Leki na szybkie zajście w ciążę

[Artykuł zaktualizowany dnia 03/11/2023]

Zostanie rodzicem może być obsesyjnym pragnieniem, kobiety, które musiały już podjąć kilka prób, wiedzą, że to pragnienie staje się dokuczliwe do tego stopnia, że ​​zajmuje dużą część Twojego umysłu. Zwrócenie się ku lekom może wówczas wydawać się ostatnią nadzieją. Przedstawiam Ci przegląd wielu leków, które pozwolą Ci zajść w ciążę bez recepty.

Przed czytaniem dalej

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale pasjonuję się odżywianiem i zdrowiem.

Artykuły, które znajdziesz na mojej stronie, są wynikiem dogłębnych badań, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Chciałbym jednak podkreślić, że nie jestem specjalistą w dziedzinie zdrowia i że moje porady nie powinny w żaden sposób zastępować porad wykwalifikowanego lekarza. Jestem tutaj, aby cię poprowadzić, ale ważne jest, abyś skonsultował się z profesjonalistą w przypadku konkretnych pytań lub wątpliwości medycznych. Twoje dobre samopoczucie jest ważne. Upewnij się więc, że konsultujesz się z odpowiednimi ekspertami i dbasz o siebie najlepiej, jak to możliwe.

Leczenie homeopatyczne

Wśród leków pozwalających zajść w ciążę bez recepty, dominują leki homeopatyczne. Ich różnorodność i duże możliwości adaptacji czynią je idealną metodą rozwiązywania wielu problemów reprodukcyjnych, z którymi możesz się spotkać.

Leki te to zestaw granulek, które mają cel oczyszczający, oczyszczający, a nawet regenerujący. W zależności od problemów, z którymi się borykasz, możesz zastosować:

  • Jajnik 7CH, 1 dawka w 5. dniu cyklu, folikulina 7CH, 1 dawka w 7. dniu, progesteron 7CH, 1 dawka w 21. dniu cyklu, jeśli masz problemy z płodnością i masz 28-dniowy cykl, weź pojedynczą dawkę:
  • Mieszam amara 9CH, 5 granulek rano i wieczorem, gelsenium 9CH, 5 granulek rano i wieczorem, w przypadku późnej ciąży lub w okresie próbnego dziecka.
  • Likopodium 9CH, 5 granulek rano i wieczorem oraz gelsen 9CH, 5 granulek rano i wieczorem w celu poprawy jakości śluzu szyjkowego.
Lek na zajście w ciążę?

Akupunktura i jej tysiąc igieł

Jest to dziś bardzo popularna metoda pozwalająca kobietom pragnącym mieć dziecko. Ta starożytna metoda opiera się na użyciu igieł, jest powszechnie znana ze swoich właściwości relaksacyjnych. Jednak technika ta w książce „Cud ciąży” dr Lisy Olsen jest postrzegana jako rewolucyjna metoda rozwiązywania wielu problemów wynikających z niepłodności u mężczyzn i kobiet.

Igły pozwolą dobrym falom krążyć po ciele, pomogą w usuwaniu toksyn i wzmocnią układ rozrodczy. Akupunktura jest jednym z najlepszych leków na zajście w ciążę bez recepty.

Naturalne rośliny na zajście w ciążę

Nasza konsumpcja roślin i codziennej żywności może działać, jeśli jest dobrze ugruntowana leki na zajście w ciążę bez recepty. Aby to zrobić, jedz produkty, które naturalnie zawierają dużą ilość witamin A, B, C i D, pierwiastków śladowych, omega 3 i 6. Wypróbuj oleje takie jak z ogórecznika, wiesiołka, wątróbki z dorsza, włączaj do swojej diety rośliny takie jak mniszek lekarski, maca, dong, które są bardzo przydatne w okresie próbnym dziecka.

Wiele osób o tym nie wie, ale zbilansowana dieta pozwala układowi rozrodczemu na synchroniczne funkcjonowanie z resztą ciała. Pomaga to znacznie skrócić czas oczekiwania na ciążę i buduje idealne środowisko dla płodu. Rośliny i żywność, którą spożywamy na co dzień, to leki i trucizny, musimy zwrócić szczególną uwagę na to, co spożywamy, gdy chcemy zajść w ciążę!