Jakie dawkowanie i dawka dla PhenQ?

[Artykuł zaktualizowany dnia 06/11/2023]

PhenQ to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych produktów spalających tłuszcz. Nie wspominając już o tym, że jest ogólnie dość skuteczny. Ale pójdźmy dalej. Jak należy to przyjmować? Czy ma jakieś znane skutki uboczne, mniej lub bardziej niepożądane? Czy istnieją jakieś niebezpieczeństwa związane z regularnym przyjmowaniem PhenQ podczas leczenia?

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Na to wszystko odpowiem w dalszej części artykułu!

Dawkowanie: jak zażywać PhenQ, aby skutecznie schudnąć?

Kapsułki odchudzające PhenQ należy podawać dwa razy dziennie w ilości:

  • 1 kapsułka lub kapsułka rano ze śniadaniem, popijając szklanką wody lub soku owocowego.
  • 1 kapsułka lub kapsułka podczas lunchu, popijając szklanką wody, po przystawce lub po głównym posiłku.

W przypadku niektórych użytkowników odczuwane efekty są na tyle znaczące, że zaleca się dostosowanie dawkowania do ich sytuacji poprzez przyjmowanie tylko jednej kapsułki dziennie, najlepiej podczas śniadania.

Jak długo trzeba czekać, zanim pojawią się pierwsze efekty suplementu diety PhenQ?

Czas stosowania PhenQ zależy od celów, jakie chcemy osiągnąć.

Jeśli użytkownik spodziewa się schudnąć 8 kg, może przedłużyć program odchudzania o 2 miesiące. Jeżeli cel nie został osiągnięty, okres ten może zostać przedłużony do 3 miesięcy.

Kupując dwa pudełka na oficjalnej stronie PhenQ, pamiętaj, że klient otrzymuje trzecie pudełko za darmo. Oznacza to, że wydłużenie leczenia do 3 miesięcy nie zwiększa wydatków.

Zmierz obwód bioder
Po jakim czasie zobaczysz pierwsze pozytywne efekty PhenQ?

Nasze rady dotyczące optymalizacji utraty wagi dzięki właściwościom PhenQ hamującym apetyt

Aby zmaksymalizować skuteczność kapsułek PhenQ, zaleca się, aby nie pozbawiać się jedzenia i jeść do syta, ale jednocześnie nie za słodkiego ani za tłustego. To powiedziawszy, PhenQ nie jest produktem, który należy spożywać przez całe życie! Kiedy nadejdzie czas, aby przestać, ważne jest, aby nie wracać do jedzenia wszystkiego, co stanie mi na drodze. Jeśli znowu zaczniemy jeść za dużo tłuszczu, za dużo cukru i za dużo soli, pewne jest, że masy tłuszczowe powrócą.

Aby zachować formę po odstawieniu PhenQ, musisz

  • Zdecydowanie zastosuj zbilansowaną i zróżnicowaną dietę zawierającą białko (ryby, jajka, mięso), owoce, deser, produkty bogate w skrobię w porze lunchu, warzywa w porze kolacji itp.
  • Jedz do syta. Nie ma sensu się pozbawiać i napychać. Najlepiej nie jeść tego samego posiłku trzy razy w ciągu dnia.
  • Zakończ lub ogranicz fast foody.
  • Spożywaj napoje gazowane z umiarem i pij więcej wody.
Fast food
Oczywiście fast food powinien być zabroniony, jeśli naprawdę chcesz schudnąć zażywając PhenQ.

Jakie są środki ostrożności podczas stosowania tej kapsułki odchudzającej?

Niekoniecznie korzystne jest jednoczesne przyjmowanie kilku suplementów odchudzających. PhenQ zawiera już ich dużą liczbę. Zażywając PhenQ, lepiej nie dodawać innych, aby nie zakłócić efektów.

Ponadto osoby przyjmujące PhenQ, które mają trudności z zasypianiem w nocy, powinny zaprzestać lub zmniejszyć spożycie kawy, która również zawiera kofeinę.

Jakie są przeciwwskazania do zażywania spalacza PhenQ?

Pacjenci przyjmujący leki nie powinni używaj PhenQ wyłącznie po konsultacji lekarskiej. To powiedziawszy, stosowanie PhenQ jest surowo odradzane następującym osobom:

  • Dzieci poniżej 18 lat;
  • Pacjenci z cukrzycą;
  • Kobiety karmiące piersią:
  • Kobiety w ciąży.
Otwieram moją pierwszą butelkę PhenQ

Czy są jakieś znane niebezpieczeństwa i ryzyko związane ze spożywaniem tabletek odchudzających PhenQ?

Tabletki na odchudzanie PhenQ nie stanowią szczególnego zagrożenia dla zdrowia ze względu na swój w 100% naturalny skład. Co więcej, wymienione dotychczas skutki uboczne nie są szczególnie poważne: nudności, problemy żołądkowe, a nawet bóle głowy.

Jednakże nietolerancja jednego ze składników może w pewnych sytuacjach okazać się niebezpieczna. Substancji tej nie zaleca się np. osobom cierpiącym na takie patologie jak nadciśnienie, cukrzyca czy nawet nadczynność tarczycy. Jego spożywanie jest również przeciwwskazane u dzieci oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią. Wreszcie przedawkowanie może poważnie wpłynąć na Twoje zdrowie. Dlatego przed rozpoczęciem leczenia należy zasięgnąć porady lekarza. Należy również ściśle przestrzegać przepisanej dawki.