PH375: moja opinia i zakup w najlepszej cenie

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Utrata kilku lub kilkunastu kilogramów tkanki tłuszczowej może mieć kluczowe znaczenie w życiu milionów ludzi na całym świecie. Nadwaga i otyłość stały się prawdziwą plagą, która dotyka niemal co trzecią osobę na Ziemi. Zapobieganie im za pomocą suplementu diety takiego jak PH.375 nie jest kwestią estetyczną, ale pilną, biorąc pod uwagę liczne problemy zdrowia publicznego, jakie stwarzają.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Dla każdego z nas konieczna, a nawet bardzo ważna jest dbałość o swoje zdrowie i ciało. Jest to ważne nie tylko dla kobiet, ale i dla mężczyzn, którzy dbają o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, powinni sięgnąć po sposoby i środki na utratę zbędnych kilogramów, aby prowadzić szczęśliwe życie. Jeśli jesteś wysportowany, rozsądnym wyborem może być utrata nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest to nawet niezbędne dla tych, którzy budują mięśnie i kulturystykę. Ale jak to osiągnąć?

Aby schudnąć, istnieją dwie dobrze znane możliwe opcje:

 • Pierwszym z nich jest po prostu pozbycie się jedzenia lub zjedzenie małej ilości przez krótki czas. Chociaż szybko widzimy imponujące rezultaty, korzyści są ulotne, ponieważ gdy zaczynamy normalnie jeść, ponownie przybieramy na wadze. Ponadto wywołana w ten sposób utrata masy ciała nie oznacza jedynie utraty tkanki tłuszczowej. Następuje także znaczna utrata białek, składników mięśni. Co może być bardzo godne ubolewania pod względem estetycznym, szczególnie wśród kulturystów i innych sportowców.
 • Drugą metodą jest spalenie dużej ilości kalorii w celu utraty wagi. Kluczem do osiągnięcia tego jest zaopatrzenie się w białko, prawidłowe odżywianie i wykonywanie odpowiednich ćwiczeń, których celem jest wyłącznie utrata tłuszczu. Z pewnością intensywne i/lub długotrwałe użytkowanie mięśni może z czasem spowodować ich zużycie. Jednak stosowanie suplementacji białkiem pomaga kontrolować tę sytuację. Efekt: uzyskujemy suche mięśnie. A żeby to trwało, trzeba po prostu iść dalej. Wskazówka, która daje przekonujące rezultaty bez większego wysiłku, to stosowanie spalaczy tłuszczu.

Jeśli chcesz schudnąć, aby czuć się dobrze, być w dobrej formie i zachować zdrowie, wówczas zażywanie spalacza tłuszczu, takiego jak PH375, jest jedną z najlepszych dostępnych opcji. Z pewnością sieć jest pełna ofert tabletek na odchudzanie, ale PH375 prezentuje się jako jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych, który naprawdę warto kupić i stosować.

Aktualizacja : Phen375 został zastąpiony przez PhenQ, bardziej skuteczną i lepszą opcję. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do zapoznania się z moim artykułem”PhenQ: recenzje, ceny i porady„, który przekaże Ci wszystkie niezbędne szczegóły!

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Co to jest PH375?

Ph.375

PH375 to silny, naturalny suplement diety przeznaczony do odchudzania. Ta cudowna pigułka na odchudzanie, znana w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, została zaprojektowana i wyprodukowana przez Wolfson Berg Ltd, firmę specjalizującą się w produkcji różnorodnych suplementów od ponad dekady. Ten w 100% naturalny produkt jest pozycjonowany jako kompletne rozwiązanie dla wszystkich osób pragnących osiągnąć określone cele w zakresie utraty wagi. Nie jest to produkt przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn, ani formułowany wyłącznie z myślą o sportowcach na wysokim poziomie. Skrupulatnie przestrzegając przeciwwskazań, mogą go przyjmować także kobiety, które nie są w ciąży i nie karmią piersią.

PH375 to jedna z najnowszych tabletek na odchudzanie, zawierająca w 100% naturalne składniki, dobrane zgodnie z obowiązującymi normami. Ma zdolność leczenia problemów związanych z tyciem (zaburzenia związane z nadwagą i otyłością) i jednoczesnej utraty zbędnych kilogramów. Oprócz tego, że jest skutecznym spalaczem tłuszczu, PH375 zapewnia również swoim użytkownikom ton i doskonały stan psychicznego i fizycznego dobrego samopoczucia. Nie trzeba dodawać, że produkt ten swoją skuteczność zawdzięcza działaniu składników aktywnych.

Jakie są składniki aktywne PH375?

Na skuteczność PH375 składa się dokładnie osiem (8) składników. Jednym z ich wspólnych punktów i zdecydowanie tym, który wydaje się najważniejszy, jest 100% naturalny charakter (w przeciwieństwie do syntetycznego).

Ekstrakt z liści karczocha

Zaletą ekstraktu z liści karczocha w PH375 jest jego zdolność do tłumienia apetytu. Dzięki właściwościom tłumiącym apetyt tej rośliny użytkownicy czują się syci i unikają podjadania między posiłkami. A podczas posiłków zwykle jedzą rozsądnie. Nadmiar pożywienia jest systematycznie redukowany, jeśli nie eliminowany. Użytkownik zjada do syta, ale nie odczuwa przepełnienia i/lub nieuporządkowanego pragnienia. To nowy nawyk, który w rzeczywistości polega na przywróceniu apetytu do normalnego poziomu. Skutkuje to rozsądnym spożyciem kalorii i znaczną utratą wagi.

L-karnityna, składnik spalający tłuszcz

L-karnityna to jeden z kluczowych składników słynnych spalaczy tłuszczu. Rolą tego związku jest spalanie wszelkiego rodzaju tłuszczów magazynowanych w organizmie. Jego sposób działania jest stosunkowo prosty: przekształca cały zmagazynowany tłuszcz w energię; co zwiększa dostępną energię niezbędną do wsparcia intensywności treningu. Dla przeciętnego użytkownika cała ta energia przydaje się podczas regularnych czynności, takich jak chodzenie, pływanie i bieganie. L-karnityna pomaga również kontrolować apetyt.

Kofeina

Oprócz pomagania w kontrolowaniu apetytu i stymulowania procesu spalania tłuszczu, kofeina jest bardzo przydatnym składnikiem zapewniającym energię, czujność i poprawę koncentracji. Występuje z pewnością w kawie, ale także w większej proporcji w nasionach guarany (Paullinia Cupana).

pieprz cayenne

Pieprz cayenne, znany w języku angielskim jako ostra papryka, papryka chili, cayenne lub papryka meksykańskie chili, to tak naprawdę pieprz cayenne, ostra papryczka znana również jako papryczka jalapeño. Poza pikantnym wyglądem, jego przydatność w recepturze spalającej tłuszcz wynika z zawartości kapsaicyny. Kapsaicyna jest związkiem termogenicznym: zwiększa ciepłotę ciała i powoduje większe spalanie kalorii. Pomaga kontrolować apetyt i pobudza metabolizm. Krótko mówiąc, świetnie przyczynia się do utraty wagi.

Szczegółowy skład Ph375 jest podany na każdej butelce
Szczegółowy skład Ph375 jest podany na każdej butelce

Forskolina ekstrahowana z Coleus Forskohlii

Coleus Forskohlii to roślina endemiczna dla tropikalnych i subtropikalnych regionów Azji. Roślina ta rosnąca szczególnie w Tajlandii, Indiach, Nepalu, Sri Lance i Pakistanie, szczególnie w jej korzeniach zawiera substancję czynną – forskolinę. Forskolina aktywuje enzym błonowy, cyklazę adenylanową, bez przechodzenia przez receptory i białka G. Cyklaza adenylanowa z kolei katalizuje produkcję hormonu, cyklicznego monofosforanu adenozyny (cAMP). cAMP stymuluje spalanie tłuszczu, a zwłaszcza tłuszczu zmagazynowanego w jamie brzusznej.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy lub gorzkiej pomarańczy (Cytrusowe aurantium) zawiera synefrynę, która poprzez swoje działanie termogeniczne powoduje wzrost aktywności metabolicznej. Ma to pozytywny wpływ na zdolność organizmu do spalania większej ilości kalorii. Co sprzyja utracie wagi.

Pikolinian chromu

Pikolinian chromu łagodzi apetyt i maksymalizuje spożycie cukru z pożywienia, aby zmniejszyć łaknienie. Przypisuje się jej również zdolność kontrolowania apetytu na cukry i węglowodany. Dodatkowo pomaga zachować dobry nastrój, eliminując stres, który może prowadzić do przyrostu masy ciała.

Węglan wapnia

Zdaniem części badaczy wapń oprócz tego, że korzystnie wpływa na kości, jest przydatny w utrzymaniu masy ciała na rozsądnym poziomie. Byłby w stanie wysłać sygnał do komórek, wskazując, że nie ma potrzeby magazynowania nadmiaru tłuszczu. Stąd zainteresowanie formułą spalającą tłuszcz. Ponadto węglan wapnia skutecznie wzmacnia układ odpornościowy, co jest niezwykle pomocne w łagodzeniu zmęczenia związanego z utratą wagi.

Aktualizacja : Phen375 został zastąpiony przez PhenQ, bardziej skuteczną i lepszą opcję. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do zapoznania się z moim artykułem”PhenQ: recenzje, ceny i porady„, który przekaże Ci wszystkie niezbędne szczegóły!

Jakie są zalety spalacza tłuszczu?

Producent przedstawia PH375 jako jedną z najlepszych tabletek na odchudzanie dostępnych na rynku. Polega na tym, że produkt ten zawiera naturalne składniki, dzięki czemu jest bezpieczny dla wszystkich użytkowników powyżej 18 roku życia. (Jak wspomniano w przeciwwskazaniach, spalacza tłuszczu nie należy podawać osobom poniżej 18 roku życia). Czy możemy ufać tym stwierdzeniom o konotacjach marketingowych? Jakie są opinie użytkowników i specjalistów na temat zalet tego spalacza tłuszczu.

Opinia na temat możliwości spalania tkanki tłuszczowej i unikania jej przechowywania

Dzięki skuteczności składników aktywnych, ten spalacz tłuszczu efektywnie działa na zmagazynowaną tkankę tłuszczową i powoduje znaczną utratę wagi. Jest przydatny do nadawania użytkownikom tonu i energii. Dodatkowo zapobiega gromadzeniu się tkanki tłuszczowej. Nie jest to jednak cudowna pigułka, która zadziałałaby bez najmniejszego wysiłku ze strony jej użytkownika. Oczywiście należy podjąć pewne wysiłki (aktywność fizyczna, zbilansowana dieta), aby w pełni z niego skorzystać. Zamienia już zmagazynowany tłuszcz w energię niezbędną do wysiłku fizycznego. Okazuje się więc, że jest to idealne rozwiązanie na odchudzanie.

Skuteczna kontrola apetytu

Ten spalacz tłuszczu skutecznie powstrzymuje apetyt i emocjonalne jedzenie. To nie tylko opinia producenta, ale także konsumentów. Tłumiąc apetyt, suplement diety zapobiega przejadaniu się wśród swoich użytkowników. Powoduje to znaczną utratę wagi, ponieważ przyrost tkanki tłuszczowej jest w dużej mierze spowodowany przejadaniem się.

Ton i energia

Kiedy tracisz wagę, odczuwasz także pewne zmęczenie. Biorąc to spalacz tłuszczu, jesteśmy odświeżeni. Uzyskane w ten sposób napięcie i energię można wykorzystać do przyspieszenia procesu odchudzania poprzez jogging, spacery, pływanie lub różne inne aktywności fizyczne, niekoniecznie intensywne.

Poprawiony nastrój

Poczucie złego humoru jest powszechne wśród osób, które tracą na wadze poprzez spalanie kalorii, ale spożywają mało kalorii. Dzięki składnikom zawartym w tym suplemencie koniec z wahaniami nastroju. Użytkownicy czują się nawet bardzo szczęśliwi, gdy tracą na wadze.

Aktualizacja : Phen375 został zastąpiony przez PhenQ, bardziej skuteczną i lepszą opcję. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do zapoznania się z moim artykułem”PhenQ: recenzje, ceny i porady„, który przekaże Ci wszystkie niezbędne szczegóły!

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Jak brać PH375?

Jakie jest dawkowanie tego suplementu diety? Zdecydowanie zaleca się przyjmowanie łącznie 2 tabletek jednego dnia, w dwóch oddzielnych dawkach w odstępie co najmniej 4 godzin. Pierwszą tabletkę należy przyjmować rano, co najmniej 20 minut przed śniadaniem, popijając szklanką wody. Drugą tabletkę (ostatnią tego dnia) należy przyjmować co najmniej 20 minut przed obiadem, popijając także szklanką wody.

W przypadku pominięcia dawki nie zaleca się uzupełniania pominiętej dawki ze względu na ryzyko przedawkowania. W opinii badaczy przedawkowanie jest z pewnością nieskuteczne i potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia.

Ze względu na zawartość kofeiny w tym suplemencie zaleca się ograniczenie spożycia kofeiny w diecie i nie zaleca się jej przyjmowania późnym popołudniem ze względu na ryzyko bezsenności, jaką niesie ze sobą. Ponadto każdy użytkownik powinien sprawdzić swoją tolerancję na kofeinę przed zażyciem tego suplementu. Sztuką jest zacząć od połowy zalecanej dawki.

Producent podaje, że w każdym pudełku PH375b znajduje się 30 tabletek. Co odpowiada 15-dniowemu leczeniu. Istnieje możliwość łatwego zaplanowania i zakupu zapasu pigułki na odchudzanie PH375 na 3-miesięczny kurs. Sztuka polega na tym, aby kupić 4 pudełka na stronie producenta. Ten ostatni oferuje następnie 2 inne pudełka za darmo, co jest równoznaczne z zakupem 6 pudełek w cenie 4.

Kapsułki Ph.375 prezentują się następująco:
Kapsułki Ph.375 prezentują się następująco:

Ile kilogramów możesz schudnąć dzięki temu suplementowi diety?

Ten produkt odchudzający, który może być stosowany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, może pomóc Ci schudnąć do 2,5 kg tygodniowo lub do 10 kg miesięcznie. Sekretem osiągnięcia takiego efektu jest ograniczenie spożycia kalorii i połączenie przyjmowania suplementu z ćwiczeniami, niekoniecznie intensywnymi, ale pozwalającymi na poruszanie się. Jogging, szybki marsz, joga, taniec i pływanie mogą załatwić sprawę.

Zdaniem części użytkowników pierwsze rezultaty są zauważalne już po kilku tygodniach stosowania. A różnica jest bardzo wyraźna. Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy nie muszą się już martwić o swój apetyt, ponieważ pigułka na odchudzanie dba o to. Ponadto, gdy następuje utrata masy ciała, użytkownik nie odczuwa zmęczenia ani wyczerpania. Skłonność produktu do poprawy nastroju, uniknięcia stresu, zapobiegania przejadaniu się lub jedzeniu pod wpływem emocji. Kolejna istotna zaleta: energia uzyskana dzięki zażyciu tej pigułki jest tak niezwykła, że ​​możemy obejść się bez porannej kawy. Referencje i opinie pozostają spójne w tym innym korzystnym aspekcie.

Aktualizacja : Phen375 został zastąpiony przez PhenQ, bardziej skuteczną i lepszą opcję. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do zapoznania się z moim artykułem”PhenQ: recenzje, ceny i porady„, który przekaże Ci wszystkie niezbędne szczegóły!

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Jakie są możliwe skutki uboczne suplementu?

Pomimo swojej 100% naturalnej natury, suplementy diety spalające tłuszcz mogą powodować działania niepożądane. Twierdzenie inaczej nie jest realistyczne, biorąc pod uwagę, że każdy naturalny związek reaguje chemicznie z substancjami zawartymi w organizmie. Ponieważ organizm każdego użytkownika jest wyjątkowy, mogą wystąpić indywidualne reakcje. W przypadku PH375 możliwe skutki uboczne to te związane z jego naturalnymi składnikami aktywnymi.

L-karnityna może u niektórych osób powodować nudności, rozstrój żołądka, wymioty, zgagę, biegunkę i drgawki.

Chociaż węglan wapnia przyjmowany w normalnych dawkach, może powodować gazy i odbijanie.

Chociaż wiadomo, że jest ogólnie bezpieczny, u niektórych użytkowników chrom może powodować nudności, bóle głowy, podrażnienia skóry, zawroty głowy, zmiany nastroju i zaburzenia myślenia, koordynacji i oceny sytuacji.

Oprócz bezsenności, niepokoju i nerwowości kofeina może powodować nudności, wymioty, podrażnienie żołądka, przyspieszony oddech i bicie serca.

Pieprz cayenne może powodować katar, nasilać pocenie się, uderzenia gorąca i podrażnienie żołądka.

Coleus Forskolii może obniżać ciśnienie krwi, zwiększać ryzyko krwawienia, a nawet zwiększać krwawienie podczas i po operacji.

Ekstrakt z Cytrusowe aurantium zdaniem kilku badaczy może być źródłem poważnych skutków ubocznych. Stosowana długotrwale lub w połączeniu ze środkami pobudzającymi podobnymi do kofeiny, synefryna zawarta w tej roślinie może zwiększać ryzyko m.in. nadciśnienia, omdlenia, zawału serca, udaru mózgu.

Nie dajcie się zwieść, wszystkie te skutki uboczne nie są specyficzne dla PH375, ale dotyczą wszystkich suplementów diety, które zawierają wszystkie te naturalne składniki. Tak przynajmniej wynika z opinii szeregu badaczy, którzy biją na alarm. Zrozumiesz: stosowanie w 100% naturalnych suplementów diety nie jest równoznaczne z brakiem zagrożeń i skutków ubocznych, jak stara się wmówić większość producentów. Każdy musi rozważyć zalety i wady przed rozpoczęciem kursu odchudzania. Ponadto należy rozważyć ograniczenie czasu stosowania tych suplementów.

Jakie są przeciwwskazania?

Dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia nie powinny przyjmować tej pigułki odchudzającej; w tej populacji nie udowodniono żadnych korzyści związanych z utratą wagi. Stosowanie tego suplementu nie jest wskazane w czasie ciąży i karmienia piersią. Również osoby uczulone na kofeinę lub inny składnik powinny bezwzględnie powstrzymać się od stosowania tego produktu.

Osoby, u których w przeszłości występowały choroby układu krążenia, powinny bezwzględnie skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem tego suplementu diety. Uprzednia konsultacja lekarska jest również zalecana osobom z chorobami nerek i różnymi historiami medycznymi.

Należy po prostu przerwać przyjmowanie tego suplementu, gdy tylko poczujesz dyskomfort lub jakiekolwiek nieprawidłowości i powiadomić lekarza.

Butelka Ph375 w dłoni
Przetestowaliśmy dla Ciebie skuteczność Ph375

Aktualizacja : Phen375 został zastąpiony przez PhenQ, bardziej skuteczną i lepszą opcję. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do zapoznania się z moim artykułem”PhenQ: recenzje, ceny i porady„, który przekaże Ci wszystkie niezbędne szczegóły!

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

W jaki sposób PH375 jest kupowany i dostarczany?

Czy PH375 można kupić w aptekach i w jakiej cenie?

Ten suplement diety jest rzadko dostępny w aptekach. Zamiast tego jego zakupu dokonuje się online, wyłącznie w witrynie e-commerce producenta, korzystając z następujących międzynarodowych metod płatności:

 • Skrill (dawniej Moneybookers), portfel internetowy, realna alternatywa dla Paypal,
 • Karty kredytowe takie jak Mastercard, Visa czy American Express,
 • Karty debetowe.

Zwykle nie znajdziesz go na innych stronach lub rynkach, takich jak Amazon czy eBay. Aby uniknąć marnowania pieniędzy na podrabiane, złej jakości lub nawet szkodliwe produkty, zaleca się, aby wszyscy kupujący odwiedzili stronę internetową producenta. Ten ostatni oprócz atrakcyjnej ceny nie waha się oferować swoim klientom dodatkowych boxów. Jasny przykład: przy zakupie dwóch pudełek suplementu trzecie gratis; przy zakupie czterech pudełek dwa kolejne otrzymasz gratis. I tak dalej. Dodatkowo w trosce o dobro swoich klientów producent dołącza 5 instrukcji obsługi. Należą do nich przewodnik wprowadzający, przewodnik żywieniowy, przewodnik po suplementach, przewodnik po pielęgnacji i przewodnik po ćwiczeniach.

Czy istnieje gwarancja?

Producent oferuje 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, popularnie zwaną „zwrotem pieniędzy”. Oznacza to, że Klient ma możliwość odstąpienia od umowy, jeśli nie chce już korzystać z produktu lub po upływie określonego czasu użytkowania nie jest z niego zadowolony. Dzięki 60-dniowej gwarancji użytkownik ma czas na zwrot produktu po okresie 30 dni bezskutecznego użytkowania.

Ile kosztuje dostawa i jak długo trwa?

Po dokonaniu i zatwierdzeniu zakupu proces dostawy rozpoczyna się natychmiast. Przesyłka jest starannie i szybko przygotowana do ekspresowej wysyłki w ciągu 24 do 48 godzin. Dostawa rzadko przekracza 72 godziny. Za całą tę wysokiej jakości usługę klient nie płaci ani centa więcej (chyba że nastąpi późniejsza zmiana ceny). Należy pamiętać, że ten suplement diety może być dostarczony w dowolne miejsce na świecie.

Alternatywy