Capsiplex: moja opinia i zakup w najlepszej cenie

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Capsiplex lub CapsiplexTM, nie mylić z Capsiplex Sport (tego samego producenta), to spalacz kalorii wprowadzony na rynek w 2010 roku. Odniósł olśniewający sukces za kanałem La Manche i za Atlantykiem. I nie bez powodu mówi się, że jest to kapsułka odchudzająca, a przynajmniej „sekret odchudzający” gwiazd. Na przykład :

 • Kelly Osbourne, angielska projektantka mody, aktorka i piosenkarka, publicznie twierdziła, że ​​kupiła Casiplex i używała go, aby zachować formę;
 • Amerykanka Jennifer Lopez twierdzi, że zażywała Capsiplex, aby pozbyć się kilogramów poporodowych;
 • Britney Spears powiedziała, że ​​dzięki kapsułce odchudzającej Capsiplex miała szczupłą sylwetkę;
 • Brad Pitt potwierdza także skuteczność Capsiplexu jako kapsułki odchudzającej.

Czy powinniśmy ufać tym referencjom gwiazd? Ile naprawdę jest wart Capsiplex? Co zawiera? Gdzie i jak to zdobyć? To właśnie na ten zestaw pytań i wiele innych, które sobie zadajesz, postaram się odpowiedzieć dokładnie w poniższych wierszach!

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Cena Capsiplexu

Prezentacja Capsiplexu, spalacza kalorii

Capsiplex jest marką Bauer Nutrition. Jest produkowany w laboratoriach Wolfson Berg w Larnace na Cyprze, pod przewodnictwem zespołu doradców medycznych doświadczonych w opracowywaniu suplementów diety.. Na swojej oficjalnej stronie internetowej firma Bauer Nutrition wyjaśnia, że ​​suplement ten działa na naturalnej i stosunkowo prostej zasadzie polegającej na zwiększeniu wydatku energetycznego w celu wywołania znacznej utraty wagi. Capsiplex jest zatem przedstawiany jako kapsułka odchudzająca. Bauer Nutrition idzie dalej, podnosząc zasłonę na główny składnik: jest nim Capsium, lepiej znany jako „ostra czerwona papryka”.

Zdaniem doradców medycznych Bauer Nutrition, ostra czerwona papryka pozwala na lepsze wydatkowanie kalorii, przyspieszenie metabolizmu i poprawę wytrzymałości. Zdaniem producenta, nagromadzenie tkanki tłuszczowej w problematycznych obszarach ciała nie może oprzeć się ekskluzywnej formule suplementu. Przyjmuj jedną kapsułkę Capsiplexu codziennie (zamiast kilku kapsułek). jakieś spalacze tłuszczu) wystarczy, aby przyspieszyć termogenezę i wywołać szybki rozpad komórek tłuszczowych.

Ponadto Capsiplex zwiększa energię swoich użytkowników. Aby jednak odtworzyć te efekty poprzez spożywanie ostrej czerwonej papryki, należy zażywać 10 g dziennie przez kilka tygodni. Wygodniej i sensowniej jest przyjmować Capsiplex, którego skoncentrowana formuła oparta na technologii Omnibead sprzyja wchłanianiu kapsium bez najmniejszego podrażnienia przewodu żołądkowego i jamy ustnej.

Jakie są oczekiwane korzyści ze stosowania Capsiplexu?

Producent wyraźnie mówi na swojej stronie: użytkownicy suplementu diety mogą spodziewać się spalenia dodatkowych 278 kalorii przed, w trakcie i po wysiłku fizycznym (treningach lub innych codziennych ćwiczeniach). Określa, że ​​możemy spodziewać się spalenia:

 • 3% więcej kalorii przed wysiłkiem fizycznym;
 • 3% więcej kalorii podczas ćwiczeń fizycznych;
 • i 12 razy więcej kalorii w ciągu pierwszych 60 minut po zajęciach sportowych.

Stwierdza, że ​​suplement pomoże swoim użytkownikom kontrolować apetyt, przyspieszyć metabolizm, zwiększyć energię i znacząco zredukować tkankę tłuszczową.

SCHUDNĄĆ SZYBCIEJ Z CAPSIPLEX


 • Udowodniona skuteczność
 • Przyspiesza metabolizm
 • Pomaga w utracie wagi

Kup Capsiplex już teraz

Kompozycja

Capsiplex swoją skuteczność zawdzięcza nie tylko ostrej czerwonej papryce (główny składnik), ale także trzem naturalnym składnikom, których działanie nie jest bez znaczenia w procesie utraty. Przyjrzyjmy się zatem czterem cennym składnikom, które w dużej mierze decydują o popularności kapsułek na odchudzanie.

Ekstrakt z papryki

Jedna kapsułka zawiera 80 mg ekstraktu z ostrej czerwonej papryki zwanej Capsicum Annuum. Zawiera kilka alkaloidów, takich jak dihydrokapsaicyna i kapsaicyna. Wiadomo, że kapsaicyna stymuluje produkcję noradrenaliny i adrenaliny, dwóch hormonów wspomagających spalanie zmagazynowanego tłuszczu i cukrów. I to nie wszystko ! Mówi się również, że kapsaicyna jest w stanie przekształcić białe komórki tłuszczowe w brązowe komórki tłuszczowe, o których wiadomo, że spalają kalorie. Lepiej rozumiemy, dlaczego producent tego suplementu jako główny składnik wybrał Capsicum.

Kilka badań wykazało zalety czerwonej papryki w kapsułkach odchudzających. Jedna z nich, przeprowadzona w Stanach Zjednoczonych w 2013 roku, polegała na podawaniu uczestnikom badania 2,6 mg kapsaicynoidów (ekstraktów z ostrej czerwonej papryki) przez 6 dni. Zaobserwowano wzrost wydatku energetycznego oraz utrzymanie metabolizmu na wysokim poziomie (bez spowolnienia). W opinii badaczy kapsaicynoidy (których częścią jest papryka) ze względu na swój termogeniczny charakter powodują nieznaczny wzrost tkanki tłuszczowej oraz wzmagają termogenezę, a tym samym przyczyniają się do utleniania tłuszczu.

Kofeina

W jednej kapsułce spalającej tłuszcz Capsiplex znajduje się 138 mg kofeiny. (Uwaga: zalecane dzienne spożycie dla zdrowej osoby dorosłej wynosi od 200 mg do 300 mg.) Alkaloid ten, odkryty w 1819 roku, stymuluje układ sercowy i nerwowy. Kofeina sprzyja uwalnianiu tłuszczów (efekt lipolityczny), wzmaga termogenezę i indukuje spalanie tłuszczu (efekt termogeniczny). Zmniejsza apetyt, dając uczucie sytości. Zwiększa koncentrację i czujność, a następnie pomaga być bardziej wytrzymałym poprzez zmniejszoną wrażliwość na zmęczenie. Naukowcy postanowili zrozumieć związek między metabolizmem, termogeniczną reakcją na kofeinę i utratą masy ciała u kobiet cierpiących na otyłość. Doszli do wniosku, że podawanie bezwodnej kofeiny powodowało stopniową utratę wagi u kobiet skarżących się na otyłość.

Kawa
Capsiplex zawiera kofeinę, która wspomaga uwalnianie tłuszczu

Piperyna

Wyciągnięta z czarnego pieprzu piperyna pomaga obniżyć poziom glukozy i złego cholesterolu we krwi. Ponadto alkaloid ten w dawce 5 mg na kapsułkę Capsiplex przyspiesza metabolizm, pomaga usuwać białe tłuszcze z miejsc ich magazynowania i wykorzystywać je jako energię. Przydatność piperyny wykazano w badaniach przeprowadzonych na gryzoniach. Te ostatnie poddano przez 2 miesiące diecie bardzo bogatej w lipidy, w wyniku czego rozwinęły się u nich reakcje metaboliczne powiązane z otyłością. Następnie podzielono ich na 2 grupy.

Osoby z pierwszej grupy kontynuowały dietę wysokotłuszczową, natomiast osoby z drugiej grupy otrzymywały dodatkowo 40 mg/kg piperyny przez 21 dni. Zespół badawczy zaobserwował, że u gryzoni, którym podano piperynę, nastąpił wzrost poziomu dobrego cholesterolu i spadek złego cholesterolu. Ponadto podawanie piperyny umożliwiło spowolnienie odkładania się tkanki tłuszczowej dzięki aktywacji enzymów takich jak lipaza białkowa.

Witamina B3

Oprócz wspomagania regulacji poziomu cukru we krwi, poziomu złego cholesterolu i przekształcania składników odżywczych w energię, witamina B3 lub niacyna działają przeciwzapalnie na tkankę tłuszczową. Witamina B3 jest obecna w Capsiplexie w ilości 16 mg na kapsułkę, ponieważ przyczynia się do uwalniania energii z tłuszczów, białek i węglowodanów. Dzięki temu organizm efektywniej wykorzystuje tę energię.


Dla osób preferujących format wideo nakręciłem krótki 3-minutowy film prezentujący Capsiplex. To właśnie tutaj! :

SCHUDNĄĆ SZYBCIEJ Z CAPSIPLEX


 • Udowodniona skuteczność
 • Przyspiesza metabolizm
 • Pomaga w utracie wagi

Kup Capsiplex już teraz

Jak należy przyjmować Capsiplex?

Kapsułka odchudzająca Capsiplex jest bardzo skuteczna. Dlatego też dawkowanie polega na przyjmowaniu pojedynczej kapsułki raz dziennie w następujący sposób.

Dzień bez treningu fizycznego

Wskazane jest przyjmowanie jednej kapsułki rano, a zwłaszcza przed śniadaniem, popijając szklanką wody, aby suplement działał dłużej w ciągu dnia.

Dzień szkolenia

Zdecydowanie zaleca się przyjmowanie kapsułki Capsiplex na godzinę lub trzydzieści minut przed rozpoczęciem aktywności fizycznej. Ten środek ostrożności pozwala w pełni wykorzystać kapsułkę, aby schudnąć. Zawartość kapsaicyny (której działanie termogeniczne jest niezaprzeczalne) jest zaletą dla osób chcących skutecznie schudnąć. Rzeczywiście pomaga zwiększyć metabolizm przed, w trakcie i po ćwiczeniach fizycznych, aby spalić więcej tłuszczu oraz poprawić wytrzymałość i wydajność.

Niezależnie od tego, czy jest to dzień treningowy, czy nie, nie zaleca się przyjmowania tego suplementu diety po południu, ze względu na zawartość kofeiny. Kofeina może powodować bezsenność u niektórych użytkowników, którzy są na nią wrażliwi. W każdym razie nie popełnij błędu: nawet jeśli zapomnisz o ujęciu, nie próbuj tego nadrabiać. Należy pamiętać, że kapsułkę na odchudzanie należy przyjmować jednorazowo, rano, popijając szklanką wody.

Funkcjonowanie

Dzięki niezaprzeczalnej jakości składników i skrupulatnie odmierzonym dawkom, Capsiplex wykazuje ogromne działanie na organizm. Skutki, które z kolei powodują reakcje sprzyjające utracie wagi.

Przyspieszenie metabolizmu

Dzięki skrupulatnemu dawkowaniu kapsaicyny i kofeiny kapsułka odchudzająca Capsiplex przyspiesza metabolizm poprzez aktywację termogenezy. Ten niewielki wzrost ciepła w organizmie powoduje lipolizę, czyli spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu organizm ma energię niezbędną do wysiłku fizycznego. To spalanie tkanki tłuszczowej i produkcja energii w procesie termogenezy są możliwe, ponieważ organizm wykorzystuje dostępny brązowy tłuszcz.

Prowadzone od 2009 roku badania naukowe dowodzą, że brunatny tłuszcz nie jest przywilejem zapadających w sen zimowy zwierząt i niemowląt. Teraz wiemy, że dorośli mężczyźni i kobiety również mają brunatny tłuszcz odkładany w takich obszarach jak szyja, pod pachami, wokół kręgosłupa, serca i nerek. To powiedziawszy, brązowe tłuszcze pod wpływem Capsiplexu spalają kalorie, aby zapewnić termogenezę i spalają białe tłuszcze nagromadzone w obszarach takich jak brzuch, biodra i uda, aby wytworzyć energię potrzebną organizmowi.

Pracy do wykonania, aby wrócić na właściwe tory
Pracę do wykonania, aby wrócić na właściwe tory? Niektóre produkty mogą Ci pomóc.

Zwiększone spalanie kalorii w związku z zajęciami sportowymi

Zdaniem specjalistów, podczas wysiłku fizycznego spalamy dużo kalorii (dzięki brązowym tłuszczom. Capiplex pozwala na jeszcze więcej. Jako wskazówkę badacze sugerują średnio 278 kalorii spalanych przed, w trakcie i do 60. minut po treningu, stosując kapsułkę, aby schudnąć.Ale jak mieć wystarczającą ilość brązowych tłuszczów, aby spalić kalorie, wywołać termogenezę i spalić białe tłuszcze, aby wytworzyć potrzebną organizmowi energię?

Odpowiedź jest bardzo prosta dzięki hormonowi, irysynie oraz dzięki sportowi i/lub fryzyjstwu. Zdaniem naukowców godzinna jazda na rowerze pozwala na wydzielenie iryzyny i wytworzenie z białego tłuszczu tyle brunatnego tłuszczu, co 15 minut dreszczy w temperaturze około -19°C. Zdaniem badaczy 100 g tłuszczu brunatnego umożliwia spalenie około 100 g tłuszczu białego. Dla przypomnienia, iryzyna została odkryta dopiero w 2012 roku przez naukowców z Uniwersytetu Harvarda.

Kontrola apetytu dzięki działaniu tłumiącemu apetyt

W opinii badaczy kapsaicyna jest naturalny środek tłumiący apetyt. Badania przeprowadzone na ten temat na Uniwersytecie Laval w Quebecu, w szczególności przez laboratorium Physical Activity Sciences, dowodzą, że kapsaicyna aktywuje uczucie sytości w mózgu, dzięki swojemu podobieństwu do cząsteczki obecnej w podwzgórzu. Nawet jeśli dzięki technologii Omnibead nie pali jamy ustnej ani przełyku, kapsaicyna zachowuje swoje właściwości. Zapewnia uczucie sytości. W zasadzie nie masz już apetytu i nie podjadasz już tak dużo jak wcześniej.

Poza tym nie jesz takich samych ilości jedzenia. Twój jest mniejszy, ale nie odczuwasz żadnego niedostatku. Wręcz przeciwnie, czujesz się komfortowo, jak gdyby spożycie pokarmu zawsze było tak zmniejszone. Capsiplex pozwala na dłuższą metę przyjąć zdrowszy nawyk odżywiania, dzięki czemu nawet po zaprzestaniu zażywania kapsułek nie doświadczysz efektu jojo, gdyż wyrobiłeś sobie nawyk większej obserwacji zawartości swojego talerza.

Zwiększenie ilości dobrych tłuszczów i zmniejszenie ilości złych tłuszczów

Capsiplex dzięki zawartości niacyny znacząco obniża poziom lipidów we krwi. Kapsułka odchudzająca obniża poziom złego cholesterolu i zwiększa poziom dobrego cholesterolu. w konsekwencji poprawi się Twój dobry poziom cholesterolu i pobudzi sprawne unaczynienie tkanki tłuszczowej. Twoje ciało będzie wtedy w stanie znaleźć i lepiej wykorzystać (a tym samym wyeliminować) zmagazynowany tłuszcz.

SCHUDNĄĆ SZYBCIEJ Z CAPSIPLEX


 • Udowodniona skuteczność
 • Przyspiesza metabolizm
 • Pomaga w utracie wagi

Kup Capsiplex już teraz

Skutki uboczne

Z pewnością kapsułka odchudzająca Capsiplex została stworzona z naturalnych i pozornie niezawodnych składników. Jednak naturalny charakter komponentów nie jest gwarancją bezpieczeństwa dla każdego. Mogą być osoby uczulone na naturalny produkt, który mimo wszystko służy jak największej liczbie użytkowników. Dotyczy to szczególnie kapsaicyny: niektóre osoby są na nią uczulone i nie mogą jej wyleczyć zażywając Capsiplex. U osób, które nie tolerują kapsaicyny, może wystąpić refluks żołądkowy, pieczenie i podrażnienie żołądka.

U innych osób występuje większa lub mniejsza wrażliwość na kofeinę zawartą w tej kapsułce odchudzającej. W każdym razie nie wszyscy użytkownicy reagują w ten sam sposób na ten suplement diety. Nadwrażliwość na kofeinę lub nawet jej przedawkowanie może powodować obniżenie nastroju, drażliwość, przyspieszenie akcji serca, bezsenność, zawroty głowy. W bardzo rzadkich przypadkach mogą wystąpić ataki paniki. Po intensywnym wysiłku fizycznym. Jeśli zażywasz leki, lepiej ich nie zażywać. Capsiplex W przeciwnym razie możesz zasięgnąć porady lekarza przed zażyciem tej kapsułki, aby schudnąć.

Uśmiechnięta kobieta
Znajdź swoją figurę i uśmiechnij się ponownie

Przeciwwskazania

W jakich przypadkach nie należy przyjmować Capsiplexu? W ciągu 24 godzin należy podać tylko jedną kapsułkę. Nie zaleca się stosowania leku Capsiplex u następujących osób:

 • dzieci poniżej 18 lat;
 • kobiety w ciąży;
 • kobiety karmiące piersią;
 • pacjenci cierpiący na choroby układu krążenia;
 • pacjenci w trakcie leczenia lub osoby przyjmujące co najmniej jeden inny suplement diety; Pacjenci ci muszą skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem leku Capsiplex.

Zalecenia i porady dotyczące stosowania

Zaleca się przechowywanie kapsułki na odchudzanie w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przyjmować tej kapsułki odchudzającej, jeśli została już przyjęta rano. Przede wszystkim nie próbuj zażywać go po południu lub wieczorem przed snem. Jeśli planujesz schudnąć od 8 do 10 kg, musisz przestrzegać kursu trwającego od 2 do 3 miesięcy. Poza tym celem, czyli jeśli chcesz stracić 12 do 15 kg masy tłuszczowej, zaplanuj 6-miesięczną kurację podzieloną w następujący sposób: 3 miesiące z rzędu, miesięczna przerwa, następnie 3 kolejne miesiące z rzędu wiersz. W opinii specjalistów szybkie i bardzo ciekawe rezultaty można uzyskać, łącząc kurację Capsiplexem ze zdrową, zbilansowaną dietą i regularną aktywnością sportową (niekoniecznie intensywną), taką jak spacery, taniec, jazda na rowerze i pływanie.

Moja opinia szczegółowo

Moja ogólna ocena: 3,8/5

Oto kryteria, które wziąłem pod uwagę, aby określić jego ogólną skuteczność:

 • Skład: Szczególną uwagę zwracam na obecność mikro i makroelementów, ponieważ odgrywają one kluczową rolę w odchudzaniu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Zależy mi na tym, aby spalacz tłuszczu zawierał niezbędne składniki odżywcze.
 • Reputacja: Zaufanie jest dla mnie najważniejsze. Dowiaduję się więc o reputacji produktu i wiarygodności marki. Lubię wybierać produkty, które spełniają oczekiwania konsumentów.
 • Uczucie sytości: nie ma nic gorszego niż przedwczesne uczucie głodu. Szukam spalacza tłuszczu, który zapewni trwałe uczucie sytości, zachowa energię i pozwoli uniknąć podjadania.
 • Cena: Oczywiście cena jest również ważnym kryterium. Zależy mi na tym, aby spalacz tłuszczu był niedrogi, abym mógł go regularnie stosować, nie martwiąc się zbytnio o budżet.
 • Dawkowanie: Praktyczne i bezstresowe spożycie to dla mnie ogromna zaleta. Lubię, gdy dzienna porcja jest łatwa do przyjęcia, bez konieczności skomplikowanej organizacji.

Biorąc to wszystko pod uwagę, jestem w stanie dokładnie ocenić ogólną skuteczność spalacza tłuszczu.

Skład: 4,5/5

Capsiplex wyróżnia się naturalnym składem, który podkreśla zalety papryki, kluczowego składnika pochodzącego z pieprzu cayenne. Papryka ma właściwości termogeniczne, co oznacza, że ​​może przyspieszyć metabolizm i promować spalanie tłuszczu. Ta naturalna substancja znana jest ze swojego potencjału zwiększania wydatku energetycznego i wspomagania utraty wagi. Oprócz papryki Capsiplex może zawierać także inne naturalne składniki, takie jak kofeina, znana ze swojego działania energetyzującego, oraz piperyna ekstrahowana z czarnego pieprzu, która może poprawiać wchłanianie składników odżywczych. Ten naturalny skład Capsiplexu to zaleta dla tych, którzy w procesie odchudzania wolą wybierać produkty oparte na składnikach pochodzenia roślinnego i naturalnego!

Rozgłos: 4/5

Firma Capsiplex cieszy się pewną sławą w dziedzinie suplementów diety na odchudzanie, ale wśród koneserów lub amatorów. Marka Capsiplex, dzięki ugruntowanej renomie i wieloletniej obecności na rynku, zdobyła zaufanie użytkowników, głównie za granicą. Ponadto często korzysta z pozytywnych recenzji i referencji od zadowolonych użytkowników, co pomaga wzmocnić jego wiarygodność.

Cena: 3/5

Suplement diety Capsiplex oferowany jest po średnich cenach, ale z nieoczekiwanymi bonusami. Zakup pojedynczego opakowania kosztuje 59,99 €, co pozwala na 30-dniową kurację, gdyż w każdym pudełku znajduje się 30 kapsułek. Kupując dwa pudełka, otrzymujesz trzy pudełka (jedno pudełko gratis). Daje to możliwość odbycia 3-miesięcznej kuracji. Tę opcję zakupu polecamy osobom chcącym przetestować kapsułkę pod kątem utraty wagi, z gwarancją „Zadowolony lub zwrot pieniędzy” po 60 dniach stosowania.

Opinie klientów: Capsiplex to skuteczna, ale nie cudowna kapsułka

Ze względu na swoją skuteczność i przyjęcie przez gwiazdy, kapsułka odchudzająca Capsiplex sprzedaje się jak świeże bułeczki. W sieciach społecznościowych i mediach tradycyjnych można znaleźć mnóstwo referencji od zadowolonych klientów. Należy jednak zaznaczyć, że suplement z pewnością jest skuteczny w przypadku bardzo dużej liczby osób, jednak u innych może nie działać.

Na stronie producenta klienci mogą wyrazić swoją opinię. Czytając te recenzje, widzimy uderzający kontrast. Kapsułki odchudzające Capsiplex doskonale sprawdzają się u niektórych klientów, którzy cieszą się, że stracili dziesiątki kilogramów tłuszczu. Tak jest na przykład w przypadku Eglantine, która zeznaje, że w ciągu roku schudła 21 kg. Jej mąż stracił 8 w ciągu zaledwie 120 dni.

Z drugiej strony u niektórych klientów kapsułka odchudzająca nie działała. Dotyczy to szczególnie Agaty, która pomimo kuracji polegającej na godzinnym uprawianiu sportu dziennie, nie uzyskała jeszcze oczekiwanego efektu. Czy Agathe postępowała zgodnie z instrukcjami? Czy stosowała Capsiplex przez rozsądny okres czasu? Bardzo mądry, kto może odpowiedzieć na te pytania! Często to właśnie to uprzedzenie sugeruje, że lepiej traktować recenzje klientów z przymrużeniem oka, ponieważ nie wszystkie zarysy sytuacji, której doświadcza klient, są wyjaśnione.

Jeśli wolisz format „czystej recenzji”, oto kilka opinii zebranych na Capsiplex:

Roberta wyjaśnia: „Wypróbowałem kilka różnych produktów, ale powiedziałbym, że ten jest zdecydowanie moim ulubionym. Używam go już od kilku tygodni i widzę, że moje ciało jest trochę bardziej umięśnione”.

Jan mówi: „Używałem już tych produktów i właśnie kupiłem drugi zakup! Zdecydowanie widzę poprawę mojej sylwetki! Nie mogę się doczekać kolejnej dostawy!”

Czy kapsułki na odchudzanie Capsiplex można kupić w aptekach?

Poza Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi tej kapsułki odchudzającej nie można kupić w aptekach. Aby go otrzymać należy złożyć zamówienie na oficjalnej stronie firmy Bauer Nutrition, właściciela marki Capsiplex. Będąc na tej stronie, zdasz sobie sprawę, że istnieje również kilka innych specjalności i suplementów diety. Dzięki tak dużej liczbie produktów dostępnych do zakupu witryna przypomina aptekę internetową, ale nią nie jest.

Jak odbywa się dostawa?

Bauer Nutrition dostarcza Capsiplex w dowolne miejsce na świecie, pod adres wskazany w momencie składania zamówienia. Po zapłaceniu ceny przez klienta kapsułka odchudzająca jest pakowana i wysyłana w ciągu 24 godzin, dzięki czemu klient może otrzymać paczkę w ciągu 24 do 48 godzin roboczych, zwłaszcza jeśli znajduje się w Europie. Zasadniczo możliwe jest śledzenie doręczenia przesyłki na stronie internetowej przewoźnika. To powiedziawszy, należy wziąć pod uwagę, że niektórzy przewoźnicy dostarczają dopiero po 3 dniach.

SCHUDNĄĆ SZYBCIEJ Z CAPSIPLEX


 • Udowodniona skuteczność
 • Przyspiesza metabolizm
 • Pomaga w utracie wagi

Kup Capsiplex już teraz

Alternatywy

Jeśli szukasz produktu, który stłumi apetyt i zapanuje nad wagą, interesuje Cię Capsiplex, ale nie wybierasz tego, na rynku dostępnych jest wiele alternatyw. W moim artykuł porównawczy spalaczy tłuszczu, przeprowadziłem szczegółową analizę tych produktów, stawiając je w bezpośredniej konkurencji. Znajdziesz tu cenne informacje, które pomogą Ci podjąć świadomą decyzję!
Oto kilka opcji: