Phen375: moja opinia i zakup w najlepszej cenie

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Phen375 to przede wszystkim suplement diety dedykowany odchudzaniu. W kolejnych wierszach staramy się przedstawić ten suplement w najdrobniejszych szczegółach, przekazując jednocześnie ważne aktualizacje, a także opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) badaczy i konsumentów. Aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje wątpliwości, zajmiemy się również kwestiami porad dotyczącymi cen i użytkowania.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.


Aktualizacja : Phen375 został teraz zastąpiony przez PhenQ, bardziej skuteczny i bardziej konkurencyjny cenowo.
Możesz przeczytać mój artykuł”PhenQ: recenzje, ceny i porady” po więcej szczegółów!

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Prezentacja

Phen375 to jedno i drugie środek tłumiący apetyt I spalacz tłuszczu pomaga w walce z nadwagą i otyłością. Suplement ten, wprowadzony na rynek od 2009 roku, nie jest ani panaceum, ani cudownym produktem. Jego skuteczność jest niezaprzeczalna u osób, które łączą go ze zbilansowaną, zróżnicowaną dietą oraz regularnym uprawianiem przynajmniej jednego sportu (spacery, taniec, bieganie, jazda na rowerze, pływanie itp.). Konsumenci, którzy wypróbowali wiele innych produktów odchudzających przed odkryciem Phen375, nie wahają się wyrazić swojej opinii i są pełni pochwał. Nie może być inaczej, gdy wiemy, że producenci suplementu nie skąpią środków w celu maksymalnego ulepszenia receptury i to w ścisłej zgodności z obowiązującymi przepisami.

Jak Phen375 działa na organizm człowieka?

Kapsułki odchudzające powodują utratę wagi u swoich użytkowników na wiele sposobów. Dwie najbardziej ekstremalne i najbardziej znane metody to spalanie tłuszczu i tłumienie apetytu (działanie tłumiące apetyt). Aby mieć gwarancję skuteczności, należy wybrać produkt odchudzający, który uwzględni swoje metody w swoich procesach działania. Nie bój się, Phen375 ma całkiem doskonałe podejście do obu. Oprócz tych dwóch metod przyspiesza również metabolizm i zwiększa poziom energii! Phen375 pomaga schudnąć na kilka sposobów.

Spalacz tłuszczu

Phen375 pomaga organizmowi spalić tłuszcz. Zawiera L-karnitynę, bardzo dobrze znany składnik spalający tłuszcz, o którym mówi się, że naśladuje naturalną hCG („ludzką gonadotropinę kosmówkową”), pomagając w uwalnianiu i przekształcaniu zmagazynowanego tłuszczu w użyteczną energię.

Środek tłumiący apetyt (środek tłumiący apetyt)

Phen375 zapobiega przejadaniu się i pomaga szybko schudnąć. Tłumiąc apetyt, powinieneś poczuć:

 • Mniejszy głód w ciągu dnia;
 • Większa satysfakcja dzięki zmniejszeniu liczby kalorii dostarczanych do organizmu z pożywieniem.

Dodatkowo pomaga zmniejszyć ochotę na potrawy, których powinieneś unikać (te, które wszyscy kochamy najbardziej – pełne cukru i tłuszczu!). A ponieważ jesteś mniej głodny, łatwiej będzie Ci dokonywać mądrych wyborów żywieniowych i trzymać się diety.

Wzmacniacz metabolizmu

Phen375 zawiera również ekstrakt Dendrobium Nobile, naturalny środek pobudzający, który pomaga zwiększyć metabolizm. A to z kolei zwiększy tempo spalania kalorii, dzięki czemu bardzo szybko spalisz kalorie dostarczane w diecie, nawet jeśli w ogóle nic nie robisz. Do tego kapsaicyna z papryczek chili, która podnosi temperaturę ciała i działa jak termogeniczny spalacz tłuszczu.

Łącznie te różne właściwości spalania tłuszczu powinny zapewnić dobre wyniki w utracie wagi. Suplement posiada najskuteczniejsze właściwości spalające tkankę tłuszczową jakie kiedykolwiek widziałem. Aby jednak osiągnąć najlepszy efekt należy zachować zdrową dietę i aktywność fizyczną.

Zwiększacz energii

Wreszcie, składniki Phen375 pomagają zwiększyć poziom energii. Często, gdy czujesz się zmęczony i ospały, dokonujesz wyborów szkodliwych dla Twojej diety, takich jak fast foody lub oglądanie telewizji zamiast ćwiczeń.
Zwiększa Twoją energię, dzięki czemu możesz dokonywać właściwych wyborów żywieniowych, czuć się lepiej i ćwiczyć dłużej – dając organizmowi zastrzyk, którego potrzebuje, zanim utrata wagi w naturalny sposób zwiększy poziom energii.
Wyjaśnia to zasady działania.

Phen375, skuteczny wzmacniacz energii
Phen375, skuteczny wzmacniacz energii

Skuteczność Phen375

Producent Phen375 podkreśla, że ​​suplement pozwala schudnąć od 1,5kg do 2,5kg tygodniowo, nie więcej. Takie ustawienie pozwala zachować użytkownikom doskonałe zdrowie, jednocześnie przyjemnie rzeźbiąc sylwetkę. Trzeba uważać na wszelkie kapsułki na odchudzanie, które rzekomo powodują utratę wagi około 10 kg tygodniowo, bo gdyby ten cel miał zostać osiągnięty (niezwykle), nie obyłoby się to bez szkodliwych skutków dla zdrowia. Warto przy tym zaznaczyć, że skuteczność suplementu zauważalna jest już po miesiącu stosowania. Dlatego ważne jest, aby uzbroić się w cierpliwość, a przede wszystkim stosować zbilansowaną i zdrową dietę, obejmującą ćwiczenia fizyczne, takie jak spacery, pływanie, taniec i jazda na rowerze. Kilku klientów potwierdza skuteczność Phen375. Oprócz wyrażania osobistych opinii wraz ze zdjęciami lub filmami potwierdzającymi, nie wahają się udzielać przydatnych porad dotyczących lepszego wykorzystania.

Aktualizacja : Phen375 został teraz zastąpiony przez PhenQ, bardziej skuteczny i bardziej konkurencyjny cenowo.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Jakie są składniki Phen375?

Phen375 składa się z różnych składników, które w połączeniu zapewniają oczekiwane korzyści w zakresie utraty wagi. Niektóre pomogą stłumić apetyt i/lub przyspieszyć metabolizm organizmu, a inne pomogą spalić tłuszcz.

Pieprz Cayenne (Kapsaicyna) 10M HU/G

Pieprz cayenne, stosowany zarówno w kuchni, jak i w medycynie, zawiera kapsaicynę. Kapsaicyna pomaga między innymi przyspieszyć wytwarzanie ciepła w organizmie (mówimy o termogenezie), zmniejszyć apetyt lub wywołać uczucie sytości, a także podkręcić metabolizm.

Termogeneza to techniczny termin określający proces wytwarzający ciepło naszego organizmu. Jednym z powodów, dla których ssaki (takie jak ludzie) muszą jeść znacznie więcej niż zwierzęta zmiennocieplne (takie jak jaszczurki), jest to, że musimy ogrzać naszą krew, aby pozostać przy życiu.
Dozowana w ilości 10M HU/G w kapsułce odchudzającej Phen375, kapsaicyna z pieprzu cayenne bardzo nieznacznie reguluje termostat organizmu o ułamek stopnia. To tak niewielki wzrost, że nikt go nie zauważy. Więc nie martw się, nie będziesz się obficie pocić. Jednak ogrzanie krwi nawet nieco bardziej niż normalnie zużywa dużo energii. To dodatkowe zapotrzebowanie na energię powoduje, że spalasz więcej kalorii (do 270 dodatkowych kalorii dziennie), co z kolei powoduje spalanie tłuszczu. Dodatkowo kapsaicyna zwiększa efekt tłumienia apetytu, dzięki czemu nawet nie będziesz myśleć o podjadaniu.

pieprz cayenne
Pieprz cayenne jest jednym ze składników Phen375

Pikolinian chromu (12%)

Pikolinian chromu to pierwiastek śladowy, którego zalecane dzienne spożycie wynosi około 50 do 70 µg. Występuje między innymi w owocach morza, grzybach, orzechach i żółtku jaj. Oprócz kontrolowania apetytu poprawia metabolizm węglowodanów i lipidów, reguluje poziom cukru we krwi, zwiększa transport insuliny, zapobiega chorobom sercowo-naczyniowym oraz zwalcza otyłość i cukrzycę. To powiedziawszy, pikolinian chromu jest, zdaniem producenta, głównym kontrolerem apetytu suplementu Phen375.

Węglan wapnia

Wapń przyczynia się do poprawy zdrowia poprzez wspomaganie eliminacji toksyn. Przy dziennym spożyciu 1,2 g jest doskonałym sprzymierzeńcem w bezpiecznej utracie wagi w trakcie okresów diety lub poza nimi. Według ekspertów pomaga zapobiegać zgadze i pomaga zmniejszyć kwasowość soku żołądkowego; co sprzyja lepszemu trawieniu. W Phen375 węglan wapnia jest dozowany w dawce 149 mg (36%).

L-karnityna (L-winian) 68%

L-karnityna, odkryta w 1905 roku, składa się z dwóch aminokwasów, lizyny i metioniny, które naśladując ludzką gonadotropinę kosmówkową (hCG) transportują kwasy tłuszczowe do mitochondriów. Według specjalistów L-karnityna pomaga zmniejszyć zmęczenie, utrzymać poziom cukru we krwi, zwiększyć masę mięśniową i zmniejszyć masę tłuszczową, szczególnie podczas ćwiczeń fizycznych. Człowiek musi uzupełniać swoje dzienne spożycie do 2 g poprzez żywność (jajka, mleko, wieprzowinę, jagnięcinę lub baraninę).

Zdaniem badaczy regularne przyjmowanie L-karnityny przez semestr poprawia wydolność fizyczną średnio o 11%. Niedobór L-karnityny może powodować opóźnienia wzrostu, powiększenie wątroby lub osłabienie mięśni. W Phen375 L-karnityna w dawce 382 mg przyczynia się do efektu odchudzającego suplementu. Pomaga rozkładać nagromadzoną tkankę tłuszczową i wytwarzać energię w wyniku metabolizmu.

Ekstrakt Citrus Aurantium (ujednolicony przez 10% synefryny)

Citrus Aurantium to związek otrzymywany z pomarańczy sewilskiej lub pomarańczy gorzkiej, zwanej także pomarańczą gorzką (owoc drzewa pomarańczowego zwany pomarańczą gorzką). Związek ten nieznacznie zwiększa naturalne tempo metabolizmu organizmu (co oznacza, że ​​spalasz więcej kalorii bez wykonywania forsownych ćwiczeń). Samodzielnie Citrus Aurantium robi bardzo niewiele, dlatego też nie znajdziesz wielu osób odchudzających się poprzez zażywanie czystych tabletek Citrus Aurantium. Działa jednak dobrze w połączeniu z innymi związkami tłumiącymi apetyt. Zdaniem naukowców Citrus Aurantium pomoże Twojemu organizmowi wyprodukować naturalną substancję, noradrenalinę, która z kolei pomoże Ci spalić tłuszcz poprzez zwiększenie metabolizmu.

Kofeina bezwodna (kofeina odwodniona)

Kofeina (C8H10NIE4O2), często określana jako metyloteobromina i 1,3,7-trimetyloksantyna, jest w rzeczywistości tą samą cząsteczką co mateina, guaranina i teina. Jest to silny środek psychotropowy, sklasyfikowany przez Food Drug Administration (FDA) jako „wielofunkcyjna substancja spożywcza, ogólnie uznawana za bezpieczną” przy podawaniu w umiarkowanych dawkach, ale potencjalnie toksyczną w dużych dawkach.

W suplemencie Phen375 kofeina jest odpowiedzialna za tłumienie apetytu, oszukując mózg, aby pomyślał, że jesteś pełny, co pozwala Twojemu ciału spalić potrzebną energię. Dzięki temu poczujesz się mniej głodny, będziesz bardzo mało podjadać między posiłkami i schudniesz, a jednocześnie poczujesz się bardziej aktywny i pełen witalności.

Do tych 6 głównych składników zawartych w Phen375 sprzedawanym w Europie, znajdują się 2 inne, zwłaszcza ekstrakt z Dendrobium nobile i Coleus Forskolii Root PE, dla preparatu dopuszczonego w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Ekstrakt z Dendrobium Nobile

Za nazwą Dendrobium Nobile kryje się bambusowa orchidea, biało-fioletowy kwiat pochodzący z Indii, ale rosnący w wielu innych krajach azjatyckich, takich jak Chiny, gdzie od dziesięcioleci jest stosowany w medycynie tradycyjnej w leczeniu zaczerwienień skóry, małych ran, suchości jamy ustnej, nadmierne pocenie się, bóle głowy i brzucha. W Phen375, ekstrakt Dendrobium Nobile jest pomocny w promowaniu trawienia poprzez stymulację żołądka. Zwiększa tempo metabolizmu w celu szybkiego spalania tłuszczu.

Korzeń Coleus Forskolii PE (10% forskoliny)

Coleus Forskolii to egzotyczna roślina pochodząca z Azji, zawierająca różne związki, w tym diterpenoidy i oleje roślinne, które ułatwiają wchłanianie forskoliny. Główny składnik aktywny Coleus Forskolii, forskolina, jest diterpenem, który aktywuje enzym zwany cyklaza adenylanowa i zwiększa syntezę cykliczny monofosforan adenozyny (cAMP, cząsteczka promująca uwalnianie z adipocytów. Ci składnik jest zawarty w Phen375 w celu zwiększenia poziomu cAMP. Co zwiększa poziom energii, co pomoże poprawić metabolizm.

Aktualizacja : Phen375 został teraz zastąpiony przez PhenQ, bardziej skuteczny i bardziej konkurencyjny cenowo.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Czy Phen375 zawiera fenterminę?

Phen375

NIE. Wbrew powszechnemu przekonaniu, Phen375 (lub fentemina375 (bez „r”)) ma niewiele wspólnego z fenterminą, środkiem psychostymulującym zaliczanym do grupy zakazanych substancji dopingujących. Fentermina to lek na odchudzanie, który wprowadzony na rynek w 1959 roku odniósł olśniewający sukces, ale został wycofany z rynku ze względu na straszne skutki uboczne, które rujnowały życie, a w kilku przypadkach nawet powodowały śmierć. Phen375 jest zatem pozycjonowany jako naturalna alternatywa, w 100% legalna, dostępna bez recepty, niezawodna i bezpieczna. Warto zaznaczyć, że inny suplement odchudzający nazywa się Phen37.5 i nie ma on nic wspólnego z Phen375.

Możliwe efekty uboczne

Jak każdy suplement lub lek, użytkownicy mogą doświadczyć pewnych skutków ubocznych. Są to jednak dość rzadkie przypadki i większość ludzi przyjmuje suplement, nie zauważając żadnej różnicy w swoim codziennym życiu. To powiedziawszy, potencjalne skutki uboczne to:

 • niewielki wzrost odbijania i gazów;
 • łagodne bóle głowy;
 • bezsenność i trudności ze snem;
 • niewielki wzrost częstości akcji serca;
 • pocenie się nieco bardziej wyraźne niż zwykle.

Ponadto, czytając opinie klientów i niektórych lekarzy, odkrywamy, że niektórzy użytkownicy skarżyli się na wysokie ciśnienie krwi i lekkie zawroty głowy.

Jak brać Phen375?

Producent Phen375 zaleca przyjmowanie:

 • Jedna tabletka popijana szklanką wody, pół godziny przed śniadaniem;
 • i jedną tabletkę popijając szklanką wody, pół godziny przed obiadem.

