Kim są najlepsi dietetycy/dietetycy w Paryżu i regionie?

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Dietetyk definiuje się jako profesjonalistę specjalizującego się w żywieniu, który oferuje swoim pacjentom kompletny program dietetyczny mający na celu utratę wagi, biorąc pod uwagę ich potrzeby. Jeśli szukasz tego typu specjalisty od odchudzania, tutaj znajdziesz wybór najlepszych w swojej dziedzinie, pracujących w Paryżu i okolicach.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Dlaczego warto udać się do dietetyka lub dietetyka?

Wiele osób chce schudnąć i chce rozpocznij program odchudzający poprzez uprawianie sportu i przestrzeganie drastycznej diety. Niestety, często robią to niezdarnie, przez co ich wysiłki są nieskuteczne.

Najlepsi dietetycy w Paryżu
Dietetyk i dietetyk to specjaliści, którzy mogą pomóc Ci w zarządzaniu dietą.

Zamiast redukować wagę, mogą nawet uzyskać efekt bumerangu i zyskać większą masę tłuszczową. Dlatego warto skontaktować się z dietetykiem lub dietetykiem, aby skutecznie zaradzić nadwadze.

Daleko im do bycia magikami profesjonaliści ustalają dla Ciebie dobrze zdefiniowany program, dostosowany do każdym przypadku i które sprawią, że będziesz stopniowo tracić na wadze, nie szkodząc sobie ciało.

Będą Ci pomagać przez cały czas kurs, który pomoże Ci zmotywować się i stopniowo wyeliminować złe nawyki żywności i pomóc w utrzymaniu zdrowego stylu życia w dłuższej perspektywie. termin.

Przyczyny przyrostu masy ciała i zaburzeń odżywiania jest wiele. To zależy od dietetyka dokładnie określić przyczyny dla każdego pacjenta i znaleźć zestaw środków zaradczych na te czynniki.

Top 8 najlepszych dietetyków w Paryżu

Paryż i jego okolice są pełne znakomici dietetycy, dzięki którym mogą świadczyć Państwu swoje usługi ich wiedzę i doświadczenie. Oto wybór 8 nazw często pojawiają się w tej okolicy.

Vanessę Bedjaid Haddad

Vanessa Bedjaid Haddad jest dyplomowany dietetyk- dietetyk prowadzący prywatną praktykę w ul Paryż.

Najlepsi dietetycy w Paryżu
Dietetyk-dietetyk Vanessa Bedjaï Haddad.

Poszła na szkolenie coachingu i rozwoju osobistego oraz współpracuje z wielu pracowników służby zdrowia, takich jak chirurdzy plastyczni, fizjoterapeuci, osteopaci czy psychoterapeuci.

Pracuje nad ustaleniem Programy profilaktyki żywieniowej i świadomości żywieniowej dla uprawiaj aktywność fizyczną bez względu na wiek i płeć. Ona animuje ponadto liczne warsztaty skupiające się na tematyce równowagi żywność, żywienie dzieci, odchudzanie i przyjmowanie w dietetycznym leczeniu patologii.

W celu aktualizowania i wzbogacania swojej wiedzy dietetyk-dietetyk regularnie prowadzi szkolenia z zakresu różnych podejść do dietetyki i opieki nad pacjentem. Uczestniczy także w konferencjach międzybranżowych we Francji i na świecie w celu wymiany know-how i doświadczeń.

Imię i nazwisko: Vanessa Bedjaï-Haddad
Strona internetowa : www.vbh-dieteticienne-nutritionniste.com
Numer telefonu: +33 6 60 61 17 53

Deborah Ohana

Deborah Ohana jest specjalistką specjalizującą się w żywieniu sportowców, żywieniu dzieci, mikrożywieniu i zaburzeniach odżywiania. Może stanowić cenną pomoc w programie odchudzania.

Najlepsi dietetycy w Paryżu
Dietetyk Deborah Ohana.

Od około dziesięciu lat wspiera rzesze pacjentów w poszukiwaniu naturalnych i nieszkodliwych rozwiązań dla organizmu, pozwalających przywrócić im styl życia i nawyki żywieniowe. Wyszkolona w ACT (Terapii Akceptacji i Zaangażowania) stosuje podejście funkcjonalne, aby zidentyfikować przyczyny i podjąć działania lecznicze.

Jego podejście psycho-żywieniowe dostosowuje się do każdej osoby, aby konkretnie pomóc tej osobie w jej trudnościach i doprowadzić ją do ideałów i celów. Życzliwość, słuchanie i współczucie to wartości zawodowe, które są mu bliskie.

Deborah Ohana oferuje konsultacje gabinetowe dla każdego, w każdym wieku, nawet włącznie kobiety w ciąży i wyczynowi sportowcy pragnący wrócić do formy lub zoptymalizować jego działanie.

Prowadzi także różnorodne warsztaty i konferencje dotyczące odżywiania i aktywności sportowej.

Imię i nazwisko: Deborah Ohana
Strona internetowa : https://www.do-nutrition.com
Numer telefonu: +33 1 42 78 84 70

Corinne Chicheportiche-Ayache

Corinne oferuje konsultacje obracające się wokół trzech kluczowych i uzupełniających się tematów: dieta, aktywność fizyczna i zachowanie.

Najlepsi dietetycy w Paryżu
Dietetyk Corinne Chicheportiche-Ayache

Sesje są bardzo dobre zorganizowane z myślą o szczegółowym poznaniu pacjenta poprzez identyfikację jego sposobu działania życie, historia osobista pod względem wagi i stylu życia, sporządzić raport na podstawie zebranych informacji, zidentyfikować nieprawidłowości i ich główne przyczyny oraz dokładne przepisanie: kompletny, spersonalizowany program zgodnie z życzeniem pacjenta.

W związku z tym pacjent będzie regularnie informowany o postępach programu, jego motywacji, aktywności fizycznej i zachowaniach żywieniowych, a także wpływie tych zmian na jego życie.

Imię i nazwisko: Corinne Chicheportiche-Ayache
Strona internetowa : https://dr-chicheportiche-ayache-nutrition.fr
Numer telefonu: +33 1 53 70 43 21

Pascala Nourtiera

Pascal Nourtier to profesjonalista dietetyk, od kilkunastu lat prowadzący prywatną praktykę. On specjalizuje się w zrównoważonym odchudzaniu, na rosnące zapotrzebowanie wzrost w ostatnich latach.

Najlepsi dietetycy w Paryżu
Dietetyk Pascal Nourtier

Ciągła aktualizacja swoją wiedzę uczestniczy w szkoleniach, seminariach i in uniwersytetów, aby oferować pacjentom najnowocześniejsze rozwiązania ewolucja.

Słuchając i uważnie na potrzeby wszystkich, zapewnia pacjentom pełną satysfakcję, oferując spersonalizowane programy, które naprawdę odpowiadają każdemu przypadkowi. Wyniki są zatem bardziej przekonujące, a utrata masy ciała jest trwała.

Imię i nazwisko: Pascal Nourtier
Strona internetowa : www.nutritionniste-paris.com
Numer telefonu: +33 6 03 30 04 40

Nina Cohen-Koubi

Nina Cohen-Koubi jest lekarzem kształcił się na wydziale Xaviera Bichata. Posiadanie bogatego programu uniwersyteckiego w dziedzinie medycyny, pogłębia także sektor wpływający na odżywiania, gdyż uważa, że ​​wiele chorób można wyleczyć i należy unikać poprzez poprawę odżywiania.

Najlepsi dietetycy w Paryżu
Dietetyk Nina Cohen-Koubi.

Ćwiczy od ponad 17 lat lat, co wystarczy na zbudowanie przekonujących doświadczeń w tym środowisku i zbudowanie reputację wśród konkurencji, która staje się coraz trudniejsza w branży domena.

Zachowując się jak prawdziwa psycholog, uważnie słucha swoich pacjentów, aby szczegółowo opowiedzieli o swoich nawykach życiowych, swoich lękach i stresie, co ułatwia podjęcie decyzji o dalszym podejściu.

Imię i nazwisko: Nina Cohen-Koubi
Strona internetowa : www.medecin-nutritionniste.fr
Numer telefonu: +33 1 47 64 56 06

Marie-Christine Laroudie

Pracuje w swoim biurze w Paryżu a w Issy-les-Moulineaux Marie-Christine Laroudie zajmuje się wszystkimi pacjentów w każdym wieku pragnących poprawić swój styl życia poprzez odżywianie, począwszy od kobiet w ciąży, przez diabetyków, aż po ludzi cierpiących na zaburzenia czynności nerek lub układu trawiennego.

Najlepsi dietetycy w Paryżu
Dietetyk Marie-Christine Laroudie.

Jest to istotny czynnik co warunkuje stan zdrowia i dobrostan organizmu. ona analizuje, Doradza, edukuje i dostosowuje dietę do specyfiki każdego człowieka.

Posiada szereg metody, które już udowodniły swoją wartość. W związku z tym dostosuje konsultacje według Twoich potrzeb i oczekiwań.

Oferuje m.in. leczenie uzależnień metodą „dynamicznego neurofeedbacku”, różne metody odchudzania, leczenie kompulsji żywieniowych z pełną oceną zawartości soli mineralnych i metali ciężkich metodą spektrofotometryczną.

Imię i nazwisko: Marie-Christine Laroudie
Strona internetowa : www.dietetique-nutrition-paris.com
Numer telefonu: +33 1 41 90 91 27

Aleksandra Lefevre’a

Alexandre Lefevre jest dietetyk z dwudziestoletnim doświadczeniem w dietetyka i odżywianie związane z nadwagą.

Najlepsi dietetycy w Paryżu
Dietetyk Alexandre Lefèvre.

Jego podejście jest zupełnie inne pomóc schudnąć. Nie należy tego postrzegać jako problemu, ale w celu ustalenia przyczyny nadwagi u pacjenta.

Dostarczając metody naprawcze W obliczu przyczyn nadwagi pacjenci mogą z pewnością leczyć kłopotów w skuteczny i trwały sposób.

W leczeniu pacjentów wykorzystuje metodę hipnozy Eriksona, która pomaga zwiększyć ich motywację i poprawić zachowanie.

Imię i nazwisko: Alexandre Lefevre
Strona internetowa : https://www.alexandre-lefevre.com
Numer telefonu: +33 6 74 46 40 00

Wniosek

Zwrócenie się do dietetyka lub dietetyka jest niezbędne, jeśli planujesz przejąć kontrolę nad swoją dietą i powrócić do bardziej przyzwoitego trybu życia z myślą o utracie wagi. Teraz wiesz, do kogo zadzwonić, jeśli chcesz znaleźć bliską Ci osobę w Paryżu.