to wszystko, zamówiłem PhenQ!

Więc oto jestem, czekając na moje 5 butelek PhenQ za skromną sumę 175 euro…., czyli 5 miesięcy kuracji (1 miesiąc na butelkę). Znacznie taniej niż detoksy, które robiłem ostatnio (180 euro za miesiąc).

Od złożenia zamówienia do otrzymania tych małych cudów pełnych obietnic minęło 10 dni. Wiem, że go nie przeczytam, nie tylko dlatego, że nie lubię czytać, ale tym bardziej, że nie lubię rzeczy o kulturystyce i jest po angielsku! Ale zawsze miło jest mieć coś ekstra.

O tak, w moim pakiecie 3+2 jest też darmowa butelka ADVANA…. To suplement na bazie spiruliny. Znam już spirulinę z poprzednich detoksów.

Dołączyłem kilka zdjęć, abyś mógł zobaczyć, jak to wszystko wygląda.

Przed przeprowadzeniem jakichkolwiek eksperymentów naukowych ważne jest, aby znać dane wyjściowe. Więc oto jestem, konfigurując arkusz kalkulacyjny z kluczowymi danymi:

 • Pomiary
  • obwód klatki piersiowej
  • pomiar biustu
  • obwód brzucha
  • obwód bioder
  • obwód uda
 • Waga

Należy pamiętać, że nie jestem ekspertem w dokonywaniu pomiarów. Po szybkim przejrzeniu Internetu można znaleźć małe diagramy, które pokazują mi, jak to zrobić. Oto ten, którego użyłem i który będzie mi służył podczas mojego eksperymentu, który mam nadzieję zakończy się sukcesem. Oczywiście nie zamierzam używać „wysokich” pomiarów.

Aby być całkowicie szczerym i przejrzystym, będę podawał swoje pomiary na przestrzeni tygodni.

Celem jest podsumowanie moich pomiarów i wagi w każdą sobotę (proszę, nie oceniaj ich, są już dla mnie wystarczająco ciężkie (gra słów zamierzona)).

Pierwsze dane 26/06:

Rozmiar klatki piersiowej95
Pomiar biustu82
Obwód ramienia26,5
Brzuch93
Biodra110,5
Uda62
Waga70
 • Dawkowanie: 1 kapsułka codziennie rano
 • Metodologia: Brak zmian w zachowaniu przez 2 tygodnie
 • Sprzęt: taśma miernicza, butelka tabletek i waga.

Tydzień 3

Codzienne przyjmowanie kapsułek PhenQ

Raport po 2 tygodniach kuracji

Używam kapsułek PhenQ od 2 tygodni. Jak wskazano na pudełku, biorę 2 kapsułki dziennie.

Muszę przyznać, że nie jestem zbyt sumienny w ich przyjmowaniu. Na początku brałam jedną tabletkę rano, a drugą w porze lunchu. Czasami zapominałam wziąć tabletkę w południe. Więc brałem ją wieczorem.

Nie określono, czy trzeba je przyjmować o określonych porach. Myślę, że to zależy od każdej osoby i nie powinno to mieć większego znaczenia dla celu, jakim jest utrata wagi z PhenQ.

60 gélules de PhenQ par bouteille

Zachowanie

Brak zmian w moich nawykach żywieniowych

W tym okresie nie próbowałem zmieniać swoich nawyków żywieniowych. W rzeczywistości czerpałem pewną przyjemność z niezmieniania niczego, a zatem z kontynuowania spożywania aperitifów itp. Ta strategia miała po prostu na celu sprawdzenie, czy mogę schudnąć. Celem tej strategii było po prostu sprawdzenie, czy już tracę na wadze dzięki PhenQ, bez zmiany moich nawyków.

A co z zachciankami?

Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Byłem na wakacjach i byłem bardziej w ruchu niż zwykle. Zajęcia z dziećmi i rodziną oznaczały, że nie byłam przyklejona do szafki ze wszystkimi ciastami, które normalnie wołałyby moje imię przez cały czas.

Ponadto nie czułam potrzeby jedzenia poza posiłkami przez pierwsze 2 tygodnie przyjmowania tabletek PhenQ.

Brak ćwiczeń fizycznych

Biorąc pod uwagę, że naprawdę chciałem przetestować skuteczność kuracji PhenQ na mojej diecie, czerpałem wielką przyjemność z braku jakiejkolwiek aktywności fizycznej. W ciągu tych dwóch tygodni jedyną aktywnością, jaką wykonałem, było kilka spacerów lub przejażdżek rowerowych po mieście. Jesteśmy więc daleko od aktywności fizycznej potrzebnej do utraty wagi na diecie.

Dokonywanie pomiarów

Jest niedziela i używam kapsułek PhenQ od 2 tygodni, aby schudnąć bez zachowywania się jak prawdziwy dietetyk.

Aby zobaczyć, jak sytuacja zmieniała się z tygodnia na tydzień, wykonałem pomiary po tygodniowej kuracji.

Poniżej podaję dane, abyś mógł sam zobaczyć skuteczność tabletek PhenQ po 2 tygodniach kuracji i bez zmiany moich nawyków.

Należy pamiętać, że nie jestem ekspertem w dokonywaniu pomiarów.

Należy pamiętać, że nie miałem taśmy mierniczej, aby wykonać pomiary w drugim tygodniu.

Zanim zacząłem brać PhenQS+1S+2
Rozmiar klatki piersiowej95 cm93 cm
Rozmiar biustu82 cm81,5 cm
Brzuch93 cm93,5 cm
Biodra110,5 cm – biodra109,5 cm
Waga70 kg69 kg68,5 kg

Nadal widać ładną ewolucję. Niestety straciłem trochę piersi. Ale nadal straciłem 1 cm w talii i 1,5 kg w ciągu 2 tygodni.

Po tych pierwszych dwóch tygodniach „diety” z kapsułkami PhenQ, straciłem 1,5 kg i trochę wyszczuplałem, a wszystko to bez żadnego wysiłku fizycznego lub zmiany diety.

Mam nadzieję, że tak będzie dalej…

Teraz zamierzam rozpocząć kolejne dwa tygodnie od wypijania 1,5 litra wody dziennie…. Dla przypomnienia, piję bardzo mało. Wiem, że to nie w porządku!

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Tydzień 5

Codzienne przyjmowanie kapsułek PhenQ

Raport z ostatnich 2 tygodni diety

Dla przypomnienia, moim celem była zmiana nawyków poprzez zmuszenie się do picia 1,5 litrowej butelki wody każdego dnia.

Niestety, zupełnie mi się to nie udało. Co więcej, zwiększyłem spożycie aperitifów. Trudno oprzeć się atmosferze słonecznych wakacji z rodziną i przyjaciółmi…

Postanowiłem więc odłożyć to wyzwanie na kolejne 2 tygodnie.

Niestety, zapomniałam też o codziennym przyjmowaniu dwóch kapsułek. W rzeczywistości musiałem przyjmować tylko jedną kapsułkę PhenQ zamiast dwóch przez około 4 dni w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Gélules de PhenQ, je compte sur vous

Moje zachowanie

Moje nawyki żywieniowe

Nie zmieniłem swoich nawyków żywieniowych w najmniejszym stopniu… chociaż wróciłem do jedzenia kilku fast foodów. Trochę od czasu do czasu jest zawsze miłe, nawet jeśli wiem, że jest to sprzeczne z moim celem odchudzania.

Uważam jednak, że dieta nie powinna być synonimem deprywacji, co wiąże się z ryzykiem dosłownego rzucenia się na wszystkie śmieciowe jedzenie, jakie można znaleźć po okresie diety. To najgorsza rzecz, jaką można zrobić!

Nie włączyłam też do swojej diety większej ilości warzyw i owoców. To będzie celem kolejnego dwutygodniowego okresu.

A zachcianki?

W tym okresie wróciłem do pracy… telepracy… jeden na jeden z szafkami kuchennymi.

Następnie pojawia się pytanie, czym tak naprawdę jest zachcianka. Czy bycie zestresowanym, znudzonym i mszczącym się na dzieciach za małe paczki cukierków jest uważane za zachciankę?

Mogę jeść astronomiczne ilości ciastek i innych słodyczy bez uczucia głodu… Mogę nawet być całkowicie zdegustowana, a mimo to skończyć całą paczkę M&M’sów… Jestem uzależniona od cukru!

Ćwiczenia fizyczne

Zgodnie ze swoją formą, nie uprawiam żadnej aktywności fizycznej. Wszyscy mówią mi, żebym coś zrobiła, ale ja po prostu nie potrafię. Myślę, że im więcej osób mi mówi, tym mniej mi się chce.

Nie robię nawet 6000 kroków zalecanych przez mój telefon. Codziennie pokazuje mi, że jestem daleko od tego dziennego celu.

Biorąc pod uwagę, że koniecznie chcę sprawdzić, jak naprawdę skuteczne są tabletki PhenQ, stawiam sobie za punkt honoru, by nie pomagać mu w uprawianiu sportu… Tak, to ja wymyśliłam każdą możliwą wymówkę, by nie uprawiać żadnego sportu. W końcu chodzi o moją reputację wśród znajomych (oczywiście żartuję).

Dokonywanie pomiarów

Oto jesteśmy, 4 tygodnie kapsułek PhenQ, aby schudnąć, i jak zwykle nie zrobiłem żadnego wysiłku, aby schudnąć. Nie przestrzegałem nawet mojego początkowego celu picia butelki wody każdego dnia przez ostatnie dwa tygodnie. Udało mi się zrealizować ten cel tylko przez 3 z ostatnich 15 dni. Wstydzę się za siebie!

Oto moje zaktualizowane pomiary ciała po 4 tygodniach diety PhenQ. Nie powinienem mówić dieta, ponieważ tak naprawdę nie jestem na diecie. Dla przypomnienia, PhenQ jest głównie spalaczem tłuszczu. Zobaczmy, jak to działa:

Zanim zacząłem brać PhenQS+1S+2S+3S+4
Rozmiar klatki piersiowej95 cm93 cm93 cm92,5 cm
Rozmiar biustu82 cm81,5 cm81 cmBiust 81 cm
Brzuch93 cm93,5 cm88,5 cmTalia 85,5 cm
BiodraBiodra 110,5 cm109,5 cm107 cm107 cm
Waga70 kg69 kg68,5 kg68,9 kg68,6 kg

Widać, że jest jeszcze sporo do zrobienia, szczególnie w okolicach brzucha i bioder. Wciąż mam nadzieję, że nie stracę więcej piersi. Jeśli tak dalej pójdzie, nie będę ich miała (lol).

Jeśli chodzi o utratę wagi, jest ona mniej wyraźna niż w przypadku pomiarów, ale w ciągu ostatnich kilku dni wypiłam trochę za dużo (napoje alkoholowe) i jadłam fast foody. Można więc założyć, że moje ważenie nie powinno być brane pod uwagę w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Można też pomyśleć, że tabletki PhenQ zmniejszyły przyrost masy ciała, biorąc pod uwagę kontekst.

Dobrą wiadomością jest to, że czuję się mniej ciasno w bieliźnie i mam mniej śladów. Mogę więc powiedzieć, że przyjmowanie kapsułek PhenQ pomogło mi już osiągnąć mój cel „utraty wagi” z fizycznego punktu widzenia. Musi to być związane z aspektem spalania tłuszczu tej kuracji.

Od jutra zacznę pić butelkę wody każdego dnia przez następne dwa tygodnie.

Aby upewnić się, że nie zapomnę o piciu, zaprogramowałem powiadomienia w telefonie. Postawiłem sobie za cel wypijanie 8 szklanek wody dziennie. Będę jednak korzystać z 1,5-litrowej butelki wody, którą mam pod ręką.

Zobaczymy się za dwa tygodnie, aby sprawdzić, czy jest jakaś różnica, przynajmniej jeśli chodzi o wagę!

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Tydzień 7

Codzienne przyjmowanie kapsułek PhenQ

Raport z ostatnich 2 tygodni diety

W ciągu ostatnich dwóch tygodni musiałem pić więcej wody niż kiedyś. Jak wszystkie nawyki, trudno jest je zmienić. Picie słynnych 1,5 litra wody dziennie było dla mnie niezwykle trudne. Ale udało mi się to przez dobry tydzień. Zauważyłem znaczną poprawę stanu mojej skóry (nie jest to związane z PhenQ). Dlaczego nie mogłem utrzymać tego nawyku? Mówi się, że potrzeba 22 dni, aby zmienić jeden nawyk i ustanowić inny…., ponieważ robiłem to tylko przez tydzień, prawdopodobnie nie uda mi się zmienić tego nawyku. Szybko zatraciłem się w życiu zawodowym i osobistym, zamiast skupić się na tym, co jest dla mnie dobre. Może pewnego dnia mi się uda.

Pamiętałem, aby codziennie przyjmować 2 tabletki PhenQ. Biorę je rano i w porze lunchu, zwykle przed jedzeniem. Właśnie skończyłem pierwsze opakowanie i zacząłem drugie opakowanie kapsułek PhenQ.

Odkąd zacząłem, jestem w świetnej formie, jestem bardzo aktywny i nie odczuwam żadnych oznak zmęczenia ani niczego podobnego. Co więcej, nie mam ochoty na podjadanie. W rzeczywistości próbowałem pić wodę zamiast podjadać coś między posiłkami. To pozwoliło mi pić więcej wody niż zwykle.

Ouverture de ma première bouteille de PhenQ
Nowa butelka PhenQ już w drodze!

Moje zachowanie

Moje nawyki żywieniowe

Ponieważ jesteśmy w środku lata, wciąż organizowanych jest kilka wieczorów z przyjaciółmi i rodziną. Trudno jest nie wypić trochę alkoholu lub nie skubnąć słynnych ciastek, kiełbasek i innych przekąsek, które zawsze towarzyszą naszym aperitifom.

Nadal nie ma przerwy między posiłkami i jestem bardziej niż zachwycony i zaskoczony. Z pewnością duży wpływ ma na to moje pragnienie, aby nie zafałszować wyników testu„Schudnij z PhenQ„.

Udało mi się więc wprowadzić nieco bardziej zbilansowaną dietę, ograniczając makaron, ryż i ziemniaki, które są proste w przygotowaniu i niedrogie.

Odkąd jem nieco bardziej zbilansowane jedzenie, daleko mi jeszcze do zbilansowania wszystkich moich potraw, ale nadal czuję się lepiej i widzę, że moje ciało nieco się zmienia. Widać to, gdy dokonuję pomiarów.

Przyznaję, że nadal pozwalam sobie na kilka fast foodów, ale pracuję nad ich ograniczeniem. Jem je nie dlatego, że jestem ich bezwarunkowym fanem, ale dlatego, że jest to o wiele łatwiejsze niż przygotowanie pełnego posiłku.

A co z zachciankami?

Jak wspomniałem wcześniej, zachcianki żywieniowe to już prawie przeszłość. Zwłaszcza odkąd zastąpiłem to małe pragnienie kilkoma łykami wody.

Słyszałem, że podjadanie polega na potrzebie wzięcia czegoś do ust. Nie jest to głód ani prawdziwe pragnienie jedzenia, ale komunikat z mózgu, który potrzebuje uspokojenia lub czegoś podobnego (jak dziecko ssące kciuk). Pijąc wodę, reagujesz na tę wiadomość bez głupiego przybierania na wadze.

Nadal skubałam kilka razy, ale starałam się jeść rzeczy o mniejszej ilości kalorii niż słodycze, czekoladki itp., które są katastrofą dla naszej diety.

Kiedy to piszę, zdaję sobie sprawę, że jestem w trakcie nauki samodzielnego ustalania zbilansowanej diety. Nie mówię więc o deprywacji ani niczym podobnym, ale staram się zrównoważyć moje spożycie, reagując na moje zachcianki.

Ćwiczenia fizyczne

Wciąż brak aktywności fizycznej poza przemieszczaniem się z pokoju do pokoju i pracą na krześle. Niestety dla mnie, od ponad 4 lat pracuję zdalnie. Równie dobrze mogę powiedzieć, że w tym czasie sporo przytyłem. Z łatwością mogę powiedzieć, że przytyłem około 7 kilogramów.

Jak wielu z nas, liczę na początek nowego roku szkolnego, aby stać się bardziej aktywnym, dołączyć do klubu sportowego… Czy mi się to uda? Czy uda mi się to zrobić i utrzymać to na dłuższą metę? Czas pokaże. Ale czy najtrudniejszą częścią nie jest po prostu chęć zrobienia tego?

Pomiary

Przyjmuję 2 kapsułki PhenQ dziennie od 6 tygodni. Nie robię dużego wysiłku, ale robię postępy i ogólnie uczę się lepiej odżywiać. Jestem więc bardzo dumny, że spędzam czas z Tobą i PhenQ. Każdego dnia uczę się czegoś nowego i uwielbiam to! Co za przygoda!

Oto tabela moich pomiarów zaktualizowana po 6 tygodniach stosowania PhenQ. Dla przypomnienia, PhenQ jest suplementem diety i spalaczem tłuszczu. Zobaczmy, co się dzieje:

Zanim zacząłem brać PhenQS+1S+2S+3S+4S+5S+6
Obwód klatki piersiowej95 cm93 cm93 cm92,5 cm94 cm94 cm wzrostu
Rozmiar biustu82 cm81,5 cm81 cmRozmiar biustu 81 cm81 cm81 cm
Brzuch93 cm93,5 cm88,5 cmTalia 85,5 cm80,5 cm83 cm
BiodraBiodra 110,5 cm109,5 cm107 cm107 cm105,5 cm106 cm
Waga70 kg69 kg68,5 kg68,9 kg68,6 kg67,8 kg

Dlaczego nie ma wagi w tygodniu 6? Ponieważ byłem na wakacjach i nie zabrałem ze sobą wagi. Nie wiń mnie, wiem, że Ty też nie zabierasz swojej na wakacje. Więc zamiast podawać fałszywy odczyt, nie używam niczego… to całkiem uczciwe, prawda?

Jest jeszcze jedna rzecz, która może wydawać się dziwna: pomiary. Szczerze wierzę, że nie jestem królową pomiarów. Jeśli masz możliwość, aby to zrobić, to powinieneś uniknąć tego „kłopotu”. W końcu daje to ciekawy pomysł i nadal motywuje.

Jeśli chcesz wyciągnąć wnioski z tych ostatnich 2 tygodni diety z PhenQ, nadal jest utrata centymetrów i wagi. Widzę to w lustrze, jestem szczuplejsza. Widać to w moim brzuchu i ramionach….