Fat Binder: moja opinia i zakup w najlepszej cenie

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Należy zauważyć na początku, że Fat Binder bardzo różni się od Spalacz tłuszczu (spalacz tłuszczu). Spalacze tłuszczu służą do spalania tłuszczu zmagazynowanego w organizmie. Zamiast tego, Fat Binders pomagają zapobiegać gromadzeniu się tłuszczu. Składniki odżywcze z pożywienia są wchłaniane w przewodzie pokarmowym i przekazywane do organizmu w celu wykorzystania w razie potrzeby. Celem środka wiążącego tłuszcz jest zasadniczo zapobieganie wchłanianiu tłuszczu, tak aby nie mógł on być magazynowany. Ze względu na swoje działanie spoiwa tłuszczowe zaliczane są do wyrobów medycznych, a nie do suplementów.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.


Aktualizacja : Fat Binder został teraz zastąpiony przez CLA (sprzężony kwas linolowy), skuteczniejszy i po bardziej konkurencyjnej cenie!
Możesz czytać mój szczegółowy artykuł na temat ALC tutaj ! W przeciwnym razie odkryj alternatywy na dole strony!

BOOSTEZ LA COMBUSTION DES GRAISSES AVEC ALC


 • Fabriqué au Royaume-Uni
 • Capsules faciles à ingérer
 • Une bouteille pour une cure de 2 mois
 • Prix dégressifs

Achetez dès maintenant ALC

Cena tłustego spoiwa

Uwaga i sposób działania

Gruby spoiwo

Najważniejszym składnikiem aktywnym substancji wiążących tłuszcze jest polisacharyd zwany chitozanem. Ta cząsteczka węglowodanów, składająca się zarówno z acetylowanej, jak i deacetylowanej jednostki glukozaminy, powstaje z naturalnej pochodnej glukozy (chityny), która jest traktowana zasadą. Co ciekawe, sama chityna pochodzi z egzoszkieletów skorupiaków i owadów, takich jak kraby i krewetki. Zdaniem dietetyków występuje w niemal tak dużej ilości jak celuloza znajdująca się w ścianach komórkowych roślin. Jednak komercyjne zastosowania chityny nie ograniczają się do substancji wiążących tłuszcze, a substancję tę wykorzystuje się do gojenia ran, tworzenia sztucznej skóry, jako środek grzybobójczy w kosmetykach, a nawet do produkcji soczewek kontaktowych.

Sposób, w jaki chitozan wpływa na magazynowanie tłuszczu, wynika z jego zdolności do wiązania się z tłuszczem w żołądku przed trawieniem. Po spożyciu chitozan rozpuszcza się w kwaśnych sokach żołądkowych i zamienia się w żel. Ta forma błonnika różni się od innych form spożywczych swoim dodatnim ładunkiem jonowym, który pozwala mu wiązać się z lipidami i tłuszczami składającymi się z jonów ujemnych.

Wysokie właściwości emulgujące chitozanu pozwalają mu przyczepiać się do kropelek tłuszczu w narządach. Ta masa chitozanu i tłuszczu zostanie następnie przeniesiona z żołądka do jelit. Na tym etapie chitozan przekształci nierozpuszczalne złogi tłuszczu w formę, która nie będzie już rozkładana przez enzymy trawienne. Zasadniczo spoiwo tłuszczu zatrzymuje tłuszcze i chroni organizm przed ich wchłanianiem.

Fat Binder w aptekach: ceny i korzyści

Wiele osób woli środki wiążące tłuszcze od innych suplementów diety po prostu dlatego, że mają wiele korzyści. Podczas gdy inne pigułki zwykle działają na centralny układ nerwowy, co może powodować problemy, środki wiążące tłuszcze działają tylko w jelitach, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla każdego.

W opinii ekspertów są to jednocześnie najszybciej działające pigułki odchudzające. Pacjent po prostu przyjmuje dawkę zaraz po posiłku i natychmiast zaczyna działać. Można zaoszczędzić kalorie już od pierwszego posiłku i zobaczyć rezultaty już po kilku dniach.