Nie należy przyjmować tego suplementu po godzinie 14:00, aby nie mieć problemów z zasypianiem ze względu na jego właściwości energetyzujące. Nie zaleca się przyjmowania więcej niż 2 tabletek dziennie. Żaden pretekst nie może tego usprawiedliwić, nawet zapomnienie o strzale. Zrozumiesz: nawet jeśli zapomnisz przyjąć tabletkę, nie powinieneś próbować jej uzupełniać. Przedawkowanie nie pozwala stracić większej ilości tłuszczu. Wręcz przeciwnie, może nasilić skutki uboczne.

Poczuj się dobrze ze sobą
Poczuj się dobrze ze sobą

Przeciwwskazania

Absolutnie nie zaleca się stosowania Phen375:

 • młodzieży do lat 18;
 • bardzo starsi ludzie;
 • pacjentom cierpiącym na wysokie ciśnienie krwi i problemy z sercem;
 • osobom chorym na cukrzycę;
 • i kobiety w ciąży, a także osoby karmiące piersią.

Rady i ostrzeżenia

Phen375 nie jest lekiem, ale raczej suplementem diety zaprojektowanym i sprzedawanym w konkretnym celu: utracie wagi. Kupuje się go z profesjonalnym programem, który pomoże Ci schudnąć w rozsądny i bezpieczny sposób. Pomimo jakości i różnorodności składników, zdecydowanie nie należy dać się skusić na zastosowanie inne niż to, do jakiego został przeznaczony.

Stosowanie Phen375 nie wymaga stosowania restrykcyjnej diety. Wręcz przeciwnie, producent po prostu namawia, abyś czerpał przyjemność z urozmaicania i zbilansowania swojej diety. Jeśli już to robisz, wystarczy, że prawidłowo zażyjesz tabletki i wykonasz jakąś aktywność fizyczną. W przypadku tego ostatniego aspektu nie ma potrzeby wydawać zbyt dużo. Na przykład wystarczy często chodzić, jeździć na rowerze, pływać w basenie i/lub od czasu do czasu biegać.

Cena, zakup i dostawa Phen375

Ponieważ rozsądnie wypełnia pustkę pozostawioną przez Fentermina (zakazana w kilku krajach, w tym we Francji) w sferze odchudzania, Phen375 (skrót od Phentemine375 bez „r”) jest ofiarą swojego olśniewającego sukcesu! Ludzie o złych intencjach angażują się w przemyt i próbują sprzedawać swoje podejrzane produkty w Internecie, szczególnie na popularnych stronach, takich jak Amazon, eBay i Walmart, po zaskakująco niskich cenach. Uważaj, aby nie dać się oszukać tym handlarzom. Atrakcyjna cena nie powinna mieć wpływu na decyzję o zakupie Phen375. To powiedziawszy, producent sprzedaje ten suplement po rozsądnych cenach klientom z Ameryki, Europy i reszty świata. Zakupu Phen375 można bezpiecznie dokonać na stronie internetowej producenta lub zatwierdzonego dystrybutora.

Generalnie po złożeniu zamówienia i uregulowaniu należności, produkt jest przygotowywany (sprawdzany, pakowany,…), wysyłany i dostarczany w ciągu 24 do 48 godzin. Najczęściej klient proszony jest o śledzenie swojego zamówienia na stronie internetowej przewoźnika. Rzadko dostawa pod adres wskazany w momencie składania zamówienia przekracza 72 godziny lub do 7 dni roboczych.

Aktualizacja : Phen375 został teraz zastąpiony przez PhenQ, bardziej skuteczny i bardziej konkurencyjny cenowo.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Moja opinia na temat Phen375 w filmie

Alternatywy

Szukasz produktu, który stłumi Twój apetyt i zapanuje nad wagą, i czy zainteresował Cię Phen375? Nie ma problemu, na rynku dostępne są inne alternatywy, które mogą zaspokoić Twoje potrzeby i pomóc w procesie odchudzania. W moim artykuł porównawczy tabletek odchudzających, przedstawiam porównanie na żywo tych produktów. Oto kilka opcji, które warto rozważyć: