Dextrom: moja opinia i zakup w najlepszej cenie

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Naturalny, oczyszczający i energetyzujący suplement diety Dextrom jest produkowany przez firmę Holystrom SPRL z siedzibą we Francji. Suplement ten ma za zadanie wypłukiwać toksyny, zwiększać poziom energii, wspomagać spalanie tłuszczu i ogólną poprawę zdrowia.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Cena Dextromu

Składniki

Składniki Dextrom obejmują Fukus pęcherzykowy, guarana, tasaki, łopian, ostropest plamisty, nasiona kopru włoskiego i kofeina ekstrahowana z guarany. Jako substancje pomocnicze mamy hypromelozę i stearynian magnezu.

Fukus pęcherzykowy

Fucus vesiculosus, powszechnie znany jako morszczyn pęcherzykowy, to alga wykorzystywana do różnych celów leczniczych. Zawiera znaczne ilości jodu, który pomaga zapobiegać lub leczyć choroby tarczycy, takie jak wole, niedoczynność tarczycy i obrzęk śluzowaty.

Oprócz tych korzyści, algi te mają również właściwości przeciwzapalne, przeciwestrogenowe, przeciwnowotworowe, przeciwcukrzycowe, przeciwstarzeniowe, przeciwdepresyjne, przeciw otyłości i właściwości trawienne.

Fucus vesiculosus doskonale nadaje się do detoksykacji, ponieważ działa jako środek przeczyszczający, ułatwiając przejście stolca przez jelita. Ma również zdolność zwiększania poziomu energii.

Tasaki

Zioło szeroko stosowane w detoksykacji, tasaki mają działanie stymulujące i moczopędne na układ limfatyczny.

Zioło to ma potężne właściwości lecznicze zarówno stosowane wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Ludzie używają tasaków do oddawania moczu i leczenia obrzęków.

Ponieważ wspierają układ limfatyczny, tasaki mogą pomóc zmniejszyć obrzęk i usunąć odpady zewnątrzkomórkowe.

Łopian

Podobnie jak tasaki, łopian pomaga zwiększyć przepływ moczu. Jest także silnym środkiem detoksykującym, szczególnie dla wątroby i nerek. Przede wszystkim chroni wątrobę, dlatego niektórzy ludzie używają łopianu do wypłukiwania toksyn.

Inne zastosowania tego zioła obejmują leczenie dny moczanowej, infekcji pęcherza, raka, przeziębienia, bólu stawów, anoreksji, egzemy i wysokiego ciśnienia krwi.

Ostropest plamisty

Zioło to znane jest ze swoich właściwości oczyszczających wątrobę. Pomaga wyeliminować toksyczne substancje z organizmu, poprawiając jednocześnie pracę żółci.

Ostropest plamisty stosowany jest w leczeniu zapalenia wątroby, żółtaczki, pęcherzyka żółciowego i marskości wątroby. Roślina ta ma również właściwości przeciwutleniające, przeciwcukrzycowe i przeciwzapalne.

Ostropest ma właściwości oczyszczające wątrobę
Ostropest ma właściwości oczyszczające wątrobę

Nasiona kopru

Nasiona kopru włoskiego mają przyjemny zapach i są powszechnie stosowane jako składnik kulinarny. Ma także właściwości lecznicze.

Nasiona kopru włoskiego korzystnie wpływają na zwalczanie zaburzeń trawiennych, takich jak zgaga, wzdęcia, gazy jelitowe, utrata apetytu i wiele innych.

Koper włoski jest szeroko stosowany przez większość osób na diecie jako środek odtruwający i oczyszczający ze względu na jego korzystny wpływ na okrężnicę. Skutecznie eliminuje toksyny i inne szkodliwe substancje. Co sprawia, że ​​ta wieloletnia roślina pochodząca z Morza Śródziemnego jest bardzo niezawodnym środkiem detoksykującym.

Guarana

Guarana, roślina pochodzenia amazońskiego, jest jednym z najczęściej stosowanych środków odchudzających ze względu na jej zdolność do stymulowania wydajności psychicznej i fizycznej.

Wiadomo, że guarana zawiera duże ilości kofeiny, a Dextrom oferuje 34,8 mg kofeiny na kapsułkę. Kofeina działa bezpośrednio w mózgu, stymulując organizm do efektywnego wykonywania codziennych zadań.

Dextrom wykorzystuje również guaranę jako aktywator metabolizmu i spalacz tłuszczu, roślina ta jest również znana jako środek termogeniczny.

OCZYŚĆ SWOJE CIAŁO Z DEKSTROMEM


 • 100% naturalny
 • Eliminuje toksyny z organizmu
 • Chroni organizm przed stresem

Kup Dextrom i oczyść swój organizm!

Korzystne działanie Dextromu

Stosowany regularnie Dextrom zapewnia dużą liczbę korzyści zdrowotnych. Usuwając zanieczyszczenia z organizmu, suplement ten pomaga uzyskać zdrową i ładną wizualnie skórę. Spowalniając wypadanie włosów, wzmacnia i zwiększa połysk włosów. Poprawia oddychanie poprzez głębokie oczyszczenie płuc.

Jego działanie oczyszczające rozciąga się również na nerki i wątrobę. Dzięki temu działaniu poprawia trawienie, poprawia filtrację krwi i powoduje znaczną utratę wagi. Detoksykacyjne działanie tego suplementu wpływa również na jelita. Kuracja detoksykacyjna z użyciem Dextromu powoduje oczyszczenie przewodu pokarmowego z toksyn i innych niepożądanych elementów utrudniających jego prawidłowe funkcjonowanie.

Dwuletni detoks
Regularne przeprowadzanie detoksykacji jest niezbędne

Osoby regularnie stosujące Dextrom zauważą wyraźną poprawę snu i wzrost poziomu energii. Zobaczą także, jak pozbywają się nadmiaru tkanki tłuszczowej dzięki termogenicznemu i stymulującemu działaniu guarany.

Dawkowanie i instrukcja stosowania

Dzienna porcja to 3 kapsułki. Pacjent powinien przyjmować jedną kapsułkę do każdego z trzech posiłków w ciągu dnia. Aby uzyskać maksymalną skuteczność, przyjmowaniu tego suplementu musi towarzyszyć zdrowa i zbilansowana dieta.

Czas trwania leczenia jest różny. Zależy to od ilości toksyn zgromadzonych w organizmie pacjenta. Większość użytkowników odczuje efekty kuracji już po miesiącu kuracji, u innych konieczna będzie pełna kuracja, która trwa 3 miesiące.

Zdaniem producenta potrzebne są dwie kuracje detoksykujące w ciągu roku, jedna na wiosnę.

OCZYŚĆ SWOJE CIAŁO Z DEKSTROMEM


 • 100% naturalny
 • Eliminuje toksyny z organizmu
 • Chroni organizm przed stresem

Kup Dextrom i oczyść swój organizm!

Skutki uboczne

Dexstrom

Dextrom składa się w 100% z naturalnych składników. Produkt wyprodukowany we Francji jest całkowicie wolny od szkodliwych dla zdrowia dodatków chemicznych. Dzięki temu jest całkowicie wolny od skutków ubocznych. Jednakże Dextrom jest przeciwwskazany u dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Suplement ten został opracowany tak, aby ograniczyć interakcje z innymi lekami, jednak w razie wątpliwości pacjentom zaleca się zasięgnięcie porady lekarza.

Gdzie kupić Dextrom i w jakiej cenie?

Aby zminimalizować ceny i walczyć z podróbkami, Dextrom można kupić wyłącznie na stronie internetowej jego producenta (https://dextrom.com/). Produkt jest dostarczany na całym świecie w bardzo krótkich terminach. Dostawa odbywa się w nieprzezroczystych opakowaniach, a Klient może śledzić swoje zamówienie na każdym etapie. Bardzo wydajny system płatności pozwala zabezpieczyć Twoje dane bankowe i osobiste z zachowaniem całkowitej poufności. Zamówienia złożone na stronie sprzedawcy objęte są 30-dniową gwarancją, a producent zobowiązuje się zwrócić pieniądze każdemu niezadowolonemu klientowi.

Moja opinia szczegółowo

Moja ogólna ocena: 3,1/5

Podczas recenzji produktów biorę pod uwagę kilka parametrów. Oto kryteria, które biorę pod uwagę:

 • Skład: szczególną uwagę zwrócono na mikro i makroelementy niezbędne do utraty wagi i zdrowia;
 • Rozgłos: zaufanie jest ważne, szczególnie w przypadku znanych i dobrze rozreklamowanych marek, szczególnie w przypadku tego typu produktów;
 • Cena: koszt musi być rozsądny, aby umożliwić regularne użytkowanie bez nadmiernych ograniczeń finansowych;
 • Dawkowanie: łatwość i praktyczność dziennego spożycia to kluczowe elementy zapewniające bezproblemowe stosowanie.

Skład: 4,5/5

Jestem przekonana, że ​​rośliny te świetnie nadają się do oczyszczania i oczyszczania naszego organizmu. Fucus vesiculosus jest bogaty w jod, który jest doskonały dla naszej tarczycy. Tasaki i łopian stymulują nasz układ limfatyczny i pomagają eliminować odpady i toksyny. Ostropest plamisty świetnie oczyszcza naszą wątrobę, a nasiona kopru włoskiego łagodzą problemy trawienne i oczyszczają naszą okrężnicę. A guarana, oprócz tego, że wzmacnia psychicznie i fizycznie, pomaga spalać tłuszcz, aktywując nasz metabolizm. Łącząc te zioła, produkt Dextrom naprawdę wydaje się być kompletnym rozwiązaniem w zakresie detoksykacji i utraty wagi. Produkt w całości wykonany z roślin, czego chcieć więcej?

Rozgłos: 3/5

W ogóle nie znałem marki Naturay (sama z firmy Exselz, której też nie znam), która produkuje Dextrom. Podobnie, po przeprowadzeniu badań, marka jest naprawdę niezbyt znana, ale nieźle!

Cena: 2/5

Jeśli chodzi o cenę produktu, myślę, że płaci się za jakość… Pudełko Dextromu na 14-dniową kurację Detox kosztuje 59 €. Rzeczywiście marka wyjaśnia, że ​​formuła jest mocniejsza i szybsza niż poprzednia, dlatego ceny ewoluowały, chociaż rozumiem ten pomysł, cena nadal wydaje mi się dość wysoka.

OCZYŚĆ SWOJE CIAŁO Z DEKSTROMEM


 • 100% naturalny
 • Eliminuje toksyny z organizmu
 • Chroni organizm przed stresem

Kup Dextrom i oczyść swój organizm!

Wniosek

Dextrom zaskoczył mnie w części „detoksowej” składem opartym na roślinach, które słyną ze swoich dobroczynnych właściwości, co do tego nie ma wątpliwości. Fucus vesiculosus, tasaki, łopian, ostropest plamisty, nasiona kopru włoskiego i guarana oferują kompletne rozwiązanie do oczyszczenia i oczyszczenia organizmu. Marka Naturay jest jednak mało znana, a cena produktu jest dość wysoka. Mimo to nadal jestem przekonana o zaletach Dextromu dzięki jego naturalnemu składowi.

Alternatywy

Biorąc pod uwagę cenę tego produktu, zwracam się do osób z mniejszymi portfelami, aby przekierować Cię do alternatywnych produktów, które są nieco tańsze, jak następuje: