PhenGold: moja opinia i zakup w najlepszej cenie

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

W dziale spalaczy tłuszczu konkuruje ze sobą wiele referencji. Niedawno na rynku pojawił się PhenGold. Z czego to jest zrobione? Co to jest warte? I jakie są jego skutki? To wszystko pytania, na które postaram się odpowiedzieć. Będę wtedy nadal musiał zająć się bardziej praktycznymi kwestiami, takimi jak zakup, cena, dawkowanie, możliwe przeciwwskazania, ale także podzielić się referencjami i opiniami użytkowników.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Co to jest PhenGold?

PhenGold to suplement diety zaliczany do kategorii suplementów na odchudzanie. Został opracowany przez Swiss Research Labs, znane z innych suplementów diety przeznaczonych dla sportowców i innych osób.

Butelki PhenGold
PhenGold to suplement diety, który pomaga osobom chcącym schudnąć.

Jego celem jest pomóc Ci marnować czas, korzystając z mechanizmów dobrze znanych w tej branży. Innymi słowy, będzie działać zarówno jako spalacz tłuszczu, jak środek tłumiący apetyt I zwiększyć swój metabolizm. Ten wzrost metabolizmu jest również głównym wektorem utraty wagi, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet.

Celem jest nakłonienie organizmu do spożycia jak największej liczby kalorii przy jednoczesnym ograniczeniu spożycia. A to po to, żeby Twój bilans kaloryczny był deficytowy!

Jak pisałem powyżej jest to mieszany suplement diety, który skierowany jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Niekoniecznie jest to punkt negatywny. Jednak jako ekspert ds. żywienia nadal zauważam różnice. Chociaż proces jest zasadniczo taki sam.

Składniki PhenGold

W skład PhenGold wchodzą różne składniki. Wszystkie są naturalne i pochodzą albo z roślin i krzewów, albo z minerałów potrzebnych organizmowi. Dlatego nie znajdujemy żadnego związku chemicznego w pejoratywnym znaczeniu tego terminu, z cząsteczkami, których pełny zakres nie jest nam znany. Dlatego sporządziłem niewyczerpującą listę różnych składników, które ją tworzą, wraz z krótkim wyjaśnieniem.

Zielona herbata

Zielona herbata znana jest od wieków ze swojego różnorodnego działania na organizm ludzki. Jest na tyle dobry, że jest jednym z tych składników, które można znaleźć niemal we wszystkich suplementach diety na odchudzanie.

Najbardziej poszukiwaną akcją jest termogeneza z ciała. Mówiąc prościej, oznacza to, że ciało staje się cieplejsze w wyniku wzrostu metabolizmu. Rozgrzewasz się. Akcja ta jest interesująca dla osób chcących się rozgrzać. Ale dla tych, którzy chcą schudnąć, jest to interesujące, ponieważ rozgrzewka ciała wymaga dużo energii, a co za tym idzie spalania kalorii (głównie tych zawartych w tłuszczu).

W składzie PhenGold dawka zielonej herbaty wynosi 500mg na 3 kapsułki.

Zielona herbata ma jeszcze inne ciekawe działanie. Jego działanie moczopędne, jego rola w zapobieganie otyłość, lub obniżenie stawki cholesterolu (poprzez przeciwutleniające działanie polifenoli) to kilka przykładów.

Zielona herbata ma wiele zalet

Kawa

Wśród wielu naturalnych stymulantów możemy liczyć na kawę. Występuje także w niemal wszystkich recepturach produktów związanych z odchudzaniem czy pobudzenie organizmu. Kofeina dodaje organizmowi energii, która zmusza go do szybszej pracy i większej responsywności. W ramach programu odchudzającego kawa będzie stosowana w celu stymulacji utraty wagi poprzez metabolizm.

Ale to nie jedyna zaleta, jaką można przypisać kofeinie. Jeśli pojawia się również w składzie PhenGold, to również z tych samych powodów, które znajdują się w napojach energetycznych takich jak Mountain Dew, Redbull czy nawet Coca-Cola. Kofeina ma właściwości energetyzujące, które podtrzymują organizm w działaniu wtedy, gdy tego potrzebuje.

PhenGold zawiera nieco ponad 100 mg kofeiny na kapsułkę. Dla porównania Redbull zawiera 30 mg w puszce.

pieprz cayenne

PhenGold opiera się głównie na tryptyku składników, w tym pieprzu cayenne, zielonej herbacie i kofeinie. Występuje także w „bardzo” dużych ilościach w tym suplemencie diety. Ten ostatni ma również obecnie najwyższą dawkę na rynku. Orientacyjnie 3 kapsułki zawierają 200 mg.

Jeśli pieprz cayenne jest tak interesujący, to dlatego, że podobnie jak zielona herbata wywołuje: termogeneza z ciała. Aby się przekonać, wystarczy zjeść papryczkę chili, po której robi się gorąco.

Oprócz wywoływania termogenezy, pieprz cayenne ma właściwości: znaczący efekt tłumienia apetytu, co wyjaśnia również jego obecność w PhenGold.

L-tyrozyna

Jest to aminokwas. Jest podstawą produkcji hormonów m.in. czuwania i uczucia sytości. Ma także działanie tłumiące apetyt.

Wydaje się, że według niektórych studia, na co pozwala kuracja oparta na L-tyrozynie redukować stres osobnika. Wiemy jednak, że stres jest ważnym czynnikiem wpływającym na przyrost masy ciała. Spożywanie L-tyrozyny pomoże zatem zapobiec przyrostowi masy ciała.

Skład PhenGold

L-teanina

Inny niezbędny aminokwas, L-teanina, występuje w herbacie. Interweniuje w różne metabolizmy organizmu, w tym ten, który umożliwia koncentrację. Pod tym względem przypisujemy mu relaksujące korzyści.

Ponieważ występuje w herbacie, jego użycie razem z kofeiną nie jest paradoksalne. Rzeczywiście, również w herbacie znajdziemy kofeinę w postaci teiny.

Aneuryna

W PhenGold znajdziemy również witaminę B. Obecnie nie ma badań, które szczegółowo analizowałyby interakcje różnych witamin z grupy B (na przykład B1, B2, B3, B6, B12), ale są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Niedobór witamin może powodować poważne problemy i powodują pojawienie się chorób. I tak na przykład na początku ubiegłego wieku w Azji szerzyła się choroba zwana beri-beri. Powoduje problemy kardiologiczne i neurologiczne, które mogą prowadzić do śmierci. W rzeczywistości choroba ta jest spowodowana wyłącznie niedoborem witaminy B1, co powoduje ustąpienie objawów.

Witaminy z grupy B występują wyłącznie w żywności i nie wymagają specyficznego metabolizmu (w przeciwieństwie na przykład do witaminy D). Również zróżnicowana dieta pozwala uniknąć niedoborów, z tym że w przypadku diety niedobory występują znacznie częściej ze względu na wybory żywieniowe, jakie się z nimi wiążą.

Witaminy z grupy B występują wyłącznie w pożywieniu. Niedobór może prowadzić do poważnych problemów.

SKUTECZNIE SCHUDNĄĆ Z PHENGOLD


 • Bezpłatna dostawa
 • Do 2 miesięcy bezpłatnego leczenia
 • 100-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
PhenGold

Zamów PHENGOLD już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Jakich efektów możesz się spodziewać po PhenGold?

Jak mogłem powiedzieć powyżej, PhenGold działa za pomocą różnych wektorów, aby osiągnąć wyznaczony cel, jakim jest utrata wagi. Nie spala w cudowny sposób tkanki tłuszczowej, lecz opiera się na dobrze znanych metabolizmach, aby wywołać pożądane działanie.

Jest to środek tłumiący apetyt

Niektóre jego składniki, mam na myśli w szczególności witaminę B i pieprz cayenne, w naturalny sposób tłumią apetyt. Innymi słowy zmniejszają uczucie głodu i sprzyja uczuciu sytości. Zostało to również udowodnione w niektórych przypadkach opublikowanych badań. Zgodnie z wynikami, w przypadku spożycia pieprzu cayenne, zmniejszenie spożywanej ilości wyniesie średnio 10%, to samo dotyczy witaminy B6.

Ponadto ich obecność w składzie PhenGold jest całkowicie logiczna.

Pomaga spalić tłuszcz

Nie ma żywności samej w sobie, która spalałaby tłuszcz. Jest to błędne określenie, tłumaczące sytuację, w której żywność sprzyja wykorzystaniu tłuszczu zawartego w tkance tłuszczowej.

Aby żywność mogła zostać uznana za spalacz tłuszczu, musi działać na organizm. Niech ten ostatni skorzysta z posiadanych zasobów. Jedynym zdolnym do tego metabolizmem jest termogeneza, naturalny wzrost temperatury ciała. Podsumowując, spalacz tłuszczu to nic innego jak pokarm/składnik podnoszący temperaturę ciała.

W składzie PhenGold znajdziemy kilka składników, które mają tę szczególną cechę. Tak jest w przypadku zielonej herbaty zawierającej teinę. Dotyczy to również kofeiny. Te dwie cząsteczki mają zdolność nieznacznego zwiększania tempa pracy naszego organizmu i dlatego sprawiają, że w tej samej sytuacji zużywa on więcej kalorii. Szacuje się, że wynosi ona 4%, co odpowiada od 70 do 80 kalorii dziennie w średnim spożyciu. Wiemy jednak, że w diecie na ogół staramy się zmierzać w stronę deficytu kalorii, aby zmusić organizm do wykorzystania zapasów i ich spalenia.

To samo dotyczy pieprzu cayenne, znanego również ze swojej skłonności do wspomagania spalania tłuszczu.

Na koniec muszę jeszcze podkreślić, że najlepszym sposobem na spalanie tłuszczu jest spalanie tłuszczu uprawiać aktywność sportową, być aktywnym i poruszać się. Zasada, którą wspiera także państwo w ramach akcji „Jedz. » Nigdy nie mogę wystarczająco podkreślić, że jeśli chcesz schudnąć, dwa główne obszary pracy to dieta i sport.

Sport jest doskonałym katalizatorem zwiększenia rytmu organizmu i spalania tkanki tłuszczowej

Zwiększa metabolizm

Kiedy mówię o zwiększaniu metabolizmu, mam oczywiście na myśli termogenezę, ale także prostą czynność polegającą na zmuszaniu organizmu do cięższej i szybszej pracy. Takie działanie ma kilka składników zawartych w preparacie PhenGold: pieprz cayenne, kawa i L-teanina.

Ta zasada zwiększania metabolizmu po prostu to umożliwia przekształcać wchłoniętą żywność w energię, a nie w tłuszcz. Wiemy, że niektóre powolne metabolizmy nie są w stanie szybko przetworzyć wszystkich pokarmów, co prowadzi do gromadzenia się „nadwyżek”, a tym samym do pojawienia się tłuszczu. Pokarmy przyspieszające metabolizm pomagają z tym walczyć.

Masz więcej energii

W licznych badaniach sprawdzano związek przyczynowy pomiędzy zmęczeniem, stresem i przyrostem masy ciała. Powiązanie to zostało podkreślone i stało się faktem powszechnie przyjmowanym. Również obecne suplementy diety zawsze uwzględniają ten parametr. Dotyczy to również PhenGold.

Wśród różnych składników, które pomagają zwalczać zmęczenie lub redukować stres, znajdziemy rodiolę i witaminę B12. Ta ostatnia wchodzi w skład koktajlu witamin z grupy B. Odpowiada głównie za prawidłowe wykorzystanie energii przez organizm. Musi utrzymywać stały poziom przez cały dzień. Niedobór witaminy B12 powoduje zatem wzloty i upadki połączone z napadami zmęczenia. A więc zjedz coś, przekąskę, żeby dodać sobie trochę energii.

Rhodiola to roślina rosnąca na dużych wysokościach i uważana za mającą właściwości przeciwzmęczeniowe. Zapewnia także lepszą wydajność umysłową i lepszą koncentrację.

Do tego musimy dodać również zieloną herbatę i kawę, których zdolność dodawania energii i zwiększania dynamiki jest dobrze znana.

SKUTECZNIE SCHUDNĄĆ Z PHENGOLD


 • Bezpłatna dostawa
 • Do 2 miesięcy bezpłatnego leczenia
 • 100-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
PhenGold

Zamów PHENGOLD już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Jaka jest dawka PhenGold?

PhenGold ma bardzo proste dawkowanie, podobne do innych suplementów diety. Zgodnie z zaleceniami producenta, kurs PhenGold polega na przyjmowaniu 3 kapsułki dziennie. Co wyjaśnia, dlaczego często mówiłem o wadze 3 kapsułek, dawce dziennej, a nie jednej kapsułce!

Producent nie określa czasu trwania. Mogę jednak jedynie doradzić, aby nie przeprowadzać zbyt długiego leczenia. Na przykład miesiąc. Jeśli to konieczne, wznowić leczenie po kilkutygodniowej przerwie. Zaleta tego rozwiązania jest podwójna.

Przede wszystkim zmniejszamy ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Choć nie jest ich wiele, to duże dawki kofeiny nie są dobre dla organizmu. Następnie, jeśli chodzi o sportowców i kulturystów, okresy przerwy dają ciału wytchnienie, aby zintegrować nowe funkcjonowanie i postępy.

Na co dzień zaleca się przyjmowanie:

 • 2 kapsułki rano. W tym samym czasie co śniadanie, żeby nie obciążało zbytnio żołądka. Pozwala to również uniknąć skutków wieczornej kofeiny i problemów z zasypianiem. Przypominam, że zmęczenie jako część diety przynosi efekt przeciwny do zamierzonego.
 • 1 kapsułka w południe z posiłkiem lub tuż przed treningiem. W ramach sesji sportowej PhenGold zapewni organizmowi nieco większą motywację, dzięki czemu sesja będzie bardziej intensywna.
PhenGold należy przyjmować podczas posiłku. W przypadku sportowców może to nastąpić również przed treningiem lub obfitym posiłkiem, aby zmaksymalizować wysiłek i wydatek energetyczny.

Gdzie kupić PhenGold i w jakiej cenie?

PhenGold – 3 butelki

Najłatwiejszym sposobem zakupu PhenGold jest wejście na oficjalną stronę producenta. Można go kupić bez recepty, ponieważ jest suplementem diety. W porównaniu do innych referencji dostępnych na rynku cena jest prawidłowa i rozsądna.

Należy pamiętać, że producent oferuje m.in Gwarancja zwrotu pieniędzy. Ponadto, jeśli nie będziesz zadowolony z PhenGold podczas leczenia, możesz poprosić o zwrot ceny zakupu. To ostatnie nie dotyczy jednak kosztów dostawy. Jednakże zapewnienie takiej gwarancji pozostaje gwarancją powagi i zaufania do produktu.

PhenGold kupowany jest w formie kuracji, która trwa około jednego miesiąca.

 • 54,39 € za miesięczne leczenie
 • 108,78 € za dwa miesiące + 1 miesiąc gratis
 • 154,80 € na trzy miesiące + 2 miesiące bezpłatnie

Dostawa jest szybka i prosta. Po opłaceniu zamówienia zostaje ono wysłane pod wskazany adres. Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej, aby przebiegała szybciej. Jednak czas dostawy zależy od tego, gdzie mieszkasz. Trzeba policzyć

 • 3 do 20 dni roboczych dla Francji i krajów europejskich
 • 3-10 dni roboczych do Wielkiej Brytanii
 • W przypadku innych miejsc docelowych od 5 do 21 dni roboczych

Czy są jakieś skutki uboczne?

Jak napisałem powyżej, składniki PhenGold są naturalne. Oznacza to, że możliwe skutki uboczne mogą pochodzić z dwóch źródeł:

 • A nietolerancja lub nadwrażliwość do związku. Na przykład niektórzy ludzie są bardzo wrażliwi na kofeinę i mieliby trudności z przyjęciem dużej dawki. Mam tu na myśli szczególnie kobiety w ciąży, którym odradza się spożywanie zbyt dużej ilości kofeiny.
 • A przedawkować co może być spowodowane celowym przyjęciem zbyt wielu kapsułek lub organizm nie potrzebuje 3 kapsułek. Wystarczy zapoznać się w tej kwestii z radą producenta lub samodzielnie lub za radą lekarza zmniejszyć dzienną dawkę.

Najczęstszymi działaniami niepożądanymi są zaburzenia żołądkowo-jelitowe i zaburzenia snu. Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż kilka dni, konieczna jest konsultacja z lekarzem.

Moja opinia szczegółowo

Moja ogólna ocena: 4,1/5

Testując produkty, kieruję się kilkoma ważnymi kryteriami. Oto kilka rzeczy, które biorę pod uwagę:

 • Skład: Szczególną uwagę zwracam na skład pod względem mikro i makroelementów, gdyż odgrywają one kluczową rolę w procesie odchudzania i ogólnego stanu zdrowia.
 • Rozgłos: reputacja marki jest dla mnie istotnym kryterium. Trudno zaufać nieznanej marce, która nie jest obecna w mediach, szczególnie jeśli chodzi o tego typu produkty.
 • Cena: koszt powinien być rozsądny, abym mógł go regularnie stosować jako zamiennik posiłku, nie narażając przy tym swojej sytuacji finansowej.
 • Dawkowanie: Prostota i praktyczność dziennego spożycia to dla mnie ważne elementy. Szukam zastosowań bez ograniczeń i trudności.

Tutaj przedstawiam moją nieco bardziej szczegółową opinię na temat PhenGold.

Skład: 4/5

Jeśli chodzi o skład, uważam, że jest bardzo wydajny. Kilka jego składników występuje w bardzo dużych ilościach. Mam na myśli między innymi zieloną herbatę, kawę, pieprz cayenne. Ten potężny preparat będzie miał realny wpływ na organizm osoby pragnącej schudnąć. A przede wszystkim efekty powinny pojawić się szybko!

Rozgłos: 4,5/5

Jeśli chodzi o popularność, PhenGold jest powszechnie rozpoznawalny i cieszy się solidną reputacją w dziedzinie kulturystyki, a nawet wśród ekspertów. Mimo, że jego początkowe zastosowanie jest przeznaczone dla sportowców, PhenGold jest idealny dla osób pragnących wyrzeźbić sylwetkę i udoskonalić swój wygląd fizyczny. Ta otwartość ustępuje miejsca wielkiemu rozgłosowi wśród ogółu społeczeństwa.

Cena: 4/5

Butelka PhenGold kosztuje 49,99 € i zawiera 90 kapsułek na miesięczną kurację, następnie 99,99 € na 2 miesiące kuracji plus jeden miesiąc gratis, wreszcie za 149,99 € za 3 butelki, PhenGold oferuje 2 miesiące gratis. Ceny wydają się trochę drogie, ale spadające ceny pozwalają na duże oszczędności: tam, gdzie zakupiona sama butelka kosztuje 0,54 € za sztukę kapsułek, najnowsza oferta oferuje cenę za kapsułkę wynoszącą 0,33 € za sztukę. Dodatkowo jako suplement diety jego dawkowanie jest bardzo proste i nie stanowi obciążenia. Dlatego też na tym poziomie niekoniecznie będziesz czuć się zdemotywowany z czasem.

Opinia konsumentów

Oto kilka opinii, które również przeczytałem na stronie:

Laura

Krystyna, Poczułam, że mam więcej energii i lepszą koncentrację. Dla mnie był to dokładnie kop, którego potrzebowałem, aby ruszyć do przodu. Bardzo się cieszę, że się nie poddałam, bo w ciągu czterech miesięcy schudłam 9, bo 5 kg! To była dla mnie magiczna liczba, bo oznaczała, że ​​w końcu wróciłam do pierwotnej wagi!

SKUTECZNIE SCHUDNĄĆ Z PHENGOLD


 • Bezpłatna dostawa
 • Do 2 miesięcy bezpłatnego leczenia
 • 100-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
PhenGold

Zamów PHENGOLD już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Wniosek

Jako entuzjasta odżywiania uważam, że PhenGold ma wiele zalet, a jednocześnie jest przystępny cenowo w porównaniu z niektórymi renomowanymi programami. Jako suplement diety jego dawkowanie jest proste i nie stanowi żadnego ograniczenia, co pozwala uniknąć demotywacji z biegiem czasu.

Jeśli chodzi o jego skład, uważam go za niezwykle mocny. Kilka głównych składników, takich jak zielona herbata, kawa i pieprz cayenne, występuje w znacznych ilościach. Ten potężny preparat prawdopodobnie będzie miał realny wpływ na organizm osób pragnących schudnąć. Poza tym efekty powinny być odczuwalne szybko!

Czytałem także różne opinie użytkowników na różnych forach i wszystkie wydają się być zgodne co do zalet PhenGold.

Na koniec chciałbym jeszcze przypomnieć, że przestrzeganie kursu PhenGold nabiera pełnego znaczenia, gdy zastosujesz inne uzupełniające środki. Obejmuje to regularną aktywność fizyczną, taką jak uprawianie sportu, a także zdrowszą dietę bogatą w warzywa i owoce, a ubogą w żywność przetworzoną, tłuszcz, cukier i sól!

Alternatywy

Jeśli chcesz odkryć inne alternatywy dla PhenGold dla porównania, możesz skonsultować się mój artykuł o najlepszych spalaczach tłuszczulub znajdź inne opcje poniżej: