XtraSlim: moja opinia i zakup w najlepszej cenie

[Artykuł zaktualizowany dnia 06/11/2023]

Wprowadzany na rynek przez Laboratoires Forte Pharma suplement diety XtraSlim jest spożywany jako część diety. Ten odchudzający sprzymierzeniec tłumi apetyt. Jest cenną pomocą w pozbyciu się zbędnych kilogramów i wyszczupleniu sylwetki. Jest zatem suplementem diety stosowanym w ramach odchudzania, który pomaga zatamować uczucie głodu, lepiej kontrolować apetyt i zachcianki.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Suplement diety hamujący apetyt XtraSlim: dla kogo? Do jakich zastosowań?

XtraSlim sprawdza się dzięki swojej formule bogatej w aktywne składniki hamujące apetyt.

Jeżeli regularnie odczuwasz głód i nie możesz położyć kresu pragnieniu podjadania, polecam suplement diety hamujący apetyt XtraSlim. Jeśli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów lub schudnąć, XtraSlim jest skutecznym i doskonale dopasowanym rozwiązaniem dla Ciebie.

XtraSlim pomaga zmniejszyć apetyt podczas posiłków i ograniczyć podjadanie między posiłkami, aby ograniczyć nadmiar kalorii, a w konsekwencji sprzyjać utracie wagi. Skuteczność tego suplementu diety pozwoli zmniejszyć uczucie głodu i zwiększyć uczucie sytości po posiłku.

Cechy

XtraSlim tłumiący apetyt to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Dostępny jest w pudełku zawierającym 60 kapsułek. W swoim składzie zawiera szczególnie skuteczne składniki aktywne hamujące apetyt, m.in.:

 • kompleks Lipo-App, składający się z proszku glukomannanu z konjacu i związku świętej bazylii. Składniki te skutecznie zmniejszają uczucie głodu;
 • kompleks witamin z grupy B, a dokładniej obecność witamin B2, B3 i B6 zapewniających prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz witaminy B5, która bierze udział w prawidłowej syntezie i prawidłowym metabolizmie niektórych neuroprzekaźników;
 • związek chleba świętojańskiego, owocu dużego drzewa śródziemnomorskiego, promujący uczucie sytości i znacznie zmniejszający apetyt.

Większość wymienionych składników występuje w innych produktach, w których możesz je znaleźć mój artykuł porównawczy na temat najlepszych środków tłumiących apetyt.

Jaki jest skład XstraSlim?

Szczegółowo opiszę skład suplementu na odchudzanie XtraSlim, FortéPharma wspomina o naturalnych składnikach, spójrzmy:

 • Kompleks LIPOSLIM : Kompleks ten zawiera ekstrakty z wakame (Undaria pinnatifida) i kurkumy (Curcuma longa). Wakame to brązowe wodorosty stosowane w kuchni japońskiej, bogate w minerały, błonnik i przeciwutleniacze. Kurkuma to roślina stosowana jako przyprawa zawierająca substancję czynną zwaną kurkuminą, która ma właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające;
 • Substancja wypełniająca (węglan wapnia) : Węglan wapnia jest formą wapnia stosowaną jako dodatek do żywności w celu zwiększenia objętości kapsułki lub tabletki. Jest także źródłem wapnia, ważnego dla zdrowych kości i zębów, w tym przypadku nie jestem pewien, na ile jest to naturalne;
 • Konjac glukomannan (Amorphophallus konjac) : Glukomannan Konjac jest ekstrahowany z korzenia rośliny zwanej konjac. Jest to błonnik rozpuszczalny w wodzie, który ma zdolność wchłaniania wody, tworząc w ten sposób żel w żołądku. Może to pomóc zwiększyć uczucie sytości i zmniejszyć apetyt. Naturalny, można go znaleźć w wielu innych suplementach diety;
 • Dwuwinian choliny : Cholina jest niezbędnym składnikiem odżywczym wchodzącym w skład kompleksu witaminy B. Odgrywa ważną rolę w zdrowiu wątroby, mózgu i układu nerwowego. Dwuwinian choliny jest chemiczną formą choliny stosowaną jako suplement diety, dlatego nie jest zbyt naturalny;
 • Suchy ekstrakt z liści czarnej porzeczki (Ribes nigrum L.) : Czarna porzeczka to mały owoc bogaty w witaminy C i E, a także przeciwutleniacze;
 • Substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna) : Celuloza mikrokrystaliczna to dodatek do żywności stosowany w celu zwiększenia objętości tabletek i kapsułek. Otrzymuje się go z celulozy, substancji występującej w ścianach komórkowych roślin, składnika, co do którego wątpię, czy jest naturalny (ale oczywiście nie jest zły);
 • Substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, stearynian magnezu) : składnik ten zapobiega sklejaniu się i tworzeniu grudek składników;
 • Witamina B6 (pirydoksyna) : Witamina B6 to witamina, która odgrywa zasadniczą rolę w wielu funkcjach organizmu, w tym w metabolizmie białek i węglowodanów. Jest również ważny dla zdrowia układu nerwowego;
 • Chlorek chromu : Chlorek chromu jest niezbędnym minerałem w małych ilościach dla organizmu. Często dodaje się go do suplementów diety, aby wspomagać metabolizm węglowodanów i lipidów;
 • Witamina B1 (tiamina) : Witamina B1, znana również jako tiamina, to witamina odgrywająca rolę w metabolizmie węglowodanów i aminokwasów. Jest niezbędna do przemiany węglowodanów w energię.

Ze względu na charakter składników, niektóre z nich, takie jak wakame, kurkuma, konjac i czarna porzeczka, są pochodzenia naturalnego, pochodzące z roślin. Inne składniki, takie jak substancje wypełniające, przeciwzbrylające i niektóre witaminy, mogą być pochodzenia syntetycznego, ale marka nie mówi tego jednoznacznie.

Jak przyjmować kapsułki?

Dla uzyskania skutecznych efektów producent zaleca odbycie 3-miesięcznego kursu. W trakcie stosowania i dla uzyskania optymalnych rezultatów Forté Pharma wskazuje, że należy przyjmować 2 kapsułki dziennie, dwa razy dziennie. Dawkowanie jest proste i praktyczne: 2 kapsułki przed obiadem i 2 kapsułki przed kolacją. Pamiętaj, aby popić je pełną szklanką wody, aby zapewnić lepsze wchłanianie i przyswajanie składników.

Jakie są zalety i wady?

Korzyści

 • Zmniejsz apetyt : aktywne składniki pomagają zmniejszyć apetyt podczas posiłków i ograniczyć uczucie głodu. Zwiększają także uczucie sytości i sytości. Działanie tłumiące apetyt tego suplementu diety zostało potwierdzone przez różnych użytkowników, takich jak Cathérine Cros: „Tłumi głód, jeśli nie masz dużego apetytu „”.
 • Ogranicz lub nawet zignoruj ​​podjadanie : różne składniki suplementu diety XtraSlim działają skutecznie i ograniczają podjadanie pomiędzy posiłkami. Według Millière Anne jest to „„Produkt łatwy w użyciu, wpływający na podjadanie„”.
 • Pomoc w odchudzaniu : XtraSlim to produkt odchudzający, który ułatwia utratę wagi poprzez zmniejszenie głodu i porcji posiłków. Dzięki temu zjesz znacznie mniej. Świadectwo Amoroso podkreśla tę skuteczność: „Stosuję od 10 dni, nigdy nie mam ochoty na podjadanie, odczuwam głód jedynie przy wieczornym posiłku, w małych ilościach, jestem bardzo zadowolony„”.

Niedogodności

 • Niezadowalające wyniki dla niektórych użytkowników : u niektórych użytkowników nie obserwuje się skuteczności suplementu diety XtraSlim w zakresie ograniczenia apetytu i podjadania. Ci ostatni, jak Phillipe Lorrin, uważają, że ten produkt „nie ma”.bez efektu„”. Klient Amazona podchodzi w tym samym kierunku: „ Próbowałem ich przez 1 miesiąc i szczerze mówiąc, nie zauważyłem spadku apetytu ani chęci na podjadanie.„”.
 • Trochę drogi : cena sprzedaży suplementu diety XtraSlim jest uważana przez niektórych użytkowników za wygórowaną, którzy uważają ją za „…za drogie…” (Delhoumeau) lub „”trochę wysokie„” (Mnemosyne).

Gdzie kupić XstraSlim?

Aby kupić XstraSlim, masz kilka możliwości:

 • wiele stron internetowych specjalizujących się w produktach zdrowotnych i suplementach diety oferuje XstraSlim, takich jak na przykład NewPharma lub Amazon. Możesz wyszukiwać renomowane apteki internetowe lub witryny zakupów online sprzedające produkty wellness. Ale przede wszystkim pamiętaj, aby przed dokonaniem zakupu sprawdzić wiarygodność strony!
 • Wiadomo również, że producent XstraSlim bezpośrednio sprzedaje produkt na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Moja opinia szczegółowo

Moja ogólna ocena: 3,5/5

Oceniając produkty kieruję się kilkoma istotnymi kryteriami. Oto lista aspektów, które biorę pod uwagę:

 • Skład: Szczególną uwagę zwracam na mikro i makroelementy, ponieważ odgrywają one kluczową rolę w moim odchudzaniu i ogólnym zdrowiu.
 • Reputacja: Rozgłos produktu jest dla mnie istotnym kryterium. Trudno zaufać nieznanej marce, zwłaszcza w przypadku produktów tego typu, które nie są obecne w mediach.
 • Cena: Koszt powinien być rozsądny, abym mógł regularnie korzystać z produktu bez narażania swojej sytuacji finansowej.
 • Dawkowanie: Ważna jest dla mnie łatwość i praktyczność codziennego spożycia. Szukam produktu, którego można używać bez ograniczeń i trudności.

Podzielę się z Wami moją opinią na temat tych kryteriów, jednak pisząc ją oparłam się na różnych badaniach, ponieważ nie testowałam tego produktu! Dlatego zachęcam Cię do zapoznania się z opiniami w Internecie i podjęcia świadomej decyzji.

Skład: 3,5/5

Ogólny skład suplementu odchudzającego XtraSlim wydaje się zawierać mieszankę naturalnych składników, takich jak ekstrakty wakame, kurkuma, konjac, ekstrakt z liści czarnej porzeczki, a także witaminy B6 i B1. Te naturalne składniki dostarczają korzystnych składników odżywczych: minerałów, błonnika, przeciwutleniaczy i witamin. Natomiast składniki takie jak węglan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna i środki przeciwzbrylające mogą być pochodzenia syntetycznego, ale są one powszechnie stosowane w suplementach diety ze względu na praktyczność i skład. Więc jestem trochę rozdarta, chociaż najważniejsze, mimo wszystko, pozostaje naturalne!

Rozgłos: 3,5/5

FortéPharma to laboratorium dość dobrze znane ogółowi społeczeństwa, ponieważ możemy je znaleźć w wielu otaczających nas reklamach różnych produktów. Ze swojej strony nie znałem oferty XtraSlim, a wydaje mi się, że w przypadku kilku internautów też tak jest.

Zaletą jest to, że miałem zaufanie do tego produktu, ponieważ miałem już okazję testować inne produkty FortéPharma i ten również ma swoje miejsce w aptekach.

Cena: 3,5/5

Jeśli chodzi o cenę, opakowanie na miesięczną kurację kosztuje 48,50 €, w przeciwnym razie marka oferuje również kompletny program spalania tłuszczu za 82,10 € lub zestaw 3 pudełek za 123,70 €. Ceny jak na miesiąc kuracji są dość wysokie, a marka niekoniecznie robi jakąś szczególną promocję.

Wniosek

Suplement diety zmniejszający apetyt XtraSlim pomaga lepiej kontrolować ilość i wielkość porcji oraz skuteczniej przeciwdziałać podjadaniu w ciągu dnia. Tym samym pozwala schudnąć, działając jako środek tłumiący apetyt, przyczyniając się do lepszej kontroli apetytu, jednocześnie zmniejszając uczucie apetytu.

Dzięki niemu łatwiej osiągniesz uczucie sytości. Aby uzyskać optymalne rezultaty, spożywanie suplementu diety XtraSlim należy połączyć z przestrzeganiem zasad diety, kontrolowaną higieną żywienia i regularną aktywnością fizyczną.

Idź dalej, odkrywając mój kompletny plik na najlepsze środki tłumiące apetyt.

Alternatywy

Niezależnie od tego, czy ze względów finansowych, czy składowych, na rynku dostępne są inne alternatywy dla każdego gustu! Tutaj jest kilka z nich: