Plenity, pigułka, dzięki której „magicznie” schudniesz

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Wiele osób chce schudnąć, ale ma trudności z przyjęciem dobrych nawyków żywieniowych. Z myślą o tym firma Gelesis opracowała Plenity, pigułkę, która będzie niezwykle pomocna w kontrolowaniu uczucia sytości.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Poznaj specyfikę tego długo oczekiwanego cudownego leku, który będzie dostępny w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku.

Prezentacja

Plenity to pigułka złożona głównie z celulozy i węglowodanów oraz kwasy cytrynowe naturalnego pochodzenia (owoce i warzywa).

Obfitość
Plenity to suplement diety na bazie ekstraktów owocowych i warzywnych

Nie dostarcza żadnej wartości kalorycznej, ale przyczynia się do pobudzenia uczucie sytości. Jego spożycie nie wymaga stosowania diety ścisła dieta.

Do Stanach Zjednoczonych, jego sprzedaż została zatwierdzona przez FDA (Żywność i leki Administracja) i będzie tam dostępny od 2020 roku. Europejczycy, Jeśli chodzi o nich, będą musieli trochę poczekać, aby móc je zdobyć.

Jak działa Plenity

Plenity pomaga osobom chcącym schudnąć, ale nie eliminuje w żadnym wypadku tłuszcze. W rzeczywistości działa jako środek tłumiący apetyt.

Gdy dotrze do żołądka, uwalnia liczne cząsteczki które pochłaniają całą znajdującą się tam wodę i pęcznieją.

Zatem konsument zjada w tym czasie bardzo mało jedzenia 3 posiłki, bo nie ma już miejsca. Następnie cząstki wznawiają działanie stopniowo powracają do pierwotnej wielkości i są normalnie trawione.

Dodatkowo zapobiega również uczuciu głodu pomiędzy posiłkami. aby uniknąć przekąsek i małych zachcianek dla smakoszy w środku dzień.

Skuteczność magicznej pigułki Obfitość

Przed zatwierdzeniem wzoru grupy badaczy, które to zrobiły opracowane, przeprowadzone a test wydajność laboratorium.

Następnie wybrali 436 osób, których BMI uwzględniono między 27 a 40 rokiem życia. Połowa otrzymała prawdziwe pigułki Plenity drugi przyjmował placebo. Ani lekarze, ani pacjenci nie zostali o tym poinformowani ich dystrybucji.

Po kilku miesiącach odkryli, że w większości przypadkach liczba kilogramów utraconych przez osoby spożywające Plenity jest większa około 2% w stosunku do drugiej grupy.

W związku z tym doszli do wniosku, że produkt jest skuteczny i dopuścili go do obrotu na sprzedaż.

Dla kogo jest Plenity?

Produkt dla osób z nadwagą

Plenity znacząco zmniejsza ilość spożywanego pokarmu codziennie. Dlatego mogą go spożywać wyłącznie osoby, które nim są nadwaga spowodowana przejadaniem się.

Oblicz BMI

Jeśli czujesz się zaniepokojony, najpierw Cię zachęcam do obliczenia swojego BMI (lub wskaźnik masy ciała), aby potwierdzić, że „kwalifikujesz się”.

Jest to sposób na określenie proporcjonalności otyłość osobnika w zależności od jego długości i wagi.

Wiele osób czuje się „grubych” i naraża swoje zdrowie. ryzyko w wyniku bezkrytycznego połykania różnych leków.

Konkretnie, musisz podzielić swoją wagę w kilogramach przez kwadrat Twojego wzrostu w metrach.

Przykład: Dla osoby ważącej 60 kg i mierzącej 1,70 m: BMI = 60/(1,70)² = 20,8.

Jak interpretować BMI?

Oto interpretacje WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Zdrowie) odnośnie uzyskanych wyników:

 • Poniżej 18,5: niedowaga, osoba w żadnym wypadku nie może przyjmować leków odchudzających i/lub zmniejszających apetyt, niezależnie od masy ciała;
 • 18,5 do 25: waga w normie, nie jest konieczne, ani nawet nie zalecane, zażywanie tego typu tabletek;
 • 25 do 30: lekka nadwaga, od tej wartości dana osoba jest upoważniona do korzystania uzupełnia jak Plenity, aby schudnąć;
 • 30 do 35: umiarkowana otyłość;
 • 35 do 40: ciężka otyłość;
 • Powyżej 40. roku życia: chorobliwa otyłość.

Dla kogo ?

Szczególnie od etapu umiarkowanej otyłości stosuje się lek Odchudzanie jest wskazane, jeśli nadwaga powstała na skutek przejadania się.

Obfitość
Plenity adresowany jest do osób cierpiących na otyłość lub nadwagę

Dlatego przed zażyciem Plenity radzę skonsultować się z lekarzem. On najlepiej potrafi postawić dokładną diagnozę dotyczącą przyczyny Twojej nadwagi i zalecić skuteczne leczenie, które nie wiąże się z żadnym ryzykiem ani zagrożeniem dla Twojego zdrowia.

Co więcej, lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę. medyczny. Grupa Gelesis świadczyła również usługi konsultacyjne w linia dla tych, którzy nie mają czasu na dojazd do specjalisty lub nie znam żadnego.

Przeciwwskazania

Ponieważ jest to pigułka hamująca apetyt, zmniejsza jej ilość spożywanej żywności, a co za tym idzie, niezbędnych składników odżywczych w tym samym czasie.

Jeśli więc masz jakiekolwiek braki, niezależnie od ich charakteru, zdecydowanie odradzam ich przyjmowanie. W każdym razie najpierw porozmawiaj ze swoim lekarzem.

Podobnie jak większość tabletek na odchudzanie, zdecydowanie nie jest zalecany dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Ci ostatni potrzebują wkładu szczególnie w składnikach odżywczych, a także w żywności, aby zapewnić im zdrowie i tego ich dziecka.

Skutki uboczne tego leku

W trakcie przeprowadzonych badań zaobserwowano niezbyt poważne skutki uboczne. zaobserwowano:

 • Łagodne zaburzenia żołądkowo-jelitowe;
 • Ból brzucha;
 • cierpienie;
 • Zaparcie.

Korzyści z używania Plenity by schudnąć

Plenity jest uważane przez producentów za cudowny lek na przyrost masy ciała i otyłość. Dlatego :

 • Po pierwsze, osoba, która to bierze, nie jest zmuszeni do pozbycia się niektórych pokarmów;
 • Potem fakt, że nią nie jest szczególnie zdecydowana zmniejszyć ilość spożywanego jedzenia nie stanowi problemu. Po kilku kęsach będzie pełna. a ograniczenie zużycia nastąpi automatycznie;
 • Następnie Plenity ułatwia również przyjęcie nowe zdrowe nawyki żywieniowe. Zmniejszając ilość posiłków i eliminując niektóre pokarmy, które nie są zalecane, możesz to zrobić bardzo trudno przystosować się bez pomocy. Dzięki tej pigułce tak będzie szybko się usatysfakcjonujesz i nie będziesz mieć pokusy przejadania się;
 • Produkt nie zawiera substancji syntetyki, które mogą zmienić zdrowie;
 • Jego skuteczność została udowodniona.

Wady brania Obfitość

Chociaż ten lek firmy Gelesis ma ich wiele korzyści i wydaje się, że jest to proste lekarstwo na otyłość ma także istotne wady związane z jego przyjmowaniem.

Po pierwsze, jest ono skuteczne tylko w przypadku, gdy zaistnieje przyczyna Twoja nadwaga oznacza przejadanie się. Nie spala nadmiaru tłuszczu jak inne pigułki, ale tylko zmniejsza apetyt.

Jedząc mniej jedzenia, ryzykujesz z czasem stają się mniej lub bardziej poważnymi problemami związanymi z niedoborami. Jest to jeden z głównych powodów, dla których jest to konieczne przed zażyciem zasięgnąć porady lekarza.

Niezbędne działania następcze w trakcie leczenie

Leczenie lekiem Plenity wymaga ścisłej kontroli lekarskiej. On Ważne jest regularne sprawdzanie poziomu składników odżywczych niezbędne (wapń, witaminy, magnez… i wszystkie te, które są powszechnie obecne w żywności) w organizmie, aby zapobiec niedoborom.

Obfitość
Podczas leczenia ważne jest monitorowanie spożycia składników odżywczych, aby uniknąć niedoborów.

Niektórzy ludzie potrzebują także pomocy psychologicznej, ponieważ że ciągle odczuwają brak i mogą popaść w stan rozpacz. Jest to również jeden ze skutków ubocznych obserwowanych podczas testy tej pigułki.

Wreszcie, wagę należy regularnie sprawdzać, w zależności od zalecenia lekarza. Jeśli nie widać poprawy, należy to zrobić natychmiast przerwać leczenie.

Nasze rady dotyczące utraty wagi podczas teraz Twoje zdrowie z Plenity

Po pierwsze, przekraczanie przepisanej dawki jest bezużyteczne i bardzo niebezpieczne przez lekarza, nawet jeśli chcesz szybciej schudnąć.

Choć producenci twierdzą, że ograniczenia dietetyczne nie są konieczne do uzyskania dobrych efektów, to i tak radzę przejść na zdrową dietę.

Jeśli nadal będziesz spożywać tłuste potrawy, np. tłuszcze będą nadal gromadzić się w organizmie, ponieważ Plenity nie zapobiega nie ta akcja.

A wtedy czas trwania tego zabiegu jest ograniczony i w danym momencie, musisz przestać. Jeżeli przyzwyczaiłeś się już do zdrowej i zbilansowanej diety, będziesz miał mniejsze trudności z przystosowaniem się i utrzymaniem swojej wagi.

Z drugiej strony, jeśli nie będziesz kontrolował swojej diety, wznowisz ją szybko schudnąć.

Radzę także regularnie uprawiać sport, aby utrzymać formę. Wystarczy godzinny spacer dziennie. Jeśli nie masz czasu, możesz także zdecydować się na 1 lub 2 godziny pływania tygodniowo.

Wniosek

W obliczu ogłoszenia tego nowego leku na nadwagę wiele osób ludzi, w tym dietetyków, lekarzy czy ludzi normalne, są trochę sceptyczni. Według nich tego typu leki nie są nigdy nie będzie skuteczny i będzie to jedyny naprawdę skuteczny sposób na utratę wagi stosować zdrową i zbilansowaną dietę, uprawiać sport i pić dużo wody.

Z kolei producenci tabletek hamujących apetyt Plenity obiecują przekonujące rezultaty dzięki innowacyjnej i dobrze opracowanej formule. A testy wiele mówią. Poczekajmy zatem cierpliwie na wypuszczenie go na rynek, aby ocenić jego skuteczność. Następnie należy zawsze pamiętać, że każdy organizm ma swoją specyfikę i dlatego ten produkt może być skuteczny dla niektórych, a dla innych nie. W każdym przypadku należy zawsze skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia tego typu.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej