Pas brzuszny Slendertone Abs7: moja recenzja i zakup w najlepszej cenie

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Na rynku elektrostymulacji Slendertone jest znaną marką. Marka oferuje wysokiej jakości, innowacyjne i skuteczne produkty. Tak właśnie jest w przypadku pasa brzusznego Slendertone Abs7. Jak więc działa ten pasek? Jak z niego korzystać, aby wyciągnąć z niego jak najwięcej? Opinii pozytywnych na temat tego sprzętu jest tyle samo, co opinii negatywnych. Odkryj w poniższych wierszach wszystko, co musisz wiedzieć o tym akcesorium: zalety, wady, instrukcje obsługi, cena, wskazówki dotyczące użytkowania…

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.


Aktualizacja : Pas brzuszny Slendertone Abs7 nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony!

Jaka jest zasada elektrostymulacji?

Pas brzuszny Slendertone Abs7

Kiedy ćwiczysz mięśnie brzucha, mózg wysyła sygnały do ​​mięśni, które natychmiast się napinają. Elektrostymulacja działa na tej samej zasadzie. Ale tutaj elektrody zastąpią mózg i zadbają o stymulację mięśni. W sporcie zasada ta jest bardzo dobrze znana i pozwala między innymi na lepsze osiąganie wyników sportowych, ale także szybszą regenerację energii po wysiłku fizycznym.

W pasie brzusznym Abs7 Slendertone wykorzystuje technologię EMS, która imituje naturalny ruch mięśni poprzez lekkie wyładowanie elektryczne. W ten sposób wykorzystywane są wszystkie mięśnie pasa brzusznego, niezależnie od tego, czy są to mięśnie poprzeczne, skośne czy proste brzucha.

Opis pasa brzusznego Slendertone Abs7

Slendertone to marka znana z wielu modeli pasów ab. Ten pasek unisex przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jest skierowany do każdego, kto chce pomóc w ujędrnieniu i wzmocnieniu mięśni brzucha. Jak już wspomniano, wykorzystuje technologię EMS, która jest w stanie dotrzeć do wszystkich mięśni brzucha, głębokich i powierzchownych, intensywnie i przez odpowiednio długi czas. Dzięki efektowi modelującemu pas pomaga zachować jędrny i płaski brzuch już po miesiącu stosowania. Jego rozmiar może wahać się od 69 do 119 cm. Obejmuje intensywność od 0 do 150, a także około dziesięciu programów odpowiednich dla nowicjuszy i ekspertów, w tym 7 programów pasywnych i 3 programy aktywne. Jego konfiguracji dokonuje się za pomocą ładowalnego pilota, dostarczanego wraz z zestawem trzech elektrod, torbą transportową i instrukcją obsługi. Należy również zaznaczyć, że pasek wyposażony jest w akumulator. Dlatego przed użyciem należy go ładować przez prawie trzy godziny, aż lampka kontrolna zmieni kolor na zielony. Taki czas ładowania pozwala na skorzystanie z około dwudziestu, a nawet trzydziestu sesji.

Co warto wiedzieć o programach?

Pas do elektrostymulacji brzucha zawiera 10 programów, które są w stanie spełnić wszystkie oczekiwania, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy ekspertem. Obejmuje to 7 programów pasywnych, czyli programów, które można wdrożyć bez konieczności jednoczesnego angażowania się w aktywność fizyczną. Ostatnie 3 aktywne programy wymagają jednak jednoczesnego wykonywania ćwiczeń.

Oczywiste jest, że pierwszy program jest najbardziej podstawowy i najłatwiejszy. Za każdym razem, gdy zmieniasz program, poziom trudności wzrasta.

Dlatego musisz zacząć od numeru 1, programu wprowadzającego trwającego 20 minut. Jego poziom jest łatwy i odbywa się w 2 sesjach. Następnie kontynuuj program 2 średniozaawansowany, który trwa 25 minut w 3 sesjach, na umiarkowanym poziomie. Numer 3, program zaawansowany, można ukończyć w 30 minut w ciągu 5 sesji. Programy 4 i 5 na poziomie zaawansowanym są realizowane w 10 sesjach po 30 minut i są odpowiednio programem potwierdzonym i eksperckim. Następnie następuje program 6 pro i 7 siłowy o nieskończonym poziomie zaawansowanym, trwający 30 min. Jeśli chodzi o programy aktywne, ćwiczenia, które należy wykonywać w tym samym czasie, są szczegółowo opisane w instrukcji obsługi pasa brzusznego Slendertone Abs7. Program 8, wytrzymałość, trwa 40 min i może towarzyszyć mu lekkie cardio. Program 9, abs dla początkujących, trwa 6 minut i wykonywany jest na brzuchu czołowym, natomiast program 10 dla zaawansowanych trwa 9 minut i towarzyszy mubok abs.

Aktualizacja : Pas brzuszny Slendertone Abs7 nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony!

Recenzje poziomu intensywności paska

Abs7 ma 150 poziomów intensywności. Umożliwi to urozmaicenie sesji w zależności od możliwości fizycznych. W ten sposób możesz dostosować siłę skurczów mięśni emitowanych przez pas biodrowy do swojego komfortu. Podczas używania pasa istnieje możliwość zmniejszenia lub zwiększenia intensywności. W międzyczasie możesz także wstrzymać sesję.

Do czego właściwie służy pilot?

Pilot do paska

Aby zapewnić lepszą obsługę, do pasa elektrostymulacyjnego Abs7 dołączony jest pilot zdalnego sterowania. Składa się z przycisku włączania i wyłączania, przycisku programu i przycisku informacyjnego. Konieczne będzie zwiększenie lub zmniejszenie poziomu intensywności.

Dodatkowo wyposażony jest w ekran pozwalający na wyświetlenie wszelkich informacji niezbędnych do prawidłowego użytkowania pasa brzusznego. Na ekranie widać między innymi ikonę wskazującą poziom intensywności, dźwięk, blokadę klawiatury, odliczanie, poziom naładowania baterii, liczbę ukończonych sesji i wiele innych.

Inne akcesoria kompatybilne z pasem ABS7

Jak już wspomniano, w podstawowym pudełku pasa brzusznego Abs7 dla kobiet i mężczyzn znajduje się pilot ze złączem, zestaw trzech elektrod, instrukcja obsługi, ładowarka oraz etui. Jest to więc pakiet podstawowy. Jeśli jednak chcesz zoptymalizować działanie swojego urządzenia, możesz zakupić inne akcesoria oferowane przez markę.

W związku z tym warto wiedzieć, że pilot do pasa jest kompatybilny ze stymulatorem tricepsa i krótkim tyłem Slendertone. Dzięki temu będziesz mógł pracować nad kilkoma partiami ciała, nawet bez konieczności kupowania nowego sprzętu. Dla przykładu, krótki tyłek pomaga mieć muskularne i jędrne pośladki. Materiał ten jest w zasadzie dedykowany kobietom i pozwoli im nadać lepszy kształt pośladkom.

Z drugiej strony każdy mężczyzna pragnący łatwiej wzmocnić swoje triceps i biceps może zakupić akcesorium na ramię, kompatybilne z jednostką centralną Slendertone Abs7. Wreszcie dostępne są również zamienne łatki elektrod. Dzieje się tak dlatego, że po 25–30 sesjach elektrody stają się mniej skuteczne. Dlatego po 30 sesjach należy je wymienić.

Aktualizacja : Pas brzuszny Slendertone Abs7 nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony!

Które mięśnie są wykorzystywane podczas stosowania pasa brzusznego Slendertone Abs7? W jaki sposób?

Wyposażony w elektrody pas brzuszny Slendertone Abs7 pomaga stymulować nerwy połączone z mięśniami głębokimi. Dzięki temu akcesorium będziesz mógł dogłębnie pracować nad mięśniami brzucha oraz dotykać mięśni skośnych, poprzecznych i prostego brzucha. Aby maksymalnie wykorzystać działanie pasa brzusznego, należy ćwiczyć co najmniej pięć 20-minutowych sesji tygodniowo. Według badań klinicznych sesja trwająca około dwudziestu minut odpowiada 120 przysiadom.

W miarę zwiększania intensywności urządzenia poczujesz mrowienie, a następnie skurcze mięśni brzucha. Napinanie mięśni musi odbywać się bardzo delikatnie. Muszą utrzymać napiętą pozycję przez kilka sekund, a następnie stopniowo się rozluźniać, tak jakbyś ćwiczył napinanie mięśni. Najlepszą rzeczą w tym sprzęcie jest to, że wszystkie mięśnie brzucha kurczą się w tym samym czasie.

Z drugiej strony należy pamiętać, że podobnie jak podczas uprawiania sportu, noszenie pasa brzusznego Slendertone Abs7 może powodować bóle mięśni. Jeśli poczujesz ból, po prostu zmniejsz intensywność paska.

Jak stosować Slendertone Abs7 zgodnie z zasadami sztuki?

Pas ABS7 dostarczany jest w formie pudełka. Znajdziesz tam instrukcje, które pomogą Ci lepiej oswoić się ze sprzętem i z łatwością go używać. Jak już wiesz, urządzenie przed pierwszym użyciem należy wstępnie naładować.

Jak postępować, aby prawidłowo używać pasa biodrowego?

Obrobione obszary

Oto jak należy postępować w przypadku pierwszego użycia pasa brzusznego Slendertone Abs7. Zacznij od umieszczenia pasa biodrowego na stole metalowymi podkładkami skierowanymi w Twoją stronę. Weź trzy elektrody, wyjmij je z opakowania i umieść elektrodę kwadratową na pępku, a elektrody owalne na talii, upewniając się, że odpowiadają one wymiarowi talii. Zdejmij plastikową folię z 3 elektrod po kwadratowej stronie, aby je zabezpieczyć. Nie wyrzucaj ich, ponieważ będziesz musiał je wymienić po zakończeniu sesji. Należy pamiętać, że rozmieszczenie owalnych elektrod zależy od obwodu talii. Jeśli Twój obwód w talii mieści się w przedziale 61–79 cm, wybierz znaczniki w pobliżu środka. Jeśli mieści się w przedziale od 76 do 97 cm, wybierz znaczniki pośrednie, natomiast przy obwodzie talii od 94 do 106 cm wybierz znaczniki położone najdalej od środka. Obwód talii może wynosić do 119 cm. Następnie umieść elektrody na metalowych podkładkach.

Teraz załóż pasek na talię tak, aby elektroda środkowa znajdowała się na tym samym poziomie co pępek, a pozostałe elektrody dotykały skóry. Rozciągnij pas biodrowy na skórze i sprawdź, czy owalne elektrody znajdują się pomiędzy żebrami a talią. Zaciśnij pas wokół bioder, ale upewnij się, że jest Ci wygodnie. Nawiąż połączenie pomiędzy pilotem a paskiem. Odbywa się to po usłyszeniu małego kliknięcia. Ustaw także właściwą orientację złącza pinowego pilota.

Jesteś gotowy, aby rozpocząć sesję tonizującą. Po dostosowaniu wszystkich ustawień naciśnij przycisk wyłączania/włączania i przytrzymaj go przez 2 sekundy. Przycisk ten znajduje się w lewym górnym rogu pilota. Następnie naciśnij przyciski intensywności, aby dostosować intensywność. Odliczanie dla wybranego programu rozpoczyna się automatycznie. Możesz zatrzymać sesję w środku sesji, naciskając krótko przycisk Start. Aby wznowić, wystarczy ponownie nacisnąć przycisk zasilania. Aby zakończyć sesję, przytrzymaj przycisk stop.

Opinie i praktyczne porady dotyczące użytkowania paska Slendertone

Podczas korzystania z pasa do elektrostymulacji Abs7 należy przestrzegać pewnych środków ostrożności i zaleceń. Po pierwsze, upewnij się, że zawsze prawidłowo umieszczasz elektrody. W przypadku nieprawidłowego ułożenia urządzenie nie przyniesie oczekiwanych efektów. A jak nie działają elektrody, to i pasek nie będzie działać. Należy także pamiętać o zachowaniu plastikowej osłony elektrod.

Zapinanie pasów bezpieczeństwa nie powinno być dla Ciebie ograniczeniem. Kiedy nosisz go wokół talii, powinien być wygodny. Można go nosić siedząc przy komputerze i surfując po Internecie, wykonując prace domowe…

Należy również pamiętać, że ten sprzęt po prostu wykonuje naturalny ruch mięśni. Nie używaj go niezgodnie z przeznaczeniem i dostosuj intensywność do odpowiedniego poziomu, aby zapobiec bólom i skurczom.

Pamiętaj, że pas brzuszny Slendertone Abs7 nie jest cudownym produktem na idealne mięśnie brzucha. Bez regularnej aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia ten sprzęt nie będzie Ci zbyt przydatny. Na koniec zaleca się korzystanie z urządzenia wieczorem, aby zregenerować mięśnie przed snem i tym samym zapewnić im odpoczynek.

Powinieneś także wiedzieć, że pewne warunki fizyczne i sytuacje nie pozwalają na użycie pasa brzusznego, szczególnie jeśli jesteś kobietą w ciąży, cierpisz na ostre choroby lub masz nowotwór. Czy masz w pasku implanty medyczne i metalowe? Czy cierpisz na epilepsję? Zdecydowanie odradza się używanie tego akcesorium.

Aktualizacja : Pas brzuszny Slendertone Abs7 nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony!

Czy pas brzuszny Slendertone Abs7 objęty jest gwarancją?

Jeśli Twoje urządzenie ulegnie uszkodzeniu w ciągu dwóch lat od zakupu, Slendertone bezpłatnie naprawi uszkodzone części. Marka zobowiązuje się nawet do wymiany paska, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jednakże ta 2-letnia gwarancja podlega pewnym warunkom. Slendertone naprawi lub wymieni Twój produkt, jeśli nie został on podłączony do nieodpowiedniego źródła zasilania, jeśli jego obsługa nie została zaniedbana lub została przeprowadzona nieprawidłowo, jeśli był używany prawidłowo, zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji lub jeśli nie został dotknięty przez agenta autoryzowanego przez Slendertone.

Pozytywne opinie na temat pasa brzusznego Slendertone Abs7

Używanie Slendertone Abs7

Ogólnie recenzje dotyczące pasa biodrowego Abs7 są pozytywne. Chociaż większość jego użytkowników jest w pełni usatysfakcjonowana wydajnością tego urządzenia, wciąż spotykają się negatywne opinie od kupujących, którzy wydają się nieco rozczarowani.

Opinia: urządzenie mieszane skierowane do wszystkich profili użytkowników

Pas do elektrostymulacji Slendertone jest w istocie urządzeniem unisex, dlatego nadaje się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jeśli chcesz ujędrnić brzuch, możesz to zrobić za pomocą tego pasa w zaledwie 4 tygodnie. Dzięki 10 programom odpowiednim dla nowicjuszy i ekspertów każdy znajdzie coś dla siebie.

Czy ten materiał jest łatwy w użyciu?

Jedną z zalet tego pasa biodrowego jest łatwość obsługi. Według niektórych opinii, choć jest to urządzenie technologiczne, to jego instrukcja obsługi jest dość prosta. Przy pierwszym kontakcie wystarczy postępować zgodnie z instrukcją obsługi dołączoną przy zakupie produktu. Poprowadzą Cię krok po kroku i dokładnie pokażą, jak postępować, aby nosić pasek tak, jak powinien. Wszystko jest jasno wyjaśnione.

Przypominamy, że przed włączeniem pasa brzusznego Slendertone Abs7 należy go ładować przez co najmniej 3 godziny za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki. Po zakończeniu ładowania lampka kontrolna zmieni kolor na zielony. Wystarczy założyć pasek na talię, zaczepić go i wyregulować tak, aby był wygodny. Wyposażony w miękką tkaninę, nie powoduje nieprzyjemnych reakcji na skórze. Można go nosić idealnie dyskretnie pod ubraniem.

Włącza się go poprzez naciśnięcie przycisku „on” na pilocie. Według jednej opinii, gdy rozpoczyna się sesja, nie czuć nic, dopóki intensywność nie osiągnie określonego poziomu, w okolicach 25. Wtedy zauważalne są pierwsze efekty działania pasa. Pilot możesz przypiąć do paska lub schować w kieszeni.

Sesja trwa od 20 do 30 minut. Po zakończeniu rozlegnie się sygnał dźwiękowy. Czy wiedziałeś ? 20-minutowa sesja odpowiada wykonaniu 120 przysiadów.

Opinie na temat jakości i skuteczności sprzętu

Z ogólnego punktu widzenia pas brzuszny Slendertone Abs7 jest urządzeniem dobrej jakości, a przy tym praktycznym. Dzięki dwuletniej gwarancji możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy w przypadku usterki urządzenia.

Doskonale spełnia swoją rolę i pozwoli Ci ujędrnić brzuch w niecały miesiąc. Wykorzystując technologię EMS, działa na mięśnie, stymulując ich skurcze i rozluźnienia, w taki sam sposób, jak podczas uprawiania sportu. Należy zaznaczyć, że technologia ta jest opatentowana, gwarantując skuteczność pasa elektrostymulacyjnego Abs7. Jeśli chodzi o działanie osłonowe, przyczynia się do uzyskania bardzo jędrnego brzucha. Pracują wszystkie mięśnie brzucha, powierzchowne i głębokie.

Co więcej, jeśli nie używasz pasa biodrowego, możesz go przechowywać w etui, dostarczonym w tym samym czasie co opakowanie. Zapobiegnie to szybkiemu uszkodzeniu. Ponadto pasek można łatwo wyczyścić ręcznie.

Aktualizacja : Pas brzuszny Slendertone Abs7 nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony!

Negatywne opinie na temat stosowania pasa brzusznego

Negatywne recenzje są bardzo rzadkie, ale nadal istnieją. Dotyczą one głównie ceny urządzenia oraz akcesoriów, które należy dokupić dodatkowo.

Czy wymiana elektrod jest naprawdę konieczna? Z jakich powodów?

Pas brzuszny Slendertone Abs7

W rzeczywistości w pewnym momencie konieczna będzie wymiana elektrod, aby utrzymać wydajność pasa brzusznego. Po 20–30 sesjach elektrody stają się mniej skuteczne. A kiedy to nastąpi, ogólny potencjał paska spada, stąd znaczenie wymiany tych słynnych elektrod. Ponadto Slendertone oferuje elektrody zamienne, które są całkowicie kompatybilne z pasem Abs7. Aby zachować dodatkowe środki ostrożności, możesz go kupić jednocześnie z pasem biodrowym.

Jaka jest Wasza opinia na temat ceny Slendertone Abs7?

Do jego wad należy cena pasa brzusznego Slendertone Abs7. Koszt tego urządzenia w rzeczywistości wahałby się od 110 do 180 euro. Która okazuje się wyższa niż cena pasków innych marek, ale w tej samej kategorii. Należy jednak zauważyć, że niewiele pasów oferuje poziomy intensywności do 150 i do dziesięciu programów, dla początkujących, ale także ekspertów.

O czym powinniśmy pamiętać?

Podsumowując, pas do elektrostymulacji Slendertone Abs7 jest idealnym sprzymierzeńcem w ujędrnianiu brzucha, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Solidna i doskonałej jakości technologia zapewnia niezrównaną wydajność. Prosty w użyciu, pozwala w bardzo łatwy sposób pracować i wzmacniać mięśnie brzucha. Jednak aby uzyskać pożądane rezultaty, samo użycie tego urządzenia nie pozwoli na utrzymanie jędrnego brzucha. Będziesz także musiał regularnie ćwiczyć i stosować zdrową dietę.

Aktualizacja : Pas brzuszny Slendertone Abs7 nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne poniżej!

Alternatywy

Chociaż pas brzuszny Slendertone nie jest już dostępny, istnieją inne produkty, które mogą wykonać tę samą pracę z mięśniami. Tutaj są :