Czy mogę kupić środek tłumiący apetyt w aptece?

[Artykuł zaktualizowany dnia 06/11/2023]

Jeśli po posiłku poczujesz głód, ryzykujesz przybraniem na wadze. Możesz jednak jeść mniej i schudnąć, stosując skuteczne środki tłumiące apetyt. Rzeczywiście, leki zmniejszające apetyt doskonale nadają się do odchudzania, oprócz diety i aktywności fizycznej. Można je kupić w supermarketach, sklepach ze zdrową żywnością lub w Internecie. Możesz także kupić w aptece środek tłumiący apetyt, na receptę lub bez.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Środek tłumiący apetyt: co to jest?

Środki tłumiące apetyt pomagają zmniejszyć głód, a tym samym pomagają schudnąć. Łagodzą lub hamują apetyt, regulując apetyt i ułatwiając utratę wagi. Pozwalają mieć mniejszy apetyt i jeść mniej. Dzięki działaniu sycącemu, leki tłumiące apetyt:

 • pomogą Ci zmniejszyć ochotę na podjadanie i ograniczyć potrzeby żywieniowe,
 • zwiększyć uczucie sytości, jednocześnie zapobiegając odczuwaniu głodu i podjadaniu między posiłkami,
 • sprzyjają szybszemu odczuwaniu sytości i przyczyniają się do szybszej utraty wagi poprzez ograniczenie apetytu.
kup w aptece środek tłumiący apetyt
Biorąc lek zmniejszający apetyt, będziesz jeść mniej lub w małych ilościach podczas posiłków i nie będziesz podjadać o żadnej porze dnia.

Środek tłumiący apetyt to sprzymierzeniec wszystkich, którzy mają trudności z ograniczeniem ilości jedzenia w trakcie posiłków i nie mogą oprzeć się pokusie podjadania. Może pomóc Ci schudnąć podczas diety.

Niektóre leki zmniejszające apetyt są sprzedawane w aptekach i mogą wymagać recepty, inne są dostępne bez recepty w aptekach.

Zakup środków zmniejszających apetyt na receptę

Środek tłumiący apetyt można kupić w aptece. Rzeczywiście, niektóre leki zmniejszające apetyt otrzymały pozwolenie na sprzedaż i są dostępne w aptekach. Przedstawiam Państwu dwa z nich: Xenical i Generic Orlistat, zawierające substancję czynną orlistat. Są to zasadniczo leki wydawane na receptę.

Xenical 120 mg

Xenical 12mg
Pudełko Xenicalu 120 mg

Dopuszczony we Francji i zatwierdzony przez FDA (Food and Drug) oraz EMEA (Administracja i Europejska Agencja Leków), Xenical to lek hamujący apetyt opracowany przez Laboratoires Roches. Dawkowany w dawce 120 mg, z aktywnym składnikiem orlistatem, występuje w postaci kapsułek. Jest zapakowany w pudełko zawierające 54 kapsułki. Charakteryzuje się działaniem hamującym apetyt i jest wskazany dla osób cierpiących na umiarkowaną lub ciężką otyłość. Działa poprzez zapobieganie wchłanianiu przez organizm części tłuszczu z pożywienia, które spożywasz.

Aby otrzymać Xenical, należy najpierw skonsultować się z lekarzem, który pod pewnymi warunkami może przepisać ten środek tłumiący apetyt. Musisz mieć wskaźnik masy ciała (BMI) większy lub równy 30 albo BMI większy lub równy 28 i wykazywać pewne czynniki ryzyka związane ze stanem zdrowia lub nadwagą (cukrzyca, nadciśnienie itp.).

Kup Xenical, dostawa w ciągu 24 godzin, konsultacja i recepta online

Orlistat EG 120 mg

Orlista EG
Pudełko leku Orlistat

Istnieje kilka generyków leku Xenical, w tym Orlistat EG 120 mg. Ten ostatni ma dawkę (120 g) i substancję czynną (orlistat) identyczną jak Xenical. Można go kupić w aptekach za okazaniem recepty.

Ta wersja generyczna charakteryzuje się opakowaniem, formą galenową, wskazaniami terapeutycznymi i mechanizmem działania identycznym jak Xenical. W porównaniu do Xenicalu, Orlistat EG z laboratorium EG Labo jest tańszy.

Kup Orlistat, dostawa w 24 godziny, konsultacja i recepta online

Jakie dostępne bez recepty leki zmniejszające apetyt dostępne w aptece warto kupić?

Niektóre leki zmniejszające apetyt nie wymagają przedstawienia recepty lekarskiej. Są ponad ladą. Przedstawiam Państwu to, co najlepsze na rynku.

PhenQ

PhenQ jest szczególnie silny środek tłumiący apetyt na bazie naturalnych składników. Sprzedawany w formie tabletek, składa się między innymi z:

 • ekstrakt piperyny (związek z pieprzu czarnego),
 • papryka (substancja czynna papryczki chili),
 • kofeina bezwodna,
 • Winian L-karnityny (aminokwas).

Dzięki tym różnym naturalnym składnikom PhenQ zmniejsza apetyt i pomaga zapobiegać podjadaniu. Charakteryzuje się także działaniem spalającym tkankę tłuszczową, co pozwala spalić nagromadzoną tkankę tłuszczową, wyeliminować zbędną tkankę tłuszczową, blokując jednocześnie produkcję tłuszczu. Pomaga także poprawić nastrój i poziom energii. Zatem ten środek tłumiący apetyt stosowany w kuracjach odchudzających pomaga łatwo schudnąć.

SZYBKO SCHUDNĄĆ Z PHENQ


 • Bezpłatna wysyłka
 • Dołącz do ponad 190 000 zadowolonych klientów
 • Do 2 bezpłatnych butelek
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
3 bouteilles de Phenq

Zamów PHENQ już teraz na oficjalnej stronie internetowej

Unikalna Hoodia

Unikalny suplement diety Hoodia
Pudełko suplementu diety Unique Hoodia

Unique Hoodia to środek tłumiący apetyt, który skutecznie pomaga kontrolować wagę i zmniejszać apetyt. Dostępny w formie kapsułek pomaga zmniejszyć uczucie głodu, jednocześnie pozwalając jeść mniej i trwale ograniczając apetyt. Zatem ten środek tłumiący apetyt łagodzi apetyt, aby uniknąć podjadania między posiłkami.

Ten środek tłumiący apetyt zawiera naturalne ekstrakty z Hoodia Gordonii, rodzaju kaktusa rosnącego w południowej Afryce, którego aktywną cząsteczką jest oksypregnan glikozydu steroidowego P57AS3. Cząsteczka ta, zwana także P 57, reguluje apetyt i w naturalny sposób wspomaga utratę wagi. Pozostałe naturalne składniki to:

 • piperyna zawarta w pieprzu. Składnik ten charakteryzuje się także działaniem odchudzającym.
 • Ekstrakty z zielonej herbaty i kawy optymalizujące działanieHoodia Gordonii na Twoim ciele.