Kim są najlepsi dietetycy/żywieniowcy w Dijon i regionie?

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Zbilansowana dieta jest bardzo ważna dla dobrego samopoczucia ciała i umysłu. Profesjonaliści oferują dziś swoje usługi, aby wspierać ludzi, którzy chcieliby lepiej jeść lub osiągnąć swój cel pod względem wagi. Są to dietetycy lub dietetycy. Odkryj wybór specjalistów w tej kategorii, jeśli mieszkasz w pobliżu Dijon.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Dietetyk Audrey Brochot

Kim jest Audrey Brochot?

Audrey Brochot jest dyplomowany dietetyk państwowy. Jego biuro mieści się w Dole and Beaune, w Jura. Pomaga swoim pacjentom w utrzymaniu zbilansowanej diety klientów, jednocześnie dbając o ich dobre samopoczucie. Chodziła na szkolenie o godz wydział lekarski, specjalizujący się w szczególności w psychologii i pedagogice zachowania żywieniowe, aby nadać im wymiar behawioralny konsultacje.

Ocena i monitorowanie

Są dwa rodzaje konsultacji zaproponowano:

  • Konsultacja oceniająca: podczas tej pierwszej kontaktu, Klient udostępnia swój profil żywieniowy w celu ustalenia strategia zarządzania;
  • Konsultacja kontrolna: przeprowadzona regularnie zwiększa szanse na sukces. Dietetyk wykonawczy swoich pacjentów przez cały proces, za każdym razem, gdy je wprowadza Konkretne cele.

Imię i nazwisko: Audrey Brochot
Strona internetowa : http://www.dieteticienne-beaune.fr/
Telefon: 07 83 99 63 93

Aurélie Sauvestre – Naturhouse Dijon

Kim ona jest ?

Aurélie Sauvestre zaprasza po wcześniejszym umówieniu wizyty w ośrodku specjalizującym się w dietetyce i żywieniu, który pomaga osobom z problemem nadwagi. Ośrodek zaleca naturalne podejście do otyłości oraz promuje stosowanie produktów i suplementów diety na bazie roślin, warzyw i owoców, nie zapominając o minerałach i witaminach.

Najlepsi dietetycy w Dijon
Dietetyczka Aurélie Sauvestre

Schudnij dzięki naturalnym produktom

Usługi są zorientowane wokół jednego i tego samego celu: schudnąć. Dietetyk stawia wdrożyć ukierunkowany plan diety i zapewnić regularną kontrolę odżywiania i zdrowie pacjenta, wiedząc, że program faworyzuje produkty naturalny.

Nazwa: Aurélis Sauvestre – Naturhouse Dijon
Strona internetowa : https://www.naturhouse.fr/liste-centres/20-dijon-universite/
Kontakt: 03 80 30 78 36

Aude Laurenta

Dyplomowany dietetyk-żywieniowiec

Aude Laurent podążyła za kilkoma szkolenie przed otwarciem gabinetu. Polegały one na terapii poznawczo-behawioralna, psychologia, technika wywiadu pozytywne zachowanie, terapia zaburzeń odżywiania i wiele więcej. Dietetyk ten poznaje wszystkie czynności żywieniowe pacjenta aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Najlepsi dietetycy w Dijon
O dietetyku Aude Laurencie.

Konsultacje dla każdego

Konsultacje przeprowadzone z Aude Laurent są skierowane do wszystkich, młodych i starych. Z na pierwszej sesji ustalacie wspólnie zdefiniowany program. Następnie w trakcie po kolejnych konsultacjach dietetyk dba o przestrzeganie Twoich tempo. Wprowadzane jest rozwiązanie uwzględniające Twoje lub Twoje potrzeby budżet.

Oto kilka przykładów usługa: poprawa aktywności fizycznej, doradztwo dietetyczne w przypadku choroby, wsparcie w chemioterapii, kontrola wagi.

Imię i nazwisko: Aude Laurent
Strona internetowa : http://www.dieteticienne-dijon.fr
Kontakt: +33 3 80 41 32 64

Fabienne Millet Armbruster, dietetyk i dietetyk. Aby utrata wagi rymowała się z przyjemnością!

Kim ona jest ?

Zanim została dietetyczką, Fabienne Millet Armbruster pracował w przemyśle spożywczym. jest ukończyła nauki o żywności i posiada tytuł BTS Dietetics. Jego rady dot zbilansowana dieta skierowana jest do pacjentów w każdym wieku (dzieci, młodzież, dorośli) i wszystkich kategorii (sportowych lub nie, itp.). Jeśli ty uprawiać sport, ten dietetyk robi wszystko, co w jego mocy zapewnić Ci zbilansowaną dietę.

Najlepsi dietetycy w Dijon
O dietetyczce Fabienne Millet Armbruster.

Wspieraj i monitoruj pacjentów

Główny cel Fabienne Millet Armbruster ma wspierać osoby mające problemy z wagą aby mogli odzyskać dobre samopoczucie i zdrowie. Ona pomogła w różnych punktach: ustalenie zbilansowanej diety, wsparcie moralne w obliczu stresu i depresji.

Imię i nazwisko: Fabienne Millet Armbruster
Strona : http://dieteticien-nutritionniste-dijon.maigrir2000.com/
Kontakt: +33 3 80 58 51 39

Jourdan Aurelia

Dietetyk z uprawnieniami dietetyki

Aurélia Jourdan posiada tytuł BTS w dziedzinie dietetyki. Rozpoczęła pracę w szpitalu, ośrodku rehabilitacyjnym i klinice w Dijon. To właśnie w tym czasie poznała doświadczonego, odchodzącego na emeryturę dietetyka, który przekazał jej dziennik pacjentów. Od tego czasu prowadzi własną praktykę.

Najlepsi dietetycy w Dijon
Dietetyczka Aurélia Jourdan Gracia.

Usługi dla każdego

Jej usługi są skierowane do małe i duże. Dba o dopasowanie osobowości, czynności, wiek lub sytuacja medyczna w programie opieki. Jej Celem jest uświadomienie klientom, że jedzenie jest potrzebą niezbędny. Pomaga w walce z niektórymi zaburzeniami, takimi jak otyłość, wysokie ciśnienie krwi, alergie pokarmowe i tak dalej więcej poza tym.

Imię i nazwisko: Jourdan Aurélia
Strona internetowa : https://cabinet-jourdan-garcia.fr/
Kontakt: +33 3 80 30 41 87

Anne Roblot Duhautoy

Liberalny dietetyk

Dostaje ją Anne Roblot Duhautoy dyplom dietetyka w Lyonie w 2007 roku. Przed podjęciem pracy samodzielnej pracuje w szpitalu uniwersyteckim z pacjentami cierpiącymi na TCA lub zaburzenia układu nerwowego zachowań żywieniowych, w tym anoreksji i bulimii. Ona też ma pracowała w ośrodku odchudzającym. Została liberalną dietetyczką przy ul od 2009 roku.

O dietetyczce Anne Roblot Duhautoy.

Dwa rodzaje konsultacji z Anne Roblot Duhautoy

Pierwsza konsultacja pozwala na dietetyka, aby odkryć oczekiwania, profil i przeszłość pacjenta. Jest to prawdziwa wymiana, dzięki której lekarz i pacjent mogą to zrobić wspólnie określić cele, jakie należy wyznaczyć.

Konsultacje uzupełniające są okazją do tego oszacować coś. W razie potrzeby dietetyk udziela porad i Można również podjąć decyzję o zmianach.

Imię i nazwisko: Anne Roblot Duhautoy
Strona internetowa : https://www.dietetique-nutrition-dijon.com/
Dane kontaktowe: +33 3 80 51 95 90

Virginie Leroueille

Dietetyk i specjalista gotowania

Jest wykwalifikowanym dietetykiem stanu, ale ukończyła także szkolenie kulinarne. Ona zatem połączyła swoje dwie dziedziny wiedzy, aby zostać dietetykiem-żywieniowcem Niezrównany.

Najlepsi dietetycy w Dijon
Dietetyczka Virginie Leroueille.

Konsultacje i opieka

W przypadku programu dietetycznego oferowane są cztery opcje autorstwa Virginie Leroueille:

  • Konsultacja wstępna: jest to pierwsza kontakt dietetyka z pacjentem, pozwalający na dokonanie oceny wstępny. Ten ostatni dzieli się swoją podróżą kulinarną i problemami w temacie ;
  • Konsultacja kontrolna: pacjentka i praktykujący podsumowuje wszystko, co zostało powiedziane i rozwój sytuacji w związku z tym do ustalonych celów;
  • Zabiegi elektroterapii: te skierowane są do osób chcących przyspieszyć utratę wagi;
  • Warsztaty kulinarne: To dietetyk dzieli się swoim know-how i wiedzą na temat domowej kuchni pozwolić pacjentowi zdrowo się odżywiać.

Imię i nazwisko: Virginie Leroueille
Strona internetowa : https://cabinet-leroueille-dietetique.fr/
Kontakt: +33 6 68 50 80 30

Marine Emineta

Dyplomowany dietetyk państwowy

Marine Eminet był w stanie przejąć rozległa wiedza wynikająca ze współpracy z profesjonalistami z różnych dziedzin dziedziny: psychologia, pediatria, endokrynologia i wiele innych Ponownie. Współpracuje także z trenerami sportowymi, wspierając ich praktykom pokonywać przeszkody i osiągać swoje cele.

Najlepsi dietetycy w Dijon
O dietetyczce Marine Eminecie.

Ocena i monitorowanie

  • Konsultacja oceniająca: to krok niezbędne do opracowania programu żywienia. Tam dietetyk słucha pacjenta, aby lepiej wyznaczać cele;
  • Dalsze konsultacje: Obie strony wspólnie omawiają wysiłki podjęte od pierwszego spotkania. Tam dietetyk interesuje się także zarządzaniem emocjami. Niezależnie od tego, czy chodzi o utratę wagi, czy rehabilitacji żywieniowej, ona udzieli najlepszych porad.

Nazwa: Marine Eminet
Strona internetowa : https://www.dieteticienne-nutritionniste21.fr/
Kontakt: +33 7 69 44 03 34