Weight Watchers: moja opinia i zakup w najlepszej cenie

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Opracowany w Stanach Zjednoczonych w 1963 roku Weight Watchers to znany na całym świecie program dietetyczny. Program ten, eksportowany do wielu krajów, opiera się na zbilansowanej diecie i systemie punktów przyznawanych za każdy produkt spożywczy. Zachęca do utraty wagi poprzez integrację nowych nawyków żywieniowych, aktywności fizycznej i wsparcia społeczności.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

W diecie Strażników Wagi wszystkie produkty spożywcze można spożywać z umiarem, o ile nie przekraczają one dopuszczalnej dziennej dawki. Poza szczegółami dieta Strażników Wagi ma zalety, ale także wady. Rodzi to także rozbieżne opinie z jednej strony wśród wielbicieli, którzy podkreślają jego skuteczność w odchudzaniu, a z drugiej strony u osób podkreślających ograniczenia tego programu dietetycznego.

Waga Obserwatorzy: dla kogo? Do jakich zastosowań?

Dieta Strażników Wagi to program odchudzający przeznaczony dla osób chcących schudnąć, a jednocześnie stawiających zdrowie na pierwszym miejscu. Są to osoby, które mają na celu utratę wagi, a jednocześnie są gotowe przyjąć nowe nawyki żywieniowe lub dokonywać zdrowych wyborów żywieniowych, jednocześnie ćwicząc aktywność fizyczną. Weight Watchers to program długoterminowy, który wymaga od uczestników sporej dawki cierpliwości i wytrwałości.

Otyły pacjent
Weight Watchers to długoterminowy program odchudzający przeznaczony dla osób chcących skutecznie walczyć z nadwagą.

Ten program jest również odpowiedni dla tych, którzy mają potrzebują wsparcia ze strony społeczności, aby utrzymać motywację. Zawiera spotkania grupowe, podczas których członkowie zachęcają się nawzajem wzajemnie. Ci ludzie, którzy chcą schudnąć, muszą być gotowi do pomocy na te spotkania lub do poświęcenia im części swojego czasu. Następnie potrzebni są ludzie do wykonania a inwestycją czasu, ale także pieniędzy, bo ten program taki nie jest nie darmowy.

TO Dieta Strażników Wagi ma na celu schudnąć skuteczne poprzez zdrową i kompletną dietę przy jednoczesnej promocji dobre samopoczucie i zdrowie. Dlatego służy do utraty kilogramów zdrowo i naturalnie.

Cechy diety odchudzającej Obserwatorzy

Strażnicy wagi to dieta hipokaloryczny, który nie charakteryzuje się systemem ograniczeń lub pozbawienie pożywienia. Wręcz przeciwnie, cała żywność jest dozwolona w umiarkowana ilość.

Specyfiką tej diety jest fakt, że opiera się ona na przyjęciu zdrowszej i bardziej zbilansowanej diety, uczestnictwie w spotkaniach grupowych oraz uprawianiu aktywności fizycznej w celu utraty wagi. Zatem koncepcja Strażników Wagi opiera się na trzech zasadach: diecie, ćwiczeniach i wsparciu społeczności.

Żywność

Strażnicy wagi to podejście, które łączy się ze zdrowszym stylem odżywiania lub przywróceniem równowagi w diecie. Chodzi o przyjęcie zdrowej i zbilansowanej diety bez narzucania ograniczeń dietetycznych. Badany może zatem jeść, co mu się podoba, przestrzegając przydzielonej mu na dany dzień puli punktów.

System punktowy

Dla lepsza kontrola żywności, system punktowy jest ustalany dla każdego produktu spożywczego, w zależności od profilu odżywczego, bardzo konkretną liczbę punktów. Jest lista punktów odpowiadające każdemu pokarmowi. Każdego dnia ograniczona jest liczba punktów przypisane każdej osobie. Liczba punktów przyznawanych każdego dnia wynosi w oparciu o wzrost, wagę, wiek, płeć i aktywność fizyczną subskrybenta, z uwzględnieniem celów odchudzania.

W ciągu dnia istnieje pewna liczba punktów, których nie należy przekraczać. Wraz z ewolucją koncepcji Weight Watchers ten system punktowy stał się bardziej elastyczny, z FlexiPoints w 2004 r., ProPoints w 2009 r. W 2015 r. wprowadzono nową formułę punktową z SmartPoints, która uwzględnia kalorie, białka, tłuszcze nasycone, cukry i błonnik przy naliczaniu punktów. Ta nowa formuła zawiera nową listę punktów zawierającą 200 produktów spożywczych o zerowym punkcie.

Dzienny kapitał punktowy

Dzienny kapitał punktowy stanowi cel, którym nie jest nie powinna przekraczać przy dokonywaniu wyborów żywieniowych. Ten najważniejszy punkt zmusza osobę na diecie Strażników Wagi do jedzenia w umiarkowanych ilościach żywności, nigdy nie przekraczając przyznanej jej liczby punktów codziennie. Liczba punktów przekroczone mogą zostać zrekompensowane następnego dnia.

Aktywność fizyczna

Aby schudnąć i cieszyć się dobrym zdrowiem, dieta Strażników Wagi obejmuje ćwiczenia fizyczne, które pozwalają członkom na poruszanie się. Ćwiczenia fizyczne odgrywają ważną rolę w programie Weight Watchers. W ten sposób zachęca się członków do uprawiania sportu za pomocą filmów przedstawiających aktywność fizyczną i programy szkoleniowe. Tym samym dieta Weight Watchers charakteryzuje się zdrową, zbilansowaną dietą i ćwiczeniami fizycznymi. Uprawianie sportu pozwala także na zdobywanie punktów.

lekkoatletyka
Uprawianie aktywności fizycznej przyczynia się do utraty wagi. uprawianie sportu pozwala na zdobywanie punktów.

Społeczność

Kolejną specyfiką jest społeczność, a w szczególności jej wsparcie program żywnościowy z instytucją spotkań, podczas których członkowie zachęcają się nawzajem, dzielą się doświadczeniami w kontekście utraty waga. Stanowi sieć wsparcia, która pozwala członkom motywować się nawzajem oraz wspierać się wzajemnie, wymieniając wskazówki i przepisy na odchudzanie. W tym celu członkowie są zapraszani do udziału w spotkaniach dowiedz się trochę więcej o odżywianiu, ćwiczeniach i wielu innych tematach skorzystać z podstawowych informacji. Pozwalają każdemu aby omówić ten program żywnościowy i ocenić jego postępy kwestia utraty wagi.

Nad lat, Weight Watchers dostosowało się do postępu technologii wraz ze stworzeniem ułatwiająca to strona internetowa i aplikacja na smartfony obliczanie punktów. Oferując w ten sposób możliwość śledzenia programu w online, aby móc uczestniczyć w seminariach online, także ze społecznością w Internecie i dalsze działania korespondencyjne w przypadku członków, którzy nie mogą uczestniczyć na spotkaniach.

Korzyści

Weight Watchers to nierestrykcyjny program żywieniowy

w przeciwieństwie do wielu innych diet, które nakładają ograniczenia lub pozbawienia żywności, Strażnicy Wagi zezwalają na spożywanie wszystkich produktów spożywczych. Nie można jednak przekroczyć limitu punktów przyznanych na dany dzień. W ten sposób członkowie mogą jeść, co im się podoba, dokonując mądrych wyborów żywieniowych, pod warunkiem, że nie przekraczają dziennego limitu punktów. Członkowie mogą zatem oddawać się gotowaniu tego, co lubią najbardziej, ponieważ nie ma produktów, które można wyeliminować, ani potraw zakazanych.

System punktowy jest praktyczny i umożliwia kontrolę ilości spożywanej żywności

Niektóre produkty spożywcze kosztują mniej punktów, inne zaś więcej (pizza, frytki). Spożycie żywności kosztującej więcej punktów powoduje szybkie wydatkowanie dziennego kapitału punktowego w trakcie posiłku, co wiąże się z ryzykiem pozostania głodnym przez resztę dnia. Z drugiej strony istnieją produkty spożywcze, które są kojarzone z mniejszą liczbą punktów i które można spożywać w dużych ilościach. Stąd konieczność dokonywania mądrych wyborów żywieniowych, aby spożywać odpowiednią liczbę punktów za trwałe uczucie sytości, przy znacznej ilości pożywienia.

Więc, system punktowy zachęca członków do spożywania pożywnej żywności co pomoże im zachować zdrową i zbilansowaną dietę z myślą o ich zdrowiu dostarczają więcej energii i zmniejszają spożycie cukrów i tłuszczów. On ma na celu poprowadzić członków w kierunku nawyków jedzenie i aktywność fizyczna zdrowszy. Aby to osiągnąć, ten system punktowy będzie karał żywność najmniej przydatną dla organizmu, w celu zachęcenia członków do ich ograniczania, jednocześnie kierując ich wyborami w stronę najzdrowszą i najbardziej korzystną żywność. Ami lista punktów Weight Watchers sprawia, że ​​jest to łatwemi bilans codziennie.

Spotkania pozwalają członkom uzyskać wsparcie, motywację i skorzystać z cennych porad

Spotkania przynoszą ogromne korzyści członkom, którzy dzięki temu mają grupę wsparcia zdolną ich motywować i wspierać. Ta grupa wsparcia pozwala także otworzyć się na innych.

Oprócz dzielenia się przepisami, wskazówkami i doświadczeniami, które mogą pomóc Ci schudnąć, członkowie mogą otrzymać odpowiedzi na swoje pytania. Mogą także skorzystać z informacji i porad żywieniowych, które pomogą im schudnąć.

Spotkanie członków
Spotkania pozwalają członkom dzielić się doświadczeniami, przepisami, poradami i trikami.

Członkowie mogą spodziewać się utraty wagi dzięki zróżnicowanej diecie i aktywności fizycznej

Aby schudnąć, nie zawsze wystarczy dieta, trzeba ją połączyć z ćwiczeniami. Aktywność fizyczna pomaga zwiększyć utratę wagi. Dlatego też organizacja Weight Watchers zachęca do regularnego wykonywania ćwiczeń fizycznych, przyznając punkty, które można wydać, co pozwala na spożywanie większej ilości produktów spożywczych.

On polega na przeprowadzce, aby być aktywnym dodatkowo wykonywanie różnorodnych czynności i wykonywanie licznych ruchów ćwiczenia i sport. Aby to zrobić, istnieją wskazówki, jak się więcej poruszać, a nie nie bądź bierny. Aktywność fizyczna jest promowana za pomocą filmów wideo programy fitness i treningi dla członków.

Utrata masy ciała jest powolna i następuje w stałym tempie

Dzięki programowi żywieniowemu Weight Watchers utrata wagi następuje w rozsądnym tempie. Jest bezpieczny, powolny i przeprowadzany w regularnym tempie, możliwy do utrzymania i pozwalający na trwały efekt. Utrata masy ciała jest stopniowalna i następuje w czasie. Dieta Strażników Wagi pozwala schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób.

Weight Watchers to prosty i łatwy do przestrzegania plan odżywiania

Dzięki temu programowi nie trzeba codziennie znosić głodu, aby schudnąć. Badani mogą spożywać trzy posiłki dziennie z przekąskami, rozsądnie łącząc posiłki w ramach limitu punktów przyznawanych każdego dnia. Mogą też delektować się potrawami, które lubią i które zapewniają uczucie sytości na długi czas. Swoboda wyboru pokarmów pozwala na zachowanie przyjemności jedzenia przy możliwości spożywania dowolnego rodzaju pożywienia.

Strona internetowa oraz aplikacja mobilna ułatwiają przestrzeganie i przestrzeganie zasad tego programu dietetycznego

Narzędzia te zawierają porady i proste, łatwe do wykonania przepisy na odchudzanie, a także wskazówki kulinarne. Obliczanie punktów jest łatwe. W każdej chwili członkowie mogą uzyskać dostęp do swojego konta i uzyskać odpowiedzi na swoje wątpliwości. Na tej stronie znajdują się informacje dotyczące programu dietetycznego, ćwiczeń i grup wsparcia.

warzywa i mięso
Dzięki programowi odchudzającemu Weight Watchers zachowasz przyjemność z jedzenia, ponieważ masz swobodę wyboru pożywienia.

Niedogodności

Dieta Strażników Wagi wymaga większej lub mniejszej inwestycji finansowej

Ten program dietetyczny jest drogi. Należy uiścić opłaty związane z abonamentem i uczestnictwem w posiedzeniach. Za indywidualne wsparcie ze strony osobistego trenera organizacji Weight Watchers pobierana jest również opłata. W zależności od czasu trwania opłaty mogą być wyższe w zależności od tego, czy jest to abonament miesięczny, kwartalny czy roczny. Stosowanie tego programu dietetycznego przez miesiące lub lata będzie wymagało budżetu, który należy zaplanować tak, aby nie przerywać programu przed osiągnięciem celów związanych z utratą wagi. Koszt jest również mniej lub bardziej wysoki, gdy kilogramy do utraty są również mniej lub bardziej znaczne.

Dieta Strażników Wagi wymaga inwestycji czasu

Trzeba znaleźć czas na spotkania. Spotkania te są jedną ze specyfiki diety Strażników Wagi. Regularne uczestnictwo w tych spotkaniach wymaga jednak czasu.

Utrata masy ciała nie jest szybka

Weight Watchers charakteryzuje się brakiem ograniczeń dietetycznych, które nie sprzyjają szybkiej utracie wagi. Konieczne jest zatem posiadanie dawki cierpliwości, aby osiągnąć cele odchudzania wymagające mniej lub bardziej długiego czasu. Ryzyko porzucenia może wówczas przeważać, gdy u niecierpliwych osób pożądane rezultaty pojawiają się powoli.

W przypadku diety Strażników Wagi ryzyko związane z deficytem żywieniowym może przeważać

Uczestnik ma obowiązek łączyć produkty spożywcze i nie może przekraczać przyznanej mu dziennej kwoty punktów. Żadne jedzenie nie jest zakazane ani nie jest narzucana lista produktów spożywczych zapewniających zdrową i kompletną dietę, osoba badana może tworzyć nierozsądne kombinacje.

Jeśli on preferuje tłuszcze i słodycze, jego dieta podczas a dzień może charakteryzować się brakiem pewnych składników odżywczych. Na dłuższą metę on musimy obawiać się ciągłego braku pewnych składników odżywczych lub ich deficytu odżywcze, które mogą mieć szkodliwy wpływ na organizm.

System punktowy może ograniczyć przyjemność swobodnego jedzenia

Osoba badana obawia się dziennego limitu punktów, którego nie wolno przekraczać oraz tego, aby nie jeść więcej, niż jest dozwolone. W rezultacie priorytetem jest przyjemność wynikająca z przestrzegania dziennego limitu punktów, a przyjemność jedzenia schodzi na drugi plan. Ponadto system punktów może być mylący lub trudny do zrozumienia dla osób stawiających pierwsze kroki w tym programie żywieniowym.

Przepisy z Dieta Strażników Wagi

Dieta Strażników Wagi umożliwia gotowanie zdrowych posiłków w domu, które pomogą Ci schudnąć. W tym celu udostępnia członkom tysiące przepisów za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Oferowane przepisy są bezpłatne i nadają się do zdrowego odchudzania. Można bezpłatnie uzyskać dostęp do tysięcy przepisów, których wartość wyrażona jest w punktach lub SmartPointach. Pozwala to uniknąć obliczeń mających na celu określenie punktów związanych z recepturą.

mężczyzna i kobieta przygotowują posiłek
Przepisy programu Weight Watchers są liczne, różnorodne i łatwe do przygotowania.

Te przepisy darmowe są proste i łatwe do wykonania. Wpisują się w ramy programu przeznaczonego do utraty wagi. Członkowie mogą uzyskać poprzez ze strony internetowej szczegółowe informacje na temat żywności, składników zdrową żywność i twórz przepisy lub przyrządzaj dowolne rodzaje płaski. Potrafią przygotowywać posiłki pyszne, które pozwolą im schudnąć i cieszyć się dobre zdrowie poprzez spożywanie zdrowej żywności. Mogą również wymieniać lub odkrywaj przepisy podczas spotkań.

Recenzje użytkowników

Program żywność odchudzająca o nazwie Weight Watchers Records miliony zwolenników. Wśród tych, którzy tego doświadczyli, niektórzy to doceniają ponieważ ten program promował utratę wagi. Inni użytkownicy krytykować ten program, podkreślając jego ograniczenia lub aspekty negatywy tego.

Negatywne recenzje

Osoby ostro krytykujące twierdzą, że dieta Weight Watchers nie jest najlepszą dietą żywność przeznaczona do odchudzania. Nie daje żadnej gwarancji dotyczącej pewna i skuteczna utrata wagi przy pełnym bezpieczeństwie. Członkowie, którzy biorąc udział w tym programie, robią to na własne ryzyko dotknięte niedoborem witamin i soli mineralnych, jeśli występują kombinacje Pokarmy nie zawierają wszystkich składników odżywczych. Jest to zatem reżim które dla niektórych mogą być skuteczne, a dla innych nieskuteczne. Ta dieta dla niektórych może być kojarzony z dobrym samopoczuciem i zdrowiem, ale dla innych może być przyczyną dyskomfortu lub problemów zdrowotnych, spowodowane niekorzystnymi skutkami niedoborów składników odżywczych.

Jest to zatem możliwe schudnąć bez uciekania się do tego programu z jego żmudnym systemem zwrotnica. Konieczność liczenia punktów (SmartPoints) w ciągu dnia wiedzieć, czy wyczerpałeś swój dzienny kapitał punktowy, czy nie zawsze doceniany. Również fakt odzyskania wagi po zaprzestaniu tego program zbiera także negatywne opinie.

Ten program taki nie jest nie są dostępne dla wszystkich lub przynajmniej nie są w zasięgu każdego budżetu. Aby uzyskać członkostwo, a nawet móc uczestniczyć w tym programie i korzystać z pomoc na miesiące lub lata, potrzebny jest budżet, inwestycja ważne finansowe.

Pozytywne recenzje

Dla użytkowników którzy wystawiają pozytywne opinie, pomaga dieta Strażników Wagi wszyscy, aby schudnąć, spożywając żywność przez cały czas dzień. Nie wymaga skrajnej deprywacji. Jest zatem dobrym wyborem dla osób chcących schudnąć. powoli i systematycznie, bez uciekania się do diety odchudzającej ograniczający. Pozwala schudnąć naturalnie, nie pozbawiając się siebie niektórych pokarmów, ale poprzez przyjęcie zróżnicowanej i zbilansowanej diety.

Pozytywną stroną tego programu żywieniowego jest fakt, że członkowie mogą skorzystać ze wsparcia sieci, które pomoże im schudnąć, ale także skorzystać z porad trenera, aby ponownie nauczyć ich zdrowego odżywiania. Nie wszystkie diety odchudzające dają taką możliwość. Ta sieć wsparcia jest bardzo ceniona, ponieważ pomaga motywować i pomagać osobom chcącym schudnąć, zapewniając im wsparcie psychologiczne, co jest ważne w przypadku długotrwałej utraty wagi.

mięsny posiłek
Program Weight Watchers nie nakłada ekstremalnych ograniczeń. W ciągu dnia możesz jeść wszystko, na co masz ochotę.

Moja opinia

Strażnicy wagi to program dietetyczny na odchudzanie. Charakteryzuje się A systemie punktowym. Zatem każde pożywienie ma wartość i pewną wartość punkty są przyznawane członkom każdego dnia. Ten ostatni może pochłonąć wszystko żądaną żywność, pod warunkiem że nie przekraczają one kapitału dozwolone na dany dzień.

Oferowane punkty, zwane wcześniej FlexiPoints, ProPoints, nazywane są teraz SmartPoints. Dopuszczalna liczba punktów jest obliczana w w zależności od celów utraty wagi i różnych parametrów, takich jak wiek, płeć, waga, wzrost itp. Ten system punktowy ma priorytet do zdrowej, pożywnej i niskokalorycznej żywności, podając jej mniej niż wartość. Umożliwia to członkom przestrzegającym tego programu żywieniowego odżywiaj się zdrowo i chudnij, ciesząc się dobrym zdrowiem.

MA długoterminowy, program ten pomaga członkom nauczyć się zdrowego odżywiania, zmienić swoje nawyków żywieniowych i uprawiania większej ilości sportu, aby schudnąć efektywnie. Więc utrata masy ciała następuje w najlepszych warunkach i na przestrzeni czasu.

Aby jednak skorzystać z zalet diety Weight Watchers, trzeba zainwestować pieniądze w różne plany abonamentowe i poświęcić czas na spotkania. Dlatego też dieta jest krytykowana ze względu na jej koszt, który uważa się za nieco za wysoki, ale także ze względu na jej skuteczność, która nie zawsze jest gwarantowana dla wszystkich osób. Te recenzje pozwalają mi spojrzeć na dietę Weight Watchers z innej perspektywy i podkreślić, że nie jest to cudowne rozwiązanie na odchudzanie. Dla niektórych może to być skuteczne, jeśli jest właściwie przestrzegane, ale dla innych wyniki w postaci utraty wagi mogą być bardzo skąpe lub nawet żadne.

Alternatywy dla Strażników Wagi

Może nie jesteś gotowy na udział w programie Strażników Wagi? Mogę zaoferować Ci alternatywne możliwości w postaci kuracji, która może również okazać się interesująca i przyczynić się do utraty wagi. Tutaj są :