Kim są najlepsi dietetycy-żywieniowcy w Amiens i regionie?

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Pomaganie pacjentowi w utracie wagi i doradzanie mu w sprawie diety, to przykłady misji a dietetyk-dietetyk. Konsultacje oferowane przez tego specjalistę są odbywać się w jego biurze lub w domu. Mieszkasz w Amiens i tyle region? Oferujemy Państwu 8 najlepszych dietetyków-żywieniowców tego obszar.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Adeline Benoist: dietetyk-dietetyk w Amiens

Prezentacja

Adeline Benoist jest dietetykiem-żywieniowcem Posiadacz certyfikatu w zakresie edukacji terapeutycznej pacjenta. Podążała za A szkolenie w zakresie uwzględniania osi nerwowo-jelitowej w IEPP lub Europejski Instytut Fizjożywienia i Fitoterapii. Jego doświadczenie w dziedzina dietetyki i żywienia pozwala na obsługę kilku przypadków pacjenta.

Najlepsi dietetycy Amiens
Dietetyczka Adeline Benoist

Usługi

Adeline Benoist przyjmuje swoich pacjentów, którzy wcześniej przyjmowali spotkanie w jego biurze w Amiens. Jego konsultacje skierowane są do wszystkich, a w szczególności do osób pragnących osiągać cele lub leczyć, zmieniając sposób, w jaki jedzą. Ona wyjaśnia korzyści płynące z nowej diety tak, że są świadomi wagi leczenia.

Kontakt

Imię i nazwisko: Adeline Benoist
Strona internetowa : http://www.benoist-dieteticienne-amiens.fr/
Telefon: 03 68 89 02 26

Marie Samier: liberalna dietetyczka-dietetyk

Prezentacja

Pracownik służby zdrowia Marie Samier dołącza do świata doktorat z dietetyki i żywienia po uzyskaniu dyplomu DUT z dietetyki w 2009 roku. Praktykuje zarówno w warunkach szpitalnych, jak i ma również gabinet liberalny. Pamiętaj, że współpracuje ze społecznościami w celu animacji warsztaty kulinarne równolegle z główną działalnością.

Najlepsi dietetycy Amiens
Dietetyczka Maria Samier

Usługi

Odbywają się konsultacje z dietetykiem-żywieniowcem odbywać się w jego prywatnym gabinecie w Saint Riquier lub w Polyclinique de Pikardia w Amiens. Swoje usługi kieruje do pacjentów indywidualnych lub w para pragnąca zastosować nowe podejście do diety. Ona może interweniować do przywrócenia równowagi żywieniowej, zapobiegania chorobom, a nawet do utrata wagi.

Kontakt

Imię i nazwisko: Maria Samier
Strona internetowa : https://samiermarie.wixsite.com/site-marie-samier
Telefon: 03 22 71 67 74

Séverine Sénéchal: wykwalifikowany dietetyk-żywieniowiec

Prezentacja

Séverine Sénéchal pracuje jako dietetyk-dietetyk po uzyskaniu dyplomu BTS z dietetyki w 2004 roku. Otworzyła ją liberalnego gabinetu w Amiens w 2005 roku. Związana z APSARES czyli Stowarzyszeniem Pracownicy służby zdrowia ds. odpowiedzialnej diety i DUŻYCH lub Grupa Refleksyjna ds. otyłości i nadwagi.

Najlepsi dietetycy Amiens
Seweryna Sénéchal

Usługi

Konsultacje Séverine Sénéchal odbywają się w 2 etapach. Pierwsza sesja skupia się głównie na diagnozie. Obie strony ustalają wspólnie najskuteczniejszy sposób osiągnięcia celów poprzez naukę skuteczność proponowanego programu dietetycznego. Są następujące nominacje monitorowanie postępu leczenia. Wykonuje się je w gabinecie, w domu lub w Internecie.

Kontakt

Imię i nazwisko: Séverine Sénéchal
Strona internetowa : https://www.dieteticienne-amiens.fr/
Telefon: 06 32 92 92 74

Obéline Goubet: wykwalifikowana dietetyczka-dietetyk z okolic Amiens

Prezentacja

Obéline Goubet jest wykwalifikowaną dietetyczką-dietetykiem. Posiada BTS z dietetyki i DU z edukacji terapeutycznej. Obecnie działa w Sommie. Jego umiejętności pozwalają mu zająć się najróżniejszymi przypadkami, pod warunkiem, że da się je rozwiązać za pomocą programów żywieniowych.

Najlepsi dietetycy Amiens
Dietetyk-żywieniowiec Obéline Goubet

Usługi

Obéline Goubet prowadzi każdego, kto chce skorzystać ze wsparcia, w zakresie podejścia dietetycznego dostosowanego do konkretnych potrzeb, takich jak leczenie otyłości, cukrzycy, zmiana diety itp. Uczy swoich pacjentów prawidłowego odżywiania, czyli bez ograniczeń i frustracji w dążeniu do swoich celów.

Kontakt

Imię i nazwisko: Obéline Goubet
Strona internetowa : http://www.obeline-goubet.fr/
Telefon: 06 43 60 02 65

Thomas Zirn: certyfikowany przez państwo dietetyk-dietetyk

Prezentacja

Thomas Zirn pracuje jako dietetyk-żywieniowiec w Amiens. Jej specjalnością są odżywianie połączone z wydajnością, kontrola żywienia w czasie ciąży i przywracanie równowagi dietetycznej. On posiada dyplom DUT z inżynierii biologicznej, opcja dietetyki. Jego współpraca z profesjonalistami ze świata dietetyki i żywienia na terenie szpitala Kremla Bicêtre pozwala mu stale wzbogacać swoją wiedzę.

Najlepsi dietetycy Amiens
Dietetyk Thomas Zirn

Usługi

Thomas Zirn wybiera spersonalizowane podejście jako metodologia. Tak naprawdę każdy metabolizm jest inny. Profesjonalista z Health wykorzystuje ten fakt, oferując program dostosowany do każdej osoby w celu zagwarantowania zadowalające rezultaty.

Kontakt

Imię i nazwisko: Thomas Zirn
Strona internetowa : https://www.tzdietetiqueetnutrition.com/
Telefon: 06 64 49 35 89

Barbara Desmarest: wykwalifikowany dietetyk-żywieniowiec

Prezentacja

Dietetyk-żywieniowiec Barbara Desmarest jest posiadaczka BTS-u z dietetyki. To jest profesjonalistką, która słucha swoich klientów i która jest o tym przekonana Istnieją potrawy, które odpowiadają każdemu, w zależności od gustów i preferencji. wymagania.

Najlepsi dietetycy Amiens
Dietetyk-żywieniowiec Barbara Desmarest

Usługi

Barbara Desmarest pracuje ze swoimi pacjentami, aby znaleźć odpowiedni program żywieniowy. Jej celem jest uniknięcie narzucania diety standardowe, ale spersonalizowane: każda osoba, mała lub duża, mężczyzna lub kobieta (w ciąży lub nie) ma inny metabolizm. Do zobaczenia w jego firmy, aby uzyskać więcej informacji na temat jej usług.

Kontakt

Imię i nazwisko: Barbara Desmarest
Strona internetowa : https://visidiet.fr/dieteticienne-nutritionniste-amiens-80000-1057
Telefon: 03 67 23 01 83

Mylène Debeauvais: dietetyk-żywieniowiec w pobliżu z Amiens (Querrieu)

Prezentacja

Mylène Debeauvais jest dietetykiem i specjalistą ds. żywienia przeszli szkolenie w zakresie ETP lub terapeutycznej edukacji pacjenta. Ona rozporządza specjalizacja z zakresu nadwagi i otyłości u dzieci, zatwierdzona przez Szpital Neckera w Paryżu. Prowadziła zajęcia na studiach licencjackich marketingu zdrowej żywności w Instytucie Uniwersyteckim im Technologia.

Najlepsi dietetycy Amiens
Mylene Debeauvais

Usługi

Praca Mylène Debeauvais polega na dostarczaniu porady dotyczące diety dostosowanej do przypadku pacjenta. Jest skierowany do odbiorców szeroki i zróżnicowany, od młodych do starszych, od kobiet w ciąży po sportowców i seniorzy cierpiący na patologię (cukrzyca, cholesterol) lub nie. Ona oferuje konsultacje w swoim gabinecie lub w domu.

Kontakt

Imię i nazwisko: Mylène Debeauvais
Strona internetowa : https://www.mylenediet.com/
Telefon: 06 15 48 39 61

Amélie Roguez: wszechstronna dietetyczka-dietetyk

Prezentacja

Dietetyk i dietetyk Amélie Roguez ma CAP Gotowanie dostarczane przez centrum szkoleniowe zlokalizowane w Saint-Martin w Amiens. jest posiada również BTS z dietetyki oraz dyplom uniwersytecki w zakresie uzależnień (2018). Wykonuje równolegle ze swoim zawodem zawód jako moderator warsztatów tematycznych.

Najlepsi dietetycy Amiens
Dietetyczka Amélie Roguez

Usługi

Amélie Roguez oferuje konsultacje indywidualne i osobiste grupa dla osób pragnących znaleźć lepszą równowagę żywieniową. Jego kompetencje pozwól, aby wspierał ich w diecie, aby schudnąć lub jeszcze nie wyleczył się z patologii. Prowadzi także zajęcia z gotowania osoby prywatne i działalność na rzecz przedsiębiorstw.

Kontakt

Imię i nazwisko: Amélie Roguez
Strona internetowa : https://aroguezdieteticienne.wixsite.com/amelieroguez
Telefon: 06 08 04 55 16