Alli: moja opinia i zakup w najlepszej cenie

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Posiadanie atrakcyjnej sylwetki bez zbędnych kilogramów to dziś prawdziwa walka, przed którą stają młodzi i starsi, mężczyźni i kobiety. Jeśli uprawianie sportu wydaje się trudne ze względu na harmonogram i motywację, różne laboratoria farmaceutyczne opracowują liczne receptury, które pomagają schudnąć, a nawet leczyć otyłość.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Alli to jeden z tych cudownych produktów, które mają na celu pomóc Ci schudnąć bez konieczności zabijania się na siłowni lub pokonywania kilometrów każdego ranka. Dowiedz się szczegółowo wszystkiego, co musisz wiedzieć o tej pigułce, jej składzie, rzeczywistym działaniu, wadach jej stosowania, a także mojej ogólnej opinii na temat tego produktu.

Aktualizacja : Produkt Alli nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony.

Prezentacja Alli

Laboratorium GlaxoSmithKline

Historia GSK

Alli jest jednym z narkotyków ma na celu pomóc Ci schudnąć dość szybko, pod warunkiem, że konsument przestrzega przepisanego leczenia co do joty. To jest pigułka zaprojektowane i sprzedawane przez brytyjskie laboratorium GlaxoSmithKline lub GSK, jeden z gigantów światowego przemysłu farmaceutycznego.

wszystko ja
Alli to lek przeznaczony do odchudzania

GSK zatrudnia ponad 100 000 pracowników rozproszeni na pięciu kontynentach i specjalizujący się w wielu patologie, takie jak cukrzyca i rak. Projekt antybiotyków a nowe szczepionki również należą do jego obszarów badawczych.

Rozwój produktów odchudzających

To należycie zdobyte doświadczenie popchnęło go do zaprojektowania i wyprodukowania całej gamy przeznaczonych produktów leczniczych do utraty wagi. Firma Alli została założona w 2007 roku i podjęła pierwszą walkę Rynek amerykański. Po co od razu atakować obszar po drugiej stronie Atlantyku? Tam powód nie bierze się z przypadku.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom opublikowane w czasopiśmie Journal Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycznego (JAMA) w 2016 r., 34% młodych Amerykanów (powyżej 20 roku życia) byłoby otyłe lub zagrożone otyłością. W 2016 roku to Liczba ta dalej rośnie i sięga 40%. TO płeć żeńska odnotowałaby najwyższy wskaźnik progresji.

Dlatego Stany Zjednoczone stanowią doskonała platforma startowa dla nowej gamy, znaczna część populację stanowią prawdopodobni klienci, którzy mogą być zainteresowani prostymi rozwiązaniami, ale skuteczny.

Było to dopiero dwa lata później że Alli dokonuje przełomu na rynku europejskim, który w tym przypadku jest dość nieśmiały, biorąc pod uwagę rygorystyczne ograniczenia w sprzedaży produktów farmaceutycznych, które narzuca Unia Europejska.

Opis produktu Alli

Lek Alli przedstawia się (jak określono powyżej) w postaci tabletek lub kapsułek. Jest rozpowszechniany w butelce lub w pudełku, w zależności od preferencji.

Jego substancją czynną jest orlistat, składnik o właściwościach przeciwtłuszczowych. Alli zawiera także glikol propylenowy, celulozę mikrokrystaliczną, skrobię karboksymetylową, powidon, laurylosiarczan sodu, talk, żelatynę, dwutlenek tytanu, monolaurynian sorbitanu, indygokarmin i lak gumowy.

Aktualizacja : Produkt Alli nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony.

Osoby będące celem Alli

Do kogo skierowany jest produkt?

Alli jest przeznaczone dla osób w z nadwagą lub skłonnością do otyłości. Ogólnie rzecz biorąc, gdy indeks masa ciała (BMI) przekracza pewien próg, w szczególności 25, na osobę uważana za nadwagę. Po 30. roku życia zaczyna pojawiać się otyłość.

Produkt ten można spożywać w godz zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Konieczne jest jednak, aby osoba jest osobą pełnoletnią (najlepiej powyżej 20 roku życia), podana że różne składniki chemiczne mogą mieć negatywne skutki na ogólny stan zdrowia dzieci.

Opinie poszczególnych osób są różne dotyczące oceny jego wagi i budowy ciała. W rzeczywistości tak jest trudno gołym okiem rozpoznać czy dana osoba ma nadwagę czy otyłość, lub jeśli nadal jest poniżej standardów. Dlatego konieczne jest kontynuowanie przy obliczaniu BMI, aby nie dać się zwieść na tym poziomie.

