Srebro koloidalne o wielu zaletach

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

O czym to jest ?

Srebro koloidalne jest jonowym roztworem bezbarwnego, ciekłego srebra. Używana woda jest najpierw ultraoczyszczona i zanurzane są w niej elektrody srebrne o czystości 99,99% w celu wytworzenia srebra koloidalnego. Według literatury medycznej koloid ten jest bardzo lekko złocisty, co świadczy o jego jakości, a także można go wstrzykiwać. Rozwiązanie to pozostaje skuteczne przez co najmniej 6 tygodni. Trzymanie tego w tajemnicy może z łatwością wydłużyć ten okres do dobrego roku.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Srebro koloidalne nawilża, leczy, łagodzi…

L’srebro koloidalne to balsam mieszany, ponieważ przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet: jako płyn po goleniu balsam łagodzi, dezynfekuje i leczy. Podczas demakijażu oczyszcza i nawilża. Balsam nanosi się na bawełnę, następnie na skórę lub bezpośrednio na nią rozpyla. Jego użycie nie sprawia szczególnych problemów. Jest to roztwór prawie pozbawiony smaku, który należy pić jako napój w celu leczenia niektórych chorób, takich jak pasożyty, zmęczenie wiosenne itp. Na oczy sprawdzi się przy zapaleniu spojówek i innych stanach zapalnych czy podrażnieniach. Tak naprawdę możliwe jest umycie każdego naturalnego otworu ciała. Płukanie nosa jest szczególnie korzystne na przykład przy łagodzeniu przeziębień.

Srebro koloidalne

Suplement diety

Jest to produkt naturalny, który wzmacnia układ odpornościowy. Niszczy wirusy, bakterie, grzybice, grzyby. Można go zatem stosować przy „drobnych” patologiach, takich jak dusznica bolesna, żołądek, brodawki, grzyby, trądzik itp. Lekarze stopniowo zalecają go także w leczeniu poważniejszych schorzeń, takich jak borelioza, nowotwory (oprócz chemioterapii). ), choroba Crohna… W niektórych szpitalach lekarze nakładają opatrunki na bazie srebra na oparzenia u osób z ciężkimi poparzeniami.

Stosowany jako prosty produkt kosmetyczny

Nałożony na skórę będzie dobrze działał na przykład na trądzik, brodawki, otwarte rany, grzybicę podeszwową. Srebro koloidalne można stosować także jako prosty produkt kosmetyczny. Jest to wówczas mleczko oczyszczająco-nawilżające. Srebro koloidalne ma właściwości dezynfekujące, dzięki czemu niszczy bakterie lub drobnoustroje odpowiedzialne za zanieczyszczenia skóry (opryszczka, trądzik, trądzik różowaty itp.). Działa również kojąco i nawilżająco. Szczególnie doceni go skóra wrażliwa, bardzo sucha, podrażniona i poparzona.