10 najlepszych aplikacji do odchudzania

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Szukasz pomocy w odchudzaniu? Dobrze zrobiony ! Jeśli tu jesteś, to dlatego, że zrobiłeś nowy krok w stronę swojego celu. Tutaj przedstawiam Ci 10 najlepszych aplikacji, które pomogą Ci w programie odchudzania.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Pomiędzy programami mierzącymi spożycie kalorii a tymi, które pomagają stracić kalorie, szczególnie preferuję rozwiązania zachęcające do ćwiczeń. W rzeczywistości uważam je za bardziej skuteczne! Więc pożegnaj się tabletki odchudzające i inni spalaczy tłuszczu !


Dla osób preferujących format wideo przygotowałem krótki 5-minutowy film, który omawia 10 aplikacji wymienionych w tym artykule. To właśnie tutaj:

Streszczenie

8fit — Fitness i odżywianie — Urbanite Inc.

Charakterystyka techniczna

 • System operacyjny: iOS i Android;
 • Rozmiar: 63 MB;
 • Liczba użytkowników: ponad 125 000;
 • Liczba instalacji: Ponad 10 milionów.
aplikacja do utraty wagi
8fit, odżywianie i fitness

Indywidualna dieta

8fit zmienia Twoje życie, prowadząc Cię w codziennym menu i zarządzaniu swoim ciałem przez cały okres dzień. W swojej diecie kierujesz się poradami żywieniowymi i zmienisz nawet swój styl życia. Rzeczywiście, Urbanite Inc stawia na to pomóc Ci dobrze się odżywiać bez przybierania na wadze.

Aplikacja Ci w tym pomoże zakupy i oferuje różne menu. W zależności od dokonanych wyborów, Żywność będzie rozdawana w ciągu tygodnia, tak aby nie przekroczyć jednej określony poziom kalorii, zaspokajając jednocześnie Twoje potrzeby.

Program ćwiczeń

Ta aplikacja do utraty wagi zapewnia efektywność Twoich ćwiczeń. Kilka ruchów zaprogramowanych tu i tam Twój harmonogram zmienia wszystko. Kiedy wstajesz z łóżka lub idziesz do pracy, nauczysz się wysilać bez sprzętu.

Oferowane ćwiczenia mogą dostosować się do aktualnej wagi, a aplikacja powiadomi Cię o zmianach swoje ciało, jeśli będziesz ściśle przestrzegać instrukcji. Dzięki temu narzędzie, nie będziesz już musiał chodzić na siłownię.

Runtastic Bieganie, spacery, jazda na rowerze, fitness — Runtastic

Charakterystyka techniczna

 • System operacyjny: iOS i Android;
 • Rozmiar: zależy od urządzenia;
 • Liczba użytkowników: ponad 850 000;
 • Liczba instalacji: ponad 10 milionów.
aplikacja do utraty wagi
Runtastic: bieganie, spacery, jazda na rowerze i fitness

Do Twojej dyspozycji trener sportowy

Runtastic o to zadba być zmotywowany i zaoferować trenera, który będzie Cię zachęcał przez cały czas swoje praktyki. Zamiast patrzeć tylko na liczby, będziesz wiedział stopniowo blisko miejsca, w którym się znajdujesz, zwłaszcza gdy trener mówi Ci, że tam jesteś prawie !

Miejsce dzielenia się i rywalizacji

Ta aplikacja, aby schudnąć łączy Cię także z innymi osobami, które pobrały Runtastic. Porównaj swoje wyniki lub udostępnij je, aby zachęcić innych do biegania ani trochę dalej.

Zoptymalizowany dla Androida Wear 2.0

Bieganie jest niewygodne poprzez ciągłe patrzenie na telefon. Runtastic Cię zabierze cierń w boku i daje możliwość połączenia się z bransoletką Android Wear 2.0.

