PhenQ lub Keto

[Artykuł zaktualizowany dnia 06/11/2023]

Nadwaga lub otyłość może w dłuższej perspektywie prowadzić do mniej lub bardziej poważnych problemów zdrowotnych. Obecnie istnieje wiele rozwiązań, które mogą temu zaradzić: przyjmowanie kapsułek odchudzających, uprawianie sportu czy nawet dieta. Skuteczność tych metod różni się w zależności od osoby. Ryzyko, na które Cię narażają, również jest różne. Odkryj podobieństwa i różnice pomiędzy suplementem diety PhenQ i dieta ketonowa.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

PhenQ: co to jest?

PhenQ to kapsułka odchudzająca złożona w całości ze 100% naturalnych składników. Wbrew temu, co sugeruje nazwa, nie zawiera fenterminy. Spożywanie tego ostatniego jest bowiem prawnie zabronione we Francji i Stanach Zjednoczonych. Od 2012 roku uznawany za lek psychotropowy, stanowi zagrożenie dla zdrowia.

PhenQ lub Keto
PhenQ to suplement diety pozwalający na szybką utratę wagi.

PhenQ zawdzięcza swoją skuteczność, potwierdzoną przez ponad 190 000 klientów (Źródło: https://phenq.fr/), aż do sekretnego składnika: α-LACYS RESET®. Badania wykazały, że może spowodować utratę aż do 7% tkanki tłuszczowej i przyrost masy mięśniowej o prawie 4%. Ten suplement diety zawiera również inne elementy, takie jak L-karnityna, kofeina, a nawet pikolinian chromu, aby zoptymalizować jego działanie.

Dieta Keto: co to jest?

Dieta Keto to rodzaj diety, której celem jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy. W związku z tym organizm wykorzystuje lipidy jako główne źródło energii z powodu niedoboru cukru. Metoda polega zatem na ograniczeniu do minimum ilości spożywanych węglowodanów i faworyzowaniu dobrych tłuszczów. TO zalecane dzienne proporcje są następujące :

 • 5 do 10% węglowodanów;
 • 25 do 30% białka;
 • 60 do 70% lipidów.

Dlatego zabrania się spożywania ryżu, produktów skrobiowych, a nawet roślin strączkowych. Z drugiej strony wskazane jest preferowanie produktów takich jak awokado, ser, bekon, czerwone mięso czy tłuste ryby. Należy pamiętać, że organizm potrzebuje co najmniej 3 dni, aby wejść w ketozę. Następnie należy poczekać około 4 tygodni na adaptację. Wiele marek oferuje także suplementy diety, które pomagają organizmowi szybciej wejść w ketozę.

Dieta PhenQ VS Keto: wspólne punkty

Efekt spalania tłuszczu

Kofeina, proszek Capsimax, α-LACYS RESET® i L-karnityna zawarte w kapsułce odchudzającej PhenQ są źródłem jej efektu spalania tłuszczu. W przypadku diety ketonowej przemiana tłuszczu w energię jest maksymalna. Te dwa rozwiązania wydają się zatem skuteczne w szybkiej utracie wagi, szczególnie jeśli uprawiasz sport.

Brak zużycia środków chemicznych

Substancje chemiczne zawarte w niektórych suplementach diety są niebezpieczne dla zdrowia i zaburzają metabolizm. Jedną z największych cech wspólnych tych dwóch rozwiązań odchudzających jest to, że chronią Cię przed tymi szkodliwymi substancjami.

Dieta PhenQ VS Keto: różnice

Te rozwiązania odchudzające mają wiele innych różnic poza swoim charakterem.

Dodatkowe pozytywne efekty

PhenQDieta Keto
tłumiące apetyt;
Zwiększacz energii;
Poprawiony nastrój.
Zmniejszenie ryzyka padaczki, zwłaszcza u dzieci.

Skutki uboczne

PhenQDieta Keto
PhenQ na ogół nie powoduje żadnych poważnych skutków ubocznych. Jedynie w przypadku pojawienia się nietypowych objawów zaleca się wizytę u lekarza, gdyż może to być alergia lub nietolerancja któregoś ze składników.Stan zmęczenia w pierwszych dniach;
Zły oddech;
Ból głowy ;
Zawroty głowy;
Zmniejszona wydajność mózgu;
Bezsenność ;
Zaparcie ;
Frustracja, a nawet depresja.

Dieta PhenQ VS Keto: podsumowanie

PhenQDieta Keto
NaturaKapsułka odchudzającaDieta
Wspólne punktySpalacz tłuszczu
Żadnych chemikaliów
Inne efektyŚrodek tłumiący apetyt
Zwiększacz energii
Poprawiony nastrój
Redukcja epilepsji
PrzeciwwskazaniaNieletni
Ciąża i karmienie piersią
Poważne choroby
Poważne choroby
Ciąża i karmienie piersią
Skutki uboczne ?NIETak: zmniejszona wydajność mózgu, zawroty głowy, a nawet zmęczenie
Recepta lekarska ?NIENIE

PhenQ czy dieta ketonowa: kto wygrywa grę?

TO pozytywne recenzje na temat tych rozwiązań odchudzających jest mnóstwo na forach dyskusyjnych. Obydwa są skuteczne i szybko dają zadowalające rezultaty. Różnica ? Keto ma zbyt wiele skutków ubocznych. Mogą one również pogarszać zdolność myślenia i wydajność fizyczną. Ponadto ograniczenia w jedzeniu mogą prowadzić do frustracji i depresji. Zwiększa to również ryzyko wystąpienia efektu jo-jo: szybko przybierasz na wadze, gdy tylko zjesz więcej cukru. Dlatego to kapsułka odchudzająca PhenQ wygrywa ten VS.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej