PhenQ lub Anaca3

[Artykuł zaktualizowany dnia 06/11/2023]

Spalacze tłuszczu wydają się być skuteczne, jeśli cierpisz na nadwagę. PhenQ i Anaca3 należą do najbardziej znanych w tej kategorii kapsułek na odchudzanie. Jakie są ich składniki aktywne? Który z tych dwóch suplementów diety byłby najskuteczniejszy? Odkryj w tym artykule podobieństwa i różnice między PhenQ i Anaca3 poprzez ich skład i działanie na organizm.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Skład PhenQ i Anaca3

PhenQ to produkt z laboratorium Bauer. Jest to spalacz tłuszczu wykonany z opatentowanego składnika o nazwie α-Lacys Reset i innych naturalnych składników. α-Lacys Reset to zestaw kwasu alfa-liponowego, cysteiny i magnezu, źródeł witalności. W przypadku pozostałych komponentów znajdziesz:

 • Pikolinian chromu reguluje poziom glukozy we krwi;
 • Capsimax łączący elementy euforyczne, w tym piperynę, paprykę i witaminę B3;
 • Kofeina rozgrzewająca organizm dla znacznego wyszczuplenia;
 • Nopal, promujący znaczną utratę wagi poprzez spowolnienie wchłaniania cukrów;
 • L-karnityna, kolejny środek odchudzający;
 • Siarczan miedzi ze względu na właściwości regeneracyjne.
PhenQ lub Anaca3
PhenQ i Anaca3 to suplementy diety wspomagające odchudzanie.

Jeśli chodzi o Anaca3, to jest to produkt z laboratorium Nutravalia, stworzony na bazie naturalnych składników. Podobnie jak PhenQ, Anaca3 zawiera również Nopal, bloker cukru, ale w mniejszych ilościach. To Opuntia ficus indica, suchy ekstrakt z clado Nopal.

Anaca3 nie zawiera α-Lacys Reset i zastępuje ten składnik solami magnezowymi kwasów tłuszczowych o działaniu przeciwzbrylającym. Ten suplement diety wykorzystuje również kofeinę z orzechów kola, aby stymulować wydatek kalorii. Składniki specyficzne dla Anaca3 są następujące:

 • Opuncja działająca na pasaż jelitowy;
 • Ekstrakt z liści karczocha Cynara scolymus poprawia także trawienie;
 • Maltodekstryna, która zastąpiłaby cukry.

PhenQ vs Anacas3: działanie na organizm

Wspólne działanie tych dwóch suplementów diety

Te kapsułki odchudzające zmniejszają uczucie głodu. Anaca3 ogranicza się do swojej roli tłumiącej apetyt i wydaje się mniej skuteczna w spowalnianiu tworzenia się tłuszczu. Jeśli chodzi o PhenQ, jego połączone działanie spalające tłuszcz i tłumiące apetyt sprawia, że ​​jest on nieco silniejszy.

Te dwa suplementy diety poprawiają ogólny metabolizm dzięki obecności w swoim składzie kofeiny. Dodają organizmowi energii i zapobiegają zmęczeniu. Co zmusza Cię do zwiększenia wydatków energetycznych przy dłuższej aktywności fizycznej.

Te wspólne efekty PhenQ i Anaca3 sprawiają, że są one bardziej skuteczne w ogólnym odchudzaniu ciała. Każdy z tych produktów pomoże Ci wrócić do prawidłowej wagi.

Różnica między PhenQ i Anaca3 na poziomie ciała

PhenQ oprócz swoich właściwości odchudzających poprawia nastrój. Jeśli chodzi o Anaca3, charakteryzuje się ona działaniem odtruwającym i poprawia pasaż jelitowy. PhenQ zatrzymuje powstawanie tłuszczów i jednocześnie eliminuje nagromadzenie masy tłuszczowej. Jego długotrwałe działanie pozwala uniknąć efektu jo-jo.

PhenQ jest wtedy silniejszy niż Anaca3, a jego efekt odchudzający jest znacznie szybszy. Ten naturalny spalacz tłuszczu zadowolił już ponad 190 000 konsumentów (Źródło: fenq.fr) i nadal cieszą się zainteresowaniem osób cierpiących na nadwagę.

PhenQ vs Anaca3: dawkowanie i czas trwania leczenia

Potrzebujesz tylko 2 tabletek PhenQ dziennie, podzielonych na śniadanie i lunch, aby schudnąć około 1 kilograma tygodniowo. Dwa pudełka po 60 tabletek umożliwiają następnie realizację 60-dniowej kuracji, która zapewni bardziej namacalny efekt.

Jeśli chodzi o Anaca3, potrzebujesz 2 butelek po 90 kapsułek na 60-dniową kurację. Następnie należy przyjmować 3 tabletki dziennie podczas trzech głównych posiłków w ciągu dnia. Podobnie jak PhenQ Anaca3 nie są zalecane kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

PhenQAnaca3
NaturaŚrodek tłumiący apetyt i spalający tłuszczŚrodek tłumiący apetyt
Wspólne składnikiKofeina, Nopal, magnez
Konkretne składnikiα-Lacys Reset, pikolinian chromu, L-karnityna, siarczan miedziCynara scolymus, opuncja, maltodekstryna
WspółdziałanieLikwidacja uczucia głodu; Efekt wyszczuplający; Zwiększenie wydatku energetycznego i redukcja zmęczenia.
Konkretne działanieEliminacja tłuszczów Poprawa nastroju.Lepsze trawienie.

Wniosek

PhenQ, zarówno środek tłumiący apetyt, jak i naturalny spalacz tłuszczu, jest skuteczniejszy niż Anaca3. Oprócz pięknej sylwetki będziesz mieć dodatek dobrego humoru i energii. Pamiętaj jednak, aby prowadzić zdrowy tryb życia, zdrowo się odżywiać i uprawiać sport, aby zoptymalizować wyniki.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej