Kim są najlepsi dietetycy/żywieniowcy w Bordeaux w Gironde?

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Dietę na przyrost lub utratę wagi należy ułożyć z uwzględnieniem określonej liczby parametrów, m.in. BMI czy wskaźnika masy ciała. W każdym razie każdy program odchudzający różni się w zależności od osoby. Właśnie w tym sensie należy zwrócić się o pomoc do dietetyka, aby w zdrowy i skuteczny sposób zyskać lub pozbyć się kilku kilogramów.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Dietetyk to pracownik służby zdrowia, który oferuje każdemu swojemu pacjentowi: program dietetyczny odpowiedni do Twojej sytuacji. W Bordeaux są znani ze swojej powagi i kompetencji oraz zapewniają wysokiej jakości edukację żywieniową i/lub rehabilitację. Odkryj najlepszych dietetyków-żywieniowców w Bordeaux.

Lou PETITJEAN, liberalny dietetyk z Bordeaux

Lou PETITJEAN jest prywatnym dietetykiem, który pomaga osobom z problemami metabolizmu lub odżywiania. Przyjmuje swoich pacjentów w swojej prywatnej praktyce w Bordeaux i pozwala im korzystać ze swojego bardziej naukowego podejścia do żywienia.

Dietetyk-żywieniowiec w Bordeaux
Strona dietetyka Lou Petitjeana.

Następnie zaleca odpowiednią dietę w celu zbilansowania diety, utraty wagi, a nawet programu żywieniowego przeznaczonego dla sportowców, kobiet w ciąży lub karmiących piersią.

Oprócz tego, że jest dietetykiem, Lou PETITJEAN pracuje także w dwóch innych klinikach, gdzie jej rolą jest pomaganie osobom ze skłonnością do problemów ze snem i pamięcią.

Imię i nazwisko: Lou PETITJEAN
Strona internetowa : https://www.lou-dieteticienne.com/
Numer telefonu: 06 58 12 52 23

Hélène Ageneau, dietetyk-żywieniowiec w Arès, w dorzeczu Arcachon

Helena Ageneau jest dietetykiem i dietetykiem, który pracuje dla siebie w Żyronda wokół Bordeaux. Prowadzi praktykę doradczą w Ares i jego klienci chodzą tam i pytają go o porady dotyczące diety i dietetyczny.

Dietetyk-żywieniowiec w Bordeaux
Dietetyczka Hélène Ageneau.

Ta dietetyczka z Arcachon Basin znana jest ze skrupulatnego monitorowania każdego przypadku i zadowalającej opieki nad każdym pacjentem. W swoich postach na blogu informuje Cię o swoich przepisach dietetycznych, sugestiach żywieniowych i wielu wskazówkach.

Imię i nazwisko: Hélène Ageneau
Strona internetowa : https://www.equilibre-au-quotidien.com
Numer telefonu: 06 95 30 25 85

Charline Wirth, dietetyk-żywieniowiec w Bordeaux i Langon

Charline Wirth jest dietetykiem i przyjmuje swoich klientów w swoich biurach w Bordeaux i Langon. Oferuje również konsultacje zdalne przez telefon, Skype lub WhatsApp. W swoich dietach priorytetowo stawia na dobrostan fizyczny i psychiczny.

Dietetyk-żywieniowiec w Bordeaux
Strona internetowa dietetyka Charline Wirth.

Profesjonalistka wyróżnia się w swojej dziedzinie wykorzystaniem innowacyjnych urządzeń, takich jak impedancja, która służy do oceny składu ciała pod kątem zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej. W ofercie Charline Wirth dostępne są różne programy skupiające się na dietetyce terapeutycznej, przywracaniu równowagi żywieniowej i wsparciu żywieniowym.

Każdy kategoria wiekowa może z tego skorzystać, niezależnie od przyczyny konsultacja: utrata lub przyrost masy ciała, problemy sercowo-naczyniowe, problemy trawienne, rzucenie palenia… Umówienie się na wizytę jest obowiązkowe aby uzyskać poradę i dalsze informacje od Charline Wirth.

Imię i nazwisko: Charline Wirth
Strona internetowa : https://www.charline-dieteticienne.com/
Numer telefonu: 07 69 10 06 75

Aurélie Mallard, dietetyk i naturopata w Gironde

Aurélie Mallard jest dietetykiem, który również specjalizuje się w naturopatia. Co wyjaśnia jego tendencję do ciągłego rozwiązywania problemów problemów metabolicznych i dietetycznych, stosując naturalne metody leczenia.

Dietetyk-żywieniowiec w Bordeaux
Strona dietetyczki Aurélie Mallard.

Ta profesjonalistka wita swoich klientów po wcześniejszym umówieniu się w swoim biurze w ośrodku zdrowia Villandraut.

Ostatecznie Aurélie Mallard wyróżnia się zdolnością do zapewnienia swoim klientom doskonałego zdrowia, a nawet spowolnienia rozwoju niektórych chorób.

Imię i nazwisko: Aurélie Mallard
Strona internetowa : aurelie-naturopathe-bordeaux.fr
Numer telefonu: 07 82 31 82 68

Sarah Pham, dietetyczka dietetyk w Bordeaux

Dzięki dietetyce Sarah Pham masz możliwość poznania dokładnej ilości każdego posiłku, która następnie będzie stanowić Twoją dietę. Jej programy zawierają szczegółowe informacje na temat ilości makroskładników występujących w poszczególnych grupach żywności.

Dietetyk-żywieniowiec w Bordeaux
Strona dietetyczki Sarah Pham.

Sara Przed zaoferowaniem leczenia Pham bierze pod uwagę kilka parametrów dietetyki każdemu ze swoich klientów. Dlatego proponuje dietę w zależności od wieku, masy ciała, wzrostu, problemów metabolicznych i codziennych czynności pacjenta, ale także w zależności od pory roku.

Ona posiada specjalne programy sportowe składające się z przepisów do wzięcia masa, masa mięśniowa i wydajność. Ustanawia również specjalną dietę mającą na celu przybranie na wadze lub utratę wagi, a nawet w w celu zaspokojenia potrzeb organizmu kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Imię: Sarah Pham
Strona internetowa : https://ladietetiqueriedesarah.com/
Numer telefonu: 06 78 86 08 39

Celine MAILLARD, dietetyk-żywieniowiec w Bordeaux i Mérignac

Celina Maillard może przyjąć Cię w swoim biurze w Bordeaux lub Mérignac. Właściciel ma ponad 10-letnie doświadczenie jako prywatny dietetyk obecnie opiekuje się ponad 2000 pacjentów udzielając wsparcia zadowolić każdego z nich.

Dietetyk-żywieniowiec w Bordeaux
Dietetyczka Celine Maillard.

Ona stosuje nowoczesną dietetykę, której celem jest poprawa zdrowia człowieka zainteresowane osoby i zaoferowanie im zdrowego odżywiania innego niż dieta czasami bolesne jedzenie.

Celina Maillard obiecuje zerowy efekt jo-jo po kuracjach dietetycznych, które Ci dały pozwoliła schudnąć. Dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu i mistrzostwu w zawodzie, ona wie, jak uspokoić swoich pacjentów i pomaga im bez większych trudności osiągnąć swoje cele. cele.

Imię i nazwisko: Céline MAILLARD
Strona internetowa : madiet.fr
Numer telefonu: 06 68 00 71 72

Marie Aude Founeau, dietetyk-żywieniowiec w Bordeaux

Żonaty Aude Fourneau stosuje nowoczesne podejście do swojej dietetyki. Zobowiązuje się poprawić styl życia swoich pacjentów, korzystając z jego porad odpowiednie informacje o wartościach odżywczych, nie zabraniając przyjemności jedzenia.

Dietetyk-żywieniowiec w Bordeaux
Dietetyczka Marie-Aude Founeau.

TY określ możliwe do osiągnięcia cele, a Twój dietetyk Ci to powie podejścia żywieniowe dostosowane do Twojego przypadku, Twojej patologii i Twojego oznacza. Zapewnia lepsze wsparcie, dzięki któremu zapominasz obecność długiej drogi do pokonania, aby schudnąć.

Imię i nazwisko: Marie Aude Founeau
Strona internetowa : https://www.fma-dietique.fr/
Numer telefonu: 06 68 00 71 72

Anne-Sophie Boulas, dietetyk i psycholog

Anna Zofia Boulas jest dietetykiem prowadzącym prywatną praktykę w Bordeaux i Mérignac. Ona jednocześnie udziela konsultacji jako psycholog. jest ukończył każdą z tych 2 specjalności.

Dietetyk-żywieniowiec w Bordeaux
Strona internetowa dietetyka Anne Sophie Boulas.

Ona rozwija podejścia żywieniowe, które mogą udowodnić swoją wartość w dłuższej perspektywie termin. Według tego dietetyka można regulować wagę bez uciekaj się do drastycznych ograniczeń dietetycznych.

To jest pozwolić ciału naturalnie reagować na podstawowe doznania głód i sytość poprzez zdrową dietę. Ta strategia jest w toku jednocześnie najlepszym sposobem na uniknięcie zjawiska jo-jo po stracie waga.

Imię i nazwisko: Anne-Sophie Boulas
Strona internetowa : https://www.lafeediet.fr
Numer telefonu: 05 56 42 67 07