PhenQ lub Phen375

[Artykuł zaktualizowany dnia 06/11/2023]

PhenQ i Phen375 to suplementy diety przeznaczone do utraty wagi. Te kapsułki odchudzające w całości skomponowane są ze składników pochodzenia naturalnego. Ponadto nie zawierają żadnych śladów fenterminy, substancji uznawanej od 2012 roku za psychotropową. Odkryj podobieństwa i różnice pomiędzy tymi produktami.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Ich skład

Kompozycje przedstawiono w formie tabeli, aby ułatwić ich czytanie.

PhenQPhen375
α-LACYS RESET®: sekretny składnik i zarejestrowana formuła;
Capsimax proszek;
Pikolinian chromu;
Kaktus amerykański;
Kofeina;
L-karnityna.
L-karnityna;
Granulki węglanu wapnia;
Kofeina: Pikolinian Chromu;
Ekstrakt z cytrusów aurantium;
Kapsaicyna z papryczki chilli.
PhenQ lub Phen375
PhenQ i Phen375 to suplementy diety wspomagające odchudzanie.

Co mają wspólnego PhenQ i Phen375?

Cnota tłumiąca apetyt

Te suplementy diety zawierają pikolinian chromu. Substancja ta naturalnego pochodzenia znana jest ze swojej zdolności do zmniejszania uczucia głodu. Dlatego jest przydatny do ograniczania małych zachcianek w środku dnia i zmniejszania ilości spożywanych w każdym posiłku. Reguluje także poziom cukru w ​​organizmie. Te kapsułki odchudzające zawierają również inne elementy tłumiące apetyt:

 • PhenQ: kaktus NOPAL;
 • Phen375: kapsaicyna z papryczki chili.

Cnota spalacza tłuszczu

Te suplementy diety zawierają specyficzne składniki, które wspomagają spalanie tłuszczu poprzez stymulację metabolizmu. Prowadzi to do szybkiej i skutecznej utraty wagi, ale przede wszystkim pozwala w mgnieniu oka uzyskać wymarzoną sylwetkę. Oto elementy odpowiedzialne za spalanie tłuszczu w każdej kapsułce odchudzającej.

PhenQPhen375
Innowacyjny składnik α-LACYS RESET®; Kofeina; Capsimax w proszku; L-Karnityna.Węglan wapnia, ekstrakt z cytrusów aurantium, kofeina, L-karnityna.

Cnota zwiększająca energię

Często utracie wagi towarzyszy intensywne uczucie zmęczenia. Dzieje się tak najczęściej na skutek stosowania diety lub nawet mniej lub bardziej nagłych zmian zachodzących w organizmie. Ich zdolność do zwiększania energii to kolejna cecha wspólna tych dwóch kapsułek odchudzających. Głównymi winowajcami są kofeina i L-karnityna.

Dawkowanie

Zalecane dawkowanie dla PhenQ i Phen375 Wschód :

 • 1 kapsułka przed śniadaniem;
 • 1 kapsułka przed obiadem.

Skutki uboczne

Te suplementy diety zwykle nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia ze względu na ich 100% naturalny skład. Jednak alergie na składniki pozostają możliwe. W przypadku pojawienia się nietypowych objawów należy natychmiast zgłosić się do lekarza, aby zapobiec pogorszeniu się sytuacji. Zdecydowanie zaleca się również przestrzeganie dawkowania zalecanego przez producenta.

Kapsułki PhenQ, liczę na Ciebie

Jakie są różnice między PhenQ i Phen375?

Różnica w efektach

Zarządzanie nastrojem podczas utraty wagi może być trudne. Niektóre osoby mogą nawet popaść w depresję. Dzieje się tak głównie ze względu na zmniejszenie liczby spożywanych kalorii. Jest to dość niepokojące dla otaczających Cię osób i dla Ciebie samego. PhenQ zawiera elementy, które mogą poprawić Twój nastrój w trakcie całego procesu.

Pojemność pudełka i minimalny czas utwardzania

PhenQPhen375
Liczba kapsułek w butelce6030
Minimalny czas trwania leczenia2 miesiące3 miesiące

PhenQ VS Phen375: Podsumowanie

PhenQPhen375
Środek tłumiący apetytTakTak
Spalacz tłuszczuTakTak
Zwiększacz energiiTakTak
Poprawiony nastrójTakNIE
Skutki uboczneNIENIE
Ryzyko alergii na składnikiTakTak
Gwarancja spełniona lub zwróconaTakTak
Recepta lekarska ?NIENIE
Pojemność pudełka60 kapsułek odchudzających30 kapsułek odchudzających
Minimalny czas trwania leczenia2 miesiące3 miesiące
Dawkowanie1 tabletka przed śniadaniem;
1 tabletka przed obiadem.
PrzeciwwskazaniaDzieci poniżej 18 lat;
Ciąża i karmienie piersią;
Choroby: nowotwory, AIDS lub inne choroby autoimmunologiczne.

Który suplement diety wygrywa pojedynek?

Na pierwszy rzut oka te kapsułki odchudzające wydają się mieć taki sam wpływ na organizm: tłumią apetyt, spalają tłuszcz i dodają energii. Jednak sekretny składnik PhenQ, α-LACYS RESET®, robi różnicę pod względem skuteczności. Jak wynika z badań przeprowadzonych podczas opracowywania receptury, jego obecność faktycznie doprowadziłaby do utraty ponad 7% tłuszczu (Źródło: https://phenq.fr/). Wpływ tego suplementu diety na nastrój to także duży plus, którego nie można przeoczyć, jeśli chodzi o odchudzanie w dobrych warunkach.

Wreszcie, PhenQ jest bardziej ekonomiczny. Można zauważyć różnicę kilku euro, ale butelka Phen375 zawiera o połowę mniej kapsułek. Ponadto leczenie w przypadku tego ostatniego jest dłuższe. Dlatego ostatecznie PhenQ wygrywa pojedynek.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej