Kim są najlepsi dietetycy/żywieniowcy w Montpellier i regionie?

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Chcesz dobrze zjeść to dobre rozwiązanie. Jednak nigdy nie jest łatwo wiedzieć, od czego zacząć i jak postępować. Lepiej wtedy zwrócić się do specjalistów, takich jak dietetycy i dietetycy. Oto lista 8 specjalistów pracujących w Montpellier i regionie.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Maryse THIEBAUD, specjalistka ds. żywienia

Prezentacja

Ten specjalista od żywności trzyma liczne dyplomy. Jest zwłaszcza inżynierem Nauka I Technologie z Przemysły Żywność (S.T.I.A.) wszyscy uzyskując stopień doktora nauk o Żywność. MA jest to dodawane do jego DU w zakresie zdrowia żywności i mikrożywienia oraz jego DUT Opcja dietetyczna (uzyskana w VAE).

Dietetycy w Montpellier
Maryse Thiebaud, specjalistka ds. żywności

Usługi

Potrafi monitorować pacjentów m.in specyficzny stan, taki jak menopauza, ciąża lub karmienie piersią. Globalnie, wymyśla najlepsze menu dla tych, którzy mają problemy żywność.

Inne choroby, takie jak biegunka, nadciśnienie, cholesterol, trójglicerydy, niedoczynność tarczycy, nadczynność tarczycy, cukrzyca, niewydolność nerek, chroniczne zmęczenie, wypalenie zawodowe lub nadal raka można leczyć.

Kontakt

Imię i nazwisko: Maryse THIEBAUD
Strona internetowa : https://www.dietetique-sport-sante.fr/
Telefon: 06 25 50 53 61

Sébastien MAGUB, dietetyk w Montpellier

Prezentacja

Zdrowie i jedzenie to specjalność dietetyka Sébastiena MAGUBA świadczą o tym jego dyplomy, doświadczenia i wiedza:

Dietetycy w Montpellier
Dietetyk Sebastien Magub
  • Dyplomowany dietetyk państwowy;
  • Ekspert i członek Ligi Przeciwnej Otyłość;
  • Nauczyciel żywienia w EDNH Montpellier);
  • Trener sportowy z licencją Aktywności Adaptowane wychowanie fizyczne i zdrowie;
  • Tytuł magistra w zakresie STAPS;
  • Europejski magister psychologii sportu i psychologii aktywność fizyczna).

Usługi

Ocena Twojego stanu zdrowia dietetycznego przeprowadzana jest poprzez zapis swoich nawyków żywieniowych. Dzieci, młodzież, można przyjmować osoby dorosłe, seniorów, a nawet całe grupy odpowiedzialny.

Zapewnione jest monitorowanie podczas diety. Należy pamiętać, że działania Ćwiczenia fizyczne mogą być również uzupełnieniem diety.

Kontakt

Imię i nazwisko: Sebastien MAGUB
Strona internetowa : http://dieteticien-coach-montpellier.fr/
Telefon: 06 30 94 47 06

Maurianne RAILLIER, dyplomowana dietetyczka

Prezentacja

Maurianne RAILLIER, posiadająca tytuł BTS z dietetyki, miała okazję pracować w kilku dziedzinach, a na stanowiskach kierowniczych bezpośrednio lub pośrednio związane z odżywianiem. Szczególnie rozwinęła się w tej dziedzinie szpitale, sektor spożywczy czy nawet catering zbiorowy.

Dietetycy w Montpellier
Maurianne Raillier, absolwentka dietetyki

Ona jest częścią Regionalna Agencja Zdrowia i Francuskie Stowarzyszenie Dietetyków Dietetycy. Warto dodać, że jest współzałożycielką firmy UczucieJedzenie.

Usługi

Oferuje wszystko po pierwsze poznać Twoje oczekiwania, aby móc przeprowadzić diagnozę swoje nawyki kulinarne i sporządź ocenę żywieniową.

To pozwoli mu się zadomowić plan przyszłego menu. Ona również monitoruje ten proces. z lekcje gotowania można ponadto mieć zawsze soczyste smaki w potrawach.

Wreszcie Maurianna RAILLIER oferuje usługi zarówno w biurze, jak i w domu.

Kontakt

Imię i nazwisko: Maurianne RAILLIER
Strona internetowa : http://dieteticien-montpellier.com/
Telefon: 04 67 82 64 28

Krystyna CONTE

Prezentacja

Christine CONTE jest dietetyk z licznymi dyplomami i szkoleniami z zakresu dziedzinie zdrowia, jest w szczególności doktorem farmacji i posiada wykształcenie wyższe w zakresie żywienia i chorób metabolicznych, z jednej strony, a w mikrożywieniu i zdrowym odżywianiu z drugiej.

Dietetycy w Montpellier
Christine Conte, wykwalifikowana dietetyczka

Do tego dochodzą różne kursy szkoleniowe, zwłaszcza w zakresie zrównoważonego, zdrowego odżywiania, prowadzone przez instytut SIIS. lub Naukowego Instytutu Inteligentnego Żywienia w leczeniu otyłości oraz cukrzycę i ziołolecznictwo.

Usługi

Krystyna CONTE przyjmuje pacjentów w każdym wieku i każdej kategorii. Ona proponuje poznać pragnienia i oczekiwania każdej osoby poprzez konsultację, gdzie wszystkie Twoje nawyki kulinarne zostaną poddane analizie.

Będzie konkretna dieta następnie zalecane, z monitorowaniem w trakcie całego procesu.

Aby się z nią skontaktować

Imię i nazwisko: Krystyna CONTE
Strona internetowa : http://www.micronutrition-montpellier.com/
Telefon: 07 81 13 39 10

Diana Bassan

Prezentacja

Diane BASSAN najpierw pracowała w gastronomii, a następnie w 2012 roku przekwalifikowała się na dietetykę. W 2014 roku uzyskała również tytuł BTS z dietetyki.

Dietetycy w Montpellier
Diane Bassan, dietetyk-żywieniowiec

Pracowała w kilka usług medycznych poświęconych żywieniu, takich jak przychodnie, instytuty, a nawet stowarzyszenia takie jak „Graine de santé” lub „Kłów i ruszaj się” ponownie.

Praca

Diane BASSAN oświadcza się przede wszystkim dokonaj bilansu żywienia jako nawyki, waga itp. Może nawet rozciągać się na nawyki społeczne.

To wszystko mu na to pozwoli aby polecić najlepszy program dietetyczny. W rzeczywistości tak nie jest ogólność, ale indywidualizuje dietę dla każdego człowieka.

Ona jest zawsze za każdym pacjentem, aby zapewnić wsparcie psychologiczne i utrzymanie w trakcie cały czas trwania programu. Potrafi nawet sama ugotować lub to zrobić chodzić.

Jak się z nią skontaktować?

Imię i nazwisko: Diane BASSAN
Strona internetowa : https://www.consultation-en-dietetique.com/
Kontakt: 06 20 12 94 10

Guillaume BLANCHARD

Prezentacja

Specjalista ds dziedzinie żywienia Guillaume BLANCHARD oferuje indywidualne zabiegi w zależności od stanu pacjenta.

Dietetycy w Montpellier
Guillaume Blanchard, specjalista ds. żywienia

Specjalizuje się w konkretnych gałęzi, takich jak odchudzanie dla sportowców, nietolerancje pokarmowe, monitorowanie kobiet w ciąży, zaburzenia problemy z trawieniem, problemy z zatrzymywaniem wody, a nawet zaburzenia trawienia. zachowania związane z jedzeniem.

Usługi

Guillaume BLANCHARD najpierw przeprowadza diagnozę nawyków żywieniowych. Dla aby dotrzeć na miejsce, zostanie przeprowadzona impedancja. Istnieją również konsultacje skupiające się na ocenie nawyków żywieniowych potrzeb pacjenta.

Wtedy da ogólne i szczegółowe porady dotyczące produktów spożywczych, które należy spożywać codziennie. W tym celu zostaną udostępnione szczegółowe menu.

Monitoring prowadzony jest także przez cały okres trwania umowy leczenie. Dzięki temu możliwe jest wykrycie napotkanych problemów, w jakim stopniu może wspomóc Twoją dietę itp.

Kontakt

Imię: William BLANCHARD
Strona internetowa : http://www.cabinetdedietetique.fr/
Telefon: 06 26 15 21 33

Izelina ROSSI

Prezentacja

Iseline ROSSI ma CAP w gotowaniu i BTS w dietetyce. Ten dietetyk Dyplomowany państwowy dietetyk specjalizuje się również w żywieniu sportowa, wegetariańska lub wegańska.

Dietetycy w Montpellier
Iseline Rossi, certyfikowana przez państwo dietetyczka żywieniowa

Usługi

Jego celem jest polecanie najbardziej zbilansowana dieta, mająca jednocześnie smak talerze. Dlatego zobaczy Twoje pragnienia i dostosuje je do diety, która to zrobi być ci dane.

W każdym razie Izelino ROSSI wychodzi od zasady, że diety nie powinny być drakońskie i frustrujące, czy to z fizycznego, czy psychicznego punktu widzenia. Przywrócenie równowagi jedzenie musi odbywać się bez cierpienia.

Kontakt

Imię i nazwisko: Iseline ROSSI
Strona internetowa : https://www.isenutrition.com/
Telefon: 06 31 50 64 18

Tiphaine FLIPO

Prezentacja

Dietetyk i dietetyk Tiphaine FLIPO posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie zdrowego odżywiania.

Dietetycy w Montpellier
Tiphaine FLIPO, dietetyk i dietetyk

Potrafi wesprzeć każdego, kto potrzebuje wsparcia lub pomocy w tym zakresie, niezależnie od tego, czy jest to osoba dorosła, dziecko czy osoba starsza.

Usługi

Tiphaine FLIPO oferuje jego najlepsze wskazówki żywieniowe, a także może pomóc uwolnić się od pewnych nieprzyjemnych warunków, takich jak palenie.

Menu dla osób cierpiących na różne choroby mieszczą się w jego zakresie także takie jak cukrzyca, patologie układu trawiennego, itp. Potrafi także udzielić porad dotyczących diet odchudzających.

Jak się z nią skontaktować?

Imię i nazwisko: Tiphaine FLIPO
Strona internetowa : http://www.maigrir34.fr/
Telefon: 06 64 73 57 96