Pierścień wyszczuplający do stóp: moja opinia i zakup w najlepszej cenie

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

W czasach starożytnych wiele cywilizacji używało magnesów do leczenia niektórych chorób. Starożytni mieszkańcy Chin, Grecji i Egiptu wierzyli, że magnesy mogą przywrócić naturalną równowagę i harmonię w układach organizmu. Archeolodzy natrafili na ślady świadczące o używaniu magnesów do celów leczniczych. Podobnie w czasach Kleopatry w Egipcie używano magnesów naturalnych. Mówi się, że wykonano je przy użyciu schłodzonej lawy, materiału zawierającego żelazo i namagnesowanego przez skały wapienne.

Od zarania dziejów zwolennicy terapii magnetycznej propagowali siłę magnesów w przywracaniu równowagi organizmu. W połączeniu z wahaniami krwi i tlenu działanie to stymuluje naturalne procesy gojenia organizmu. W rzeczywistości zmienny przepływ krwi i tlenu sprzyja oddychaniu komórkowemu. Ta ostatnia z kolei stymuluje metabolizm kaloryczny, aby spalić więcej kalorii. Zrozumiesz: terapia magnetyczna zapewnia niezawodne i skuteczne leczenie, pomimo różnych debat na temat rzeczywistych efektów komórkowych tej metody. Jego głównym narzędziem jest magnes, który pomaga wyrównać pola magnetyczne w ciele. Ta pseudonaukowa praktyka spowodowała, że ​​wylano mnóstwo atramentu, bo jej skutki czasem są potwierdzane, czasem krytykowane. Wiele osób zwraca się po tę alternatywną medycynę, aby złagodzić uporczywy ból i leczyć niektóre choroby. Co więcej, wielu wierzy, że magnesy mają moc modyfikowania fizjologii komórkowej. Ten aspekt terapii magnetycznej sprawił, że staje się ona coraz bardziej popularna wśród osób chcących schudnąć.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Co to jest wyszczuplający pierścień na stopy?

Pierścień odchudzający Slimdoo Stop

Zanim przejdę do sedna sprawy i podzielę się z Wami moją opinią na temat pierścionka na odchudzanie, ważne jest dla mnie poznanie definicji tego urządzenia odchudzającego! Zainspirowany tradycyjną medycyną chińską i japońskim pierścieniem ortopedycznym, pierścień wyszczuplający to pierścień wyszczuplający, który można przymocować do dużych palców u nóg. Magnes zawarty w pierścieniu aktywuje meridiany organizmu w taki sam sposób, jak igły do ​​akupunktury. Pierścień wyszczuplający często wykonany jest z elastycznego materiału, dzięki czemu dopasowuje się do wielkości dużego palca. Dyskretny, nie powoduje dyskomfortu podczas spacerów i można go nosić na co dzień.

Ogólnie rzecz biorąc, pierścienie wyszczuplające palce są wykonane z tworzywa sztucznego lub silikonu, bardzo wygodnych materiałów, które idealnie dopasowują się do kształtu palców u nóg. Niektórzy producenci oferują nawet wersje przezroczyste, których nie widać, gdy latem wychodzimy na spacer w odkrytych sandałach.

Zasada działania pierścienia na palce jest bardzo prosta: wystarczy umieścić go na dużym palcu stopy i nosić przez cały dzień. Działanie pierścienia wynika z pola magnetycznego wywieranego przez kontakt gruntu, pierścienia i punktów południka.

Pierścień wyszczuplający palce: jak to działa?

Pracując nad metodą magnetoterapii, pierścień wyszczuplający jest rodzajem terapii popularnie nazywanym medycyną alternatywną. Wciąż słabo znana lub wręcz odrzucana przez medycynę tradycyjną, magnetoterapia wraz z akupunkturą i medycyną alternatywną stanowi nową metodę leczenia, której korzyści są znaczne.

Warto zaznaczyć, że działanie pierścieni wyszczuplających opiera się na ich głównym składniku: magnesie. To właśnie dzięki magnetoterapii pozwala nam na każdym kroku korzystać z licznych zalet terapii magnetycznej. Magnesy umieszcza się pod dużym palcem stopy, dokładnie w konkretnym punkcie akupunkturowym, będącym punktem wyjścia kilku meridianów w organizmie. Działanie magnesów pozwala wówczas złagodzić stres, odzyskać równowagę fizyczną i zwiększyć energię witalną organizmu. Zaczerpnięte ze starożytnej medycyny chińskiej stosowanie pierścienia odchudzającego jest również bardzo popularne w ramach diety odchudzającej. Rzeczywiście, stymulacja punktów akupresury pod dużymi palcami stóp prowadzi do zmniejszenia apetytu w naturalny i pozbawiony ryzyka sposób. Pierścień wyszczuplający do stóp, oferujący widoczne rezultaty w ciągu kilku tygodni stosowania, jest dobrze znany z przyspieszania procesu utraty wagi. Należy jednak zauważyć, że pierścień ten musi być stosowany jako dodatek do innych metod w celu uzyskania większej skuteczności. Mówię tu między innymi o diecie i regularnej aktywności fizycznej. A dla przypomnienia, pierścień odchudzający do stóp nie tylko przyczynia się do utraty wagi! Rzeczywiście jest zalecany przez lekarzy także w celu złagodzenia stresu, zwiększenia energii życiowej, zmniejszenia odczuwania bólu, poprawy funkcji fizycznych i odzyskania równowagi ciała.

Pierścień na palcach, narzędzie wspierające

Pierścień odchudzający to przede wszystkim pomoc dietetyczna, która zwiększa szanse na utratę wagi i wspomaga naturalną eliminację tkanki tłuszczowej. Mechanizm pierścienia wyszczuplającego opiera się na zasadzie pola magnetycznego, które będzie wykorzystywane w celach terapeutycznych. Tutaj mówię o magnetoterapii. Według opinii specjalistów tej terapii pierścień palcowy wywiera nacisk na duży palec stopy, aby oddziaływać magnetycznie na organizm i sprzyjać utracie wagi. Mówiąc bardziej technicznie, magnes zawarty w pierścieniu wywiera nacisk na punkty akupunkturowe połączone z meridianami rozmieszczonymi na całym ciele. Zatem to właśnie interakcja między magnesem a punktami południka, przy działaniu wytworzonego w ten sposób pola magnetycznego, będzie działać jak środek tłumiący apetyt w ciele.

noś Slimdoo

Według opinii badaczy z Uniwersytetu Kalifornijskiego, pierścień na stopę działa trójstronnie na proces odchudzania. Przede wszystkim jego właściwości tłumiące apetyt pozwalają regulować apetyt bez potrzeby stosowania suplementu diety. Pierścień wyszczuplający zmniejsza zatem uczucie głodu, działając na punkt akupunkturowy związany z apetytem. Jednocześnie magnes pierścienia palcowego wspomaga naturalną eliminację kwasów tłuszczowych zawartych w organizmie. Tłuszcz jest w rzeczywistości usuwany z narządów i tkanek, zamiast być magazynowany przez organizm. Wreszcie naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego odkryli także siłę pierścienia odchudzającego w eliminowaniu stresu. Co więcej, to urządzenie ortopedyczne jest dobrze znane ze swojego pozytywnego wpływu na energię życiową.

Dlaczego warto stosować pierścień odchudzający?

Sprzedawany za kilkadziesiąt euro pierścień na palce oferuje każdemu użytkownikowi trzy główne zalety terapeutyczne:

 • Idealny środek tłumiący apetyt, aby zatrzymać apetyt i jeść jak najmniej;
 • Efekt spalania tłuszczu, który pomaga wyeliminować nadmiar kilogramów, a tym samym sprzyja szybkiej utracie wagi;
 • Cnota antystresowa, która eliminuje niepokój i zmartwienia dotyczące diety.

Dość powiedzieć, że działanie pierścienia odchudzającego nie ogranicza się jedynie do działania hamującego apetyt, spalającego tkankę tłuszczową i antystresowego. Rzeczywiście, raporty niektórych użytkowników pierścienia Slimdoo Stop, w 100% produkcji francuskiej, pozwalają mi powiedzieć, że tego typu urządzenie odchudzające ma wiele innych, nieoczekiwanych korzyści:

 • Szybka utrata wagi,
 • Uwolnienie od niepokoju,
 • Wyrafinowanie sylwetki,
 • Relaks i pozytywne nastawienie,
 • Regulacja snu,
 • Relaks i pewność.

Z badania INSEE wynika, że ​​we Francji więcej niż co trzecia osoba ma otyłość lub nadwagę. Liczba ta jest tym bardziej frustrująca, że ​​wielu Francuzów sięgnęło po liczne metody odchudzające, których skuteczność nie zawsze odpowiada ich oczekiwaniom. Osoby z nadwagą próbują po kolei kilku diet, nie szczędząc sobie strasznych efektów „jo-jo” i nie osiągając ostatecznego celu: wyeliminowania tłuszczu i zbędnych kilogramów. Warto wiedzieć, że osoby decydujące się na diety odchudzające często spotykają się z poważną przeszkodą, jaką jest brak czasu na ćwiczenia fizyczne. Jednakże, podobnie jak zdrowa i zbilansowana dieta, tak i regularna aktywność fizyczna jest warunkiem koniecznym, aby spróbować schudnąć.

Dlaczego więc wybrać pierścienie na palce, a nie kolejny suplement diety? Dość od razu powiedzieć, że pierścień odchudzający praktycznie nie ma negatywnego wpływu na zdrowie, w przeciwieństwie do suplementów, które cieszą się coraz większą popularnością, ale których skutki uboczne nie zawsze są znane. Ponadto pierścienie magnetyczne zajmują mało miejsca i są na tyle dyskretne, że można je nosić podczas codziennych podróży. Niezależnie od tego, czy założysz baletki, czółenka czy buty sportowe, chodzenie z tymi urządzeniami wyszczuplającymi nie będzie sprawiać Ci trudności. Pierścionki są często przezroczyste, aby pozostać niezauważonym, gdy wychodzisz z przyjaciółmi! Wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego lub nawet silikonu, mają tę zaletę, że można je regulować: noszenie ich nie sprawi żadnych problemów, niezależnie od rozmiaru stóp. Wreszcie, w dzień i w nocy, nie poczujesz żadnego dyskomfortu, nosząc je do łóżka, do biura lub na rynek!

PO PROSTU SCHUDNIJ Z SLIMDOO


 • Reguluje apetyt i działa jako środek tłumiący apetyt
 • Zapewnia efekt relaksujący
 • Umieszczany dyskretnie na palcu
Anneau minceur Slimdoo Stop

Skorzystaj teraz z pierścienia wyszczuplającego Slimdoo Stop

Zalety pierścienia na palcach

Wiem już, że zalety środka odchudzającego leżą w sercu samego magnesu. W rzeczywistości ten składnik magnetyczny przyspiesza metabolizm, co pomaga szybko schudnąć. Jednak nadal podkreślam, że sukcesu tych magnesów nie można oddzielić od korzyści płynących ze zdrowej i zbilansowanej diety oraz regularnej aktywności fizycznej, które sprzyjają eliminacji zbędnych kilogramów. Ponadto wiadomo, że pierścień wyszczuplający palce u nóg przyczynia się do eliminacji kwasów tłuszczowych, co pomaga zwalczać stres i niepokój, jednocześnie zwiększając energię życiową, co w medycynie chińskiej zwane jest „chi”. W leczeniu bólu pierścień odchudzający jest równie często zalecany, jak leczenie farmakologiczne. Pomaga poprawić funkcje fizyczne różnych narządów. Ze względu na stymulującą funkcję samych stóp, pierścień na palce pomaga również poprawić krążenie krwi, zapewniając maksymalne samopoczucie i ulgę.

Magnetyczne pierścienie na palce

Przybliż funkcję wyszczuplającą palca

Po zmarnowaniu zbyt dużej ilości czasu na konwencjonalne metody odchudzania, wiele osób zwróciło się w stronę magnetoterapii, która wbrew wszelkim oczekiwaniom wydaje się stanowić znacznie lepszą alternatywę dla leków. Sprzedawane po cenie często tańszej niż suplementy spalające tłuszczPierścień wyszczuplający zapewnia wszystkie zalety medycyny alternatywnej w leczeniu otyłości i nadwagi. Niektórzy producenci pierścionków na palce oferują nawet dodatkowe oferty umożliwiające dostęp do przepisów odchudzających, technik autotreningu, indywidualnych porad dotyczących prowadzenia diety odchudzającej, elektronicznego dzienniczka żywieniowego, programów odchudzających, a także forów i najczęściej zadawanych pytań.

Gdzie kupić pierścień odchudzający?

Podobnie jak plastry na skórę i suplementy diety, zakup pierścionka na palec u nogi wiąże się z dokładnie przemyślaną decyzją, która będzie miała znaczące konsekwencje dla Twojego dobrego samopoczucia i zdrowia. Dlatego gorąco polecam konsultację z dietetykiem lub chociaż poradę trenera fitness. Mając wiedzę i świadome opinie tych ekspertów, możesz lepiej wybrać swój pierścionek odchudzający w sklepie stacjonarnym lub przez Internet.

Kup pierścień wyszczuplający w sklepie fitness

Centra fitness i sklepy często oferują swoim abonentom sprzęt i urządzenia. Jeśli jesteś członkiem takiej placówki, zapytaj menadżera, czy może zaoferować Ci pierścienie wyszczuplające do stóp. I choć pierścionki na palce są zazwyczaj regulowane, nie wahaj się przymierzyć kilku stylów, aby mieć pewność, że pierścionek będzie dokładnie pasował do Twojej stopy. Producenci najczęściej oferują zestawy pierścieniowe, które zawierają również prowadnice papieru i końcówki.

Kup swój pierścień odchudzający w Internecie

To idealne miejsce, aby znaleźć wymarzony pierścionek na palec! Według opinii kupujących najłatwiej jest udać się na stronę producenta, który zaoferuje Państwu kilka wariantów w zależności od kolorystyki czy wykończenia. Możesz także udać się do aptek internetowych, aby znaleźć pierścionki na palce z certyfikatem apteki. Podobnie sklepy internetowe specjalizujące się w fitnessie również oferują tego typu produkty.

Bądź jednak ostrożny! W Internecie niektóre sklepy oferują produkty złej jakości lub nawet produkty podrabiane! Podobnie jest w przypadku pierścieni wyszczuplających do stóp: magnes musi być dobrej jakości, aby wytworzyć pole magnetyczne na tyle silne, aby stymulować meridiany. Nie wahaj się zatem wybrać renomowanej marki i skorzystaj z gwarancji zwrotu pieniędzy, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

Podłączony zegarek
Aktywność fizyczna pozostaje koniecznością, aby utrzymać formę

PO PROSTU SCHUDNIJ Z SLIMDOO


 • Reguluje apetyt i działa jako środek tłumiący apetyt
 • Zapewnia efekt relaksujący
 • Umieszczany dyskretnie na palcu
Anneau minceur Slimdoo Stop

Skorzystaj teraz z pierścienia wyszczuplającego Slimdoo Stop

Pierścień toe: jakie są zalety i ograniczenia?

Już od pierwszych tygodni stosowania można spodziewać się budujących efektów, które można mierzyć liczbą utraconych kilogramów. Często wykonane z miękkich, nietoksycznych materiałów, pierścienie wyszczuplające na ogół nie mają szkodliwego wpływu na zdrowie. Jeśli przestrzegasz diety, pierścienie na palcach również Ci pomogą, ponieważ pozwalają wyeliminować uczucie głodu. Rzeczywiście, to właśnie te ostatnie często zachęcają do sięgania po słodycze lub przekąski w okresach diety. Nie ograniczając spożycia składników odżywczych, będziesz mieć mniejszy apetyt i nie będziesz się martwić o swoją dietę. Dzięki tym pierścieniom już po kilku tygodniach stosowania zauważysz, że Twój brzuch stopniowo staje się szczuplejszy, a cellulit znika bez pozostawiania śladów.

Środki wspomagające odchudzanie, w tym plastry, paski, a nawet suplementy diety, wydają się skuteczne jedynie w połączeniu ze zdrową dietą i regularną aktywnością fizyczną. I pierścień odchudzający nie jest wyjątkiem od tej reguły, ponieważ bez tych dwóch warunków nie zapewni oczekiwanych rezultatów. Pierścienie te nie są uważane za samodzielną metodę odchudzania, ale raczej służą jako urządzenie wspomagające proces odchudzania.

Co więcej, wielu trenerów diet odchudzających poleca pierścienie na palce tylko osobom zdrowym, nie cierpiącym na żadną patologię. Jeśli kobietom w ciąży po prostu nie zaleca się stosowania pierścienia wyszczuplającego, to samo dotyczy to osób cierpiących na choroby fizyczne lub psychiczne.

Skorzystaj już teraz z pierścienia odchudzającego Slimdoo Stop

Pierścień u nogi: czy są jakieś skutki uboczne?

Według opinii i referencji użytkowników pierścieni na palce, tego typu urządzenie nie powoduje poważnych skutków ubocznych. Jednak nadal trzeba zachować ostrożność, ponieważ noszenie pierścienia wyszczuplającego przez ponad 24 godziny z rzędu może narazić użytkownika na działanie pola magnetycznego. W tym przypadku zauważalnym skutkiem ubocznym są przejściowe zawroty głowy, które występują szczególnie u osób wrażliwych.

Pamiętajmy też, że korzyści płynące z pierścienia odchudzającego nie są dostępne dla każdego. Wyrób ortopedyczny nie jest zalecany również w następujących przypadkach:

 • Ciąża;
 • Monitorowanie leczenia za pomocą rozrusznika serca lub rozrusznika serca (narzędzia te mogą zostać zakłócone przez pola magnetyczne rozproszone przez pierścień wyszczuplający);
 • Noszenie plastrów na skórze. Zawartość plastrów może szybciej zostać wchłonięta przez naczynia krwionośne rozszerzone pierścieniem wyszczuplającym.
 • Obecność zaburzeń krzepnięcia i niedociśnienia tętniczego. W tym przypadku palec u nogi może rozszerzyć naczynia krwionośne i zakłócić krążenie krwi.
Kobieta w ciąży
Kobieta w ciąży nie powinna nosić pierścionka na palcach

Moja opinia szczegółowo

Moja ogólna ocena: 3/5

Oceniając produkty biorę pod uwagę różne parametry, które są dla mnie ważne. Oto kryteria, których uważnie przestrzegam:

 1. Skład: Szczególną uwagę zwracam na mikro i makroelementy, gdyż są one niezbędne do utraty wagi i utrzymania dobrego zdrowia. Chcę mieć pewność, że produkty zawierają wysokiej jakości składniki odżywcze.
 2. Rozgłos: Zaufanie jest dla mnie niezbędne. Preferuję marki uznane i rozreklamowane, bo się już sprawdziły. Polegam na ich reputacji, aby zapewnić niezawodność produktów, szczególnie w tym konkretnym obszarze.
 3. Cena: Zapewniam, że koszt produktów jest rozsądny, aby umożliwić regularne używanie bez konieczności ponoszenia nadmiernych ograniczeń finansowych. Szukam stosunku jakości do ceny, aby mieć pewność, że produkty są niedrogie i skuteczne.

Jeśli chcesz poznać szczegółowe recenzje pierścienia wyszczuplającego do stóp, zapraszam do zapoznania się z pełną informacją tuż poniżej!

Skład: 2/5

Pierścień wyszczuplający Slimdoo to innowacyjny produkt przeznaczony do wspomagania odchudzania. Pierścień ten, przeznaczony do noszenia wokół stopy, ma za zadanie stymulować określone obszary ciała w celu optymalizacji procesu spalania tłuszczu. Pierścień składa się z silikonu z 2 małymi magnesami do spalania tłuszczu, dlatego nie jest to nic naturalnego, chociaż aspekt reliefowy wydaje się widoczny.

Z drugiej strony skład pierścionka zapewnia pewien komfort noszenia.

Rozgłos: 3/5

Ogólnie rzecz biorąc, Slimdoo Stop ma dość dobrą reputację w Internecie, chociaż opinie konsumentów są mniej więcej mieszane. Większość konsumentów deklaruje zadowolenie z produktu.

Cena: 4/5

Pierścienie wyszczuplające sprzedawane są w cenie 28,95 euro za 2 egzemplarze, co daje około 15 euro za pierścień. Wiedząc, że pierścionki można przechowywać, a nie używać tylko raz, cena jest raczej rozsądna.

Recenzje i referencje użytkowników pierścieni odchudzających

Pierścień odchudzający to idealny sprzymierzeniec dla każdego, kto pragnie pozbyć się zbędnych kilogramów bez uciekania się do suplementów diety. Dzięki mocnemu magnesowi zapewnia wszystkie korzyści magnetoterapii, nie utrudniając podróży. Idealny sprzymierzeniec szczupłej sylwetki, pierścień na stopy zwiększa możliwości metaboliczne organizmu, jednocześnie udoskonalając każdą krzywiznę naszego ciała. Płaski brzuch, ujędrnione uda i stabilne tętno to zalety, o których przekonałam się z opinii użytkowników, którzy kupili pierścionki na palce.

Jednak, jak w przypadku każdego innego urządzenia odchudzającego, cud następuje tylko w połączeniu z innymi metodami odchudzania, a mianowicie: przyjęciem zdrowego i zrównoważonego odżywiania, a także praktyką wystarczającej aktywności fizycznej. Prezentowany w formie dyskretnego i przezroczystego pierścienia, pierścień wyszczuplający przynosi wszystkie korzyści medycyny alternatywnej bez dyskomfortu tradycyjnych diet odchudzających.

PO PROSTU SCHUDNIJ Z SLIMDOO


 • Reguluje apetyt i działa jako środek tłumiący apetyt
 • Zapewnia efekt relaksujący
 • Umieszczany dyskretnie na palcu
Anneau minceur Slimdoo Stop

Skorzystaj teraz z pierścienia wyszczuplającego Slimdoo Stop

Wniosek

Pierścień wyszczuplający toe to idealna technika, aby szybko i bez większego wysiłku schudnąć. Za około dwadzieścia euro (średnia cena z opinii użytkowników) masz idealne narzędzie do walki z nadmiarem kilogramów, pod warunkiem, że regularnie ćwiczysz i stosujesz zdrową dietę.

Nie masz czasu na pójście na siłownię lub codzienny jogging? Nie zawsze udało Ci się pozbyć zbędnych kilogramów tradycyjnymi metodami odchudzania? Noszenie prostego, silikonowego pierścienia na palce pozwala przesuwać granice programu odchudzania i osiągać pozytywne rezultaty już w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Co więcej, sam pierścień odchudzający pozwala na zbilansowanie diety i zmianę stylu życia. Dodatkowo możesz pożegnać się ze stresem i niepokojem dzięki równoważącej sile pola magnetycznego; lub przynajmniej magnes pozwala lepiej kontrolować swój niepokój, aby zapewnić Ci optymalne samopoczucie w każdej sytuacji.

Mój ostateczny werdykt: choć pierścienie odchudzające nie są idealnym rozwiązaniem na wszystkie problemy życiowe, to jednak są cenną pomocą w odchudzaniu i przywróceniu równowagi w stylu życia.

Alternatywy

Nie podoba Ci się technologia pierścieni wyszczuplających? Nie ma problemu! Zawsze możliwe są inne sposoby utraty wagi, zwłaszcza w postaci kuracji lub zamienników posiłków. Oto kilka alternatyw: