Kim są najlepsi dietetycy/żywieniowcy w Le Havre i regionie?

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Dla zdrowego życia ważne jest, aby stosować zbilansowaną dietę. Dietetycy/specjaliści od żywienia są po to, aby Ci w tym pomóc. Są to pracownicy służby zdrowia, którzy poszli w ich ślady szkolenia z zakresu żywienia i diety. Wiele z nich ma własną praktykę, w której spotykają się z pacjentami, aby zaoferować im skuteczne techniki i rady, jak zaradzić ich problemom i (ponownie) znaleźć równowagę. Jeśli mieszkasz w Le Havre i jego regionie, odkryj w tym artykule 4 najlepszych dietetyków/żywieniowców w tej branży.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Frédérique Moy, dietetyk i dietetyk w Le Havre

Prezentacja

Frédérique Moy jest doświadczoną dietetyczką. Opiekuje się szeroką kategorią pacjentów (mężczyźni/kobiety, seniorzy, dzieci, sportowcy itp.), wszyscy z problemami zdrowotnymi związanymi z dietą. Ten dietetyk wykorzystuje naukę, aby zapewnić spersonalizowany program odchudzania dla każdego przypadku. Jej celem jest unikanie diet zbyt ciężkich i trudnych.

Dietetyk-żywieniowiec w Le Havre
Dietetyk Frédérique Moy

Frédérique Moy oferuje swoje usługi osobom pragnącym lepiej jeść, które znajdują się w Le Havre, ale także w Montivilliers, Caen, Rouen, a nawet w Normandii.

Usługi

Jego biuro mieści się pod adresem 55 rue Paul DOUMER 76600 LE HAVRE. Konsultacje można przeprowadzić indywidualnie lub w grupie. Podczas pierwszej sesji przeprowadzana jest ocena w celu zrozumienia skąd bierze się problem. Nie przekracza 45 minut. Potem są dalsze konsultacje, podczas których Frédérique Moy ocenia rozwój sytuacji sytuacja. Jeśli cel nie zostanie osiągnięty lub jeśli masz trudności z jego realizacją programu, oferuje inne, bardziej skuteczne alternatywy.

Kontakt

Imię i nazwisko: Frédérique Moy
Strona internetowa : https://www.diet-moy-regime-autrement.fr/
Telefon: 02 35 55 98 76

Aurélie Méliot, dietetyk-specjalista ds. żywienia na Hawr

Prezentacja

Aurélie Méliot jest dietetykiem i dietetykiem z dyplomem inżynierii biologicznej, specjalność dietetyka. Opiekuje się pacjentami w każdym wieku. Pracuje z młodymi i starszymi, prowadzącymi siedzący tryb życia lub aktywnie. Jej celem jest poprawa stylu życia każdego człowieka poprzez rozwiązania uwzględniające każdy profil. Dlatego oferuje spersonalizowane programy żywienia.

Najlepsi dietetycy w Le-Havre
Dietetyczka Aurélie Méliot

Usługi

Konsultacje w Aurélie Méliot odbywają się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu, a dietetyk-dietetyk podróżuje w razie potrzeby. Najpierw mówisz o swoich nawykach żywieniowych i ogólnie o swoim codziennym życiu. Dzięki temu krokowi profesjonalista może zrozumieć, skąd bierze się problem z wagą. Następnie opracowuje konkretny program dietetyczny, któremu towarzyszą bardzo konkretne cele do osiągnięcia. Następnie zapewnia regularne monitorowanie każdego pacjenta i w razie potrzeby może dostosować program.

Kontakt

Imię i nazwisko: Aurélie Méliot
Strona internetowa : https://visidiet.fr/dieteticienne-nutritionniste-le-havre-76620-1042
Telefon: 02 30 03 96 26

Fanny Nouet, specjalistka psychoodżywiania i mikrożywienia

Prezentacja

Po poszerzeniu swojej wiedzy Fanny Nouet jest dziś niezależną dietetyczką/dietetykiem pracującą w jej gabinecie. Specjalizuje się w dwóch bardzo odrębnych dziedzinach: psychoodżywianiu – praktyce, w której ocenia wszystko, co jest behawioralne, oraz mikrożywieniu, w którym podkreśla stronę naukową. Posiada również tytuł licencjata w dziedzinie mikrożywienia oraz tytuł magistra Symbiofi w zakresie zarządzania emocjami.

Najlepsi dietetycy Le Havre
Dietetyk Fanny Nouet

Wspierając osoby chcące zmienić swoje nawyki żywieniowe, ma na celu zapewnienie pomyślnego przebiegu wydarzeń, a w szczególności utratę wagi.

Usługi

Jego biuro mieści się pod adresem 2 rue Emile Encontre 76600 Le Havre. Podczas pierwszej sesji dokonuje oceny, aby móc zidentyfikować przyczyny problemu i zaproponować odpowiednie rozwiązania. Następnie na bieżąco monitoruje ewolucję stanu pacjenta i sprawdza, czy założone cele zostały osiągnięte lub czy konieczna jest zmiana podejścia. Konsultacje mogą mieć formę warsztatów w domu danej osoby lub w domu partnera.

Kontakt

Imię i nazwisko: Fanny Nouet
Strona internetowa : https://www.psychonutrition-micronutrition.fr/
Telefon: 06 18 15 65 09

Linda Coesme, dietetyczka z wykształcenia Przystań

Prezentacja

Linda Coesme przeprowadziła szczegółowe badania, które doprowadziły do ​​BTS w dietetyce. Posiada również kwalifikacje z zakresu sofrologii i hipnozy ericksonowskiej. Posiada również dyplom Akademii Psychoterapii i Sofrologii – Paris Ve.

Dietetycy w Le Havre
Dietetyczka Linda Coesme

Od kilku lat praktykuje w swoim gabinecie w Le Havre i przyjmuje pacjentów z całego regionu. Wspiera głównie osoby, które chcą schudnąć w dłuższej perspektywie, ale mają pewne trudności. Jej celem jest oferowanie skutecznych rozwiązań poprawiających warunki życia każdego człowieka. Wszystko to w towarzystwie pracy nad sobą.

Usługi

Wizyty są umawiane online. Podczas konsultacji Linda Coesme wykorzystuje hipnozę, aby łatwo porozmawiać z pacjentami i w ten sposób znaleźć prawdziwe źródło problemu. Następnie ustala program żywieniowy dostosowany do przypadku. Możesz zobaczyć jego dostępność na oficjalnej stronie internetowej.

Kontakt

Imię i nazwisko: Linda Coësme
Strona internetowa : https://www.somatea.fr/
Telefon: 06 12 78 00 31