Kim są najlepsi dietetycy/żywieniowcy w Caen i regionie?

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Przywrócenie równowagi żywieniowej, pomoc w utracie lub przybieraniu na wadze oraz zaproponowanie programu żywieniowego dostosowanego do leczenia patologicznego to jedne z głównych misji dietetyka/dietetyka. Jego wiedza ma charakter zarówno zapobiegawczy, jak i leczniczy. Ten specjalista ds. zdrowia pomoże Ci w doborze najlepszej diety podczas konsultacji. Wybrałem dla Was najlepsze w Caen i regionie.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Anne Marie Clapet: wszechstronna dietetyczka-dietetyk

Prezentacja

Anne Marie Clapet jest dietetyczką i specjalistką od żywienia oraz praktykującą hipnozę terapeutyczną w Caen. Posiada certyfikat instytutu Mimethys w Nantes.

Kim są najlepsi dietetycy/żywieniowcy w Caen i regionie?
O dietetyczce Anne Marie Clapet

Usługi

Anne Marie Clapet oferuje sesję hipnozy podczas konsultacje. Zainteresowanie tą praktyką polega na tym, że pomaga pacjenta, aby dowiedzieć się więcej o sobie. Dzięki temu będzie mógł kontrolować swoje pragnienia żywieniowe, zrozum swoje ciało i ponownie połącz się z jedzeniem.

Ta specjalistka ds. żywienia wspiera ją i motywuje pacjenta w trakcie leczenia i uwalnia frustrację i pokusę. W ten sposób zostanie wyleczony:

 • Jego nadwaga;
 • Zaburzenia odżywiania.

Kontakt

Imię i nazwisko: Anne Marie Clapet
Strona internetowa : http://nutrition-hypnose-caen.fr/
Telefon: 07 83 72 35 15

Armelle Vanot: wykwalifikowana dietetyczka/specjalistka od żywienia

Prezentacja

Armelle Vanot pracuje jako dietetyk-żywieniowiec w Caen. Posiada umiejętności i wiedzę z zakresu dietetyki i żywienia dzięki Dyplomowi Państwowemu. Ukończyła także szkolenie z edukacji terapeutycznej.

Kim są najlepsi dietetycy/żywieniowcy w Caen i regionie?
Strona dietetyczki Armelle Vanot.

Usługi

Podejście dietetyka Armelle Vanot jest zawsze spersonalizowane. Nie ma dwóch osób mających te same cele koniecznie potrzebują identycznego programu żywieniowego. To w tej perspektywie na tym polega strategia tego specjalisty od żywności.

Zapraszamy dzieci, młodzież, osoby dorosłe i starsze pragnące:

 • stać się szczuplejszym lub przybrać na wadze;
 • Skorzystaj z dobrze zbilansowanej diety;
 • Leczenie zaburzeń odżywiania.

Kontakt

Imię i nazwisko: Armelle Vanot
Strona internetowa : https://www.dieteticienne-vanot-caen.fr/
Telefon: 02 31 23 14 00

Sandrine Ambroise-Blossier: doświadczona dietetyczka

Prezentacja

Sandrine Ambroise-Blossier wykonuje zawód dietetyk od ponad dwudziestu lat. Wcześniej pracowała w domach spokojnej starości i szkołach podstawowych. Jej misją było założenie zbilansowane menu dla seniorów i dzieci. Konsultuje w tych 4 witrynach pod adresem bliskość Caen, Argetan, Falaise i Villers, aby ułatwić podróżowanie niektórzy pacjenci.

Kim są najlepsi dietetycy/żywieniowcy w Caen i regionie?
Dietetyczka Sandrine Ambroise Blossier.

Usługi

Sandrine Ambroise-Blossier identyfikuje podejście najlepiej dostosowane do każdego typu pacjenta, tak aby jego cel został osiągnięty bez frustracji i poczucia winy. Może mieć charakter profilaktyczny lub leczniczy, w szczególności w przypadku:

 • Leczenie szkód spowodowanych niepokojem żywność;
 • Tracić na wadze ;
 • Znajdź zbilansowaną dietę;
 • Leczyć problemy trawienne.

Kontakt

Imię i nazwisko: Sandrine Ambroise-Blossier
Strona internetowa : https://www.dieteticien-calvados.com/
Telefon: 06 61 26 16 02

Véronique Blin: dietetyk-dietetyk specjalizujący się w odchudzaniu

Prezentacja

Véronique Blin pracuje jako dietetyk-dietetyk w Caen. Jej strona internetowa jest pełna porad związanych z odżywianiem. Platforma ta wskazuje także drogę dotarcia do jej adresu. Warto się z nią skontaktować, aby poznać harmonogram zajęć i umówić się na spotkanie.

Kim są najlepsi dietetycy/żywieniowcy w Caen i regionie?
Dietetyczka Véronique Blin.

Usługi

Utrata wagi to specjalność Véronique Blin. Jej program nie ma ograniczeń dietetycznych. Podczas sesji konsultacja, diagnozuje swojego pacjenta przed przepisaniem diety gwarantując długotrwałe rezultaty. Ten profesjonalista żywienie towarzyszy mu podczas leczenia, aby zapewnić mu zdrowie. dobre zdrowie.

Kontakt

Imię i nazwisko: Véronique Blin
Strona internetowa : https://dieteticienne-blin-veronique.business.site/
Telefon: 06 60 46 98 57

Véronique Allali-Zerah: wszechstronna dietetyczka

Prezentacja

Véronique Allali-Zerah jest dietetykiem, a także specjalizuje się w endokrynologii, cukrzycy, ginekologii medycznej i niepłodności. Jest związana z Komisją ds. Prawa Jazdy i posiada dyplom z edukacji terapeutycznej w IPCEM. Jest podłączony do CHU, czyli Centrum Szpitala Uniwersyteckiego w Caen. Ma DU w dziedzinie medycyny sądowej i DEA w dziedzinie biochemii reprodukcji człowieka.

Kim są najlepsi dietetycy/żywieniowcy w Caen i regionie?
Strona dietetyka Véronique Allali Zerah.

Usługi

Trwają konsultacje Véronique Allali-Zerah w swoim własnym biurze mieszczącym się w Caen. Rozmowy prowadzone są w języka francuskiego lub angielskiego, ponieważ ten specjalista jest dwujęzyczny. Jego usługi oferowane są pacjentom pragnącym:

 • Mieć program dietetyczny dostosowany do a szczególna patologia, w tym cukrzyca lub niepłodność;
 • Przyjmij dobry nawyk żywieniowy.

Kontakt

Imię i nazwisko: Véronique Allali-Zerah
Strona internetowa : https://www.docvadis.fr/dr.allalizerah/
Telefon: 02 31 50 03 41

Carine Lamotte: liberalna dietetyczka

Prezentacja

Dietetyczka Carine Lamotte pracuje jako freelancer w swoich dwóch praktykach w Caen i Torigny-les-Villes, dzięki swojemu BTS w dziedzinie dietetyki. Jego doświadczenie w tej dziedzinie sięga około dwudziestu lat. Zanim założyła własny lokal, pracowała w środowiskach szpitalnych. Jej misją było opracowanie programu żywieniowego dostosowanego do potrzeb pacjentów cierpiących na niedożywienie i cukrzycę.

Kim są najlepsi dietetycy/żywieniowcy w Caen i regionie?
O dietetyczce Carine Lamotte.

Usługi

Opieka nad osobami starszymi i chorymi na cukrzycę to specjalność dietetyka Carine Lamotte. Konsultacje opierają się na:

 • Diagnoza ;
 • Bilans;
 • Monitorowanie;
 • Rada.

Oferuje także warsztaty kulinarne. Oni są mające na celu nauczenie pacjentów przygotowywania receptur profilaktycznych lub leczniczy.

Kontakt

Imię i nazwisko: Carine Lamotte
Strona internetowa : https://www.carine-dietique.fr/
Telefon: 06 62 80 81 24

Clémentine Lapasset: wykwalifikowana dietetyczka-dietetyk

Prezentacja

Dietetyk-dietetyk Clémentine Lapasset ma biuro w Caen. Można ją spotkać także w innym miejscu pracy: w Prywatnym Szpitalu Saint-Martin. Prowadzi monitoring dietetyczny pacjentów tam hospitalizowanych. Ta pracownica służby zdrowia wykonuje swój zawód również w L’Apomat Médical. W 2010 roku uzyskała tytuł BTS z dietetyki, a w 2015 roku odbyła szkolenie z zakresu Terapeutycznej Edukacji Pacjenta.

Kim są najlepsi dietetycy/żywieniowcy w Caen i regionie?
O dietetyczce Clémentine Lepasset.

Usługi

Biuro Clémentine Lapasset jest otwarte dla każdego świat: dziecko, dorosły, senior, sportowiec, siedzący tryb życia, zdrowy czy nie. Potrafi poprowadzić kilka spraw i pomóc osiągnąć cel, specjalnie dla :

Kontakt

Imię i nazwisko: Clémentine Lapasset
Strona internetowa : https://clementinelapasset.wixsite.com/clementine-diet-caen
Telefon: 07 60 10 90 90

Alice Lemonnier: wszechstronna dietetyczka/specjalistka od żywienia

Prezentacja

Zaczęła dietetyczka/specjalistka od żywienia Alice Lemonnier wykonywała swój zawód po uzyskaniu dyplomu w 2012 roku. Zainstalowała ją prywatna praktyka w Caen w 2014 roku. Przyjmuje i realizuje tam swoich pacjentów wszystkie konsultacje. Ten pracownik służby zdrowia korzysta z: szkolenie z edukacji terapeutycznej.

Kim są najlepsi dietetycy/żywieniowcy w Caen i regionie?
Strona dietetyczki Alice Lemonnier.

Usługi

Oprócz sesji konsultacyjnych organizuje je Alice Lemonnier warsztaty kulinarne i zdrowotne. Zamierza uczyć tego swoich pacjentów preferują przepisy dostosowane do ich sytuacji lub leczenia.

Jego usługi obejmują również odpowiednie lekcje sportu do każdego stanu zdrowia. Konsultacje odbywają się on-line oraz w jego gabinecie dla większej praktyczności.

Kontakt

Imię i nazwisko: Alicja Lemonnier
Strona internetowa : https://www.dieteticienne-lemonnier.fr/
Telefon: 07 82 27 81 37