Większość z tych tabletek hamuje również apetyt i poprawia metabolizm, co czyni je doskonałymi sprzymierzeńcami w odchudzaniu. Podczas przyjmowania tego suplementu pacjent nie musi nawet pracować. Wiele osób zaobserwowało znaczną redukcję tkanki tłuszczowej bez konieczności stosowania diety lub ćwiczeń.

Korzyści z redukcji tkanki tłuszczowej

Dowody uzyskano na modelach zwierzęcych, gdzie szczury karmiono dietą wysokotłuszczową i badano strawność spożywanych tłuszczów. W jednym z takich badań grupa otyła stosowała dietę wysokotłuszczową uzupełnioną różnymi rodzajami błonnika pokarmowego. Po dwutygodniowym okresie diety zebrano odchody zwierząt i spośród 23 spożytych błonników chitozan charakteryzował się znacznie wyższym poziomem wydalania tłuszczu. Wyniki wykazały, że strawność tłuszczu została zmniejszona o 50% w porównaniu do kontroli. Innymi słowy, 50% spożytego tłuszczu opuściło organizm bez wchłonięcia.

W jednym badaniu wzięło udział 134 dorosłych osób z nadwagą i podawano im tabletki chitozanu w dawce 500 mg sześć razy dziennie. Na koniec badania zmierzono utratę masy ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, procentową zawartość tłuszczu i wskaźnik składu ciała. W porównaniu z placebo, spożycie chitozanu spowodowało utratę masy ciała o 2,8 funta, w tym 2,6 funta tkanki tłuszczowej. Wskazywałoby to na o 78% większą utratę tkanki tłuszczowej w grupie otrzymującej chitozan. Dodatkowo w tej grupie zaobserwowano zmniejszoną zawartość tkanki tłuszczowej i lepszą poprawę wskaźnika tkanki tłuszczowej.

W innym 6-tygodniowym badaniu z udziałem dorosłych oceniano wpływ połączenia tego niedrogiego suplementu z innymi suplementami odchudzającymi, a mianowicie glukomannanem, witaminą C i kozieradką. Badacze ci odkryli, że połączenie tych związków doprowadziło do statystycznie istotnej utraty masy ciała u dorosłych, bez konieczności zmiany liczby spożywanych kalorii. Podczas gdy grupa kontrolna nie straciła na wadze, grupa, która otrzymała suplementy, straciła 5 funtów. Grupa kontrolna zyskała 0,2 kg tłuszczu, podczas gdy grupa suplementująca straciła 2 kg tłuszczu.

Aktualizacja : Fat Binder został teraz zastąpiony przez CLA (sprzężony kwas linolowy), skuteczniejszy i po bardziej konkurencyjnej cenie!
Możesz czytać mój szczegółowy artykuł na temat ALC tutaj ! W przeciwnym razie odkryj alternatywy na dole strony!

BOOSTEZ LA COMBUSTION DES GRAISSES AVEC ALC


 • Fabriqué au Royaume-Uni
 • Capsules faciles à ingérer
 • Une bouteille pour une cure de 2 mois
 • Prix dégressifs

Achetez dès maintenant ALC

Korzyści na poziom cholesterolu

Inne badania pokazują, że korzyści ze stosowania substancji wiążących tłuszcze nie ograniczają się wyłącznie do utraty wagi. Ciekawe badanie opublikowane w czasopiśmie „ Journal of American College of Nutrition zmierzyli zawartość lipidów we krwi i kale po spożyciu chitozanu. Odkryli, że poziom lipoprotein i cholesterolu w surowicy uległ znacznemu obniżeniu. Wskazywałoby to na antycholesterolemiczny wpływ stosowania substancji wiążących tłuszcze i pozytywne korzyści dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego.

W innym badaniu wzięły udział 84 osoby z wysokim lub umiarkowanym poziomem cholesterolu i podawano im 1,2 g chitozanu dziennie lub placebo. Ich wyniki wykazały znaczną redukcję całkowitego cholesterolu w porównaniu z placebo, a w podgrupie osób starszych (60 lat i więcej) wykazały dalsze zmniejszenie całkowitego cholesterolu i niską gęstość lipoprotein. To po raz kolejny pokazałoby korzyści zdrowotne wynikające ze stosowania środków wiążących tłuszcze w zakresie poprawy poziomu cholesterolu.

Naturalny spoiwo tłuszczu
Spoiwa tłuszczowe są często wykonane z produktów w 100% naturalnych.

Czy Fat Binders są bezpieczne?

Spoiwa tłuszczu zapewniają bezpieczną metodę odchudzania i są w stanie wiązać tłuszcz bez wpływu na normalne funkcjonowanie organizmu. Większość środków wiążących tłuszcze jest w 100% naturalna i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Ogólnie rzecz biorąc, zażywając jakikolwiek środek wiążący tłuszcze, najlepiej jest przestrzegać zdrowej diety, aby skutecznie schudnąć. To połączenie zapewni najlepsze rezultaty.

Zdaniem lekarzy, spoiwo tłuszczowe to skuteczny sposób na zmniejszenie spożycia kalorii z diety i skuteczne odchudzanie. Pomaga zmniejszyć spożycie tłuszczu nawet o 28%. Ten rodzaj produktu działa poprzez wiązanie się z cząsteczkami tłuszczu w diecie, aby zmniejszyć wchłanianie tłuszczu przez organizm i zmniejszyć spożycie kalorii, umożliwiając z czasem utratę wagi.

Czy środki wiążące tłuszcz są skuteczne?

Badania, badania i opinie użytkowników pokazują, że spoiwa tłuszczów są skuteczne i zmniejszają ilość spożywanego tłuszczu i kalorii. Tak jak ludzie są różni, tak różne są ich wyniki. Niektórzy mogą z łatwością zacząć tracić na wadze dzięki najlepszym suplementom, innym zajmie to więcej czasu i będą musieli poświęcić nieco więcej uwagi swoim nawykom żywieniowym i ćwiczeniom, aby w pełni wykorzystać produkt.

Nie wszystkie budżetowe środki wiążące tłuszcz działają w ten sam sposób. Zaleca się wypróbowywanie tylko najlepszych produktów ze sprawdzonymi składnikami, doskonałymi opiniami i doskonałą obsługą klienta.

Zakup i dostawa Fat Bindera

Fat Binder można kupić u zwykłych sprzedawców suplementów. Musisz jednak upewnić się, że kontaktujesz się wyłącznie z renomowanymi sprzedawcami. Podróbek jest mnóstwo i łatwo można dać się oszukać. Apteki to najbardziej odpowiednie miejsca na zakup środka wiążącego tłuszcz. Możesz skontaktować się z aptekami stacjonarnymi lub aptekami internetowymi.

Poza aptekami zaleca się kontakt z oficjalną stroną producenta. Dzięki temu mamy pewność, że mamy do czynienia z autentycznymi produktami. Strony te zazwyczaj dostarczają produkty na całym świecie i oferują gwarancje, takie jak „gwarancja zwrotu pieniędzy”. Dostawa produktów jest bardzo szybka i zajmuje tylko kilka dni.

Aktualizacja : Fat Binder został teraz zastąpiony przez CLA (sprzężony kwas linolowy), skuteczniejszy i po bardziej konkurencyjnej cenie!
Możesz czytać mój szczegółowy artykuł na temat ALC tutaj ! W przeciwnym razie odkryj alternatywy tuż poniżej!

BOOSTEZ LA COMBUSTION DES GRAISSES AVEC ALC


 • Fabriqué au Royaume-Uni
 • Capsules faciles à ingérer
 • Une bouteille pour une cure de 2 mois
 • Prix dégressifs

Achetez dès maintenant ALC

Alternatywy

Nie interesuje Cię zastąpiona formuła Fat Binder? Bez problemu ! Poniżej znajdziesz alternatywy dla spalaczy tłuszczu: