Arti Shot: moja opinia i zakup w najlepszej cenie

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Nadwaga jest szkodliwa dla zdrowia. Jeśli niektórzy zdecydują się na diety lub sport, aby stracić kilka zbędnych kilogramów, inni wolą brać produkty odchudzające.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Arti Shot jest jednym z najbardziej znanych leków w tym zakresie Kategoria. Składa się głównie z elementów naturalnych i ich spożycie nie ma szkodliwych skutków dla ogólnego stanu zdrowia.

W tym artykule dowiesz się, jak przyczynia się do utraty wagi, zachowując dobre samopoczucie, a także poznasz naszą opinię na temat jego skuteczności.

Aktualizacja : Produkt Arti Shot nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony.

Prezentacja Arti Shota

Ogólny opis

Nazywany także „Shot for Slim”, Arti Shot jest produktem spalacz tłuszczuna bazie karczocha, opracowany przez firmę JB CONSEIL SLMT.

Arti Shot to produkt spalający tłuszcz na bazie karczocha

Trochę różni się od pozostałych suplementy diety tego rodzaju w postaci płynnej. Aby ułatwić przyjmowanie, każda dzienna porcja zawarta jest w małej buteleczce.

Jednak jest on również dostępny w postaci kapsułek.

Dzięki temu możesz zabrać go ze sobą w podróż bez ryzyka wnętrze nie rozlewa się, ponieważ każda butelka jest hermetycznie zamknięta.

Jeśli nie lubisz smaku karczocha, to tak dostępny w kilku smakach: jabłkowy, ananasowy i czerwone owoce.

Kompozycja

Arti Shot swój status leku na odchudzanie zawdzięcza mieszance kilku naturalnych produktów, które wspólnie aktywizują eliminację tłuszczu z organizmu.

Główne składniki Arti Shot to:

 • kwas askorbinowy,
 • tiamina i niacyna,
 • biotyna,
 • Korzenie żeń-szenia
 • i zieloną herbatę.

Oto ich szczegółowy opis.

Karczoch (60 mg)

Dzięki cynarynie, którą zawiera w przeważającej ilości, karczoch jest doskonałym naturalnym środkiem moczopędnym. W ten sposób promuje eliminacja toksyn i tłuszczów z organizmu poprzez mocz, a zatem jego działanie odchudzające.

Herbata zielona (72 mg)

W Arti Shot zielona herbata jest niezbędna głównie ze względu na jej właściwości spalające tłuszcz. naturalnie powoduje, że spalasz więcej kalorii niż zwykle.

Biotyna (25 µg)

To jest witamina B8. Pomaga mózgowi lepiej zarządzać kalorii spożywanych w celu zmniejszenia ilości tłuszczu magazynowanego w organizmie.

Tiamina (0,23 mg) i niacyna (3,8 mg)

Są to także witaminy z grupy B (odpowiednio B1 i B3). Podczas wysiłki fizyczne, kierują organizmem do spalania tłuszczu i zmagazynowanego tam cukru.

Korzeń żeń-szenia (12 mg)

Korzeń żeń-szenia to naturalny tonik o niezwykłych właściwościach zwłaszcza pochłanianie tlenu. W ten sposób walczy ze zmęczeniem, ale przede wszystkim ogranicza gromadzenie się tłuszczów w organizmie.

Zawiera także kwas askorbinowy, pantotenian wapnia (lub witaminę B5), chlorowodorek pirydoksyny (lub witaminę B6) i cyjanokobalaminę (lub witaminę B12) w małych ilościach. Wszystkie one przyczyniają się do jego skuteczności jako produktu odchudzającego.

Aktualizacja : Produkt Arti Shot nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony.

Role Arti Shota w organizm

Według producentów Arti Shot będzie skuteczny w przypadku:

 • Walka z zatrzymywaniem wody;
 • Spalać tłuszcz;
 • Zmniejsz ilość tłuszczu magazynowanego w organizm;
 • Zamień tłuszcz w energię;
 • Zapobiegaj frustracji spowodowanej przez diety.

Jednak niektórzy użytkownicy uważają, że proces przegrywania waga jest bardzo powolna. Najwyraźniej to nawet nie zadziała, jeśli nie będziesz tego przestrzegać list z przewodnika po żywności dołączonego do opakowania. Wynik: trochę pod koniec leczenia ludzie szybko odzyskiwali wagę.

Dlatego wskazane jest, aby spożywać Arti Shot wraz z nim metodą IMG (Global Slimming Index), którą ustalił sam producent.

Sposób działania

Według producentów Arti Shot wspomaga odchudzanie, pomagając mózgu, aby lepiej kontrolować kalorie i spalać tłuszcz dzięki różne enzymy i witaminy, z których się składa.

arti strzał
Ten lek z karczocha pomaga organizmowi lepiej zarządzać kaloriami

Być może zauważyłeś, że Arti Shot nie posiada żadnych elementów odchudzanie wśród swoich składników. W rzeczywistości nie jest on dokładnie tzw leki dietetyczne.

Po prostu pomaga Twojemu organizmowi lepiej zarządzać kaloriami i regulować tempo gromadzenie się tłuszczu w organizmie.

Dlatego nie jest konieczne łączenie go z jakąkolwiek dietą lub ćwiczeniami, aby skorzystać z jego skuteczności.

Aktualizacja : Produkt Arti Shot nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony.

Dowody naukowe

Zalety tego odchudzającego produktu są poparte badaniami różni naukowcy. Najciekawsze jest jego skład danie główne: karczoch i zielona herbata.

Karczoch

Pierwsze badania przeprowadzono nad działaniem związków na ich bazie ekstraktu z liści karczocha na cholesterol.

Produkt przetestowano na 92 ​​osobach dotkniętych chorobą umiarkowana hipercholesterolemia. Po pewnym czasie wiązania zaobserwowano że poziom dobrego cholesterolu (HDL) wzrósł, podczas gdy złego (LDL) znacznie spadło.

Zatem Arti Shot na bazie karczocha jest doskonałą pomocą przeciwko niepotrzebnego cholesterolu, szkodliwego dla zdrowia i promującego jego spożycie waga.

Zielona herbata

Badania nad zieloną herbatą przeprowadzili naukowcy z Katedra Żywienia i Higieny Żywności Uniwersytetu im Pekin.

Wyniki eksperymentów przeprowadzonych na wielu Chińczykach wyraźnie wykazały, że bogactwo katechin w zielonej herbacie sprzyja zauważalnej redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu.

IMG: przewodnik kulinarny

Większość osób chcących schudnąć rezygnuje ze wszystkiego po prostu usuń ze swojej diety produkty wysokokaloryczne codziennie.

Jednak niektóre z nich są korzystne, a nawet niezbędne organizm. To jest powód, dla którego wiele osób po tym choruje diety.

Przewodnik po jedzeniu Arti Shot informuje Cię o jedzeniu dozwolone, nie ze względu na ilość dostarczanych kalorii, ale w w zależności od ich „siły przechowywania”. Sklasyfikował je kodem kolor.

 • Zielony: są to produkty o niskiej zawartości siła magazynowania. Można je spożywać bez umiaru (przykładowo: kawa, herbata, herbata ziołowa, wiśnie, kiwi, migdały, 0% jogurtu i 0% sera, ryba i skorupiaki, mięso, jaja itp.);
 • Pomarańczowy: to są potrawy według średnie przechowywanie. Można je jeść, ale tylko wtedy, gdy im towarzyszysz zielone części żywności (przykład: awokado, oleje roślinne, kebab, pizza, rośliny strączkowe itp.);
 • Czerwony: ta strefa grupuje produkty spożywcze o dużej wytrzymałości podczas przechowywania. Od czasu do czasu możesz to wziąć ale tylko jeśli połączysz je z żywnością z zielonej strefy (przykład: wędliny, desery, morele, gotowana marchewka, daktyle suszony, tłusty, frytki, hot dog, ser fermentowany, mleko krowie cały…) ;
 • Fioletowy: Żywność w tym obszarze jest również o wysokim wskaźniku wyszczuplenia. W przeciwieństwie do tych z czerwonej strefy zdecydowanie zaleca się całkowite wykluczenie ich ze swojej diety (orzeszki ziemne, frytki, bagietki przemysłowe, cukier biały, ciasta przemysłowy…).

Aktualizacja : Produkt Arti Shot nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony.

Jak to wziąć?

Spożywanie Arti Shotu jest szczególnie łatwe. Wystarczy otworzyć butelkę i wypić całą jej zawartość bezpośrednio w środku lub na końcu koniec posiłku.

Generalnie kuracja trwa 14 dni (liczba fiolek), ale tak jest istnieje możliwość jednokrotnego odnowienia umowy, jeżeli nie jesteś jeszcze z niej zadowolony Twoja waga.

Aby zoptymalizować jego skuteczność, zaleca się postępować zgodnie z literą przewodnik po żywności dostarczony wraz z produktem.

Możesz jeść wszystko, jednak tak radzimy zbilansuj swoją dietę, szanując skład swoich potraw.

Arti strzelił
Przestrzeganie diety proponowanej w Arti Shot pozwala zoptymalizować jej skuteczność

Radzimy także wykonywać proste czynności fizyczne. jako dodatek, nawet jeśli producenci zastrzegają, że tak nie jest niezbędny. Działanie tianiny i niacyny przyspieszy proces utraty wagi.

Dla kogo jest ten lek?

Arti Shot skierowany jest do osób dorosłych z nadmiarem (niskim lub wysoka) waga. Jeśli nie wiesz, czy jesteś jednym z nich i/lub czy tak chcesz wiedzieć, ile będziesz musiał stracić, sugerujemy oblicz swój wskaźnik masy ciała.

Po prostu podziel wartość swojej wagi w kg przez kwadrat zmierz swój wzrost w metrach.

Przykładowo dla osoby o wzroście 1,65 m i wadze 58 kg: BMI = (58, / 1,65²) = 21,30.

Oto interpretacje BMI według WHO (Światowej Organizacji zdrowia):

 • Poniżej 18,5: niedowaga;
 • 18,5 do 25: normalna waga;
 • 25 do 30: nadwaga lub lekkość nadwaga;
 • 30 do 35: otyłość I (umiarkowana);
 • 35 do 40: otyłość II (ciężka);
 • Powyżej 40. roku życia: otyłość III (masywna).

Dlatego wskazane jest przyjmowanie Arti Shotu, jeśli Twoje BMI jest takie większa lub równa 25.

Jednak chociaż jest szeroko stosowany przez specjalistów i dietetyków, wskaźnik ten ma swoje ograniczenia. Nie bierze pod uwagę poziom tłuszczu, mięśni i kości.

Z tego powodu nie należy go używać kobiety w ciąży i osoby starsze.

Krótko mówiąc, ze względów bezpieczeństwa zdecydowanie zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zażyciem tego leku.

Aktualizacja : Produkt Arti Shot nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony.

Środki ostrożności dotyczące stosowania i przeciwwskazania, aby wiedzieć

Ponieważ Arti Shot zawiera cynarynę (z karczocha), to nie jest bezwzględnie zalecany osobom cierpiącym na kamicę nerkową lub niedrożność dróg żółciowych.

Dla własnego bezpieczeństwa nie należy przyjmować więcej niż jednej dawki dziennie.

Ten lek jest niebezpieczny dla dzieci, dlatego należy go przechowywać w miejsce poza ich zasięgiem.

Kobieta w ciąży i osoba z historią medyczną nie należy spożywać Arti Shotu.

Podczas przyjmowania tego leku ważne jest, aby się odpowiednio nawodnić produkowany ze względu na działanie moczopędne.

Jakie działania następcze podczas leczenie ?

Ponieważ Arti Shot spala tłuszcz, może zakłócać asymilację niektórych rozpuszczalnych w tłuszczach (rozpuszczalnych w tłuszczach) składników odżywczych, takich jak witaminy, zwłaszcza dla tych, którzy wydłużają czas trwania kuracji.

Dlatego też istotne jest systematyczne monitorowanie ewolucji stopy procentowej te istotne elementy i natychmiast przerwać leczenie w przypadku ich pogorszenia znaczny.

Dlatego przy podejmowaniu tego leczenia należy bezwzględnie towarzyszyć ścisła kontrola lekarska.

Niekorzystne skutki

Do chwili obecnej nie zgłoszono żadnych poważnych skutków ubocznych. po zastosowaniu Arti Shot. Jednak zgłoszono najbardziej nietolerancyjnych pewne dolegliwości, takie jak wzdęcia, nieświeży oddech i częsta biegunka.

Korzyści z konsumpcji przez Artiego Shota

Jeśli zdecydujesz się na zakup i., niesie to za sobą wiele korzyści korzystać z Arti Shotu.

 • Leczenie jest krótkotrwałe (14 dni, 28 do maksymalny). Ogranicza ekspozycję organizmu na różne produkty syntetyki, które go tworzą;
 • Poradnik żywieniowy dostarczany wraz z lekiem uczy nas, jak zbilansować naszą dietę. Jest również wysoce Aby tego uniknąć, zaleca się dalsze jego przestrzeganie nawet po zakończeniu leczenia odzyskać wagę, ale przede wszystkim zachować dobry stan zdrowia;
 • Dzięki swojej zasadzie działania nie Nie są wymagane żadne ograniczenia dietetyczne. Posiłki po prostu muszą być zbilansowana i że żywność łączona w inteligentny sposób, zgodnie z wskazówki dotyczące przewodników kulinarnych. Dzięki temu ryzyko, że staniesz się ofiarą jest mniejsze poważny niedobór, jak w przypadku leków tłumiących apetyt;
 • Kształt „mini butelki”. Daily” jest niezwykle praktyczny, zwłaszcza w podróży.
Dzienna mini butelka Arti Shot jest bardzo praktyczna

Wady tego produktu

Choć Arti Shot jest ciekawym produktem odchudzającym, to prezentuje się kilka istotnych wad.

 • Chociaż producenci twierdzą, że biorąc temu lekowi nie musi koniecznie towarzyszyć dieta jedzenie, okazuje się, że nie jest to zbyt skuteczne, jeśli nie będziesz się stosować list z wytycznymi dotyczącymi żywności (IMG);
 • Niektórzy twierdzą, że po zażyciu od Arti Shot bardzo szybko odzyskały wagę (efekt jojo);
 • Cena produktu jest dość wysoka w porównaniu do jego wydajność.

Gdzie kupić Arti Shot?

Sprzedaż Arti Shot jest bezpłatna we Francji. Więc możesz znaleźć trochę w aptekach, parafarmacjach i niektórych sklepach specjalizujących się w pole piękna.

Co więcej, jeśli jesteś zbyt zajęty, jest to również możliwe uzyskać go przez Internet. Wiele platform oferuje ten produkt, zwłaszcza producenta i największych sklepów internetowych takich jak Amazon, M6 Boutique, a nawet Cdiscount.

Wyszukaj ten, który chcesz kupić, zatwierdź swój zakup i spokojnie czekaj na dostawę do Twojego domu.

Zalecamy jednak dokładne zapoznanie się z informacjami autentyczność i niezawodność witryny przed przeprowadzeniem jakiejkolwiek transakcji. Niektóre z nich oferują kopie, złej jakości i nie tylko Wschód !

Najlepiej jest zawsze przeczytać recenzje klientów przed podjęciem decyzji, aby dowiedzieć się, czego się spodziewać.

Aktualizacja : Produkt Arti Shot nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne na dole strony.

Cena

Cena Arti Shot różni się w zależności od sklepu i platformy. Ale ogólnie rzecz biorąc, można kupić opakowanie 14 butelek za 35–40 euro serwisy sprzedaży internetowej. Niektóre platformy pobierają opłaty za czas dostawy od 3 do 3 razy. 5 €.

Recenzja Arti Shota

Świadectwo

Zebraliśmy zeznania użytkownika, który przeszedł 28-dniową terapię. Po tygodniu schudła 1,5 kg bez nawet postępuj zgodnie z zaleceniami dietetycznymi podanymi przez przewodnika. I tydzień według niej, adoptując go, odrzuciła 4 z nich. Ostatecznie w 28 lat schudła 9 kilogramów dni.

Dlatego zgadza się z większością użytkowników, że Arti Shot jest skuteczny tylko wtedy, gdy całkowicie przestrzega się instrukcji. Pozytywnie ocenia jednak produkt ze względu na łatwość procesu odchudzania, jaką jej oferował.

Nasza opinia

Kompozycja

Po pierwsze, jeśli chodzi o skład Arti Shot, jesteśmy zadowolona. Jeśli większość leków odchudzających jest przepełniona produktami syntetyczne, aby zapewnić ich skuteczność, są one zasadniczo zmyślone naturalne elementy. W przeciwieństwie do niektórych użytkowników wolimy schudnąć, zachowując jednocześnie nasze zdrowie, nawet jeśli proces ten jest czasami powolny.

W jakiej formie?

Uważamy również, że forma płynna jest bardziej praktyczna i łatwe do strawienia. Ponadto fakt, że każda dawka zawarta jest w a niezależna butelka naprawdę ułatwia życie. Istnieje możliwość umieszczenia mała butelka w torebkach, plecakach, a nawet piórnikach bez ryzykuj, że się przewróci.

Dostępnych kilka smaków

Uważamy, że smaki stanowią znaczący plus. W w istocie brak konieczności wąchania smaków, których nienawidzisz, jest jednym z największych zalety tabletek i kapsułek. Na szczęście twórcy Arti Shot wymyśliłem i przygotowałem produkty o różnych naturalnych smakach: jabłka, czerwone owoce i ananas. Ponadto wszystkie te aromaty mają zalety odchudzanie.

Arti strzelił
Arti Shot jest dostępny w różnych naturalnych smakach

Ograniczenia

Większość użytkowników potępia fakt, że lek nie jest skuteczne tylko wtedy, gdy przestrzegane są co do joty wskazówki żywieniowe. Wielu twierdzi mimo że odzyskały kilogramy równie szybko, jak je straciły.

Zdrowa dieta optymalizuje działanie Arti Shot. Oczywiście, że nie nie chodzi o to, żeby pozbawić się wszelkich pokarmów znajdujących się w czerwonej i fioletowej strefie ale po prostu je ograniczyć i zrównoważyć ich proporcje.

Efekt jojo?

Jeśli chodzi o efekt jojo, podany przewodnik żywieniowy nie jest taki zarezerwowane wyłącznie dla osób w trakcie leczenia. Radzimy Ci to zrobić przestrzegaj nawet później, aby Twoje ciało łatwiej eliminowało kalorie zażywasz codziennie, gdy lek wykona swoje zadanie nadmiar tłuszczu.

W skrócie Arti Shot to suplement diety aktywujący spalanie tłuszczu i jego przemianę w energię. Chociaż towarzyszenie uprawianiu sportu nie jest obowiązkowe, nadal zalecamy regularną aktywność fizyczną, aby przyspieszyć ten proces. 30 minut do 1 godziny codziennego spaceru lub pływania lub jazdy na rowerze tygodniowo w zupełności wystarczy.

Aktualizacja : Produkt Arti Shot nie jest już dostępny w sprzedaży, artykuł pozostawiono w celach informacyjnych. Alternatywy są dostępne tuż poniżej.

Alternatywy

Arti Shot nie jest już dostępny. Z drugiej strony można sięgnąć np. po suplementy diety, które bardzo dobrze potrafią sprostać oczekiwaniom konsumentów! Oto kilka dodatków: