Kim są najlepsi dietetycy-żywieniowcy w Clermont-Ferrand i regionie?

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Dla każdego, kto ma problemy związane z dietą generalnie zwraca się do dietetyka-żywieniowca. Ten profesjonalista posiada umiejętności i kwalifikacje niezbędne do obsługi osób chcących dokonać pozytywnych zmian w swoich nawykach żywność. Zapraszamy do odkrycia 8 najlepszych dietetycy-żywieniowcy praktykujący w Clermont-Ferrand i regionie.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Aurelie Maurer: doświadczona dietetyczka-dietetyk ds Clermont-Ferrant

Prezentacja

Aurelie Maurer jest zarejestrowaną dietetyczką-dietetykiem DUT na kierunku inżynieria biologiczna, opcja dietetyka. Jest inżynierem biologicznym stosowane w żywieniu i diecie. Oprócz praktyki ćwiczy także w nauczaniu w zakresie realizacji ocen żywności.

Najlepsi dietetycy Clermont Ferrant
Dietetyk-żywieniowiec Aurelie Morer

Usługi

Aurelie Maurer oferuje konsultacje w 2 fazach: ocena i monitorowanie. Ten pracownik służby zdrowia najpierw wykonuje: diagnoza Twojego stanu przed ustaleniem dostosowanego programu dietetycznego Twoja organizacja. Impedancja jest szczególnie stosowana w monitorowaniu: pacjenci. Nie chodzi zatem tylko o to, żeby się zważyć, ale także o to znać masę tkanki tłuszczowej mięśni, gęstość kości, retencję wody lub nawet nawodnienie. Wszystko to pozwala zapewnić to, co najlepsze porady dietetyczne.

Kontakt

Imię i nazwisko: Aurelie Maurer
Strona internetowa : https://aureliemaurer.fr/
Telefon: 06 26 01 80 68

Ulla Menneteau-Nielsen: dietetyk-żywieniowiec specjalizujący się w zachowania związane z jedzeniem

Prezentacja

Dietetyk-żywieniowiec Ulla Menneteau-Nielsen specjalizuje się w zachowaniach żywieniowych. Posiada również DU wydane w tej dziedzinie przez Uniwersytet Paryski. Działa jako liberalny w Riom w 2011 roku, po czym przeniósł swoje biuro do Clermont-Ferrand w 2012.

Najlepsi dietetycy Clermont Ferrant
Ulli Menneteau-Nielsen

Usługi

Pracownik służby zdrowia przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie pacjentów, którzy chcą zmienić sposób odżywiania. Ona traktuje Zaburzenia odżywiania u dzieci, młodzieży i dorosłych. Może wspierać również osoby ze skłonnością do nadwagi.

Jej podejście opiera się na indywidualności i tym dietetyku unikaj diet. Celem jest lepsze jedzenie, ale jednocześnie konserwujące przyjemność.

Kontakt

Nazwisko: Ulla Menneteau-Nielsen
Strona internetowa : http://ulla.menneteau.net/
Telefon: 04 73 36 06 58

Stéphanie Bonhomme: wykwalifikowana dietetyczka-żywieniowiec

Prezentacja

Stéphanie Bonhomme posiada tytuł BTS w dziedzinie dietetyki uzyskała w 2001 roku. Odbyła także szkolenie z zakresu edukacji terapeutycznej pacjenta lub FTE z centrum szkolenia pracowników służby zdrowia. Opieka nad osobami z nadwagą to jedna z jej specjalności. Pomaga im schudnąć i przywrócić równowagę żywność.

Najlepsi dietetycy Clermont Ferrant
Dietetyczka Stephanie Bonhomme

Usługi

Stéphanie Bonhomme oferuje sesje konsultacyjne w w biurze i w domu. Druga opcja jest możliwa tylko dla tych, którzy są na etapie monitorowania. Przyjmuje również kobiety w ciąży, dzieci, dorośli i seniorzy. Układa odpowiednią dietę do celu i profilu pacjenta.

Kontakt

Imię i nazwisko: Stephanie Bonhomme
Strona internetowa : https://www.sbdiet63.fr/
Telefon: 06 29 91 58 45

Maëva Levasseur: wszechstronna dietetyczka-dietetyk

Prezentacja

Dietetyk-dietetyk Maëva Levasseur poświęca prawdziwa pasja do zdrowia, odżywiania i dobrego samopoczucia. jest absolwentka inżynierii biologicznej, specjalność dietetyka. Jest skierowany do ludzi pragnących przyjąć dobre nawyki żywieniowe, jednocześnie czując się także lepsi w głowach i ciałach. Pamiętaj, że oferuje równolegle ze swoją działalnością warsztaty kulinarne.

Najlepsi dietetycy Clermont Ferrant
Dietetyczka Maëva Levasseur

Usługi

Odbywają się w niej konsultacje Maëvy Levasseur w biurze lub w domu dla tych, którzy nie mogą podróżować z różnych powodów powodów. Oprócz wsparcia w odchudzaniu oferuje także zajęcia kulinarne. Pracuje z ludźmi w z nadwagą lub otyłością, dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy.

Kontakt

Imię: Maëva Levasseur
Strona internetowa : https://maevadiet.wixsite.com/dietetique
Telefon: 07 60 05 77 83

Albane Guyonnet: wykwalifikowany dietetyk-dietetyk w pobliżu z Clairmont-Ferrand

Prezentacja

Albane Guyonnet zwróciła się ku światu dietetyki i żywienia, napędzana przez swoją pasję do odchudzania, którą sama karmiony od młodości. Posiada dyplomy z dietetyki, żywienioterapii i psychologia. W swoim wsparciu wychodzi od zasady, że zdrowie i stan umysłu wpływają na to, co jemy.

Najlepsi dietetycy Clermont Ferrant
Dietetyk Albane Guyonnet

Usługi

Biuro Albane Guyonnet jest otwarte dla każdego od młodych ludzi po seniorów, a nawet sportowców. Zajmuje się różnymi przypadkami i wspiera pacjentów w ich wysiłkach zmierzających do utraty wagi lub zastosować dietę dostosowaną do patologii lub po a chirurgiczne leczenie otyłości. Pomaga swoim pacjentom pogodzić się z chorobą żywność.

Kontakt

Imię i nazwisko: Albane Guyonnet
Strona internetowa : https://dieteticienne-clermont.fr/
Telefon: 06 47 71 38 07

Estelle Lecat-Rudel: doświadczona dietetyczka-dietetyk

Prezentacja

Działa dietetyk-dietetyk Estelle Lecat-Rudel w sektorze zdrowia od około dwudziestu lat i ma własną praktykę w Clermont-Ferrand od 2002 roku. Uzyskała dyplom z dietetyki wydany przez Uniwersytet w Nancy w 1997 r. Jest powiązany z AFDN lub Francuskie Stowarzyszenie Dietetyków Żywienia.

Najlepsi dietetycy Clermont Ferrant
Dietetyczka Estelle Lecat-Rudel

Usługi

Konsultacje Estelle Lecat-Rudel – po wcześniejszym umówieniu – mają na celu każdemu, niezależnie od jego działalności. Sesje odbywają się o godz w domu, w biurze lub online. Ma umiejętności i doświadczenie niezbędne w leczeniu różnego rodzaju przypadków, w tym nadwagi, anoreksja, stan przed/pooperacyjny, a nawet choroby zapalny.

Kontakt

Imię i nazwisko: Estelle Lecat-Rudel
Strona internetowa : https://dieteticienne-rudel-clermont.business.site/
Telefon: 04 73 24 84 20

Layat Thibaut: doświadczony dietetyk-żywieniowiec

Prezentacja

Layat Thibaut pracuje jako dietetyk-dietetyk od około dwudziestu lat. Ona trzyma kilka stopni uniwersyteckich, zwłaszcza w dziedzinie sportu i zdrowia, biologii trening sportowców, mikrożywienie i zdrowe odżywianie. Ona jest właścicielem także państwowy dyplom trenera wychowania fizycznego.

Najlepsi dietetycy Clermont Ferrant
Mikrodietetyk Layat Thibaut

Usługi

Layat Thibaut oferuje swoim pacjentom pewne podejście spersonalizowane w celu ustalenia programu dietetycznego i dostosowanych do niego obserwacji ich potrzeby. Swoje usługi kieruje do osób prywatnych i firm. Przez gdzie indziej prowadzi konferencje organizowane przez okoliczne społeczności tematu.

Kontakt

Imię i nazwisko: Layat Thibaut
Strona internetowa : https://www.layat-micronutrition.fr/
Telefon: 06 60 95 62 70

Sylvie Faure: wykwalifikowany dietetyk-żywieniowiec w pobliżu Clermont-Ferrand (Riom)

Prezentacja

Sylvie Faure prowadzi działalność jako dietetyk-dietetyk przez dziesięć lat w Riom, mieście niedaleko Clermont-Ferrand. Ona ma odbył studia na Wydziale Lekarskim w Clermont-Ferrand, aby uzyskać dyplom Tytuł magistra żywienia. Ma także DEA w sporcie wysokim poziomie dostarczanym przez ten sam zakład.

Najlepsi dietetycy Clermont Ferrant
Dietetyk-żywieniowiec Sylvie Faure

Usługi

Oferty pracownika służby zdrowia Sylvie Faure zajęcia kulinarne dla swoich pacjentów równolegle z oferowanymi programami. Ona obsługuje różne przypadki, które można rozwiązać poprzez przyjęcie nowego dieta. Swoje usługi kieruje do dzieci, młodzieży i dorośli ludzie.

Kontakt

Imię i nazwisko: Sylvie Faure
Strona internetowa : https://www.dietetique-faure-riom.fr/
Telefon: 04 73 38 34 78