Co to jest wskaźnik masy ciała (BMI)?

Wskaźnik masy ciała lub BMI, czyli wskaźnik Queteleta, jest bardzo praktycznym wskaźnikiem oceny wielkość ciała człowieka. Opinia specjalistów jest jednomyślna co do jego skuteczności jako podstawa w dietetyce i innych dziedzinach.

wszystko ja
Alli skierowany jest do osób z BMI większym niż 25

Aby uzyskać słynną postać, po prostu podziel swoją wagę w kg przez kwadrat wzrostu w m. Przez na przykład dla osoby mierzącej 1,70 m i ważącej 68 kg, jej BMI wynosi 68/(1,7)² = 23,52.

Jest ich również wiele aplikacje w Internecie umożliwiające obliczenie BMI za pomocą kilku kliknięć bez konieczności przeglądania kalkulatora.

BMI służy do kontroli otyłość, aby uniknąć pojawienia się chorób związanych z nadwagą i niedożywienie, takie jak hiperglikemia, hipoglikemia lub cholesterol.

Interpretacje uzyskanego wyniku

Po znalezieniu swojego wskaźnika, aby móc podjąć decyzję, należy wiedzieć, jak odczytać ten wynik odpowiednie środki w zależności od każdej sytuacji.

 • BMI < 16,5: to jest szczupłość chroniczny;
 • 16,5 < BMI < 18,5: osoba cierpi na szczupłość;
 • 18,5 < BMI < 25: budowa normalna;
 • 25 < BMI < 30: osoba z nadwagą;
 • 30 < BMI < 35: początek otyłości lub umiarkowana otyłość;
 • 35 < BMI < 40: dana osoba jest cierpiący na przewlekłą otyłość;
 • BMI > 40: to jest otyłość chorobowy.

Ograniczenia zakresu BMI

Jeśli BMI okaże się najlepszym sposobem bezpieczniej jest znać swoją otyłość, wskaźnik ten jednak napotyka trudności ograniczenia, które czasami zmuszają nas do innego postępowania.

Po pierwsze, BMI nie bierze wziąć pod uwagę masę kostną, gęstość mięśni i tłuszcz obecny na kości ciało. W ten sposób znajdują się sportowcy wysokiego szczebla, tacy jak kulturyści z BMI większym niż 25, co spowoduje powstanie błędnych danych.

Po drugie, obliczenie BMI z uwagi na to nie ma zastosowania do kobiet w ciąży lub karmiących piersią ich waga wzrasta z powodów innych niż nadmierna masa tłusty.

Wreszcie, osoby w wieku powyżej 65 lat rzadko uzyskują dokładne BMI. Tak naprawdę w tym wieku masa mięśniowa zaczyna stopniowo spadać, co zaburza interpretację uzyskanych wyników.

Aktualizacja : Produkt Alli nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony.

Sposób działania Alli

Orlistat: środek przeciwtłuszczowy

Alli ma potężną broń do walki z tłuszczem: orlistat. Jest to cząsteczka, która pełni rolę hamującą proces wchłaniania tłuszczu w organizmie.

Aby to zrobić, zapobiega działaniu lipaza jelitowa, enzym wytwarzany przez komórki jelitowe, ma rozkładać materiały tłuszczowe, aby ułatwić ich transport w kierunku krwi. Raz w organizmie, tłuszcz przekształca się w formę energię niezbędną do funkcjonowania organizmu lub w przypadku jej nadmiaru zmagazynowaną komórki tłuszczowe. To jest moment, w którym dana osoba zaczyna zyskiwać waga.

Orlistat zatrzymuje ten mechanizm poprzez bezpośrednie usuwanie tłuszczu ze stolca bez przechodzenia przez nie zjawisko asymilacji. Gdy nie jest już dostępne zewnętrzne źródło energii dozwolone, organizm zaczyna wykorzystywać własne zapasy (rezerwy tłuszczu zlokalizowanych na brzuchu, udach, ramionach itp.) i pacjent przegrywa stopniowo przybierać na wadze.

Inaczej mówiąc, orlistat nie działa bezpośrednio na metabolizm, aby schudnąć, ale blokuje dopływ tłuszczu, aby go wykorzystać własne zasoby. Dlatego zdecydowanie zaleca się ten zabieg. polecany osobom z przewlekłą nadwagą lub nawet otyłością.

Środki wsparcia produktu

Wbrew uprzedzeniom wielu użytkowników tabletek na odchudzanie, Alli nie jest na to cudownym lekarstwem schudnąć w ciągu kilku tygodni bez zmiany nawyków żywieniowych i styl życia. Rzeczywiście, przyjmowanie tego leku wymaga aktywności regularne ćwiczenia i zbilansowana dieta, co czasami budzi opinie niekorzystne dla użytkowników.

Uprawiać sporty

Jeśli chodzi o sport, to nie konieczne jest ćwiczenie intensywnej aktywności aż do wyczerpania. Ważną rzeczą jest robić to z umiarem i regularnie, bez demotywacji, aby zoptymalizować utratę wagi w perspektywie średnioterminowej i nie stawianie sobie za cel zbyt wielu rezultatów pochopnie.

wszystko ja
Aby zmaksymalizować wynik, zaleca się uprawianie sportu

Długie spacery, lina skakanie, poranny jogging na bieżni lub na świeżym powietrzu (dla przyjemności także czyste i świeże poranne powietrze), taniec sportowy… to są aktywność fizyczna, która nie jest zbyt intensywna i można ją dostosować do własnych potrzeb wydajność każdej osoby. Aby nie dać się łatwo zniechęcić, ideał byłoby, gdyby towarzyszył przyjaciel lub osobisty trener.

Jeść mniej tłuszcz

W sprawie diety, zaleca się ograniczenie pokarmów, które też nimi są słodkie i bogate w tłuszcze, takie jak napoje gazowane, pizze, hamburgery itp. podczas leczenia. Dieta niskokaloryczna i niskotłuszczowa w poborze energii.

W tym celu żywność bogata w białka i produkty wolnoskrobiowe, takie jak czerwona fasola, ryż lub ziemniaki miękkie należą do najbardziej polecanych. Regularne spożywanie owoców i warzywa są również częścią zwykłego rytuału dietetycznego zbilansowana, doskonała dla utrzymania dobrego zdrowia.

Cierpliwość: wierny sojusznik

Aby właściwie przegrać i utrzymujący się ciężar, musimy wyrzucić z głowy związane z tym uprzedzenia szybka utrata wagi bez wysiłku dzięki regularnym przyjmowaniu leków przeznaczone do tego celu.

Istnieją jednak formuły bardzo szybka utrata masy ciała, ale organizm z trudem wraca do zdrowia i istnieje ryzyko wystąpienia efektu „YOYO”, czyli przybrania na wadze szybko, że go stracił. Na dłuższą metę żadne leczenie nie działa na ciało.

Dlatego ważne jest, aby schudnąć rozsądnie, aby nie zaszkodzić organizmowi. Zatem w dłuższej perspektywie utrata 2 kg miesięcznie okazuje się bardziej korzystna niż 10 kg w 3 tygodnie.

Aktualizacja : Produkt Alli nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony.

Skuteczność produktu Alli

Alli stanowi program skuteczne odchudzanie pod warunkiem przestrzegania środków towarzyszących czas trwania leczenia. Ważna jest także zmiana stylu życia po uzyskaniu wyników. W przeciwnym razie możliwe jest odzyskanie bardzo szybko zważyć i błędnie ocenić nieskuteczność produktu.

Kapsułkę należy przyjąć jednorazowo po lub w trakcie każdego posiłku. Można go przyjąć do godziny później jadłem. Jeśli jednak pominiesz posiłek, nie jest to konieczne konsumować.

Jeśli opinie klientów są różne dotyczące jego skuteczności, laboratorium GSK pozwoliło sobie je przeprowadzić testy na ludzkich świnkach morskich, aby udowodnić prawdziwość ich produktu.

Badania kliniczne przeprowadzone przez laboratorium GSK

Aby udowodnić, że jest prawdziwy skuteczność leku Alli, laboratorium GSK przeprowadziło szereg badań testy kliniczne na wielu ochotnikach.

Pierwsze dwa badania kliniki trwały około 2 lat i wzięło w nich udział ponad 1350 osób nadwaga lub otyłość. We wszystkich przypadkach ich BMI wynosi większa lub równa 28 kg/m².

Niektóre z tych osób tak mają otrzymał lek Alli, a z drugiej strony zwykłą dawkę leku placebo (bez składników aktywnych mających na celu redukcję masy ciała). Dieta Obu elementom towarzyszyła żywność i monitoring pod kątem uprawiania sportu doświadczenie.

Warto zaznaczyć, że ani pacjenci ani lekarze nie wiedzą dokładnie, jaki rodzaj leczenia ich leczy został przepisany, aby nie mieć wpływu na wyniki.

wszystko ja
W laboratorium GSK przeprowadzono badania mające na celu określenie skuteczności preparatu Alli

Przeprowadzono eksperyment kontrolny, w którym wzięło udział około 400 osób otrzymujących placebo przez 4 miesiące i wykazujących BMI w zakresie od 25 do 28 kg/m².

Główne kryterium brane pod uwagę Podczas tej serii badań klinicznych pod uwagę brana jest zmiana masy ciała ludzie

Uzyskane wyniki

Po upływie odpowiednich okresów Stwierdzono, że Alli jest skuteczniejszy niż placebo. To również zostało odnotowane z czym borykają się osoby z BMI większym niż 28 kg/m² utrata masy ciała większa niż u osób, których BMI waha się od 25 do 28 kg/m².

Jak wynika z uzyskanych danych, pacjenci stracili ponad 4,8 kg w ciągu jednego roku leczenia w porównaniu do 3,2 kg dla pacjentów otrzymujących placebo.

Kolejna obserwacja: u osób leczonych lekiem Alli zaobserwowano znaczną redukcję częstości występowania cholesterolu w porównaniu do osób, które stosowały placebo.

Te wyniki wyraźnie wskazują, że kuracja nie szkodzi organizmowi, powodując zbyt szybką utratę wagi.

Aktualizacja : Produkt Alli nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony.

Ryzyko związane z zażywaniem leku Alli

Chociaż lekiem Alli jest skuteczny produkt odchudzający, nie jest pozbawiony ryzyka. Chodzi o to, żeby to podkreślić niekoniecznie są to skutki uboczne, ale przypadki prawdopodobnych zaburzeń związanych z jego spożyciem.

Niedobór witamin

Regularne przyjmowanie leku Alli zatrzymuje spożycie tłuszczu przez organizm. Dlatego jest to dla niego niemożliwe prawidłowo przyswajać witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, takie jak witamina A, D, E lub K.

Do długotrwałego leczenia Ostatecznie może pojawić się ryzyko niedoboru tych witamin. Dlatego jest zaleca się przyjmowanie suplementów diety na bazie multiwitamin zrekompensować ten deficyt.

Przedwczesna biegunka

Od prawie wszystkich tłuszcz z pożywienia jest bezpośrednio usuwany, jest to możliwe osoby przyjmujące lek, któremu podlega Alli nagła biegunka lub stosunkowo dokuczliwe wzdęcia tłuszczowe.

Aby uniknąć takich niedogodności, wskazane jest przestrzeganie diety niskotłuszczowej, szczególnie w okresie w dni robocze.

Przeciwwskazania, środki ostrożności dotyczące stosowania i działania niepożądane poniżej za pomocą Alli

Przeciwwskazania

Nie należy przepisywać leku Alli dla osób o następujących cechach:

 • Nietolerancja orlistatu lub któregokolwiek z pozostałych składniki tworzące Alli;
 • Przewlekłe złe wchłanianie: to jest poważne zaburzenie związane z wchłanianiem pokarmu, którego przyczyny mogą być różne nietolerancja glutenu, mleka krowiego, niewydolność trzustki lub Choroba Crohna;
 • Cholestaza: to choroba powodując zmniejszenie wydzielania żółci, co prowadzi do problemów transport kwasów żółciowych z wątroby do jelita;
 • Ciąża lub karmienie piersią;
 • Dziecko poniżej 18. roku życia.

Ostrzeżenia

Należą się pewne zastrzeżenia wziąć pod uwagę szczególnie w przypadku osób o określonych cechach następny:

 • Diabetycy w trakcie leczenia leki przeciwcukrzycowe mogą poprawić metabolizm. Dlatego jest konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia na podstawie Alli w celu wzajemnego dostosowania obu terapii;
 • Osoby z nadciśnieniem wysokie ciśnienie krwi lub wysoki poziom cholesterolu często wykazują poprawę ich stan zdrowia po utracie wagi wywołanej leczeniem opartym na od Alli. Dlatego też przydatne jest również ponowne dostosowanie odpowiednich zabiegów, m.in skonsultuj się z lekarzem;
 • Przed rozpoczęciem stosowania leku Alli, osoby podatne na choroby nerek proszone są o konsultację ze swoim lekarzem lekarz. Rzeczywiście, w stosunkowo rzadkich przypadkach generuje orlistat skutki, które mogą pogorszyć tę chorobę;
wszystko ja
Alli nie jest zalecany osobom cierpiącym na cukrzycę, nadciśnienie i choroby nerek.

Skutki uboczne

Pierwsze efekty

Zużycie przez długi czas Czas trwania Alli może powodować działania niepożądane. Jednak objawy przedstawione poniżej mogą się różnić w zależności od osoby i w niektórych przypadkach przypadki nie pojawiają się.

W pierwszych dniach przyjmowania leku, oto objawy, które mogą się pojawić:

 • Wzdęcia, po których następuje wydzielanie tłuszczu;
 • Pilne i nagłe potrzeby, do których należy się udać łazienka ;
 • Emisje tłuszczu bez stolca;
 • Ślady tłuszczu na bieliźnie i przez pecha na ubraniach.

Farmaceuci laboratoryjni GSK sugeruję również noszenie czarnych spodni podczas pierwszego tygodni leczenia lub zabrać ze sobą ubranie na zmianę, aby tego uniknąć kupić coś pilnie.

Poważne objawy

Inne poważniejsze objawy może również powstać:

 • Reakcje alergiczne, takie jak swędzenie, obrzęk twarzy, trudności w oddychaniu, a nawet półomdlały;
 • Krwotok z odbytu objawiający się krwawe i czasami bolesne stolce;
 • Zapalenie trzustki objawiające się bólem w żołądku i plecach, a następnie wymioty, nudności i gorączka;
 • Mniej lub bardziej poważne zapalenie wątroby objawy zażółcenie skóry i białek oczu lub przebarwienie ciemniejszy mocz;
 • Zapalenie uchyłków, rodzaj zapalenia jelita grubego objawiające się przewlekłym bólem w podbrzuszu i nawracające zaparcia.

Prawie wszystkie te objawy pojawiają się w pierwszych tygodniach leczenia. Zjawisko to jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że organizm zaczyna przyzwyczajać się do nowego sposobu życia.

Aktualizacja : Produkt Alli nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony.

Interakcje leków

W przypadku leczenia opartego na Alli lub inne leki zawierające dużą zawartość orlistatu interakcje leków nie są zalecane.

 • Cyklosporyna: zmniejszenie częstości cyklosporynę stosuje się jednocześnie z Alli. To prowadzi do postępującego osłabienia układu odpornościowego, który naraża się organizm na różne infekcje i choroby;
 • Warfaryna: podczas przyjmowania doustne antykoagulanty związane z Alli, interakcje mniej więcej mogą pojawić się szkodliwe skutki. To jest powód leczenia jednoczesne stosowanie tych dwóch leków jest zabronione;
 • Tam lewotyroksyna: nieprawidłowa zmienność poziomu niedoczynności tarczycy u ryzyko, że organizm wystąpi w przypadku połączenia tych dwóch leków narkotyki ;
 • Leki przeciwpadaczkowe: U pacjentów z padaczką obserwuje się więcej napadów przewlekłych leczony zarówno z powodu padaczki, jak i orlistatu.

Jaka cena ?

We Francji sprzedaż Produkt Alli w aptekach został wycofany na wiele lat po: decyzja Krajowej Agencji Bezpieczeństwa Leków (ANSM). Jednak on Można je kupić w każdym miejscu w Europie oraz w sklepach internetowych. z Aby ułatwić zakupy, możliwa jest zatem dostawa do domu.

Cena butelki Alli jest zróżnicowana od 50 do 75 euro, w zależności od specjalistycznego sklepu, z którym się skontaktujesz. Włączać także cena suplementu multiwitaminowego (około dwudziestu euro), co jest niezbędne w trakcie leczenia.

W każdym razie cena całkowita się zmienia około 75 do 95 euro za butelkę Alli i kolejną multiwitaminy, czyli półtora miesiąca leczenia. Dostaniesz to swoją działkę bezpośrednio do domu lub w punkcie przekaźnikowym.

Jednak nie powinieneś się wahać porównać ceny w kilku witrynach, aby znaleźć dobrą ofertę pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze jednocześnie tracąc na wadze.

Ogólna opinia o Alli

Moja opinia o produkcie jest całkiem dobra. Chociaż jest to produkt syntetyczny i ma wiele skutków ubocznych, jego skuteczność jest bardziej przekonująca w porównaniu do innych produktów w tej samej kategorii.

Następnie, chociaż większość aptek we Francji zaprzestała jego dystrybucji, nierzadko można go znaleźć na stronach sprzedawców w Internecie, co znacznie ułatwia jego zakup dzięki usłudze dostawy. Poza tym ok. 3 mln osób uzyskało rezultaty stosując Alli, co potwierdza moją dość przychylną opinię.

Aktualizacja : Produkt Alli nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne tuż poniżej.

Alternatywy

Oto kilka alternatyw dla Alli: