Kim są najlepsi dietetycy/dietetycy w Nancy i regionie?

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Zawód dietetyka polega na wykrywaniu, leczeniu, a nawet zapobieganiu zaburzeniom odżywiania, brakom równowagi, a nawet chorobom. Zajmuje się wszelkimi problemami, takimi jak nadwaga, otyłość, chroniczna szczupłość, a także patologiami dietetycznymi, takimi jak cukrzyca, wysoki poziom cholesterolu czy alergie pokarmowe. Jeśli cierpisz na jeden z tych problemów i jesteś w mieście Nancy lub okolicach, odkryj wybór 8 najlepszych dietetyków i dietetyków w tym regionie.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Pierre Allory, trener sportowy i naturopata/praktyk w Nancy

Prezentacja

Pierre Allory jest przede wszystkim uznawany za trenera sportowego, zanim został dietetykiem. Od wielu lat uprawia gimnastykę i kulturystykę.

Oprócz gimnastyki artystycznej interesuje się także treningami ulicznym, podnoszeniem ciężarów i kulturystyką.

Dziś dzieli się swoimi pasję do ogółu społeczeństwa, zaszczepiając w nich miłość do sportu zmieszaną z idealna równowaga życia i zdrowego odżywiania. Znaczenie tego ten ostatni namawiał go także do podjęcia specjalistycznych studiów w tym celu zostań konsultantem ds. żywienia i naturopatą.

Ma dyplom trener trener specjalizujący się w gimnastyce artystycznej kobiet, nauczyciel fitness, rozwoju i wzmacniania mięśni, konsultant i trener sportowy, doradca żywieniowy i naturopata.

Usługi

Jako naturopata i doradca żywieniowy, wysłucha najmniejszego Twojego problemu odnośnie Twojej diety. Większość zaburzeń związanych z Problemem niedożywienia może zająć się Pierre Allory.

Od nadwagi po otyłość, przeżywa bulimię związaną ze stresem, wdraża swoje umiejętności w połączeniu ze swoim doświadczeniem w dziedzinie sportu, które Państwu zapewnia zabiegi szyte na miarę Twoich problemów.

Wspiera także osoby cieszące się dobrym zdrowiem i pragnące utrzymać ten stan, a nawet poprawić swoją wydolność fizyczną, zwłaszcza w przypadku sportowców wysokiej klasy.

Kontakt

Imię i nazwisko: Pierre Allory
Strona internetowa : https://nancy-naturopathie.fr/
Telefon: 06 24 56 11 39

Aline Mougenot, inżynier nauk o żywności

Prezentacja

Od 2011 roku mieszka w Nancy, Aline Mougenot jest dietetykiem i inżynierem ds. żywienia absolwent nauk o żywności na tych kierunkach.

Najlepsi dietetycy w Nancy i regionie
Podróże dietetyczki Aline Mougenot.

Podąża za treningami regularnie w celu ciągłego doskonalenia swojej wiedzy i oferty pacjentom najlepszą możliwą jakość usług. Między innymi wzmacnia swoje umiejętności poprzez kursy z zakresu prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych w związku pomóc zrozumieć i wysłuchać wszystkich najlepiej jak to możliwe oraz zidentyfikować ich problemu właśnie.

Praktykuje także hipnozę psychożywieniową, aby pomóc pacjentom całkowicie otworzyć się na lekarza i szczegółowo ujawnić swój problem. Wreszcie badanie dotyczące zaburzeń odżywiania umożliwia zapewnienie rozwiązań możliwie najbardziej spersonalizowanych.

Usługi

Jej usługi mają na celu wszystkich ludzi bez względu na wiek, płeć, stan fizyczny i psychiczny odnośnie jedzenia, pragnień i potrzeb. Na które cierpisz skrajna lub niewielka nadwaga, szczupłość, cukrzyca lub cholesterol, który ty jesteś kobietą w ciąży lub sportowcem, możesz zadzwonić do Aline Mougenot, aby pomóc Ci rozwiązać problemy z jedzeniem.

Podczas pierwszej konsultacji poznacie się bliżej, aby dowiedzieć się, czego tak naprawdę oczekujecie i jakie są powody, które motywują Was do wizyty u specjalisty ds. żywienia.

Dzięki różnym technikom, uzyskasz leczenie dostosowane do Twojego przypadku, bez zmuszania się do: drastyczna dieta, przynosząca trwałe zmiany.

Kontakt

Imię i nazwisko: Aline Mougenot
Strona internetowa : http://ma-nutrition.fr/
Telefon: 06 02 04 09 68

Claire Rebussi, wykwalifikowana dietetyczka

Prezentacja

Claire Rebussi jest dietetyk dietetyk absolwentka dietetyki BTS w szkole Notre Dame Aniołów w Belfort. Przez pewien czas współpracowała m.in innych dietetyków jako doradców młodych matek w diecie swoich dzieci do 3 roku życia.

Najlepsi dietetycy w Nancy i regionie
O dietetyczce Claire Rebussi.

Potem pracowała Szpital Bar-Le-Duc na oddziale diabetologii i żywienia. Opiekowała się diabetykami i osobami z nadwagą otyły.

Usługi

Oferuje swoje usługi m.in dzieci, dorośli, kobiety w ciąży lub karmiące piersią, cierpiący na schorzenia i patologie dietetyczne (otyłość, nadwaga, bulimia, anoreksja, cukrzyca, cholesterol itp.), czy nie.

Pierwsza konsultacja polega na poznać pacjenta i ocenić rzeczywistość motywacje, które skłaniają go do skorzystania z jego usług.

Pozostałe konsultacje są następnie zamierzał zaoferować odpowiednie leczenie, dokonać podsumowania postęp swojej sytuacji i dokonać niezbędnych dostosowań wynik. Ostatecznie zawsze uzyskasz pożądane rezultaty.

Kontakt

Imię i nazwisko: Claire Rebussi
Strona internetowa : http://www.claire-rebussi-dietetique.fr/
Telefon: 06 35 25 17 15

Nicolas Aubineau, dietetyk z Nancy

Prezentacja

Nicolas Abineau jest dietetyk praktykujący od wielu lat w Nancy w Centrum Rehabilitacja Kardiologiczna Cardiocean w La Rochelle, dietetyk i dietetyk za gamę produktów Nutratlétic przeznaczonych dla sportowców wyczynowych W latach 2008-2016 był dietetykiem-żywieniowcem w ośrodku rehabilitacyjnym pulmonologii Czerwonego Krzyża w La Rochelle od 2010 roku.

Najlepsi dietetycy w Nancy i regionie
O dietetyku Nicolasie Abineau

Napisał też wiele zajmuje się żywieniem i jego światem. Wreszcie prowadzi liczne konferencje podczas wydarzeń sportowych oraz w określonych ośrodkach.

Usługi

Pierwszy etap leczenia polega na identyfikacji problemów związanych z żywnością napotykanych przez pacjent. Wystarczy dobrze przygotowany kwestionariusz, aby poznać wszystkie szczegóły na jego temat styl życia, nawyki żywieniowe i sportowe.

Zatem inne konsultacje będzie opierać się na środkach dostosowania żywności, niekoniecznie przejść na deprywację, monitorowanie i kontrolę stanu pacjenta na średnio- i długoterminowy.

Kontakt

Imię i nazwisko: Nicolas Aubineau
Strona internetowa : https://www.nicolas-aubineau.com

Chrystel Beaufils

Prezentacja

Christel Beaufils przez wiele lat pracowała jako inżynier chemik, zanim przekwalifikowała się na dietetyka. Studiowała na Uniwersytecie w Nancy, a w 2016 roku uzyskała dyplom DUT na kierunku Dietetyka.

Najlepsi dietetycy w Nancy i regionie
Dietetyczka Chrystel Beaufils.

Mieszkając ponad 10 lat w regionu, przeprowadziła się tam również z myślą o zawodzie dietetyka liberał. Oferuje konsultacje domowe w całym Nancy i jego okolicach okolica.

Usługi

Pierwsza sesja jest najbardziej ważne w jego podejściu. Wiąże się to z przeprowadzeniem oceny odżywienia podczas którego po długiej dyskusji na temat ustalany jest program żywnościowy powody, które skłoniły Cię do wyboru dietetyka-żywienia.

Program jest w 100% spersonalizowane i doskonale dostosowane do Twojej sytuacji. Możesz być tego pewien każda metoda jest wyjątkowa, bez żadnych deprywacji.

Kontakt

Imię i nazwisko: Chrystel Beaufils
Strona internetowa : https://cbeaufilsdieteticienne.wordpress.com/
Telefon: 06 20 03 53 97

Clelia D’Angelo

Prezentacja

Clélia D’Angelo jest dietetyk-żywieniowiec, który również praktykuje hipnozę. Ćwiczę w Z dystansu liberalnego, swój zawód czyni prawdziwą pasją. W swoich programach oferuje pacjentom specyficzną dla siebie metodę: znaleźć ciało i umysł w zgodzie ze sobą.

Najlepsi dietetycy w Nancy i regionie
Dietetyczka Clélia D’Angelo.

Jest to bardzo widoczne na sieci społecznościowe, biorąc pod uwagę, że chce dzielić się swoją pasją w jak największym stopniu i swoją wiedzę na temat zrównoważonego i zdrowego odżywiania. To jest możliwość przekazywania jej przepisów, porad i wskazówek praktyczne dla użytkowników Internetu.

Ma dyplom z Absolwent psychologii na Uniwersytecie w Aix en Provence, BTS w dziedzinie dietetyki Prépadiet i CNED oraz praktykuje hipnozę w Metz, w Hypnosalys.

Usługi

Ćwiczy hipnozę wspierać pacjentów w trakcie leczenia. Daleko poza problemem żywności i żywienia, metoda ta pozwala również na ewakuację stres, rzucić palenie, alkohol i narkotyki, stawić czoła fobie…

Dla tych, którzy chcą przegrać wagi, jej podstawową ideą nie jest odchudzanie za wszelką cenę, ale poprawa związek z jedzeniem, jeść z przyjemnością, bez wyrzeczeń, ale z odpowiednią ilość i jakość.

Kontakt

Imię i nazwisko: Clélia D’Angelo
Strona internetowa : http://nutri-lia.com/
Telefon: 06 15 13 65 71

Karina Hipolita

Prezentacja

Karine Hypolite jest dietetyk-żywieniowiec zajmujący się żywieniem dzieci, młodzież, dorośli, sportowcy i kobiety w ciąży konsultacje biurowe.

Najlepsi dietetycy w Nancy i regionie
Dietetyczka Karine Hypolita.

Ona także realizuje indywidualne konsultacje w zakresie edukacji dietetycznej dla osób cieszących się dobrym zdrowiem zdrowie, ofiary zaburzeń odżywiania, nadwaga, intensywna szczupłość…

Oferuje również szkolenia dla specjalistów ds. żywienia, w szczególności dla kucharzy społeczności, opiekunowie…

Usługi

Dzięki jego konsultacjom m.in. będzie całkowicie uważna, aby rozróżnić problem i oferować spersonalizowane rozwiązania.

Przez cały program ona prowadzi Cię, doradza i motywuje. Ona oferuje Ci konkretną strategię żywieniową, która nie pozbawi Cię żadnego pożywienia i ciesząc się doznaniami przyjemności, jakie daje jedzenie.

Kontakt

Imię: Karine Hypolita
Strona internetowa : http://dieteticienne-nancy.fr/
Telefon: 09 80 74 75 48

Karolina Lavigne

Prezentacja

Caroline Lavigne jest dyplomowany dietetyk-żywieniowiec od października 2006 roku szkolenie z dietetyki BTS w mieście Montpellier. Dostała ją dyplom z dietetyki dzieci i młodzieży na wydziale lekarskim z Nancy w 2016 r.

Najlepsi dietetycy w Nancy i regionie
O dietetyczce Caroline Lavigne.

Zostaje dietetykiem liberalny w 2007 r., oferując konsultacje domowe. Jednocześnie ona oferował także kursy żywienia w ośrodku szkoleniowym w Reims.

Dopiero w 2009 roku otworzyła swoje biuro w Sedanie, co pozwoliło jej w pełni poświęcić się swojej działalności. W 2012 roku przeprowadziła się do Lotaryngii i osiedliła się tam na stałe.

Usługi

Pierwsza konsultacja to a moment wymiany i dzielenia się między nią a pacjentem. Pozwala celować dokładnie oczekiwań i potrzeb każdego pacjenta.

Twoje tempo życia, Twoje nawyki żywieniowe, aktywność fizyczna, wszystko jest dokładnie sprawdzane aby zaoferować Ci program idealnie dopasowany do Twoich potrzeb osobowość i Twoje potrzeby.

Inne konsultacje uzupełniające są przeprowadzane w odstępach od 3 do 4 tygodni, aby umożliwić wdrożenie program. Robicie podsumowanie, ona Was motywuje i zachęca postępów, dostosowując się w miarę postępów z programu.

Kontakt

Imię i nazwisko: Karolina Lavigne
Strona internetowa : http://www.dieteticienne-lavigne-nancy.com/
Telefon: 06 73 85 51 49