Predefiniowane trasy

GPS w Twoim smartfonie aktywowany, znajdziesz trasy już wybrane i zaprogramowane zgodnie z Twoimi poziom. Dzięki temu nie będziesz się już zastanawiać, czy zjazdy i podjazdy się liczą naprawdę, aplikacja do odchudzania Ci powie. Pamiętaj, że możesz zapisuj swoje trasy, aby udostępniać je osobom w pobliżu, a nawet zainteresowanych internautów.

FizzUp — coaching sportowy, odżywianie i Medytacja — Fysiki

co jesz, jakie ćwiczenia wykonujesz, Twój występ, wszystko to będzie wyświetlane w FizzUp.

Charakterystyka techniczna

 • System operacyjny: iOS i Android;
 • Rozmiar: 67 MB;
 • Liczba użytkowników: ponad 25 000;
 • Liczba instalacji: Ponad 1 milion.
aplikacja do utraty wagi
Fizzup: trener sportowy, odżywianie i medytacja

6-tygodniowy program odchudzania waga

Schudnij ponad 10 kg w niecałe 3 miesiące! Skoro inni użytkownicy Internetu mogą to zrobić, dlaczego Ty nie możesz? Śledź autorskie programy sportowe i okresowe plany treningowe z FizzUp. Polecane jadłospisy gwarantują, że efekty swoich wysiłków osiągniesz już po 6 tygodniach stosowania.

Darmowe programy i regularne aktualizacje

FizzUp oferuje kilka bezpłatne programy treningowe, dzięki czemu możesz łatwiej Osiągnij swoje cele. Ponadto aplikacja jest aktualizowana regularnie biorąc pod uwagę nawyki użytkowników.

Basic-Fit Online – Virtuagym Professional

Aplikacja oferuje sesje kompletne treningi, aby zachować dobrą formę i zdrowie.

Charakterystyka techniczna

 • System operacyjny: Android;
 • Rozmiar: 25 MB;
 • Liczba użytkowników: ponad 15 000;
 • Liczba instalacji: ponad 500 000.
aplikacja do utraty wagi
Basic-fit online: fitness i społeczność

Dołącz do prawdziwej społeczności

Prezentowany jako bardzo zróżnicowany i bardzo kompletny, Basic-Fit szkoli Cię i doradza łączenie się z innymi użytkownikami w tej samej sytuacji co Ty. Następnie możesz porównać swoje umiejętności z umiejętnościami znajomych. Stać się członkiem i zastąp swój serwis społecznościowy społecznością, która pomaga wyszczuplić ciało.

Szeroka gama ćwiczeń

Znajdziesz wiele rodzaje ćwiczeń do wyboru w zależności od możliwości wyjściowych i własnych możliwości sprzęt, jeśli go posiadasz. Aby uzyskać pełne doświadczenie i wyniki, przejdź do do wersji profesjonalnej.

Bieganie, aby schudnąć, bieganie, chodzenie — FITAPP

Ta aplikacja, aby schudnąć udowadnia, że ​​GPS nie służy tylko do znajdowania drogi. Dzięki jego wiele funkcji, FITAPP oferuje zabawę podczas przegrywania waga.

Charakterystyka techniczna

 • System operacyjny: Android;
 • Rozmiar: różni się w zależności od urządzenia;
 • Liczba użytkowników: ponad 21 000;
 • Liczba instalacji: ponad 1 milion.
aplikacja do utraty wagi
Fitapp: ćwiczenia z GPS

Aplikacja, która Cię motywuje

FITAPP oferuje ćwiczenia które są zintegrowane z Twoim codziennym życiem. Dzięki niemu podczas biegania schudniesz a podczas spaceru daje raport o Twojej codziennej aktywności i informuje Cię co zmienić lub ulepszyć w zależności od celu.

Rzeczywiście, niezależnie od trybu informuje Cię o ruchu fizycznym, chodzeniu, jeździe na rowerze, a nawet na rolkach liczby spalonych kalorii i zachęca do zrobienia w tym celu większej ilości kalorii by schudnąć.

FITAPP również Ci w tym pomaga monitoruj swoją wagę zgodnie ze swoimi celami. Nadmiar kalorii będzie powiadamiany przez wskaźnik masy ciała, a aplikacja Cię w tym poprowadzi co powinieneś zrobić.

GPS

Używanych jest kilka aplikacji GPS Twojego telefonu komórkowego, ale FITAPP robi to skutecznie, aby Ci pomóc pokaż, co udało Ci się osiągnąć, i zapisz to, żeby ci o tym przypomnieć jesteś zdolny. Nic bardziej motywującego

6: Bieganie i jogging — Zeopoxa

Zobaczysz swoje wydajność w różnych licznikach.

Charakterystyka techniczna

 • System operacyjny: Android;
 • Rozmiar: 4,8 MB;
 • Liczba użytkowników: ponad 15 000;
 • Liczba instalacji: ponad 1 milion.
aplikacja do utraty wagi
Zeopoxa: jogging i bieganie

Lekka, ale kompletna aplikacja

Jest to jeden z nielicznych aplikacje do odchudzania, które są całkowicie bezpłatne. Będąc niezawodnym, zapewnia, że ​​Twoje urządzenie z Androidem nie nagrzewa się dzięki temu minimalne wykorzystanie miejsca na dysku.

Wyznacz cel i obserwuj swój osobiste wykonanie. Zobaczysz, jak bardzo zrobiłeś postępy od tego czasu Twoje pierwsze użycie.

Informacje na pełnym ekranie

Statystyki wyścigu i dystanse, czas trwania i prędkość, nie zapominając o liczbie spalonych kalorii, wszystko jest wyświetlane, aby poinformować Cię o Twoich „wydajnościach” w część programu odchudzającego.

Optymalne odżywianie treningowe – Insplisity

Inspliss łączy dietę i ćwiczeń i oferuje bezpłatne rozwiązanie poprawiające sylwetkę.

Charakterystyka techniczna

 • System operacyjny: Android;
 • Rozmiar: 4,6 MB;
 • Liczba użytkowników: 931;
 • Liczba instalacji: Ponad 500 000.
aplikacja do utraty wagi
Ultimate Workout Nutrition: aplikacja do odżywiania

Skutecznie łącz sport i higienę jedzenie

Ta aplikacja, aby schudnąć sugeruje konkretną dietę tak, aby Twoje sesje sport jest skuteczny. Następnie oferuje programy żywieniowe, Posiłki przed i po treningu, oprócz topienia tłuszczu.

Program dostosowany do stylu życia

Aplikacja gwarantuje Ci szybki i spójny wynik dostosowany do Twojego stylu życia. Ona ty uczy się także jak, co i kiedy jeść. Niestety reklamy są dość nalegający na interfejs. Mimo wszystko nie przeszkadza to efektywność.

Keep – domowy trener sportowy

Ta aplikacja do robienia sport w domu cieszy się dużym zainteresowaniem internautów.

Charakterystyka techniczna

 • System operacyjny: Android;
 • Rozmiar: zależy od urządzenia;
 • Liczba użytkowników: 64 671;
 • Liczba instalacji: ponad 5 000 000.
aplikacja do utraty wagi
Zachowaj: Twój domowy trener sportowy

Bezpłatne ćwiczenia szkoleniowe

Niezliczone ćwiczenia są oferowane przez tę aplikację, aby schudnąć i wszystkie są bezpłatne. z treningi są zaplanowane tak, abyś mógł je wykonywać planowanie utraty wagi.

Zachowaj treningi można to zrobić wszędzie, jeśli tylko masz trochę czasu. Tego w ten sposób Twoje cele zostaną osiągnięte znacznie szybciej.

Z tej samej perspektywy, co ty możliwość personalizacji ćwiczeń. Wybierz, co chcesz ćwicz, monitorując liczbę kalorii.

Sesje na wszystkich poziomach

Dzięki różnym wsparciem wideo, będziesz mógł trenować i podążać za zarejestrowanymi ruchami. Ty będzie się zmieniać w miarę postępów.

7 Aplikacja do minutowego treningu – schudnij w 30 dni! –Aplikacje do ćwiczeń

Poświęć 7 krótkich minut Twoje codzienne życie, aby schudnąć. Zostań świadomym decydentem w swoim zdrowie fizyczne i spalanie nadmiaru kalorii.

Charakterystyka techniczna

 • System operacyjny: iOS i Android;
 • Rozmiar: 26 MB;
 • Liczba użytkowników: 1039;
 • Liczba instalacji: ponad 50 000.
aplikacja do utraty wagi
Aplikacja do ćwiczeń 7 minut: schudnij w 30 dni

Kompletne i certyfikowane ćwiczenia

Aplikacje treningowe zostały skompilowane treningi opracowane we współpracy z naukowcami. Wszystko Twoje ciało jest oczywiście wystawione na próbę, ale wynik jest gwarantowany, a „tortura” trwa tylko kilka minut dziennie.

Trener, który Cię wspiera

Przez całe Twoje doświadczenie w poprzez aplikację będziesz wspierany i zachęcany. Filmy pokaże Ci, co masz robić i jak, podczas gdy zaprogramowane głosy Cię poprowadzą i zachęcam Cię.

Schudnij w 21 dni – Fit aplikacje

Ta aplikacja do odchudzania jest jeden z najprostszych, ale jeden z najskuteczniejszych.

Charakterystyka techniczna

 • System operacyjny: iOS i Android;
 • Rozmiar: 11 MB;
 • Liczba użytkowników: ponad 28 000;
 • Liczba instalacji: ponad 1 milion.
aplikacja do utraty wagi
Schudnij w 21 dni: proste i skuteczne

Odliczanie 21 dni

Fit Apps skontaktowało się ze specjalistami ustalenia planów ćwiczeń na okres 21 dni. Tryb operacja jest bardzo prosta: musisz wybrać poziom i podążać za nim zaproponowany Ci rytm dnia.

Kompletne ćwiczenia

Zamiast sugerować ćwiczenia do wykonywania w locie, aplikacja programuje Twój harmonogram i przypomina o ćwiczeniach. Wyświetla także Twoje postępy w utrata masy ciała w ciągu 21 dni treningowych.

Aplikacje odchudzające dedykowane przepisom

Poza aplikacjami, które głównie wspierają Cię w ćwiczeniach fizycznych, oferuję Ci także programy skupiające się na przepisach. Pamiętaj, że sekretem trwałej utraty wagi jest zmiana nawyków żywieniowych podczas regularnych ćwiczeń.

Przepis na łatwe dania dietetyczne 2018 — aplikacje bino

Przedstawione tam przepisy są klasyfikowane według rodzaju diety lub kalorii. Ta aplikacja poleca najlepsze menu na podstawie Twojego celu.

Łatwe, zdrowe przepisy odchudzające 2018 — Aplikacje Tiptop

Ta aplikacja z przepisami jest mniej więcej identyczny z poprzednim, ale o wiele bardziej ceniony, ponieważ jak to działa i ile dokładnych informacji zostaje ujawnionych.

Zdrowie i dieta – Licznik utraty wagi i wagi Kalorie – DROID INFINITY

Aby schudnąć, DROID INFINITY pozwala monitorować godziny snu i Twój Tryb zaopatrzenia. Dzięki bardzo praktycznemu i ergonomicznemu interfejsowi pokazuje, czego potrzebuje Twój organizm dzięki różnym wyświetlanym licznikom, od poziomu wody po kalorie.

Te aplikacje odchudzające są skuteczne pod warunkiem, że będziesz przestrzegać ustalonych zasad, szczególnie jeśli chodzi o tempo. Ponieważ większość z nich jest bezpłatna, czasami wyświetlają nieprzyjemne reklamy. Możesz jednak zapłacić określoną kwotę, aby ich uniknąć. Na koniec radzę skorzystać maksymalnie z dwóch aplikacji. Jedna skupiająca się głównie na odżywianiu, druga skupiająca się na ćwiczeniach fizycznych.